Rookstof zonder nicotine, gemaakt van hennephars, in een zak van 350 gram met een handige hersluitbare sluiting

€ 5,99

€ 5,99 / 1kg

plus € 8,99 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 7 – do 8 oktober
Onze bestedeals
Vee-benodigdheden & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Draadklemmen voor veeborstels
Draadklemmen voor veeborstels
€ 13,66
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Luer zuigadapter, 10 stuks
Luer zuigadapter, 10 stuks
€ 27,59
Verkoper: Jasado
Productafbeelding van Hofman Animal Care, kalveropfokvoeder, verpakking: 24 x 7 gram
Hofman Animal Care, kalveropfokvoeder, verpakking: 24 x 7 gram
€ 245,12/1kg
€ 41,18
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Hofman Animal Care, Inbrengpasta, inhoud: 4 x 90 gram
Hofman Animal Care, Inbrengpasta, inhoud: 4 x 90 gram
€ 121,17/1kg
€ 46,71
-6%
€ 43,62
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Fitmin For Life Immuuniteitsstrips, 20 stuks
Fitmin For Life Immuuniteitsstrips, 20 stuks
€ 67,58/1kg
€ 25,68
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van RelyX Unicem verlengkannules, 10 stuks
RelyX Unicem verlengkannules, 10 stuks
€ 25,86
Verkoper: Jasado
Productafbeelding van Constanta 3 S: Klemkogel
Constanta 3 S: Klemkogel
€ 21,26
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Retractie-draadstopper, glad
Retractie-draadstopper, glad
€ 35,55
Verkoper: Jasado
Productafbeelding van Kerbl Big Drencher, inhoud 2,5 liter
Kerbl Big Drencher, inhoud 2,5 liter
€ 14,20/1l
€ 35,50
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Kerbl Technovit - Vloeistof, 500 ml
Kerbl Technovit - Vloeistof, 500 ml
€ 0,12/1l
€ 74,70
-17%
€ 61,28
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Astringerende retractievloeistof, 30 ml
Astringerende retractievloeistof, 30 ml
€ 82,36
Verkoper: Jasado
Productafbeelding van Kerbl Immobilisatieplaat GAMBREL 27475
Kerbl Immobilisatieplaat GAMBREL 27475
€ 21,85/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,85
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Poederdistributeur Vink
Poederdistributeur Vink
€ 254,06
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kerbl kanister voor Drenchmatic-spuit, 2,5 liter
Kerbl kanister voor Drenchmatic-spuit, 2,5 liter
€ 45,55
-10%
€ 40,95
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Kerbl Melkblindstop, kunststof
Kerbl Melkblindstop, kunststof
€ 222,63/1kg
€ 12,69
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Set van borstwarzenkanules (10 stuks)
Set van borstwarzenkanules (10 stuks)
€ 12,30
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Schoonmaakdoek met lus
Schoonmaakdoek met lus
€ 11,31
-15%
€ 9,61
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Schafmantelband, 5 meter
Schafmantelband, 5 meter
€ 19,44
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Kuhgurtslang, nummer 8, geel
Kuhgurtslang, nummer 8, geel
€ 11,70
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Hofman Animal Care ClawFix, hechtmiddel voor klauwen, badoplossing, inhoud: 4 liter
Hofman Animal Care ClawFix, hechtmiddel voor klauwen, badoplossing, inhoud: 4 liter
€ 0,01/1l
€ 32,20
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

  • Gemaakt van hennepschilfers

  • Hennep zonder THC en nicotine

  • Geschikt voor alle rookpijpen, ook voor imkers

  • Verpakking van 350 gram

  • Met handige sluiting

Als imker gebruikt men rook in een rookapparaat om twee hoofdredenen:

Kalmeren van de bijen: De rook geeft de bijen het signaal van een mogelijke bosbrand. Hun instinct zegt hen dan om snel honing op te slaan, om zich voor te bereiden op een mogelijke vlucht. Met een volle honingmaag zijn ze veel rustiger en steken ze minder vaak.

Verstoring van de communicatie: Bijen communiceren via geurstoffen (feromonen). De rook overstemt deze signalen, vooral alarmferomonen, waardoor de verdedigingsreactie in de kolonie minder snel zich verspreidt.

Kortom: rook maakt het werken met een bijenvolk veiliger en minder stressvol – voor zowel de imker als de bijen.

Gewicht
1000 g
EAN
4262422394372
Fabrikant
BIENEN SCHMIDT

Gewicht
1000 g
EAN
4262422394372
Fabrikant
BIENEN SCHMIDT
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van VEVOR Automatische kippenluik, kippendeur met LCD-display, lichtsensor, timer, handmatige instelling, klembeveiliging, deur voor kippenhok, automatische deuropener voor kippenren, geschikt voor boerderijen, afmetingen: 405x330x85 mm
VEVOR Automatische kippenluik, kippendeur met LCD-display, lichtsensor, timer, handmatige instelling, klembeveiliging, deur voor kippenhok, automatische deuropener voor kippenren, geschikt voor boerderijen, afmetingen: 405x330x85 mm
€ 36,15/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 46,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van GiDeli Kieselguur 10 kg – Zuivere diatomeeënaarde, een poeder voor kippen en als bodembedekking
GiDeli Kieselguur 10 kg – Zuivere diatomeeënaarde, een poeder voor kippen en als bodembedekking
€ 2,80/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Automatische deur voor een kippenhok, timer voor openen en sluiten, LCD-display, waterdicht, veiligheidssysteem om vastklemmen te voorkomen
Automatische deur voor een kippenhok, timer voor openen en sluiten, LCD-display, waterdicht, veiligheidssysteem om vastklemmen te voorkomen
€ 69,26/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 61,64
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Wiltec kippenhok, 1360 x 740 x 700 mm, roodbruin, met legbakken van hout, kippenhuis met beschutting, geïsoleerd dak en verzinkte uitwerpselbak
Wiltec kippenhok, 1360 x 740 x 700 mm, roodbruin, met legbakken van hout, kippenhuis met beschutting, geïsoleerd dak en verzinkte uitwerpselbak
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 182,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Professionele 12KV elektrische omheining voor vee - Instelbare output van 7-13KV met zonne-energie/batterij/netstroomvoeding
Professionele 12KV elektrische omheining voor vee - Instelbare output van 7-13KV met zonne-energie/batterij/netstroomvoeding
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Delgeo
Productafbeelding van EBERTH Elektrische graanmolen met 50 liter emmer, 1300 watt elektromotor, 13 liter trechter, 400 kg/uur, maalmachine met roestvrijstalen mes
EBERTH Elektrische graanmolen met 50 liter emmer, 1300 watt elektromotor, 13 liter trechter, 400 kg/uur, maalmachine met roestvrijstalen mes
€ 13,74/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 109,90
Gratis bezorging
Verkoper: Rocket_Tools
Productafbeelding van Zonnepaneelventilator voor afzuiging, 50W, 12V, met 6,5 inch zonnepaneel en beschermrooster – Monokristallijn, mogelijkheid tot 24 uur continue werking
Zonnepaneelventilator voor afzuiging, 50W, 12V, met 6,5 inch zonnepaneel en beschermrooster – Monokristallijn, mogelijkheid tot 24 uur continue werking
€ 63,62/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Milbenwerende barrière / milvenvanger, voor de bescherming van uw kippen tegen mijten - Eenvoudige installatie in de kippenstal - effectieve bestrijding van de rode vogelmijt / kippenmijt - Set met twee milvenvangers
Milbenwerende barrière / milvenvanger, voor de bescherming van uw kippen tegen mijten - Eenvoudige installatie in de kippenstal - effectieve bestrijding van de rode vogelmijt / kippenmijt - Set met twee milvenvangers
€ 143,24/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 48,70
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van F. DICK Apparaat voor sedatie van kleine dieren, geschikt voor dieren tot 16 kg
F. DICK Apparaat voor sedatie van kleine dieren, geschikt voor dieren tot 16 kg
€ 4,19/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 104,84
Verkoper: Officinacoltelli
Productafbeelding van 10x 25 kg honingemmers, wit, emmer van 20 liter, kunststof, voorraadcontainer met deksel, zonder opdruk, geschikt voor voedsel, met metalen sluiting
10x 25 kg honingemmers, wit, emmer van 20 liter, kunststof, voorraadcontainer met deksel, zonder opdruk, geschikt voor voedsel, met metalen sluiting
€ 9,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 69,99
Verkoper: Bienen-Schmidt
Productafbeelding van Kerbl LED-schijplamp, diameter 3,5 cm, artikelnummer 73126
Kerbl LED-schijplamp, diameter 3,5 cm, artikelnummer 73126
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 28,74
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van VEVOR kippenhokken, 10 compartimenten, 30 tot 45 inch, Robuust en corrosiebestendig metalen kippenhok met schuine nesten, gaten in de bodem en een rustplatform. Geschikt voor diverse doeleinden
VEVOR kippenhokken, 10 compartimenten, 30 tot 45 inch, Robuust en corrosiebestendig metalen kippenhok met schuine nesten, gaten in de bodem en een rustplatform. Geschikt voor diverse doeleinden
€ 20,80/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 488,70
-€ 97,74
€ 390,96
Verkoper: BlissShopping
Productafbeelding van VEVOR Automatische kippenluik, kippenhokdeur met timer, handmatige instelling en klembeveiliging, elektrisch kippenren-poortopener met waterdichte afdichting, zwart, 350x250x73 mm
VEVOR Automatische kippenluik, kippenhokdeur met timer, handmatige instelling en klembeveiliging, elektrisch kippenren-poortopener met waterdichte afdichting, zwart, 350x250x73 mm
€ 45,44/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 59,88
-33%
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van GiDeli Kieselguur 20 kg – Zuivere diatomeeënaarde, een poeder voor kippen en bodembedekking
GiDeli Kieselguur 20 kg – Zuivere diatomeeënaarde, een poeder voor kippen en bodembedekking
€ 2,05/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 40,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van GiDeli Kieselgur 30 kg – Zuivere diatomeeënaarde, een poeder tegen roodvogelmijt
GiDeli Kieselgur 30 kg – Zuivere diatomeeënaarde, een poeder tegen roodvogelmijt
€ 1,80/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van GiDeli Kieselguur 40 kg – Zuivere diatomeeënaarde, een poeder tegen vogelmijt
GiDeli Kieselguur 40 kg – Zuivere diatomeeënaarde, een poeder tegen vogelmijt
€ 2,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 79,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van VEVOR Elektrische geitenmelkmachine, 3-liter emmer van voedselveilig roestvrij staal, melkapparatuur met 5200 mAh accu, 2 geitenmelkcups, pulserende vacuüm melkmachine, pulsmelker (alleen voor geiten)
VEVOR Elektrische geitenmelkmachine, 3-liter emmer van voedselveilig roestvrij staal, melkapparatuur met 5200 mAh accu, 2 geitenmelkcups, pulserende vacuüm melkmachine, pulsmelker (alleen voor geiten)
€ 41,29/1kg
€ 196,70
-€ 68,71
€ 127,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van VEVOR Professionele takkenklem, 609-710 mm, roterende houten klem van staal, draagvermogen 453 kg, getande kaken, houten grijper, haakvormige klem voor vrachtwagen, tractor, kruiwagen
VEVOR Professionele takkenklem, 609-710 mm, roterende houten klem van staal, draagvermogen 453 kg, getande kaken, houten grijper, haakvormige klem voor vrachtwagen, tractor, kruiwagen
€ 5,22/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 128,60
-€ 57,61
€ 70,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van GiDeli Kieselgur 3 kg – Zuivere diatomeeënaarde, een poeder tegen vogelmijt
GiDeli Kieselgur 3 kg – Zuivere diatomeeënaarde, een poeder tegen vogelmijt
€ 6,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 19,18
-6%
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van VEVOR Elektrische Melkmachine, 25-liter emmer van roestvrij staal 304, voedselveilige zuigmonden en siliconenslang, sterke zuigkracht, vacuümimpulsie, elektrische melkapparatuur met wielen voor koeien
VEVOR Elektrische Melkmachine, 25-liter emmer van roestvrij staal 304, voedselveilige zuigmonden en siliconenslang, sterke zuigkracht, vacuümimpulsie, elektrische melkapparatuur met wielen voor koeien
€ 13,16/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 374,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van VEVOR Automatische kippenluik, kippenhokdeur met timer, handmatige instelling en klembeveiliging, kippendeur, uitlooptuimelaar voor kippen met waterdichte afdichting, oranje, 350x250x73 mm
VEVOR Automatische kippenluik, kippenhokdeur met timer, handmatige instelling en klembeveiliging, kippendeur, uitlooptuimelaar voor kippen met waterdichte afdichting, oranje, 350x250x73 mm
€ 43,17/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 58,60
-35%
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van VEVOR kippenhokken, 4 compartimenten, 15 tot 30 inch, Robuuste en corrosiebestendige kippenhokken van metaal met schuine nesten, gaten in de bodem en een rustplatform. Geschikt voor diverse doeleinden
VEVOR kippenhokken, 4 compartimenten, 15 tot 30 inch, Robuuste en corrosiebestendige kippenhokken van metaal met schuine nesten, gaten in de bodem en een rustplatform. Geschikt voor diverse doeleinden
€ 13,04/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 119,30
Gratis bezorging
Verkoper: ExtraShop
Productafbeelding van VEVOR 2-laags legnest, 1060x525x990 mm, 8 compartimenten, kippenhok van metaal met steunpoten, nesten voor pluimvee, rollend nest, ideaal voor kippen, eenden, pluimvee en andere vogels, oranje
VEVOR 2-laags legnest, 1060x525x990 mm, 8 compartimenten, kippenhok van metaal met steunpoten, nesten voor pluimvee, rollend nest, ideaal voor kippen, eenden, pluimvee en andere vogels, oranje
€ 6,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 127,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van Kieselguur/Diatomeeënaarde, 30 kg – Fijn, natuurlijk product voor dieren (20 kg + 10 kg)
Kieselguur/Diatomeeënaarde, 30 kg – Fijn, natuurlijk product voor dieren (20 kg + 10 kg)
€ 1,80/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van VEVOR, losse smidshamer, robuuste smidshamer van gietstaal, 11,5 kg, stevige ronde smidshamer met hoge hardheid en een stabiele basis, geschikt voor het buigen en vormen van metalen
VEVOR, losse smidshamer, robuuste smidshamer van gietstaal, 11,5 kg, stevige ronde smidshamer met hoge hardheid en een stabiele basis, geschikt voor het buigen en vormen van metalen
€ 4,61/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 71,40
-25%
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van VEVOR Houten grijper, 812-914 mm, hef- en grijper, roterende stalen houten grijper, trekker, draagvermogen 1500 kg, getande kaken, houten grijper, pakker, haakgrijper voor vrachtwagens en karren
VEVOR Houten grijper, 812-914 mm, hef- en grijper, roterende stalen houten grijper, trekker, draagvermogen 1500 kg, getande kaken, houten grijper, pakker, haakgrijper voor vrachtwagens en karren
€ 6,00/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 160,90
-€ 58,91
€ 101,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van GiDeli Kieselguur 10 kg – Zuivere diatomeeënaarde, een poeder tegen vogelmijt
GiDeli Kieselguur 10 kg – Zuivere diatomeeënaarde, een poeder tegen vogelmijt
€ 3,20/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van GiDeli Kieselguur 500 g – Zuivere diatomeeënaarde, een poeder tegen vogelmijt
GiDeli Kieselguur 500 g – Zuivere diatomeeënaarde, een poeder tegen vogelmijt
€ 23,98/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 11,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van GiDeli Kieselgur 1 kg, verpakt in een doypack – Zuivere diatomeeënaarde, een poeder tegen vogelmijt
GiDeli Kieselgur 1 kg, verpakt in een doypack – Zuivere diatomeeënaarde, een poeder tegen vogelmijt
€ 11,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,78
-12%
€ 11,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van GiDeli Kieselguur 5 kg – Zuivere diatomeeënaarde, een poeder tegen vogelmijt
GiDeli Kieselguur 5 kg – Zuivere diatomeeënaarde, een poeder tegen vogelmijt
€ 4,60/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 23,98
-4%
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Rioleringsmachine, rioolreinigingsapparaat, handmatige toevoer, 36,6 meter x 3 cm, 1100W
Rioleringsmachine, rioolreinigingsapparaat, handmatige toevoer, 36,6 meter x 3 cm, 1100W
€ 706,99
Gratis bezorging
Verkoper: ucohome
€ 7,92/1kg
Productafbeelding van Krimpbuis snijder, automatisch kabelklem snijapparaat, snijmachine
Krimpbuis snijder, automatisch kabelklem snijapparaat, snijmachine
€ 517,99
Gratis bezorging
Verkoper: ucohome
€ 19,18/1kg
Productafbeelding van Wiltec kippenhok, 1520 x 520 x 920 mm, rood-wit, met ren en legkast van dennenhout. Kippenhuis met beschutting, tralies en mestbak, verzinkt
Wiltec kippenhok, 1520 x 520 x 920 mm, rood-wit, met ren en legkast van dennenhout. Kippenhuis met beschutting, tralies en mestbak, verzinkt
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 185,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Wiltec kippenhok, 1360 x 740 x 700 mm, roodbruin, met legbakken van hout, kippenhuis met beschutting, geïsoleerd dak en verzinkte uitwerpselbak
Wiltec kippenhok, 1360 x 740 x 700 mm, roodbruin, met legbakken van hout, kippenhuis met beschutting, geïsoleerd dak en verzinkte uitwerpselbak
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 182,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van KOTARBAU steunsteun 150 x 100 x 67 mm zwart om vast te schroeven uitloopbok deurvergrendeling aanloopplaat deuraanslag bodembeslag
KOTARBAU steunsteun 150 x 100 x 67 mm zwart om vast te schroeven uitloopbok deurvergrendeling aanloopplaat deuraanslag bodembeslag
€ 21,88
Verkoper: KOTARBAU
€ 28,90/1kg
Productafbeelding van Ziegenschaf melkset, draagbare elektrische melkmachine (voor geiten)
Ziegenschaf melkset, draagbare elektrische melkmachine (voor geiten)
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 120,00
Gratis bezorging6% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza
€ 55,05/1kg
Productafbeelding van Fudajo legnest voor kippen, geschikt voor meerdere kippen, met opvangbak, afmetingen 81 x 52 x 48 cm. Legkasten voor kippen, kippennest met ventilatiegaten voor luchtcirculatie, kunststof legnest voor wandmontage
Fudajo legnest voor kippen, geschikt voor meerdere kippen, met opvangbak, afmetingen 81 x 52 x 48 cm. Legkasten voor kippen, kippennest met ventilatiegaten voor luchtcirculatie, kunststof legnest voor wandmontage
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 81,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van 2L geitenmelkmachine, draagbaar, elektrische geitenmelkmachine met USB-aansluiting
2L geitenmelkmachine, draagbaar, elektrische geitenmelkmachine met USB-aansluiting
€ 82,00
Gratis bezorging6% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza
€ 68,91/1kg
Productafbeelding van Fudajo legnest met opvangbak, 27 x 52 x 48 cm, legboxen voor kippen, kippennest met ventilatiegaten voor luchtcirculatie, kunststof legnest voor wandmontage
Fudajo legnest met opvangbak, 27 x 52 x 48 cm, legboxen voor kippen, kippennest met ventilatiegaten voor luchtcirculatie, kunststof legnest voor wandmontage
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 54,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Zonneboiler, 30 W, draagbaar, geschikt voor gebruik in de auto, met oververwarmingsbeveiliging, voor het drogen, verwarmen, dierenverblijven en het creëren van een warme luchtstroom
Zonneboiler, 30 W, draagbaar, geschikt voor gebruik in de auto, met oververwarmingsbeveiliging, voor het drogen, verwarmen, dierenverblijven en het creëren van een warme luchtstroom
€ 74,00
Gratis bezorging6% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza
€ 92,50/1kg
Productafbeelding van Rauchblazer rookgenerator voor bijen, rookbus, imkerpijp, bijenteelt, verzinkt staal, runderleer
Rauchblazer rookgenerator voor bijen, rookbus, imkerpijp, bijenteelt, verzinkt staal, runderleer
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,99
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van 100 oormerken, genummerd, voor rundvee, varkens, schapen, geiten, voor dieridentificatie
100 oormerken, genummerd, voor rundvee, varkens, schapen, geiten, voor dieridentificatie
€ 29,00
Gratis bezorging6% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza
€ 126,09/1kg
Productafbeelding van Kalb - Neusring, zuiglingenzorg, plastic hielspoorring, 10 stuks, voorkomt zuigproblemen bij kalveren en andere huisdieren
Kalb - Neusring, zuiglingenzorg, plastic hielspoorring, 10 stuks, voorkomt zuigproblemen bij kalveren en andere huisdieren
€ 32,00
Gratis bezorging6% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza
€ 88,89/1kg
Productafbeelding van 100 stuks per zak, 16 mm, genummerd van 001 tot 100, van kunststof, geschikt voor gevogelte, kippen, eenden en ganzenpoten, ringen (blauw)
100 stuks per zak, 16 mm, genummerd van 001 tot 100, van kunststof, geschikt voor gevogelte, kippen, eenden en ganzenpoten, ringen (blauw)
€ 21,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 300,00/1kg
Productafbeelding van Kalverdrinkbekers, 10-delig met kunststof stekels, voorkomen dat kalveren te veel melk drinken, geschikt voor de veehouderij
Kalverdrinkbekers, 10-delig met kunststof stekels, voorkomen dat kalveren te veel melk drinken, geschikt voor de veehouderij
€ 26,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 108,33/1kg