Pistachenoten, 1 kg, geroosterd, gezouten, met schil, veganistisch, keto-vriendelijk, rijk aan eiwitten, natuurproduct. GiDeli

€ 26,38

€ 26,38 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober
Wees er snel bij!
Noten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Zonnebloempitten, 10 kg, geschild, rauw, veganistisch, natuurlijk, rijk aan eiwitten, snack, geschikt om te bakken. GiDeli
Zonnebloempitten, 10 kg, geschild, rauw, veganistisch, natuurlijk, rijk aan eiwitten, snack, geschikt om te bakken. GiDeli
€ 4,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 50,38
-20%
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Zonnebloempitten, 10 kg, geschild, rauw, veganistisch, natuurlijk, rijk aan eiwitten, snack, geschikt om te bakken. GiDeli
Zonnebloempitten, 10 kg, geschild, rauw, veganistisch, natuurlijk, rijk aan eiwitten, snack, geschikt om te bakken. GiDeli
€ 3,90/1kg
€ 47,98
-18%
€ 38,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Pompoenpitten 500g, geroosterd, ongezouten, zonder schil, veganistisch, snack, bron van proteïne en zink. GiDeli
Pompoenpitten 500g, geroosterd, ongezouten, zonder schil, veganistisch, snack, bron van proteïne en zink. GiDeli
€ 28,76/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,38
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van 10 kg pinda's, geroosterd, ongezouten, zonder olie, puur natuur, snack, eiwitrijk, GiDeli
10 kg pinda's, geroosterd, ongezouten, zonder olie, puur natuur, snack, eiwitrijk, GiDeli
€ 5,52/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 55,18
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Ültje pinda's, geroosterd en gezouten - 900g
Ültje pinda's, geroosterd en gezouten - 900g
€ 17,04/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,34
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bakalland, geroosterde pistachenoten in de schil, 200 gram
Bakalland, geroosterde pistachenoten in de schil, 200 gram
€ 47,29/1kg
€ 10,45
-4%
€ 9,93
Verkoper: Katomix
ORZESZKI ZIEMNE PRAŻONE W ŁUPINACH BIO 330 g - TERRASANA
TerraSana Doppinda's gebrand (330 gr)
€ 13,94/1kg
€ 4,71
-2%
€ 4,60
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Cashewnoten, 10 kg, hele noten, ongezouten, puur natuur, veganistisch, rijk aan eiwitten, GiDeli
Cashewnoten, 10 kg, hele noten, ongezouten, puur natuur, veganistisch, rijk aan eiwitten, GiDeli
€ 15,60/1kg
€ 155,98
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Aga Holtex Gepelde, geroosterde en gezouten pistachenoten, 60 gram. (Bakkerijproducten)
Aga Holtex Gepelde, geroosterde en gezouten pistachenoten, 60 gram. (Bakkerijproducten)
€ 55,00/1kg
€ 3,30
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Felix Aardappelchips, gebakken en gezouten, 220 gram
Felix Aardappelchips, gebakken en gezouten, 220 gram
€ 25,91/1kg
€ 5,70
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Geroosterde, gezouten pinda's, 1 kg
Geroosterde, gezouten pinda's, 1 kg
€ 14,10/1kg
€ 14,31
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Geroosterde, gezouten pinda's, 50 gram
Geroosterde, gezouten pinda's, 50 gram
€ 191,27/1kg
€ 18,99
-44%
€ 10,52
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van ültje, pure pinda's, 7262, ongezouten, 200g
ültje, pure pinda's, 7262, ongezouten, 200g
€ 121,10/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,22
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Aga Holtex Dynia, gepelde pompoenpitten, 80 gram
Aga Holtex Dynia, gepelde pompoenpitten, 80 gram
€ 24,25/1kg
€ 1,94
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ültje pinda's, geroosterd en ongezouten, knapperige pindanoten 180 g
Ültje pinda's, geroosterd en ongezouten, knapperige pindanoten 180 g
€ 53,06/1kg
€ 9,55
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Targroch pinda's, 1000 g, gezouten en geroosterd
Targroch pinda's, 1000 g, gezouten en geroosterd
€ 4,14/1kg
€ 4,44
-4%
€ 4,22
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Aga Holtex, bosnoten, 60 gram, bakproduct
Aga Holtex, bosnoten, 60 gram, bakproduct
€ 60,00/1kg
€ 3,60
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Aga Holtex, hele amandelen, 60 gram, gedroogd fruit
Aga Holtex, hele amandelen, 60 gram, gedroogd fruit
€ 41,33/1kg
€ 2,48
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Geroosterde, gezouten amandelen, 1 kg (2 x 500g)
Geroosterde, gezouten amandelen, 1 kg (2 x 500g)
€ 26,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,99
-24%
€ 27,23
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Bakalland Zonnebloempitten, 200g
Bakalland Zonnebloempitten, 200g
€ 8,05/1kg
€ 1,69
-4%
€ 1,61
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

GiDeli Pistachenoten, geroosterd en gezouten – Topkwaliteit met schil

Knapperig, hart en voedzaam – De ideale begeleider voor aperitieven, feestjes en bewuste tussendoortjes. De GiDeli pistachenoten zijn de perfecte keuze voor fijnproevers die waarde hechten aan eersteklas kwaliteit en onvervalste smaak. Onze pistachenoten worden zorgvuldig geselecteerd, voorzichtig geroosterd in de schil en verrijkt met een subtiele toets van zout. Ze bieden een intens nootachtig aroma en een heerlijk knapperige textuur.

Uw voordelen in één oogopslag:

  • Natuurlijke samenstelling: Deze snack bevat uitsluitend pistachenoten in de schil en zout – zonder onnodige toevoegingen. Deze transparantie maakt het product ideaal voor particulier gebruik en voor de horeca.

  • Meesterlijk geroosterd: Elke noot ondergaat een gecontroleerd roostproces, dat het volledige aroma naar boven brengt en de kenmerkende knapperigheid van de kernen in de schil benadrukt.

  • Fijn gezouten smaak: Het smaakprofiel kenmerkt zich door een precies afgestemde zouttoets, die perfect in harmonie is met de natuurlijke nootachtige eigenschappen van de pistache.

  • Gebruiksklaar & Efficiënt: De pistachenoten zijn in serveerklare vorm, wat de werkzaamheden vereenvoudigt en de voorbereidingstijd in de service of in de eigen keuken verkort.

Een waardevol krachtpatser van de natuur

Pistachenoten behoren tot de meest gewaardeerde noten ter wereld – niet alleen vanwege hun unieke smaak, maar ook vanwege hun voedingswaarde:

  1. Rijk aan voedingsstoffen: Rijk aan gezonde vetten, plantaardig eiwit en waardevolle vezels.

  2. Essentiële voedingsstoffen: Een uitstekende bron van B-vitamines, vitamine E, kalium, fosfor en magnesium.

  3. Makkelijk verteerbaar: Ze zijn van nature verzadigend en ondersteunen een evenwichtige, moderne voeding.

Veelzijdige toepassingsmogelijkheden

  • Directe consumptie: De klassieke snack voor gezellige avonden of als energieboost onderweg.

  • Horeca & service: Ideaal voor bars, hotels en als verfijnde begeleiding bij verschillende dranken.

  • Creatieve keuken: Een uitstekend ingrediënt voor patisserieën, om salades te verrijken of als bijzondere topping voor desserts.

Productinformatie & kwaliteit

Merk:GiDeli
Product:Geroosterde pistachenoten met schil
Smaak:Geroosterd & gezouten
Geschikt voor:Glutenvrij, veganistisch, plantaardig, keto
Eigenschappen:Rijk aan eiwitten, rijk aan omega, zonder sulfieten
n:Koel, droog en op een donkere plaats n

Gemiddelde voedingswaarden (per 100 g)

Energie: 2351 kJ / 562 kcal | Vet: 45 g (waarvan verzadigd: 5,6 g) | Koolhydraten: 28 g (suiker: 7,7 g) | Vezels: 10 g | Eiwitten: 20 g | Zout: 0,02 g

GiDeli – Kwaliteit uit de natuur. Vertrouw op eersteklas noten voor uw dagelijkse vitaliteit en een ongeëvenaard genot!

Ingrediënten
Pistachenoten, zout
Voedingswaarde
Energie: 2351 kJ / 562 kcal; Vet: 45g (waarvan verzadigde vetzuren: 5,6g); Koolhydraten: 28g (waarvan suikers: 7,7g); Vezels: 10g; Eiwitten: 20g; Zout: 0,02g
Gewicht
1000 g
Levensmiddelenbedrijven
POSH sp z o.o., ul. Podhalańska 89B, 34-700 Rabka Zdrój
Verkoopbenaming
Gerookte en gezouten pistachenoten, met schil
Fabrikant
EAN
5906168809743

Ingrediënten
Pistachenoten, zout
Voedingswaarde
Energie: 2351 kJ / 562 kcal; Vet: 45g (waarvan verzadigde vetzuren: 5,6g); Koolhydraten: 28g (waarvan suikers: 7,7g); Vezels: 10g; Eiwitten: 20g; Zout: 0,02g
Gewicht
1000 g
Levensmiddelenbedrijven
POSH sp z o.o., ul. Podhalańska 89B, 34-700 Rabka Zdrój
Verkoopbenaming
Gerookte en gezouten pistachenoten, met schil
Fabrikant
EAN
5906168809743
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Pistachenoten, 1 kg, geroosterd, gezouten, met schil, veganistisch, keto-vriendelijk, rijk aan eiwitten, natuurproduct. GiDeli
Pistachenoten, 1 kg, geroosterd, gezouten, met schil, veganistisch, keto-vriendelijk, rijk aan eiwitten, natuurproduct. GiDeli
€ 26,38/1kg
€ 26,38
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Pistachenoten, 5 kg, geroosterd, gezouten, met schil, veganistisch, keto-vriendelijk, rijk aan eiwitten, natuurproduct van GiDeli
Pistachenoten, 5 kg, geroosterd, gezouten, met schil, veganistisch, keto-vriendelijk, rijk aan eiwitten, natuurproduct van GiDeli
€ 23,04/1kg
€ 115,18
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Pistachenoten, 2 kg, geroosterd, gezouten, met schil, veganistisch, keto-vriendelijk, rijk aan eiwitten, natuurproduct. GiDeli
Pistachenoten, 2 kg, geroosterd, gezouten, met schil, veganistisch, keto-vriendelijk, rijk aan eiwitten, natuurproduct. GiDeli
€ 26,99/1kg
€ 53,98
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van 20 warmtepleisters, pijnstillende pleisters, warmtepads voor rug en schouder
20 warmtepleisters, pijnstillende pleisters, warmtepads voor rug en schouder
€ 230,69/1m
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 75
€ 29,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van 3 kg gepelde, geroosterde en gezouten pistachenoten, veganistisch, keto-vriendelijk, rijk aan eiwitten, natuurlijke kwaliteit, merk GiDeli
3 kg gepelde, geroosterde en gezouten pistachenoten, veganistisch, keto-vriendelijk, rijk aan eiwitten, natuurlijke kwaliteit, merk GiDeli
€ 25,99/1kg
€ 77,97
Gratis bezorging
Verkoper: Posh

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.