Truffelsaus van witte truffel, 5%, 90 gram

€ 7,57

€ 84,11 / 1l

plus € 4,50 verzendkosten

Bij jou thuis

do 1 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Theezakjes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Saliebladeren, 50g | HERBARIA
Saliebladeren, 50g | HERBARIA
€ 84,00/1kg
€ 4,20
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Teavelope Pepermunt (25 x 2 gram)
Teavelope Pepermunt (25 x 2 gram)
€ 721,33/1kg
€ 27,05
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Pure gemberthee, 150 gram
Pure gemberthee, 150 gram
€ 5,15
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Sonnentor 00238, 100 gram, 1 stuk
Sonnentor 00238, 100 gram, 1 stuk
€ 47,90/1kg
€ 4,91
-2%
€ 4,79
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Bifix Kruidenthee Witte Mûre, 20 theezakjes
Bifix Kruidenthee Witte Mûre, 20 theezakjes
€ 26,17/1kg
€ 1,65
-4%
€ 1,57
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Pitta Thee, 22,5 gram
Pitta Thee, 22,5 gram
€ 639,50/1kg
€ 12,79
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van -theemengsel, 32 gram
-theemengsel, 32 gram
€ 190,94/1kg
€ 6,11
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Sonnentor Verjaardagsthee  (18 stuks)
Sonnentor Verjaardagsthee (18 stuks)
€ 177,41/1kg
€ 4,91
-2%
€ 4,79
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Teekanne 7032 Vruchtenmelange - 100 theezakjes à 2 gram
Teekanne 7032 Vruchtenmelange - 100 theezakjes à 2 gram
€ 103,05/1kg
€ 20,61
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Malwa Oosterse Thee, 40 gram (20 x 2 gram)
Malwa Oosterse Thee, 40 gram (20 x 2 gram)
€ 53,25/1kg
€ 2,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bauerngarten Avondthee - 15 theezakjes, 30g | SALUS
Bauerngarten Avondthee - 15 theezakjes, 30g | SALUS
€ 126.666,67/1kg
€ 3,80
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Birkenbladeren, 90 gram thee
Birkenbladeren, 90 gram thee
€ 52,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,68
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Malwa Kruidenthee Salie, 20 gram (20 x 1 gram)
Malwa Kruidenthee Salie, 20 gram (20 x 1 gram)
€ 35,50/1kg
€ 1,49
-4%
€ 1,42
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Hollebloesem-appelthee, 15 theezakjes, 30g | SALUS
Hollebloesem-appelthee, 15 theezakjes, 30g | SALUS
€ 134,67/1kg
€ 4,04
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Citroenmelisse thee - 15 theezakjes, 27 gram
Citroenmelisse thee - 15 theezakjes, 27 gram
€ 75,11/1kg
€ 3,38
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Kruidenthee - Vata, 15 theezakjes, 22,5g | MAHARISHI AYURVEDA
Kruidenthee - Vata, 15 theezakjes, 22,5g | MAHARISHI AYURVEDA
€ 429,00/1kg
€ 8,58
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Tijmthee - 15 theezakjes, 27 gram
Tijmthee - 15 theezakjes, 27 gram
€ 69,11/1kg
€ 3,11
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Minutka Citroen, 80 stuks à 1,4 gram
Minutka Citroen, 80 stuks à 1,4 gram
€ 18,36/1kg
€ 2,70
-4%
€ 2,57
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van -theemengsel, 37,4 gram
-theemengsel, 37,4 gram
€ 90,64/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,39
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Tgq Muntenthee - 25 portiezakjes, elk 1,6 gram
Tgq Muntenthee - 25 portiezakjes, elk 1,6 gram
€ 45,57/1kg
€ 3,36
-5%
€ 3,19
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Bij de productie van onze producten hebben we ons ingezet om de kwaliteit van de drie belangrijkste grondstoffen te verbeteren, namelijk paddenstoelen, truffels en extra vierge olijfolie. Daarom hebben we Italiaanse producten van de hoogste kwaliteit geselecteerd.

  • Paddenstoelen: in Italië geoogste en vers verwerkte paddenstoelen. We gebruiken geen industrieel voorbewerkte en geconserveerde producten, maar alleen verse paddenstoelen.

  • Truffels: uitsluitend Italiaans, van de hoogste kwaliteit en in grotere hoeveelheden dan gangbare producten op de markt.

  • Olie: Italiaanse extra vierge olijfolie, koudgeperst, die het eindproduct karakter en persoonlijkheid geeft.

Truffelsaus van witte truffel, 5%

Deze heerlijke saus is een variant van de beroemde klassieke truffelsaus, ontworpen om uw smaakpapillen te verwennen met een verfijnde en natuurlijke smaak.

Luxueuze samenstelling: 5% kostbare witte Italiaanse truffel (Tuber Magnatum Pico)

Het bijzondere aan deze witte truffelsaus is de samenstelling.

Concreet wordt een romige basis van 72% vers verwerkte champignons en extra vierge olijfolie gebruikt, en de onmiskenbare aroma komt van 5% kostbare witte truffels (Tuber Magnatum Pico), uitsluitend van Italiaanse oorsprong. In tegenstelling tot sauzen die alleen aroma's gebruiken, is hier de aanwezigheid van de meest waardevolle truffel ter wereld essentieel.

Dit maakt de saus uitzonderlijk veelzijdig en geschikt voor elk gerecht.

Veelzijdig gebruik voor een delicate smaak

Omdat het een saus is met een delicate en romige smaak, is deze ideaal voor gerechten die zijn aroma versterken zonder het te overheersen. Omdat deze al klaar is om te serveren, zijn de mogelijkheden voor gebruik zeer divers:

  • Voorgerechten: Ideaal voor het bereiden van smakelijke aperitieven, op focaccia, rustieke pizza's of op warme canapés.

  • Eieren en omeletten: Een klassieke en altijd succesvolle combinatie met eiergerechten of omeletten.

  • Gerechten: Gebruik ze om pasta, risotto op smaak te brengen of om vlees- en kaasvullingen te verrijken.

  • Hoofdgerechten: Uitstekend als hoofdgerecht met wit vlees en vis.

Aangeraden hoeveelheid: Voeg geleidelijk kleine hoeveelheden toe totdat de gewenste smaak is bereikt. De aanbevolen hoeveelheid is 20-25 gram per persoon.

Bewaring en versheid

Bewaar het product vóór opening op een droge, donkere en koele plaats. Omdat het een product met een hoog paddenstoelenpercentage is, dient u het na opening binnen 7-10 dagen te consumeren en in de koelkast te n. Voordat u het product in de koelkast plaatst, raden we aan het altijd te bedekken met een beetje olie en de deksel goed te sluiten om de versheid van het product te behouden.

Ingrediënten: Champignons 72%, extra vierge olijfolie 20%, witte truffel (Tuber magnatum Pico - Herkomst: Italië) 5%, zout, peper, peterselie, knoflook, truffelaroma.

Specificaties

Fabrikant: FDL trade s.r.o. - Jičínská 226/17, 130 00 Praag - Tsjechische Republiek

Gewicht: 90 g

Aangeraden hoeveelheid per persoon: 15g - 20g

Ingrediënten: Champignons 72%, extra vierge olijfolie 20%, witte truffel (Tuber magnatum Pico - Herkomst: Italië) 5%, zout, peper, peterselie, knoflook, truffelaroma.

Land van herkomst: Italië

Bewaring: Ongeopende producten kunnen buiten de koelkast op een koele, droge plaats worden bewaard. Na opening in de koelkast n en binnen 7/10 dagen consumeren.

Allergenen: Bevat geen allergenen.

Voedingswaarden per 100 g

Energie: 1172 Kj / 280 kcal

Vetten: 31.0 g

Waarvan verzadigde vetzuren: 4.5 g

Koolhydraten: 2.5 g

Waarvan suikers: 0.3 g

Eiwitten: 2.8 g

Zout: 0.3 g

Verantwoordelijke onderneming: Geproduceerd in Italië - 03030 Campoli Appennino FR voor FDL trade s.r.o., Jičínská 226/17, 130 00 Praag - Tsjechische Republiek

Inhoud
0.09 l
Ingrediënten
Champignons 72%, extra vierge olijfolie 20%, witte truffel (Tuber magnatum Pico - herkomst: Italië) 5%, zout, peper, peterselie, knoflook, truffelaroma
Voedingswaarde
Energie: 1172 Kj / 280 kcalVetten: 31.0 gwaarvan verzadigde vetzuren: 4.5 gKoolhydraten: 2.5 gwaarvan suikers: 0.3 gEiwitten: 2.8 gZout: 0.3 g
Allergenen
Geen
Gewicht
90 g
Levensmiddelenbedrijven
Hergestellt und verpackt in IT - 03030 Campoli Appennino (FR), Italien für FDL trade s.r.o. - Jičínská 226/17, 13000 Prag - Tschechische Republik
Verkoopbenaming
Truffelsaus van witte truffel, 5%
Fabrikant
Pagnani Tartufi
EAN
8025386022554

Inhoud
0.09 l
Ingrediënten
Champignons 72%, extra vierge olijfolie 20%, witte truffel (Tuber magnatum Pico - herkomst: Italië) 5%, zout, peper, peterselie, knoflook, truffelaroma
Voedingswaarde
Energie: 1172 Kj / 280 kcalVetten: 31.0 gwaarvan verzadigde vetzuren: 4.5 gKoolhydraten: 2.5 gwaarvan suikers: 0.3 gEiwitten: 2.8 gZout: 0.3 g
Allergenen
Geen
Gewicht
90 g
Levensmiddelenbedrijven
Hergestellt und verpackt in IT - 03030 Campoli Appennino (FR), Italien für FDL trade s.r.o. - Jičínská 226/17, 13000 Prag - Tschechische Republik
Verkoopbenaming
Truffelsaus van witte truffel, 5%
Fabrikant
Pagnani Tartufi
EAN
8025386022554
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Pure 509962 Tee Himbeere Hibiskus 509962 25St.
Pure 509962 Tee Himbeere Hibiskus 509962 25St.
€ 204,80/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 15,36
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lipton Earl Grey zwarte thee, 92 zakjes van 138 gram
Lipton Earl Grey zwarte thee, 92 zakjes van 138 gram
€ 109,59/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,11
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van pure 509821 pure KAMILLE -Tee 20 Portionen
pure 509821 pure KAMILLE -Tee 20 Portionen
€ 480,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,36
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van HERBA Tee Früchte-Mischung 7673 25 St./Pack.
HERBA Tee Früchte-Mischung 7673 25 St./Pack.
€ 463,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,19
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van BASILUR: Mooie cadeauverpakking met een set van 6 verschillende theesoorten uit de gewaardeerde Oriental-collectie. 60 theezakjes, 110 gram
BASILUR: Mooie cadeauverpakking met een set van 6 verschillende theesoorten uit de gewaardeerde Oriental-collectie. 60 theezakjes, 110 gram
€ 263,91/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,03
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Samahan kruidenthee, 25 zakjes van 4 gram
Samahan kruidenthee, 25 zakjes van 4 gram
€ 83,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,99
Verkoper: Polanatea
Productafbeelding van Ahmad Tea - English Breakfast, 200 gram - 100 theezakjes
Ahmad Tea - English Breakfast, 200 gram - 100 theezakjes
€ 48,17/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 53,99
-78%
€ 11,56
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Celestial Seasonings - India Spice Chai
Celestial Seasonings - India Spice Chai
€ 55,17/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,40
-2%
€ 3,31
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Dallmayr 594025020 Alpenkräuter Tee 25  Portionen
Dallmayr 594025020 Alpenkräuter Tee 25 Portionen
€ 210,80/1kg
€ 10,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Loyd Groene Thee met Matcha, met de smaak van ananas en kokos, in theezakjes, merk Taste of The World
Loyd Groene Thee met Matcha, met de smaak van ananas en kokos, in theezakjes, merk Taste of The World
€ 449,75/1kg
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Salus Moringa Thee, biologisch, volmondige, kruidige smaak, 15 filterzakjes
Salus Moringa Thee, biologisch, volmondige, kruidige smaak, 15 filterzakjes
€ 89,74/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,50
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Taylors of Harrogate Yorkshire Tea, verpakking van 80 theezakjes
Taylors of Harrogate Yorkshire Tea, verpakking van 80 theezakjes
€ 47,08/1kg
€ 11,77
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Meßmer 4001257156003, Meßmer Thee "Fruitmengsel", verpakking van 25 stuks
Meßmer 4001257156003, Meßmer Thee "Fruitmengsel", verpakking van 25 stuks
€ 248,80/1kg
€ 18,66
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Ruhhy 23841 Zakjes voor losse thee/koffie, 100 stuks
Ruhhy 23841 Zakjes voor losse thee/koffie, 100 stuks
€ 76,57/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,99
-51%
€ 5,36
Gratis bezorging
Verkoper: MBDeals
Productafbeelding van Natuurlijke reinigingsthee - Mitra
Natuurlijke reinigingsthee - Mitra
€ 238,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,01
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Samahan kruidenthee, 25 zakjes van 4 gram
Samahan kruidenthee, 25 zakjes van 4 gram
€ 79,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 13,17
-39%
€ 7,98
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Salus Kleinblütiges Weidenröschen, kruidenthee, biologisch, 15 theezakjes
Salus Kleinblütiges Weidenröschen, kruidenthee, biologisch, 15 theezakjes
€ 74,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,48
-3%
€ 3,37
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Salus VOLLMERS Groene Haverthee, filterzakjes, 40 stuks. Filterzakjes
Salus VOLLMERS Groene Haverthee, filterzakjes, 40 stuks. Filterzakjes
€ 67,90/1kg
€ 5,50
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Bad Heilbrunner Thee voor blaas en nieren, diuretisch en krampstillend, 8 filterzakjes
Bad Heilbrunner Thee voor blaas en nieren, diuretisch en krampstillend, 8 filterzakjes
€ 82,19/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,63
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van 10 x  Yogi Kerstthee | 10 x 37,4 gram
10 x Yogi Kerstthee | 10 x 37,4 gram
€ 73,95/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,28
-19%
€ 2,64
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van HELLMA 70101477, citroensapsticks, verpakt in een displaydoos
HELLMA 70101477, citroensapsticks, verpakt in een displaydoos
€ 29,84/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 14,80
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Link - Samahan kruidenthee, 10 zakjes à 4 gram
Link - Samahan kruidenthee, 10 zakjes à 4 gram
€ 107,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 4,29
Verkoper: Polanatea
Productafbeelding van Groene thee - Green Bancha, 10 theezakjes, 15 gram
Groene thee - Green Bancha, 10 theezakjes, 15 gram
€ 194,67/1kg
€ 2,92
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Yerba Mate Taragui, verwerkt, in expresszakjes voor bereiding, 60 gram
Yerba Mate Taragui, verwerkt, in expresszakjes voor bereiding, 60 gram
€ 32.500,00/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 1,95
Verkoper: Un-Mate
Productafbeelding van Fohow Liuwei Thee
Fohow Liuwei Thee
€ 379,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,97
Verkoper: lithuaniashop
Productafbeelding van Pukka Clean Matcha Green, kruidenthee, 30 g, met paardenbloem, venkel, groene thee, citroen, zoethout, CE-markering, 1 stuk, in kartonnen doos
Pukka Clean Matcha Green, kruidenthee, 30 g, met paardenbloem, venkel, groene thee, citroen, zoethout, CE-markering, 1 stuk, in kartonnen doos
€ 382,33/1kg
€ 11,47
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Witte murtelthee, 2 gram per zakje, 20 zakjes. Poolse kruidenthee
Witte murtelthee, 2 gram per zakje, 20 zakjes. Poolse kruidenthee
€ 55,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,35
-5%
€ 2,23
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tchibo 509951 Tchibo Thee "PURE Tea Masala Chai"
Tchibo 509951 Tchibo Thee "PURE Tea Masala Chai"
€ 354,76/1kg
€ 42,53
-47%
€ 22,35
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Hari Tea - Hari Thee Gember & Citroen - Geistesblitz - 20g
Hari Tea - Hari Thee Gember & Citroen - Geistesblitz - 20g
€ 239,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,91
-2%
€ 4,79
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Hampstead Tea 813427000719, Zwarte thee, bergamot, 20 stuks, kartonnen doos
Hampstead Tea 813427000719, Zwarte thee, bergamot, 20 stuks, kartonnen doos
€ 95,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,16
-8%
€ 3,81
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.