Universele siliconenkit, bruin, 280 ml, permanent elastisch, UV- en weersbestendig, in een tube

€ 18,73

€ 17,73-5%

€ 17,73 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

vr 2 – ma 5 oktober

Staffelkorting beschikbaar:

Onze bestedeals
Voegafdichtingsproducten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Universele siliconenkit, wit, 280 ml, elastisch, waterdicht, UV- en weersbestendig
Universele siliconenkit, wit, 280 ml, elastisch, waterdicht, UV- en weersbestendig
€ 334,00/1m
€ 17,70
-5%
€ 16,70
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Bruin rubberen dakafdichtingsmiddel, 300 ml
Bruin rubberen dakafdichtingsmiddel, 300 ml
€ 567,20/1l
€ 179,12
-€ 8,96
€ 170,16
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Elastische siliconenkit SIKA Sikaseal-162 voor beglazing - zwart - 300ml
Elastische siliconenkit SIKA Sikaseal-162 voor beglazing - zwart - 300ml
€ 69,18/1kg
€ 34,59
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Acryldichtmiddel voor binnen- en buitengebruik, extra elastisch, wit, overschilderbaar, tube van 280 ml
Acryldichtmiddel voor binnen- en buitengebruik, extra elastisch, wit, overschilderbaar, tube van 280 ml
€ 334,00/1m
€ 17,70
-5%
€ 16,70
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van LOCTITE Afdichtingsmiddel 2064521, siliconen tube, 100 ml
LOCTITE Afdichtingsmiddel 2064521, siliconen tube, 100 ml
€ 56,52
Verkoper: NGSStores
Productafbeelding van Sanitaire siliconenkit DSSA, 310 ml (grijs, RAL 7035)
Sanitaire siliconenkit DSSA, 310 ml (grijs, RAL 7035)
€ 45,24/1kg
€ 47,56
-64%
€ 17,01
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Neutrale siliconenkit Pattex, transparant, 280 ml
Neutrale siliconenkit Pattex, transparant, 280 ml
€ 25,62
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Siliconenkit SikaSeal-175, lichtgrijs, 300 ml, Osculati 65.418.03
Siliconenkit SikaSeal-175, lichtgrijs, 300 ml, Osculati 65.418.03
€ 20,83
Verkoper: SmartSailSaver
Productafbeelding van Butylafdichtmiddel grijs, 600 ml, Soudal BUTYRUB
Butylafdichtmiddel grijs, 600 ml, Soudal BUTYRUB
€ 14,17/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,50
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van Dekalin Dekaseal 8936, 310 ml, lichtgrijs, afdichtingsmassa
Dekalin Dekaseal 8936, 310 ml, lichtgrijs, afdichtingsmassa
€ 221,65/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 68,71
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Sikaflex 515 – lichtgrijs afdichtingskit, 300 ml
Sikaflex 515 – lichtgrijs afdichtingskit, 300 ml
€ 137,20/1l
€ 41,16
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Dekaseal 8936 Dichtmassa, 560 ml, zak, lichtgrijs
Dekaseal 8936 Dichtmassa, 560 ml, zak, lichtgrijs
€ 194,48/1m
€ 59,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Sneldrogende reparatiemortel voor tegels | 380 ml, bruin
Sneldrogende reparatiemortel voor tegels | 380 ml, bruin
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,97
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van Tubag Silikon FFM VarioFlex, zandkleur, 310 ml
Tubag Silikon FFM VarioFlex, zandkleur, 310 ml
€ 70,81/1l
€ 21,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Akrylverf Soudal, Bruin, 280Ml - Lijm, Akryl, Thee
Akrylverf Soudal, Bruin, 280Ml - Lijm, Akryl, Thee
€ 16,68/1l
€ 23,99
-80%
€ 4,67
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Atlas Silton 120 S Toffee siliconenkit, 280 ml. Bestand tegen schimmel en UV-straling
Atlas Silton 120 S Toffee siliconenkit, 280 ml. Bestand tegen schimmel en UV-straling
€ 101,71/1l
€ 28,48
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Ceresit voegenmortel CE 40, bruin, 2 kg
Ceresit voegenmortel CE 40, bruin, 2 kg
€ 9,20/1l
€ 18,40
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van Waterdichte membraan BOSTIK, 290 ml, tegelvariant
Waterdichte membraan BOSTIK, 290 ml, tegelvariant
€ 47,03
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Walraven Silikon Sista F109 Universeel, 300 ml, neutrale afdichting, kleur: lichtgrijs
Walraven Silikon Sista F109 Universeel, 300 ml, neutrale afdichting, kleur: lichtgrijs
€ 56,43/1l
€ 16,93
Verkoper: haustechnikpartner24
Productafbeelding van Sopro KeramikSilicon 310ml, bruin, model 52
Sopro KeramikSilicon 310ml, bruin, model 52
€ 32,10/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,95
Verkoper: bauschnell

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Bostik Perfect Seal Universele Siliconenkit bruin 280 ml

BOSTIK Perfect Seal Universele Siliconenkit bruin is een componenten, duurzaam elastische siliconenkit met een acetaathardingssysteem, ontwikkeld voor diverse bouwtoepassingen.

Het vormt een dichte, waterdichte en esthetisch aantrekkelijke voeg, die bestand is tegen weersinvloeden en UV-straling.

Voordelen:

Duurzaam elastische en dichte kit

Hoge bestendigheid tegen UV-straling, vocht en neerslag

Glad, esthetisch en glanzend oppervlak

Zeer goede hechting op gladde oppervlakken

Bestand tegen verkleuring

Geschikt voor binnen- en buitengebruik

Eenvoudig aan te brengen en te verwerken

Specificaties:

Merk: Bostik

Inhoud: 280 ml

Kleur: Bruin

Type: Universele siliconenkit

Hardingssysteem: Acetaat

Vorm: Cartridge

Droogtijd: Ca. 24 uur

Aanbrengtemperatuur: +5°C tot +40°C

Verbruik: Ca. 6-12 m

Toepassing: Bouw- en afdichtingswerken

Samenstelling:

Polysiloxanen (siliconen): Bieden flexibiliteit en duurzaamheid aan de voeg.

Acetaatharder: Verantwoordelijk voor het uithardingsproces.

Minerale vulstoffen: Verbeteren de structuur en sterkte.

Additieven: Verbeteren de hechting en bestendigheid.

Veiligheidsmaatregelen:

H-zinnen:

H315: Veroorzaakt huidirritatie.

H319: Veroorzaakt ernstige oogirritatie.

P-zinnen:

P101: Bij het inwinnen van medisch advies, verpakking of etiket bij de hand houden.

P102: Buiten het bereik van kinderen houden.

P264: Na gebruik grondig de handen wassen.

P280: Draag beschermende handschoenen/oogbescherming.

P305+P351+P338: Bij contact met de ogen: grondig spoelen met water gedurende enkele minuten.

P501: Inhoud/verpakking afvoeren volgens de lokale regelgeving.

Gewicht
1000 g
Inhoud
0.28 l
Model
Perfect Seal Universal Silicone
Kleur
Bruin
EAN
5902232633641
Fabrikant

Gewicht
1000 g
Inhoud
0.28 l
Model
Perfect Seal Universal Silicone
Kleur
Bruin
EAN
5902232633641
Fabrikant
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van SCHOMBURG Aquafin 2K/M-PLUS Flexibele afdichtingsmortel, afdichting, 35 kg, grijs, component A+B
SCHOMBURG Aquafin 2K/M-PLUS Flexibele afdichtingsmortel, afdichting, 35 kg, grijs, component A+B
€ 4,26/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 149,00
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van weber.tec 915 SG 30L Deitermann 1K 2K Bitumen
weber.tec 915 SG 30L Deitermann 1K 2K Bitumen
€ 2,76/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 82,90
Verkoper: bauschnell
Bestseller
Productafbeelding van ROMEX ROMPOX-ECOFINE Egalisatiemortel voor voegen, 1-component, beige, 25 kg
ROMEX ROMPOX-ECOFINE Egalisatiemortel voor voegen, 1-component, beige, 25 kg
€ 3,32/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 98,71
-€ 15,76
€ 82,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van CERESIT CR 65 Waterdichte coating, 25 kg
CERESIT CR 65 Waterdichte coating, 25 kg
€ 1,12/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,00
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van Sopro Designfuge Solitär F20, steengrijze voegmortel, 25 kg
Sopro Designfuge Solitär F20, steengrijze voegmortel, 25 kg
€ 3,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 85,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van KNAUF Sheetrock Super Finish, 20 kg
KNAUF Sheetrock Super Finish, 20 kg
€ 2,00/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 40,00
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van Remmers BIT 2K, bitumineuze coating voor dilatatievoegen, 30 liter. Scheurvullende bitumenafdichting
Remmers BIT 2K, bitumineuze coating voor dilatatievoegen, 30 liter. Scheurvullende bitumenafdichting
€ 2,30/1l
€ 68,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van SAKRET Flexibele afdichtingsmassa FDS, 15 kg
SAKRET Flexibele afdichtingsmassa FDS, 15 kg
€ 5,40/1kg
€ 80,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Ceresit waterdichte folie CL 152, 10 meter
Ceresit waterdichte folie CL 152, 10 meter
€ 161,83/1kg
€ 48,55
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van PCI Repaflow, 25 kg zak, grijs
PCI Repaflow, 25 kg zak, grijs
€ 1,16/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Polyurethaan hybride kit flex®-521 UV, 300 ml, zwart
Polyurethaan hybride kit flex®-521 UV, 300 ml, zwart
€ 48,86/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 43,97
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van vdw 850 plus 2K-voegmortel 25 kg, zelfverdichtend, natuurlijke kleur
vdw 850 plus 2K-voegmortel 25 kg, zelfverdichtend, natuurlijke kleur
€ 3,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 88,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Set van 3 voegenstiften, grijs, waterbestendige voegenmarker om voegen van tegels op te frissen en te repareren, snel drogend, ideaal voor badkamer, keuken en toilet, H0126
Set van 3 voegenstiften, grijs, waterbestendige voegenmarker om voegen van tegels op te frissen en te repareren, snel drogend, ideaal voor badkamer, keuken en toilet, H0126
€ 1.865,33/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 13,99
Verkoper: Trendhaus-Hamburg
Productafbeelding van PCI Seccoral 1K, egaliseringsmortel, 15 kg zak
PCI Seccoral 1K, egaliseringsmortel, 15 kg zak
€ 6,34/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 95,08
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Ultrament Power Dicht 5L - Flexibele, universele afdichter voor buitengebruik, geschikt voor bitumen, dakbedekking, beton en meer - UV-bestendig, snel drogend, oplosmiddelvrij
Ultrament Power Dicht 5L - Flexibele, universele afdichter voor buitengebruik, geschikt voor bitumen, dakbedekking, beton en meer - UV-bestendig, snel drogend, oplosmiddelvrij
€ 7,58/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 37,89
Verkoper: Marketsupply
Productafbeelding van Kouweverlijming, tweecomponentenlijm voor metaal, kunststof en keramiek, extra sterke reparatie lijm, 150 °C, 2 tubes - GlueStar
Kouweverlijming, tweecomponentenlijm voor metaal, kunststof en keramiek, extra sterke reparatie lijm, 150 °C, 2 tubes - GlueStar
€ 64,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,99
Gratis bezorging
Verkoper: Netscroll
Productafbeelding van Flexibele afdichtingscoating OS925, zwart, 5 kg
Flexibele afdichtingscoating OS925, zwart, 5 kg
€ 13,00/1kg
€ 111,62
-€ 46,63
€ 64,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van MAPEI® MAPESIL AC, een 1-componenten siliconenkit, kleur 110 Manhattan, 310 ml, voor het afdichten, met BioBlock® technologie, ter bescherming tegen schimmel
MAPEI® MAPESIL AC, een 1-componenten siliconenkit, kleur 110 Manhattan, 310 ml, voor het afdichten, met BioBlock® technologie, ter bescherming tegen schimmel
€ 39,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 12,09
Verkoper: HARKO
Productafbeelding van Spachtel, muurreparatiecrème, muurherstellingspasta
Spachtel, muurreparatiecrème, muurherstellingspasta
€ 123,90/1l
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 12,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van MEM Bitumen voorstrijkmiddel, grondverf, 5 liter
MEM Bitumen voorstrijkmiddel, grondverf, 5 liter
€ 128,88/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,22
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Dekalin Dekaseal 8936, 310 ml, lichtgrijs, afdichtingsmassa
Dekalin Dekaseal 8936, 310 ml, lichtgrijs, afdichtingsmassa
€ 221,65/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 68,71
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Reparatieset voor voorruiten en autoruiten
Reparatieset voor voorruiten en autoruiten
€ 26,73/1kg
€ 2,94
Verkoper: Dareknaklik
Productafbeelding van ARDEX G8S FLEX-voegmortel 1-6 - 12,5 kg, grijs
ARDEX G8S FLEX-voegmortel 1-6 - 12,5 kg, grijs
€ 2,48/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 30,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Baufan boorgat- en scheurvuller, 350 gram
Baufan boorgat- en scheurvuller, 350 gram
€ 42,57/1kg
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 34,00
-56%
€ 14,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Permacon 1 Liter – 4 m² – Beton en steen duurzaam waterdicht maken – Tegen optrekkend vocht – Voor kelderwanden en betonvloer
Permacon 1 Liter – 4 m² – Beton en steen duurzaam waterdicht maken – Tegen optrekkend vocht – Voor kelderwanden en betonvloer
€ 29,99/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: ecoformeurope
Productafbeelding van Pistoolschuim PUP S 750 B2 Professional (beige, 750 ml)
Pistoolschuim PUP S 750 B2 Professional (beige, 750 ml)
€ 22,16/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 19,94
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Polyurethaan kit Den Braven Polyurethan50 FC, witte cartridge, 300 ml
Polyurethaan kit Den Braven Polyurethan50 FC, witte cartridge, 300 ml
€ 81,80/1l
€ 24,54
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Oostenrijk: E-mail rubberen flensafdichting, artikelnummer A00903, 1 stuk.
Oostenrijk: E-mail rubberen flensafdichting, artikelnummer A00903, 1 stuk.
€ 232,60/1kg
€ 13,64
-14%
€ 11,63
Verkoper: muxx-io
Productafbeelding van KNAUF Rotkalk Fijne kalkpleister 0,6 mm, 30 kg, voor binnen- en buitengebruik
KNAUF Rotkalk Fijne kalkpleister 0,6 mm, 30 kg, voor binnen- en buitengebruik
€ 1,13/1kg
€ 33,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Baumit Egalisatiemortel Nivelli Quattro, 25 kg
Baumit Egalisatiemortel Nivelli Quattro, 25 kg
€ 0,92/1kg
€ 22,95
Verkoper: bauschnell

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.