Ariana Grande - Rode Lippenstift

€ 12,55

€ 53,18 / 1l

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 21 – ma 26 oktober
Onze bestedeals
Eau de Soin & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Nº 1 L'EAU ROUGE: Verkwikkende geurmist, 100 ml
Nº 1 L'EAU ROUGE: Verkwikkende geurmist, 100 ml
€ 1.086,20/1l
€ 133,66
-€ 25,04
€ 108,62
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Tom Ford Vanilla Sex Body Spray, 150 ml
Tom Ford Vanilla Sex Body Spray, 150 ml
€ 525,00/1l
€ 105,06
-€ 26,31
€ 78,75
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Nuxe Sunset Bliss haar- en lichaamsspray voor dames, 100 ml
Nuxe Sunset Bliss haar- en lichaamsspray voor dames, 100 ml
€ 238,30/1l
€ 23,83
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Victoria's Secret 667556489989, 250 ml, voor dames, USA, 1 stuk
Victoria's Secret 667556489989, 250 ml, voor dames, USA, 1 stuk
€ 81,64/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 20,41
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Ariana Grande Moonlight Body Spray, 236 ml (voor dames)
Ariana Grande Moonlight Body Spray, 236 ml (voor dames)
€ 64,83/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,30
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Pear Glacé - lichaamssluierspray, 250 ml
Pear Glacé - lichaamssluierspray, 250 ml
€ 61,20/1l
€ 15,30
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Ariana Grande Ari Body Spray, 236 ml (voor dames)
Ariana Grande Ari Body Spray, 236 ml (voor dames)
€ 54,66/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 12,90
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Tentacion - Selixier: Lesbosch Feromonen
Tentacion - Selixier: Lesbosch Feromonen
€ 3.271,43/1l
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Miss So - Lichaamsnevel - Love Potion, 140 ml
Miss So - Lichaamsnevel - Love Potion, 140 ml
€ 40,71/1l
€ 5,70
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Daydreaming - lichaamsspray, 250 ml
Daydreaming - lichaamsspray, 250 ml
€ 108,80/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,20
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Romantische - lichaamsspray, 250 ml
Romantische - lichaamsspray, 250 ml
€ 131,00/1l
€ 32,75
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Tag-Him - lichaamsspray, 250 ml
Tag-Him - lichaamsspray, 250 ml
€ 102,56/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,64
Gratis bezorging
Verkoper: BestBuyPerfumes
Productafbeelding van Ariana Grande, God Is A Woman, body mist, 236 ml
Ariana Grande, God Is A Woman, body mist, 236 ml
€ 54,62/1l
€ 12,89
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Victoria's Secret Amber Romance Geurmist
Victoria's Secret Amber Romance Geurmist
€ 94,16/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 23,54
Gratis bezorging
Verkoper: Sykz
Productafbeelding van Fcuk Her bodyspray voor dames, 250 ml
Fcuk Her bodyspray voor dames, 250 ml
€ 10,67
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Whatever It Takes Pink bodymist 240 ml
Whatever It Takes Pink bodymist 240 ml
€ 45,13/1l
€ 10,83
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Victoria's Secret - Pink Invigorate Lichaamsbrons, 250 ml
Victoria's Secret - Pink Invigorate Lichaamsbrons, 250 ml
€ 101,36/1l
€ 25,34
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Be Myself AQC PARFUM, lichaamsspray, 236 ml
Be Myself AQC PARFUM, lichaamsspray, 236 ml
€ 47,63/1l
€ 11,24
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nabeel, Raunaq, lichaamsspray, lichaam, 250 ml
Nabeel, Raunaq, lichaamsspray, lichaam, 250 ml
€ 44,04/1l
€ 20,64
-46%
€ 11,01
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Rifaat, Mahfar, Eau de Parfum, uniseks, 75 ml
Rifaat, Mahfar, Eau de Parfum, uniseks, 75 ml
€ 318,53/1l
€ 23,89
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Het lijkt erop dat de tekst oorspronkelijk **Tsjechisch is, met een verkeerde tekencodering**, en niet Engels. Ik heb de tekst vertaald en aangepast om een **aantrekkelijke, natuurlijke Nederlandse tekst te creëren voor een e-commerce platform**: **Ariana Grande MOD Blush Body Spray** geeft de huid een subtiele, lichte geur en omhult deze in een moderne, fruitig-bloemige geur met tonen van vanille, marshmallow en suikerspin. De lichte spray verfrist in een oogwenk en kan uitstekend worden gecombineerd met andere geuren, waardoor de intensiteit en de duurzaamheid naar wens kunnen worden aangepast, van een subtiele begeleiding overdag tot een expressievere uitstraling 's avonds. De verleidelijke en sensuele geur van **MOD Blush** opent met een rijke compositie van Italiaanse bergamot, passievrucht en framboos, geaccentueerd door sprankelende roze peper, die zorgt voor een onweerstaanbare uitstraling. Het fascinerende hart combineert luxueuze, dauwverse rozenbladeren en magnolia met een vleugje peer en ontvouwt zich op indrukwekkende wijze op de huid. De sensuele basis van verslavende Ambroxan, Dreamwood, sandelhout en muskus laat een intieme en luxueuze indruk achter.
Model
Mod Blush
Gewicht
0.267 kg
Inhoud
236 ml
Ingrediënten
ALCOHOL DENAT., WATER (AQUA/EAU), PARFUM (GEURSTOF), PROPYLEENGLYCOLAAT, ETHYLHEXYLGLYCERINE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, BENZYL SALICYLATE, LIMONEEN, GERANIOL, CITRAL.
Fabrikant
Doelgroepen
Dames
EAN
0810101503863
810101503863

Model
Mod Blush
Gewicht
0.267 kg
Inhoud
236 ml
Ingrediënten
ALCOHOL DENAT., WATER (AQUA/EAU), PARFUM (GEURSTOF), PROPYLEENGLYCOLAAT, ETHYLHEXYLGLYCERINE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, BENZYL SALICYLATE, LIMONEEN, GERANIOL, CITRAL.
Fabrikant
Doelgroepen
Dames
EAN
0810101503863
810101503863
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Ariana Grande, God Is A Woman, body mist, 236 ml
Ariana Grande, God Is A Woman, body mist, 236 ml
€ 54,62/1l
€ 12,89
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Ariana Grande Cloud Intense 2.0 Eau de Parfum Spray
Ariana Grande Cloud Intense 2.0 Eau de Parfum Spray
€ 524,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 52,48
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Ariana Grande Thank U Next 2.0 Eau de Parfum, 30 ml (damesparfum)
Ariana Grande Thank U Next 2.0 Eau de Parfum, 30 ml (damesparfum)
€ 1.283,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 38,49
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Eternal Sunshine Deluxe: Betere tijden in het vooruitzicht
Eternal Sunshine Deluxe: Betere tijden in het vooruitzicht
€ 31,28
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Ariana Grande - Cloud Pink Eau de Parfum, 30 ml
Ariana Grande - Cloud Pink Eau de Parfum, 30 ml
€ 1.639,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 49,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ariana Grande Thank U Next Eau de Parfum, 50 ml (damesparfum)
Ariana Grande Thank U Next Eau de Parfum, 50 ml (damesparfum)
€ 747,80/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 37,39
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Ariana Grande - Cloud Body Spray, 236 ml
Ariana Grande - Cloud Body Spray, 236 ml
€ 68,90/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 16,26
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Ariana Grande - Thank U Next 2.0 Body Spray, 236 ml
Ariana Grande - Thank U Next 2.0 Body Spray, 236 ml
€ 56,31/1l
€ 13,29
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Ariana Grande - Cloud Pink Eau de Parfum, 100 ml
Ariana Grande - Cloud Pink Eau de Parfum, 100 ml
€ 543,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 54,37
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Ariana Grande - MOD Vanilla Eau de Parfum, 100 ml
Ariana Grande - MOD Vanilla Eau de Parfum, 100 ml
€ 730,60/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 73,06
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Ariana Grande Thank U Next Body Spray, 236 ml (voor dames)
Ariana Grande Thank U Next Body Spray, 236 ml (voor dames)
€ 86,40/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 20,39
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ariana Grande - MOD Blush Eau de Parfum, 100 ml
Ariana Grande - MOD Blush Eau de Parfum, 100 ml
€ 469,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 46,92
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Ariana Grande - Cloud Eau de Parfum, 30 ml
Ariana Grande - Cloud Eau de Parfum, 30 ml
€ 1.458,00/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 43,74
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Ariana Grande Moonlight Eau de Parfum, sprayflacon, 50 ml
Ariana Grande Moonlight Eau de Parfum, sprayflacon, 50 ml
€ 744,20/1l
€ 37,21
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ariana Grande R.E.M. Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
Ariana Grande R.E.M. Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 518,10/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 51,81
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Ariana Grande Mod Blush Eau de Parfum voor vrouwen 30 ml
Ariana Grande Mod Blush Eau de Parfum voor vrouwen 30 ml
€ 1.402,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 42,06
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ariana Grande - Cloud Eau de Parfum, 50 ml
Ariana Grande - Cloud Eau de Parfum, 50 ml
€ 899,80/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 313,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2412
€ 31,35
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Nº 1 L'EAU ROUGE: Verkwikkende geurmist, 100 ml
Nº 1 L'EAU ROUGE: Verkwikkende geurmist, 100 ml
€ 133,66
-€ 25,04
€ 108,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.086,20/1l
Productafbeelding van Tom Ford Vanilla Sex Body Spray, 150 ml
Tom Ford Vanilla Sex Body Spray, 150 ml
€ 105,06
-€ 26,31
€ 78,75
Verkoper: PerfumTraders
€ 525,00/1l
Productafbeelding van TOM FORD Fucking Fabulous Body Spray, 150 ml, Spray. Inhoud: Dimethylether, Alcohol denat., Water/Aqua/Eau, Parfum (geur), Limoneen, Coumarine, ..., Gemaakt in Groot-Brittannië
TOM FORD Fucking Fabulous Body Spray, 150 ml, Spray. Inhoud: Dimethylether, Alcohol denat., Water/Aqua/Eau, Parfum (geur), Limoneen, Coumarine, ..., Gemaakt in Groot-Brittannië
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 73,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 490,93/1l
Productafbeelding van Tom Ford Ébène Fumé body spray, 150 ml, UNISEX
Tom Ford Ébène Fumé body spray, 150 ml, UNISEX
€ 68,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 455,60/1l
Productafbeelding van TOM FORD Tuscan Leather All Over Body Spray, 150 ml, Spray. Inhoudstoffen: Dimethylether, Water\Aqua\Eau, Alcohol Denat., Parfum (Geur), Linalool, Limoneen, Tocopherol...
TOM FORD Tuscan Leather All Over Body Spray, 150 ml, Spray. Inhoudstoffen: Dimethylether, Water\Aqua\Eau, Alcohol Denat., Parfum (Geur), Linalool, Limoneen, Tocopherol...
€ 67,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 448,80/1l
Productafbeelding van Guerlain Abeille Royale Intense Cleansing Oil, Reinigingsolie, Voor dames, Reiniging, Hydraterend, Verpakking: pompflacon, - ETHYLHEXYL PALMITATE - CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE - ISONONYL ISONONANOATE - PEG-20..., 150 ml
Guerlain Abeille Royale Intense Cleansing Oil, Reinigingsolie, Voor dames, Reiniging, Hydraterend, Verpakking: pompflacon, - ETHYLHEXYL PALMITATE - CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE - ISONONYL ISONONANOATE - PEG-20..., 150 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 42,37
Verkoper: PerfumTraders
€ 282,47/1l
Productafbeelding van Guerlain KissKiss Bee Glow Oil, Paars, Lavender Glow, Hydraterend, Voedend, Volumegevend, Vloeibaar, Glanzend, 24 uur
Guerlain KissKiss Bee Glow Oil, Paars, Lavender Glow, Hydraterend, Voedend, Volumegevend, Vloeibaar, Glanzend, 24 uur
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.543,16/1l
Productafbeelding van TOM FORD Black Orchid Body Spray, 150 ml, Verfrissende, Universele geur. Topnoten: Bergamot, zwarte bes, gardeña. Hartnoten: jasmijn, citroen, mandarijn, ylang-ylang, gardeña, jasmijn, lotus, orchidee. Basisnoten: kruiden, ylang-ylang, amber, cacao, wierook, patchouli, sandelhout, vanille, vetiver, witte muskus
TOM FORD Black Orchid Body Spray, 150 ml, Verfrissende, Universele geur. Topnoten: Bergamot, zwarte bes, gardeña. Hartnoten: jasmijn, citroen, mandarijn, ylang-ylang, gardeña, jasmijn, lotus, orchidee. Basisnoten: kruiden, ylang-ylang, amber, cacao, wierook, patchouli, sandelhout, vanille, vetiver, witte muskus
€ 53,96
-28%
€ 38,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 258,93/1l
Productafbeelding van Guerlain KissKiss Bee Glow Oil, Rood, Poppy Glow, Hydraterend, Voedend, Volumegevend, Vloeibaar, Glanzend, 24 uur
Guerlain KissKiss Bee Glow Oil, Rood, Poppy Glow, Hydraterend, Voedend, Volumegevend, Vloeibaar, Glanzend, 24 uur
€ 33,03
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.476,84/1l
Productafbeelding van Getinte olie voor volle lippen Kiss Kiss Bee (Glow Oil) 9,5 ml, 309 Honey Glow
Getinte olie voor volle lippen Kiss Kiss Bee (Glow Oil) 9,5 ml, 309 Honey Glow
€ 32,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.454,74/1l
Productafbeelding van Rituals, The Ritual of Ayurveda haar- en lichaamsspray, 50 ml
Rituals, The Ritual of Ayurveda haar- en lichaamsspray, 50 ml
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 550,80/1l
Productafbeelding van NUXE Rêve de Thé, 100 ml, voor dames, voor normale huid, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER, PARFUM/FRAGRANCE, TOCOPHERYL ACETATE, GLYCERIN, CAMELLIA SINENSIS..., 1 stuk
NUXE Rêve de Thé, 100 ml, voor dames, voor normale huid, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER, PARFUM/FRAGRANCE, TOCOPHERYL ACETATE, GLYCERIN, CAMELLIA SINENSIS..., 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 285,60/1l
Productafbeelding van Philipp Plein, No Limits, Body Spray, 150 ml
Philipp Plein, No Limits, Body Spray, 150 ml
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 27,09
Verkoper: PerfumTraders
€ 180,60/1l
Productafbeelding van Krem voor keramische kookplaten, merk Astonish, 500 ml
Krem voor keramische kookplaten, merk Astonish, 500 ml
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 13,98/1l
Productafbeelding van Rituals, The Ritual of Sakura, glanzende bodyspray, 150 ml, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, met de geur van kersenbloesem, 1 stuk
Rituals, The Ritual of Sakura, glanzende bodyspray, 150 ml, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, met de geur van kersenbloesem, 1 stuk
€ 23,09
Verkoper: PerfumTraders
€ 153,93/1l
Productafbeelding van Pinky Flow Body Mist, AQC FRAGRANCES, 250 ml
Pinky Flow Body Mist, AQC FRAGRANCES, 250 ml
€ 3,99
Verkoper: Lemonbite
€ 15,96/1l
Productafbeelding van AQC Fragrances Amber Touch, 250 ml, voor dames, 1 stuk
AQC Fragrances Amber Touch, 250 ml, voor dames, 1 stuk
€ 14,99
-63%
€ 5,49
Verkoper: Lemonbite
€ 21,96/1l
Productafbeelding van Verfrissende bodyspray LOVE ON THE BEACH van AQC FRAGRANCES, 236 ml
Verfrissende bodyspray LOVE ON THE BEACH van AQC FRAGRANCES, 236 ml
€ 5,99
-8%
€ 5,49
Verkoper: Lemonbite
€ 23,26/1l
Productafbeelding van Nuxe Sunset Bliss haar- en lichaamsspray voor dames, 100 ml
Nuxe Sunset Bliss haar- en lichaamsspray voor dames, 100 ml
€ 23,83
Verkoper: PerfumTraders
€ 238,30/1l
Productafbeelding van Victoria's Secret Pure Seduction Geurmist Spray, 250 ml
Victoria's Secret Pure Seduction Geurmist Spray, 250 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 21,87
Verkoper: PerfumTraders
€ 87,48/1l