OH MEIN GLANZ! Lippenbalsem #007 - Cappuccino, 1 stuk

€ 17,03

€ 15,07-11%

€ 717,62 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

di 13 – do 15 oktober
Wees er snel bij!
Lippenbalsems & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van ChapStick Pompoentaart-geurige lippenbalsem, 3 stuks
ChapStick Pompoentaart-geurige lippenbalsem, 3 stuks
€ 749,17/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 11,88
-24%
€ 8,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van CARMEX - Lippenbalsem - 2 stuks - Zonnefactor 15 - Kersenaroma
CARMEX - Lippenbalsem - 2 stuks - Zonnefactor 15 - Kersenaroma
€ 279,50/1l
€ 5,59
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van MARTINELIA ANIMAL QUEENS Lippenbalsem, 1 stuk
MARTINELIA ANIMAL QUEENS Lippenbalsem, 1 stuk
€ 299,00/1l
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Dior Rouge Dior Balsem 001
Dior Rouge Dior Balsem 001
€ 1.112,73/1kg
€ 48,96
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van OH MEIN GLANZ! Lippenbalsem #001 - Latte Delight. 1 stuk
OH MEIN GLANZ! Lippenbalsem #001 - Latte Delight. 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,01
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van DIOR ADDICT LIP GLOW Lipbalsem #103, 1 stuk
DIOR ADDICT LIP GLOW Lipbalsem #103, 1 stuk
€ 49.820,00/1l
€ 49,82
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Carmex Stick Lippenstift, aardbeiengeur, 4,25 g
Carmex Stick Lippenstift, aardbeiengeur, 4,25 g
€ 2.630,59/1kg
€ 11,18
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Anifer lippenbalsem, 5 ml, crème
Anifer lippenbalsem, 5 ml, crème
€ 93,33/1kg
€ 5,04
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Dr. Hauschka Lippengold lippenbalsem, 4,9 g
Dr. Hauschka Lippengold lippenbalsem, 4,9 g
€ 714,00/1kg
€ 14,28
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van SHAKY Lippenolie, Instant Light, 1 stuk
SHAKY Lippenolie, Instant Light, 1 stuk
€ 14.390,00/1l
€ 14,39
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Hydraterende lippenbalsem, 2 stuks
Hydraterende lippenbalsem, 2 stuks
€ 4.980,00/1l
€ 9,96
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van MAGIC PEPTIDES Lippenbalsem, 15 ml
MAGIC PEPTIDES Lippenbalsem, 15 ml
€ 2.029,33/1l
€ 30,44
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van CARMEX Lippenbalsem, kersensmaak, 10 g, crème
CARMEX Lippenbalsem, kersensmaak, 10 g, crème
€ 199,44/1kg
€ 3,59
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van DIOR ADDICT LIP GLOW Lipbalsem #012, 1 stuk
DIOR ADDICT LIP GLOW Lipbalsem #012, 1 stuk
€ 53.430,00/1l
€ 53,43
Verkoper: Scentist
Productafbeelding van MINERALIST Lipgloss-Balsem #Heart, 4 ml
MINERALIST Lipgloss-Balsem #Heart, 4 ml
€ 7.057,50/1l
€ 28,23
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Benecos Lipbalm Cassis (1 stuk)
Benecos Lipbalm Cassis (1 stuk)
€ 256,00/1kg
€ 2,56
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van COLLAGEN Lippenmasker, 2 stuks
COLLAGEN Lippenmasker, 2 stuks
€ 13,62
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Propolis lippenbalsem, 5 ml crème
Propolis lippenbalsem, 5 ml crème
€ 258,50/1kg
€ 5,17
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Blistex Lippenbalsem (7 ml)
Blistex Lippenbalsem (7 ml)
€ 31,50/1kg
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Rimmel London OH MY GLOSS! lippenstift (1 stuks) is precies wat u nodig heeft om er aantrekkelijker uit te zien! Probeer de kwaliteit van onze 100% originele Rimmel London producten en laat een expert uw look verbeteren.



  • Type: Lippenstift
  • Kenmerken:
    • Veganistisch
    • Niet getest op dieren
  • Geslacht: Unisex
  • Aantal: 1 stuks
  • Ingrediënten:
    • Polybutene
    • Ricinus communis (castor) seed oil
    • Silica
    • Sodium hyaluronate
    • Sorbitan isostearate
    • Squalane
    • Synthetic wax
    • Titanium dioxide
    • Tocopherol
    • Tocopheryl acetate
    • Tribehenin
    • Tridecyl trimellitate
    • Benzaldehyde
    • Coco-caprylate caprate
    • Ethylhexyl palmitate
    • Fragrance (parfum)
    • Hydrogenated castor oil
    • Hydrogenated polyisobutene
    • Hydrogenated vegetable oil
    • Mica
    • Palmitoyl tripeptide-1
    • Persea sima (avocado) oil
    • Lactic acid
    • Trioctyldodecyl Citrate
    • Vanillin
    • Simmondsia chinensis (jojoba) seed oil
  • Kleurenfamilie: Bruin
Gewicht
0.021 kg
Ingrediënten
polybuten, gehydrogeneerd polyisobuteen, tridecyltrimellaat, coco-caprylaat/capraat, squalaan, di-ppg-3 myristyl ether adipaat, trioctyldodecylcitraat, mica, synthetische was, ricinus communis (katoenboom) zaadolie, simmondsia chinensis (jojoba) zaadolie, ethylhexylpalmitaat, persea gratissima (avocado) olie, silica, parfum/geur, gehydrogeneerde plantaardige olie, natriumhyaluronaat, tocoferylacetaat, tribeheen, gehydrogeneerde ricinusolie, sorbitan isostearaat, vanille, melkzuur, benzaldehyde, tocoferol, palmitoyl tripeptide-1, [kan bevatten/peut contenir/+/-: ijzeroxiden (ci 77491, ci 77492, ci 77499), titaniumdioxide (ci 77891), geel 5 meer (ci 19140), rood 7 meer (ci 15850), geel 6 meer (ci 15985), blauw 1 meer (ci 42090)].
Fabrikant
EAN
3616307513449

Gewicht
0.021 kg
Ingrediënten
polybuten, gehydrogeneerd polyisobuteen, tridecyltrimellaat, coco-caprylaat/capraat, squalaan, di-ppg-3 myristyl ether adipaat, trioctyldodecylcitraat, mica, synthetische was, ricinus communis (katoenboom) zaadolie, simmondsia chinensis (jojoba) zaadolie, ethylhexylpalmitaat, persea gratissima (avocado) olie, silica, parfum/geur, gehydrogeneerde plantaardige olie, natriumhyaluronaat, tocoferylacetaat, tribeheen, gehydrogeneerde ricinusolie, sorbitan isostearaat, vanille, melkzuur, benzaldehyde, tocoferol, palmitoyl tripeptide-1, [kan bevatten/peut contenir/+/-: ijzeroxiden (ci 77491, ci 77492, ci 77499), titaniumdioxide (ci 77891), geel 5 meer (ci 19140), rood 7 meer (ci 15850), geel 6 meer (ci 15985), blauw 1 meer (ci 42090)].
Fabrikant
EAN
3616307513449
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van LA MER lippenbalsem, 9 gram
LA MER lippenbalsem, 9 gram
€ 1.392,69/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 72,42
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van essence EVERYBUNNY heeft een lippenbalsem nodig
essence EVERYBUNNY heeft een lippenbalsem nodig
€ 740,00/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 7,40
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van Laneige Lip Sleeping Mask (Berry), 20 g - Herstellende lippenmasker
Laneige Lip Sleeping Mask (Berry), 20 g - Herstellende lippenmasker
€ 194,74/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 18,50
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Kahi Wrinkle Bounce Multi Balm Stick, 9 gram
Kahi Wrinkle Bounce Multi Balm Stick, 9 gram
€ 772,50/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 33,99
Gratis bezorging
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van Siddhalepa kruidenbalsem, 25 gram | 4 stuks
Siddhalepa kruidenbalsem, 25 gram | 4 stuks
€ 1.040,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 26,00
Verkoper: Polanatea
Productafbeelding van REUZEL Baardbalsem Clean & Fresh, 35 g
REUZEL Baardbalsem Clean & Fresh, 35 g
€ 269,71/1l
€ 9,74
-3%
€ 9,44
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Elizabeth Arden Eight Hour Cream Lip Protectant, 13 ml
Elizabeth Arden Eight Hour Cream Lip Protectant, 13 ml
€ 1.653,08/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 21,49
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van La Roche-Posay Cicaplast Lipverzorging, Intensieve behandeling, 7,5 ml
La Roche-Posay Cicaplast Lipverzorging, Intensieve behandeling, 7,5 ml
€ 1.564,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,73
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Clarins Extra-Firming, Lippenbalsem, Kleurloos, Voor dames, Universeel, Shea-boter, Verstevigend, Voedend, Volumegevend, Gladmakend, Verzachtend
Clarins Extra-Firming, Lippenbalsem, Kleurloos, Voor dames, Universeel, Shea-boter, Verstevigend, Voedend, Volumegevend, Gladmakend, Verzachtend
€ 2.843,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 42,65
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lippenbalsem, ChapStick, Classic Original, lippenbescherming, dagelijkse hydratatie, 4,25 g
Lippenbalsem, ChapStick, Classic Original, lippenbescherming, dagelijkse hydratatie, 4,25 g
€ 29,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van NUXE 3264680015809, Lippenbalsem, Kleurloos, Voor dames, Geschikt voor zeer droge huid, Bevat bijenwas, Shea boter, Verzachtend, Voedend, Herstellend
NUXE 3264680015809, Lippenbalsem, Kleurloos, Voor dames, Geschikt voor zeer droge huid, Bevat bijenwas, Shea boter, Verzachtend, Voedend, Herstellend
€ 13.760,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 13,76
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Blistex hydraterende en verzorgende lippenbalsem tegen irritatie, 4,25 g
Blistex hydraterende en verzorgende lippenbalsem tegen irritatie, 4,25 g
€ 21,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,19
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van ISDIN Protector Labiaal: Lippenbalsem met zonnebescherming, factor 50, 4 gram
ISDIN Protector Labiaal: Lippenbalsem met zonnebescherming, factor 50, 4 gram
€ 3.630,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,52
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van IDC Institute Aloe Vera, lippenbalsem, kleurloos, voor dames, voor droge huid, voor normale huid, Aloe Vera, hydraterend, verzachtend
IDC Institute Aloe Vera, lippenbalsem, kleurloos, voor dames, voor droge huid, voor normale huid, Aloe Vera, hydraterend, verzachtend
€ 2.447,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,00
-2%
€ 9,79
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dr. Melaxin BP Lip Plumping Shot Maxi, 4 ml
Dr. Melaxin BP Lip Plumping Shot Maxi, 4 ml
€ 3.747,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,99
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van Lippenbalsem, Carmex, Classic, tube, diepe hydratatie, direct comfort, bescherming tegen uitdroging, 10 g
Lippenbalsem, Carmex, Classic, tube, diepe hydratatie, direct comfort, bescherming tegen uitdroging, 10 g
€ 29,90/1l
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Vichy Stift Naturalblend Getinte Lippenbalsem, roze
Vichy Stift Naturalblend Getinte Lippenbalsem, roze
€ 687,14/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,62
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Dr. Bronner's Lippenbalsem, Pepermunt, Biologisch, 4 gram
Dr. Bronner's Lippenbalsem, Pepermunt, Biologisch, 4 gram
€ 2.290,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Lippenbalsem Lip Therapy Vaseline (20 gram)
Lippenbalsem Lip Therapy Vaseline (20 gram)
€ 74,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,55
-3%
€ 1,49
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Labello Men activ SPF15 blister (4,8 gr)
Labello Men activ SPF15 blister (4,8 gr)
€ 11,90/1kg
€ 2,38
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Lomaherpan lippenverzorgingscrème met melisse-extract, 5 ml crème
Lomaherpan lippenverzorgingscrème met melisse-extract, 5 ml crème
€ 1.386,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,93
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Vaseline Lipcare – Therapie Cocoa Butter 20 gr
Vaseline Lipcare – Therapie Cocoa Butter 20 gr
€ 189,50/1l
€ 28,95
-34%
€ 18,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Nivea Verzorgende lippenbalsem Original, 4,8g
Nivea Verzorgende lippenbalsem Original, 4,8g
€ 1.201,00/1kg
€ 12,01
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Purol Lippenstick op kaart (4,8 gr)
Purol Lippenstick op kaart (4,8 gr)
€ 577,08/1kg
€ 2,77
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Sence Coconut Lipbalsem Duo (2 stuks)
Sence Coconut Lipbalsem Duo (2 stuks)
€ 1,01
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van ISDIN Fotoprotector Invisible Stick Balsem 10g, PZN 19075957
ISDIN Fotoprotector Invisible Stick Balsem 10g, PZN 19075957
€ 1.821,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,21
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Korres Yoghurt lippenbalsem met SPF20, 4,5 g
Korres Yoghurt lippenbalsem met SPF20, 4,5 g
€ 663,00/1kg
€ 13,26
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Weleda Skin Food Lip Balm 8 ml
Weleda Skin Food Lip Balm 8 ml
€ 468,75/1l
€ 3,75
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Dr. Hauschka Lippengold lippenbalsem, 4,9 g
Dr. Hauschka Lippengold lippenbalsem, 4,9 g
€ 714,00/1kg
€ 14,28
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van O'Keeffe's Lip repair verkoelende lippenbalsem (4,2 gr)
O'Keeffe's Lip repair verkoelende lippenbalsem (4,2 gr)
€ 4,44
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Lippenbalsem, ChapStick, Classic Original, lippenbescherming, dagelijkse hydratatie, 4,25 g
Lippenbalsem, ChapStick, Classic Original, lippenbescherming, dagelijkse hydratatie, 4,25 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 29,90/1l
Productafbeelding van ChapStick Lippenbalsem met SPF 15, beschermende lippenstift met vitamine E, 4 gram
ChapStick Lippenbalsem met SPF 15, beschermende lippenstift met vitamine E, 4 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 747,50/1l
Productafbeelding van ChapStick Aloha Coconut, hydraterende lippenbalsem met kokos en ananas, 1 stuk
ChapStick Aloha Coconut, hydraterende lippenbalsem met kokos en ananas, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 3,99
Verkoper: Lemonbite
€ 997,50/1l
Productafbeelding van ChapStick Kerstbakspektakel: Hydraterende lippenbalsem, set van 3
ChapStick Kerstbakspektakel: Hydraterende lippenbalsem, set van 3
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
€ 832,50/1l
Productafbeelding van Lippenbalsem, Chapstick, Original, voor de verzorging en hydratatie van de lippen, SPF 15, 4 gram
Lippenbalsem, Chapstick, Original, voor de verzorging en hydratatie van de lippen, SPF 15, 4 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 7,99
Verkoper: Lemonbite
€ 79,90/1l
Productafbeelding van ChapStick Sweet Watermelon, hydraterende lippenbalsem, 1 stuks
ChapStick Sweet Watermelon, hydraterende lippenbalsem, 1 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 3,99
Verkoper: Lemonbite
€ 997,50/1l
Productafbeelding van ChapStick Peaches & Cream, hydraterende lippenbalsem, 1 stuk
ChapStick Peaches & Cream, hydraterende lippenbalsem, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 3,49
Verkoper: Lemonbite
€ 872,50/1l
Productafbeelding van ChapStick Watermeloen-Limoen, hydraterende lippenbalsem, 1 stuk
ChapStick Watermeloen-Limoen, hydraterende lippenbalsem, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 3,59
Verkoper: Lemonbite
€ 897,50/1l
Productafbeelding van Hydraterende lippenbalsem met klavertjesbloemhoning. Chapstick, 1 stuks
Hydraterende lippenbalsem met klavertjesbloemhoning. Chapstick, 1 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 3,49
Verkoper: Lemonbite
€ 872,50/1l
Productafbeelding van ChapStick Pompoentaart-geurige lippenbalsem, 3 stuks
ChapStick Pompoentaart-geurige lippenbalsem, 3 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 11,88
-24%
€ 8,99
Verkoper: Lemonbite
€ 749,17/1l
Productafbeelding van ChapStick Passion Fruit, hydraterende lippenbalsem, passievrucht, 1 stuk.
ChapStick Passion Fruit, hydraterende lippenbalsem, passievrucht, 1 stuk.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 3,99
Verkoper: Lemonbite
€ 997,50/1l
Productafbeelding van S'mores Collection, lippenbalsem, hydraterend, 3-delig
S'mores Collection, lippenbalsem, hydraterend, 3-delig
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 10,99
Verkoper: Lemonbite
€ 915,83/1l
Productafbeelding van Vanilla Mint lippenbalsem, hydraterende formule, 1 stuk.
Vanilla Mint lippenbalsem, hydraterende formule, 1 stuk.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 3,79
Verkoper: Lemonbite
€ 947,50/1l
Productafbeelding van ChapStick Pompoentaart-geur, hydraterende lippenbalsem, 1 stuks
ChapStick Pompoentaart-geur, hydraterende lippenbalsem, 1 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 3,59
Verkoper: Lemonbite
€ 897,50/1l
Productafbeelding van Lippenbalsem, ChapStick, Classic, kersensmaak, dagelijkse hydratatie, bescherming tegen uitdroging, 4,25 g
Lippenbalsem, ChapStick, Classic, kersensmaak, dagelijkse hydratatie, bescherming tegen uitdroging, 4,25 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 29,90/1l
Productafbeelding van Blistex hydraterende en verzorgende lippenbalsem tegen irritatie, 4,25 g
Blistex hydraterende en verzorgende lippenbalsem tegen irritatie, 4,25 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,19
Verkoper: Lemonbite
€ 21,90/1l
Productafbeelding van Vaseline Healing Jelly Baby, 368 ml, Hypoallergeen, Snel absorberend, Niet plakkerig
Vaseline Healing Jelly Baby, 368 ml, Hypoallergeen, Snel absorberend, Niet plakkerig
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
€ 27,15/1l
Productafbeelding van Vaseline Healing Jelly met cacaoboter, balsem, uniseks, hydraterend, voor droge huid, 212 ml, pot
Vaseline Healing Jelly met cacaoboter, balsem, uniseks, hydraterend, voor droge huid, 212 ml, pot
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 32,97/1l
Productafbeelding van Lippenbalsem, Carmex, Classic, tube, diepe hydratatie, direct comfort, bescherming tegen uitdroging, 10 g
Lippenbalsem, Carmex, Classic, tube, diepe hydratatie, direct comfort, bescherming tegen uitdroging, 10 g
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 29,90/1l
Productafbeelding van Herstellende lippenbalsem, Blistex, voor de behandeling van herpes en verlichting van klachten, bescherming tegen omgevingsinvloeden, 6 g
Herstellende lippenbalsem, Blistex, voor de behandeling van herpes en verlichting van klachten, bescherming tegen omgevingsinvloeden, 6 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,19
Verkoper: Lemonbite
€ 31,90/1l