Zwarte komijnzaad, 1 kg, hele zaden, Nigella Sativa, bakspecerij, puur natuur, veganistisch, GiDeli

€ 16,78

€ 16,78 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 30 september – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Kruidenmixen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Eder Kruiden - Milde Garam Masala, puur kruidenmengsel - 1 kg
Eder Kruiden - Milde Garam Masala, puur kruidenmengsel - 1 kg
€ 49,68/1kg
€ 49,68
Gratis bezorging
Verkoper: edergewuerze
Productafbeelding van Biologische korianderzaad, hele zaad, 250 gram
Biologische korianderzaad, hele zaad, 250 gram
€ 66,80/1kg
€ 16,70
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Kruidenmix voor soep, 2 kg. Groentebouillon. Zonder zout. Gedroogd. Veganistische soepgroenten. Natuurlijk. GiDeli
Kruidenmix voor soep, 2 kg. Groentebouillon. Zonder zout. Gedroogd. Veganistische soepgroenten. Natuurlijk. GiDeli
€ 13,19/1kg
€ 26,38
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Bio zwarte komijnzaad, heel, 250g
Bio zwarte komijnzaad, heel, 250g
€ 64,80/1kg
€ 16,20
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van KOTÁNYI 226047 KOTÁNYI Kräuterbutter Gewürz, 730,0 g
KOTÁNYI 226047 KOTÁNYI Kräuterbutter Gewürz, 730,0 g
€ 35,22/1kg
€ 25,71
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ostmann 3436916000 Ostmann Pfeffer Gewürz, 40,0 g
Ostmann 3436916000 Ostmann Pfeffer Gewürz, 40,0 g
€ 251,25/1kg
€ 10,05
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van UBENA 658373008 Knoblauch Pfeffer Gewürz, 600,0 g
UBENA 658373008 Knoblauch Pfeffer Gewürz, 600,0 g
€ 41,55/1kg
€ 24,93
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van UBENA 3676030001 UBENA Kurkuma gemahlen Gewürz, 1,0 kg
UBENA 3676030001 UBENA Kurkuma gemahlen Gewürz, 1,0 kg
€ 60,04/1kg
€ 60,04
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van WIBERG 1094277006 WIBERG Pfeffer schwarz gemahlen Gewürz, 555,0 g
WIBERG 1094277006 WIBERG Pfeffer schwarz gemahlen Gewürz, 555,0 g
€ 56,04/1kg
€ 31,10
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van UBENA 712292003 UBENA Zimt gemahlen Gewürz, 500,0 g
UBENA 712292003 UBENA Zimt gemahlen Gewürz, 500,0 g
€ 23,81/1kg
€ 17,14
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van KOTÁNYI 893369 KOTÁNYI Pfeffer Gewürz, 40,0 g
KOTÁNYI 893369 KOTÁNYI Pfeffer Gewürz, 40,0 g
€ 747,50/1kg
€ 29,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Kotanyi Citroenpeper, kruidenmix, 20g
Kotanyi Citroenpeper, kruidenmix, 20g
€ 59,50/1kg
€ 1,25
-4%
€ 1,19
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Biologisch komijnzaad, heel, 250g
Biologisch komijnzaad, heel, 250g
€ 84,00/1kg
€ 21,00
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Biologische hele nootmuskaat, 250 gram
Biologische hele nootmuskaat, 250 gram
€ 106,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,70
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van WIBERG 3082861008 WIBERG Dill getrocknet Gewürz, 200,0 g
WIBERG 3082861008 WIBERG Dill getrocknet Gewürz, 200,0 g
€ 13,74/1l
€ 16,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van UBENA 712211004 UBENA Knoblauch granuliert Gewürz, 500,0 g
UBENA 712211004 UBENA Knoblauch granuliert Gewürz, 500,0 g
€ 84,92/1kg
€ 42,46
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van UBENA 3676124005 UBENA Salatkräuter Gewürz, 350,0 g
UBENA 3676124005 UBENA Salatkräuter Gewürz, 350,0 g
€ 40,69/1kg
€ 14,24
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van WIBERG 3082915004 WIBERG Zimt gemahlen Gewürz, 450,0 g
WIBERG 3082915004 WIBERG Zimt gemahlen Gewürz, 450,0 g
€ 54,18/1kg
€ 24,38
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van UBENA 712178008 UBENA Chili Gewürz, 500,0 g
UBENA 712178008 UBENA Chili Gewürz, 500,0 g
€ 35,62/1kg
€ 17,81
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Eder Gewürze - Khmeli-Suneli - 1kg / Soepkruid, grillkruid
Eder Gewürze - Khmeli-Suneli - 1kg / Soepkruid, grillkruid
€ 35,81/1kg
€ 35,81
Gratis bezorging
Verkoper: edergewuerze

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

GiDeli Zwarte komijn – Hele zaden – Echte oriëntaalse zwarte komijn voor keuken & welzijn

Het geheim van het Oosten in uw keuken – Pittige zaden met een unieke aroma voor de meest veeleisende fijnproevers

De GiDeli zwarte komijn (Nigella Sativa) is een uitzonderlijk natuurproduct voor iedereen die waarde hecht aan authentieke kruiden en een voedingsrijk dieet. De kleine zwarte zaden van deze traditionele oriëntaalse plant verrassen met een ongeëvenaard smaakprofiel: nootachtig, pittig en licht bitter – een fascinerende mix die doet denken aan sesam met een vleugje oregano.

Dit hoogwaardige kruid is de ideale keuze voor hobbykoks, bakkers en gezondheidsbewuste huishoudens die hun gerechten een bijzondere, exotische toets willen geven. GiDeli staat voor zuiverheid, versheid en compromisloze kwaliteit, rechtstreeks uit de natuur.

Uw voordelen in één oogopslag:

  • AROMATISCHE SMAAK: Pittig en licht bitter – onze zwarte komijn geeft uw gerechten een exotisch accent. Het aroma komt bijzonder goed tot zijn recht bij het roosteren of malen.
  • VEELZIJDIG IN GEBRUIK: Een echte alleskunner! Ideaal om gebak (zoals platbrood), soepen, dressings of pannenkoeken mee te kruiden. Ook perfect als topping voor salades, curries en stoofschotels.
  • VOEDINGSSTOFFENRIJK & GEZOND: Levert waardevolle omega-6-vetzuren, plantaardig eiwit en vezels. Bovendien is het rijk aan belangrijke mineralen zoals zink en ijzer, evenals antioxidanten.
  • 100% NATUURPUUR & HOOGWAARDIG: Wij garanderen een puur natuurproduct dat op een zachte manier wordt verwerkt. Vrij van kunstmatige aroma's, kleurstoffen en conserveermiddelen. Van nature veganistisch en glutenvrij.
  • OPTIMALE AROMA BESCHERMING: Onze verpakkingen zijn ontworpen om de waardevolle etherische oliën en het volledige aroma van de zaden tot het laatste zaadje te beschermen.

Veelzijdig gebruik in de oriëntaalse en moderne keuken:

  1. Bakspecialiteit: Klassiek op platbrood, broodjes of direct in het brooddeeg voor een rustieke smaak.
  2. Warme gerechten: Verfijn curries, linzengerechten en groentepan gerechten tijdens het koken voor meer smaakdiepte.
  3. Verse accenten: Een theelepel zwarte komijn over hummus, schapenkaas of in yoghurt-dips zorgt voor een verfijnde verrassing.
  4. Natuurproduct: Ook puur of als traditionele thee gewaardeerd om zijn heilzame eigenschappen.

Productgegevens & ingrediënten:

  • Merk: GiDeli
  • Product: Zwarte komijn (hele zaden)
  • Ingrediënten: 100% zwarte komijnzaden (Nigella Sativa)
  • Eigenschappen: Veganistisch, glutenvrij, niet-GMO, zonder kunstmatige toevoegingen

Bewaarinstructies:

Bewaar het product op een koele en droge plaats. Zorg ervoor dat u de verpakking na elk gebruik goed sluit, om het aroma te beschermen en de versheid van de zaden te behouden.

GiDeli – Kwaliteit uit de natuur. Breng de kruiden van het Oosten direct in uw keuken!

Ingrediënten
100% zwarte komijnzaad (Nigella Sativa)
Gewicht
1000 g
Levensmiddelenbedrijven
POSH sp. z o.o., ul. Podhalańska 89B, 34-700 Rabka-Zdrój, Polen
Verkoopbenaming
Komijnzaad, heel
Fabrikant
EAN
5906168809439

Ingrediënten
100% zwarte komijnzaad (Nigella Sativa)
Gewicht
1000 g
Levensmiddelenbedrijven
POSH sp. z o.o., ul. Podhalańska 89B, 34-700 Rabka-Zdrój, Polen
Verkoopbenaming
Komijnzaad, heel
Fabrikant
EAN
5906168809439
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van La Chinata, gerookte peper met pittige smaak, DOP, 70g
La Chinata, gerookte peper met pittige smaak, DOP, 70g
€ 104,71/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 7,33
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Zwarte komijnzaad, 1 kg, hele zaden, Nigella Sativa, bakspecerij, puur natuur, veganistisch, GiDeli
Zwarte komijnzaad, 1 kg, hele zaden, Nigella Sativa, bakspecerij, puur natuur, veganistisch, GiDeli
€ 11,98/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 11,98
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Wiberg Ursalz, puur, fijn zout in de "Aromatresor" verpakking, fijn keukenzout, 1350g
Wiberg Ursalz, puur, fijn zout in de "Aromatresor" verpakking, fijn keukenzout, 1350g
€ 14,51/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,59
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van AKPI Njangsa, Wama, Djansang kruidenmix (500g)
AKPI Njangsa, Wama, Djansang kruidenmix (500g)
€ 220,00/1l
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 22,00
Verkoper: Cheapsales
Productafbeelding van Maggi® 12417927 Maggi® Rôtidor Fleisch Gewürzmischung, 1,0 kg
Maggi® 12417927 Maggi® Rôtidor Fleisch Gewürzmischung, 1,0 kg
€ 32,32/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 29,09
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Szarena Zout, traditionele Bulgaarse kruidenmix uit de bergen, 40 gram
Szarena Zout, traditionele Bulgaarse kruidenmix uit de bergen, 40 gram
€ 62,50/1kg
€ 2,50
Verkoper: Inaris_International
Productafbeelding van WIBERG 2168255009 WIBERG Meersalz Flocken sonnengetrocknet Salz, 350,0 g
WIBERG 2168255009 WIBERG Meersalz Flocken sonnengetrocknet Salz, 350,0 g
€ 40,40/1kg
€ 14,14
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Caber Salamoia Bolognese 1 kg – Kruidenzout voor vlees, grill, aardappelen en groenten
Caber Salamoia Bolognese 1 kg – Kruidenzout voor vlees, grill, aardappelen en groenten
€ 7,88/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 7,88
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van 1200 ml. Kruidenzout voor knapperige gerechten. WIB
1200 ml. Kruidenzout voor knapperige gerechten. WIB
€ 16,78/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 20,98
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Knorr® Gemüse Kraftbouillon Brühe 1,0 kg
Knorr® Gemüse Kraftbouillon Brühe 1,0 kg
€ 18,15/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 18,15
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Cape Herb and Spice Rub, Portugese Peri Peri kruidenzout, 100g
Cape Herb and Spice Rub, Portugese Peri Peri kruidenzout, 100g
€ 81,70/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 8,17
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Vegeta, kruidenmix voor gerechten, 400 gram
Vegeta, kruidenmix voor gerechten, 400 gram
€ 9,42/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,97
-5%
€ 3,77
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Prymat Kruidenmix voor Kebab en Gyros, 30 gram
Prymat Kruidenmix voor Kebab en Gyros, 30 gram
€ 16,00/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 0,67
-4%
€ 0,64
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kucharek Poolse kruidenmix, 1000 gram
Kucharek Poolse kruidenmix, 1000 gram
€ 20,49/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 20,49
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
WARZYWA SUSZONE WŁOSZCZNA 100G TARGROCH
Targroch Gedroogd soepgroentemengsel, 100g verpakking
€ 5,00/1kg
€ 0,75
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bio kardemom, volledig groen, 100 gram
Bio kardemom, volledig groen, 100 gram
€ 201,00/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,10
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van TAJIN Scherp-fruitige chamoy-saus, 455 ml – Fruitig en kruidig | Mexicaanse fruitsaus voor snacks, barbecue en recepten + Verzekerde verzending
TAJIN Scherp-fruitige chamoy-saus, 455 ml – Fruitig en kruidig | Mexicaanse fruitsaus voor snacks, barbecue en recepten + Verzekerde verzending
€ 12,66/1kg
€ 5,76
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van GEDROOGD GROENTEMENGSEL 500g. Natuurlijke groentemix, merk Royal
GEDROOGD GROENTEMENGSEL 500g. Natuurlijke groentemix, merk Royal
€ 99,80/1l
€ 4,99
Verkoper: PHRoyal
Productafbeelding van Mexicaans zout met gedroogde wormen, speciaal voor mezcal, afkomstig uit Mexico. 2 porties van 4 gram
Mexicaans zout met gedroogde wormen, speciaal voor mezcal, afkomstig uit Mexico. 2 porties van 4 gram
€ 14,99
Verkoper: LaProve
Productafbeelding van Feinschmecker Deutschland - Wilde Hilde, 100 gram
Feinschmecker Deutschland - Wilde Hilde, 100 gram
€ 61,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,15
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Fuchs 6653076003 Hähnchen Gewürzsalz Gewürzmischung, 2,0 kg
Fuchs 6653076003 Hähnchen Gewürzsalz Gewürzmischung, 2,0 kg
€ 9,66/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,32
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kruidenmix voor pasta, Aglio Olio e Peperoncino, 80 gram
Kruidenmix voor pasta, Aglio Olio e Peperoncino, 80 gram
€ 50,13/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,01
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Ostmann Gewürze Kardamom in der Schale gemahlen 7,5 g
Ostmann Gewürze Kardamom in der Schale gemahlen 7,5 g
€ 1.364,00/1kg
€ 10,23
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Gist voor distillatie - Coobra 48 Extreme 135g, Turbogist, Turbogist
Gist voor distillatie - Coobra 48 Extreme 135g, Turbogist, Turbogist
€ 0,58/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,40
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Kucharek Poolse kruidenmix, 200g - 1 zak
Kucharek Poolse kruidenmix, 200g - 1 zak
€ 6,19/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,37
-5%
€ 1,30
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Crème van Parmigiano-Reggiano met lamsvlees Bianchetto, 170 gram
Crème van Parmigiano-Reggiano met lamsvlees Bianchetto, 170 gram
€ 84,82/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,42
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Caber kruidenmix met jodiumhoudend zout, geschikt voor rood vlees, 125 gram
Caber kruidenmix met jodiumhoudend zout, geschikt voor rood vlees, 125 gram
€ 27,84/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,48
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Maggi® 12332512 Maridor Fisch Gewürzmischung, 1,0 kg
Maggi® 12332512 Maridor Fisch Gewürzmischung, 1,0 kg
€ 28,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,30
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Cenovis Bio Cenofix, universele strooiprepareer, 200g
Cenovis Bio Cenofix, universele strooiprepareer, 200g
€ 77,50/1kg
2,7Gemiddelde beoordeling: 2,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,50
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 7 beoordelingen
Beoordeeld op 29 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Hele zwarte komijnzaadjes,
Beoordeeld op 16 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
goed product
Beoordeeld op 16 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Er zitten wat onzuiverheden in, maar de komijn is goed.
Beoordeeld op 12 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Super
Beoordeeld op 13 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 10 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 10 september 2026 op
Geverifieerde aankoop