Jimmy Choo Seduction Glanzende Nagellak 003 Wilde Pflaume 15 ml *Testproduct

€ 9,86

€ 657,33 / 1l

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

do 15 – di 20 oktober
Onze bestedeals
Gekleurde nagellak & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Semilac 003 Sweet Pink, 7 ml.
Semilac 003 Sweet Pink, 7 ml.
€ 1.512,86/1l
€ 10,59
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Martinelia Nagellak Dieren 5ml
Martinelia Nagellak Dieren 5ml
€ 518,00/1l
€ 2,59
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van CND Vinylux Langhoudbare Nagellak #103 Beau (15 ml)
CND Vinylux Langhoudbare Nagellak #103 Beau (15 ml)
€ 1.053,33/1l
€ 17,34
-8%
€ 15,80
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van CND Vinylux Langhoudbare Nagellak #155 Tutti Fruitti (15 ml)
CND Vinylux Langhoudbare Nagellak #155 Tutti Fruitti (15 ml)
€ 1.053,33/1l
€ 17,34
-8%
€ 15,80
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Artmatic Mega Brilliance Glanzende Nagellak, 8,5 ml
Artmatic Mega Brilliance Glanzende Nagellak, 8,5 ml
€ 3.748,00/1l
€ 18,74
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van NailPerfect - UPVOTED - Soak Off Gelpolish #240 Sunny Side Up - 15ml
NailPerfect - UPVOTED - Soak Off Gelpolish #240 Sunny Side Up - 15ml
€ 796,67/1l
€ 11,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Alessandro Nagellak 82 Pomegranate (10 ml)
Alessandro Nagellak 82 Pomegranate (10 ml)
€ 1.428,00/1l
€ 14,28
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Diego Dalla Palma Nagellak 202, 14 ml *Testproduct
Diego Dalla Palma Nagellak 202, 14 ml *Testproduct
€ 296,43/1l
€ 4,15
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Nagellak Wild & Mild Velveteen Unforseen, 12 ml
Nagellak Wild & Mild Velveteen Unforseen, 12 ml
€ 1.658,33/1l
€ 19,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van NailPerfect Nagellak, UPVOTED Soak Off Gelpolish #202, "After Eight"
NailPerfect Nagellak, UPVOTED Soak Off Gelpolish #202, "After Eight"
€ 796,67/1l
€ 11,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van ArtDeco, Art Couture, glanzende nagellak, 723, Always, 10 ml
ArtDeco, Art Couture, glanzende nagellak, 723, Always, 10 ml
€ 633,00/1l
€ 6,33
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van CND - Vinylux - #465 Daydreaming - 15 ml
CND - Vinylux - #465 Daydreaming - 15 ml
€ 14,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van FABULEUX Gel Nagellak Topcoat 9 ml
FABULEUX Gel Nagellak Topcoat 9 ml
€ 1.932,22/1l
€ 17,39
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van NailPerfect Nagellak, Soak Off Gelpolish #210, "Bottom's Up"
NailPerfect Nagellak, Soak Off Gelpolish #210, "Bottom's Up"
€ 796,67/1l
€ 11,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Nagellak Couture van Essie
Nagellak Couture van Essie
€ 2.288,89/1l
€ 30,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van OPI Nagellak Mod About Me 15ml
OPI Nagellak Mod About Me 15ml
€ 1.307,33/1l
€ 32,44
-39%
€ 19,61
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Dior Vernis nagellak, 10 ml
Dior Vernis nagellak, 10 ml
€ 3.433,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,33
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van CND - Vinylux - RoseMance #418 - 15 ml
CND - Vinylux - RoseMance #418 - 15 ml
€ 996,67/1l
€ 14,95
Verkoper: Friseurtotal

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De nagellak "Seduction" van Jimmy Choo geeft elke outfit de perfecte finishing touch. Met zijn gladde en glanzende oppervlak geeft deze nagellak uw nagels een vleugje kleur en zorgt voor een levendige, verzorgde uitstraling. Of u nu een subtiele en elegante look prefereert of iets gedurfder, met de nagellak "Seduction" van Jimmy Choo zit u altijd goed. De langhoudende formule zorgt ervoor dat uw nagels dagenlang niet splijten, zodat u zich geen zorgen hoeft te maken over dit aspect. Dus, trakteer uzelf op de nagellak "Seduction" van Jimmy Choo en laat uw nagels spreken. Gebruik: Om de Jimmy Choo "Seduction" nagellak te gebruiken, reinig en droog uw nagels eerst. Breng een basislaag aan, schud de fles Jimmy Choo "Seduction" nagellak en breng een dunne, gelijkmatige laag nagellak aan op uw nagels. Wacht tot de eerste laag volledig droog is voordat u een tweede laag aanbrengt. Tot slot, breng een toplaag aan om glans te geven en de kleur te verzegelen. Laat de nagellak volledig drogen voordat u activiteiten uitvoert die uw nagels of de nagellak kunnen beschadigen.
Gewicht
0.2 kg
Inhoud
15 ml
Ingrediënten
Butylacetaat, ethylacetaat, nitrocellulose, copolymeer van adipinezuur/neopentylglycol/trimellietanhydride, acetyltributylcitraat, isopropylalcohol, stearalkoniumbentoniet, copolymeer van styreen/acrylaten, silica, benzofenon-1, diacetonalcohol, fosforzuur, trimethylpentaan-dibenzoaat, dimethicone, alumina, tinoxide, CI 15850, CI 15880, CI 60725, CI 77007, CI 77891
Fabrikant
EAN
3386460112437

Gewicht
0.2 kg
Inhoud
15 ml
Ingrediënten
Butylacetaat, ethylacetaat, nitrocellulose, copolymeer van adipinezuur/neopentylglycol/trimellietanhydride, acetyltributylcitraat, isopropylalcohol, stearalkoniumbentoniet, copolymeer van styreen/acrylaten, silica, benzofenon-1, diacetonalcohol, fosforzuur, trimethylpentaan-dibenzoaat, dimethicone, alumina, tinoxide, CI 15850, CI 15880, CI 60725, CI 77007, CI 77891
Fabrikant
EAN
3386460112437
Gaat ook goed samen met

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Dior Vernis, Modrá, Pied-de-Poule, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
Dior Vernis, Modrá, Pied-de-Poule, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.468,00/1l
Productafbeelding van Dior Vernis, Modrá, Denim, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
Dior Vernis, Modrá, Denim, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 48,30
-29%
€ 34,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.428,00/1l
Productafbeelding van Dior Vernis, Goud, J'adore, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
Dior Vernis, Goud, J'adore, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.486,00/1l
Productafbeelding van Dior Vernis, Lichtbruingrijze, Dansante, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Kwast
Dior Vernis, Lichtbruingrijze, Dansante, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Kwast
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,21
-18%
€ 32,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.296,00/1l
Productafbeelding van Dior Vernis, Lichtbruingrijze kleur, Dune, Kleur, Ochra, Glans, Fles, Kwast
Dior Vernis, Lichtbruingrijze kleur, Dune, Kleur, Ochra, Glans, Fles, Kwast
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,80
-21%
€ 31,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.184,00/1l
Productafbeelding van 1MinTo Shine 131 Miss Sporty, snel drogende blauwe nagellak, 7 ml
1MinTo Shine 131 Miss Sporty, snel drogende blauwe nagellak, 7 ml
€ 2,49
Verkoper: Lemonbite
€ 355,71/1l
Productafbeelding van Sally Hansen Egaliserende Basis voor Nagels, 13,3 ml
Sally Hansen Egaliserende Basis voor Nagels, 13,3 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,09
-39%
€ 4,29
Verkoper: Lemonbite
€ 322,56/1l
Productafbeelding van Miracle Gel 160 Pinky Promise nagellak van Sally Hansen, 14,7 ml
Miracle Gel 160 Pinky Promise nagellak van Sally Hansen, 14,7 ml
€ 6,98
Verkoper: Lemonbite
€ 997,14/1l
Productafbeelding van Semilac 003 Sweet Pink, 7 ml.
Semilac 003 Sweet Pink, 7 ml.
€ 10,59
Verkoper: Lemonbite
€ 1.512,86/1l
Productafbeelding van Silcare Base Top Hybrid Nagellak, BazaTop 2-in-1, 8 ml
Silcare Base Top Hybrid Nagellak, BazaTop 2-in-1, 8 ml
€ 2,09
Verkoper: Lemonbite
€ 261,25/1l
Productafbeelding van Semilac | UV Top Coat - 7 ml - Transparant - Hoogglanzend, langdurig, veganistisch, krasbestendig
Semilac | UV Top Coat - 7 ml - Transparant - Hoogglanzend, langdurig, veganistisch, krasbestendig
€ 33,99
-79%
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 998,57/1l
Productafbeelding van Sally Hansen - Roze Nagellak 14,7ml - Miracle Gel 256 Proper P-rose
Sally Hansen - Roze Nagellak 14,7ml - Miracle Gel 256 Proper P-rose
€ 22,80
-69%
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 475,51/1l
Productafbeelding van Oranger Hybrid nagellak, nummer 600, Semilac Apricot Crush, 7 ml
Oranger Hybrid nagellak, nummer 600, Semilac Apricot Crush, 7 ml
€ 8,99
Verkoper: Lemonbite
€ 1.284,29/1l
Productafbeelding van SEMILAC 071 TIEFROT, 7 ml.
SEMILAC 071 TIEFROT, 7 ml.
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
€ 1.427,14/1l
Productafbeelding van Pink Power Hybrid Nagellak #A703 Semilac, 7 ml
Pink Power Hybrid Nagellak #A703 Semilac, 7 ml
€ 7,99
Verkoper: Lemonbite
€ 1.141,43/1l
Productafbeelding van Beiger Hybrid nagellak, nummer 583, Semilac Second Skin, nude tint, 7 ml
Beiger Hybrid nagellak, nummer 583, Semilac Second Skin, nude tint, 7 ml
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 998,57/1l
Productafbeelding van Semilac nagellak, hybride formule, zwart met opalglitter, #A705, 7 ml
Semilac nagellak, hybride formule, zwart met opalglitter, #A705, 7 ml
€ 8,99
Verkoper: Lemonbite
€ 1.284,29/1l
Productafbeelding van Semilac | Hybride nagellak - oranje - 7 ml - UV-gel nagellak - hoge glans en een houdbaarheid tot 3 weken
Semilac | Hybride nagellak - oranje - 7 ml - UV-gel nagellak - hoge glans en een houdbaarheid tot 3 weken
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 998,57/1l
Productafbeelding van Sally Hansen Insta Dri 510 Gain Mo-Mint-Um nagellak
Sally Hansen Insta Dri 510 Gain Mo-Mint-Um nagellak
€ 5,49
Verkoper: Lemonbite
€ 598,69/1l
Productafbeelding van Grüner Lack Miracle Gel 764 Cactus Makes Perfect, Sally Hansen, 14,7 ml
Grüner Lack Miracle Gel 764 Cactus Makes Perfect, Sally Hansen, 14,7 ml
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 475,51/1l