Alfaprof Milano Semi di Lino Moisture Voedende Shampoo (milde formule) 500ml - Shampoo

€ 44,11

€ 88,22 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 – ma 12 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Shampoos & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Sachajuan Intensive Repair Shampoo, 250 ml
Sachajuan Intensive Repair Shampoo, 250 ml
€ 102,00/1l
€ 25,50
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Revlon Orofluido Radiance Argan shampoo, 50 ml
Revlon Orofluido Radiance Argan shampoo, 50 ml
€ 166,40/1l
€ 8,32
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Alfaparf Milano Semi di Lino Reconstruct Milde Shampoo, 75 ml
Alfaparf Milano Semi di Lino Reconstruct Milde Shampoo, 75 ml
€ 294,13/1l
€ 22,06
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Alfaparf Milano Semi Di Lino After Sun Milde Shampoo 250ml
Alfaparf Milano Semi Di Lino After Sun Milde Shampoo 250ml
€ 62,48/1l
€ 15,62
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Alfaprof Semi di Lino Reconstruction Herstellende Shampoo 250 ml
Alfaprof Semi di Lino Reconstruction Herstellende Shampoo 250 ml
€ 39,72/1l
€ 9,93
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Alfaprof Semi di Lino Reconstruction Herstellende Shampoo 1000 ml
Alfaprof Semi di Lino Reconstruction Herstellende Shampoo 1000 ml
€ 23,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 43,03
-45%
€ 23,50
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Alfaparf Milano - Semi Di Lino Voedende Shampoo - Voedende shampoo voor droog haar, 1000 ml
Alfaparf Milano - Semi Di Lino Voedende Shampoo - Voedende shampoo voor droog haar, 1000 ml
€ 32,88/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 32,88
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Alfaprof Semi di Lino Reconstruction Herstellende Shampoo 1000 ml
Alfaprof Semi di Lino Reconstruction Herstellende Shampoo 1000 ml
€ 37,52/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 37,52
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Semi Di Lino Sublime detoxshampoo voor het haar (milde shampoo), 250 ml
Semi Di Lino Sublime detoxshampoo voor het haar (milde shampoo), 250 ml
€ 71,96/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Alfaprof Milano Semi di Lino Diamond Verhelderende Shampoo voor fijn haar, 500 ml - shampoo
Alfaprof Milano Semi di Lino Diamond Verhelderende Shampoo voor fijn haar, 500 ml - shampoo
€ 88,22/1l
€ 44,11
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Alfaparf Milano Semi di Lino Reconstruction Herstellende Lotion, 6 x 13 ml
Alfaparf Milano Semi di Lino Reconstruction Herstellende Lotion, 6 x 13 ml
€ 218,28/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,65
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Alfaprof Milano Semi di Lino Shampoo voor Krullen, versterkend, 1000 ml
Alfaprof Milano Semi di Lino Shampoo voor Krullen, versterkend, 1000 ml
€ 34,00/1l
€ 34,00
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Alfaparf Semi Di Lino Moisture Voedende Essentiële Set, 78 ml
Alfaparf Semi Di Lino Moisture Voedende Essentiële Set, 78 ml
€ 344,87/1l
€ 26,90
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Alfaparf Milano Semi Di Lino Scalp Rebalance, reinigende shampoo voor de hoofdhuid, 1000 ml
Alfaparf Milano Semi Di Lino Scalp Rebalance, reinigende shampoo voor de hoofdhuid, 1000 ml
€ 32,83/1l
€ 32,83
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Versterkende lotion Alfaparf Milano Semi Di Lino, kalmerend (125 ml)
Versterkende lotion Alfaparf Milano Semi Di Lino, kalmerend (125 ml)
€ 169,68/1l
€ 21,21
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Semi di Lino Reconstruction: Herstellende shampoo voor fijn haar, 75 ml
Semi di Lino Reconstruction: Herstellende shampoo voor fijn haar, 75 ml
€ 157,50/1kg
€ 18,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Alfaprof Milano Semi di Lino Scalp Rebalance: Zuiverende shampoo tegen roos, 250 ml
Alfaprof Milano Semi di Lino Scalp Rebalance: Zuiverende shampoo tegen roos, 250 ml
€ 84,40/1l
€ 21,10
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Semi di Lino Diamond Verhelderende Shampoo voor fijn haar, 75 ml
Semi di Lino Diamond Verhelderende Shampoo voor fijn haar, 75 ml
€ 294,13/1l
€ 22,06
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Alfaparf Milano Semi Di Lino Style&Care Texturerende droge shampoo, 300 ml
Alfaparf Milano Semi Di Lino Style&Care Texturerende droge shampoo, 300 ml
€ 85,77/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,73
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Alterego Curego Nourish Shampoo 300ml - voedende shampoo
Alterego Curego Nourish Shampoo 300ml - voedende shampoo
€ 29,57/1l
€ 8,87
Verkoper: Avanti_Shop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Low Shampoo 500ml - Milde, voedende shampoo voor droog haar.

Semi di Lino Moisture - voor droog haar. De Nutritive Low Shampoo reinigt en verzorgt de haarvezel zacht en maakt het haar zacht en glanzend. Reinigt zacht en verzorgt de haarvezel: droog haar krijgt snel weer een gezond, zacht en zijdeachtig uiterlijk.

Met Urban Defence Pro: totale bescherming tegen vervuiling. Met Shine Fix Complex: 24 uur lang glans van de wortels tot de punten. Met Color Fix Complex: UV-filters en antioxidanten om de schoonheid van de kleur te verlengen. Met Nutri-suikers: micromoleculen met een hydraterend en voedend effect.

Gebruik: Verdeel het product in het natte haar en de hoofdhuid. Emulgeer met water en masseer zachtjes in. Spoel grondig uit. Herhaal indien nodig.

Voordelen: Ongelooflijk zacht gevoel in het haar tijdens het uitspoelen. Weegt het haar niet. Zacht en zijdeachtig haar. Geschikt voor frequent gebruik.

Ingrediënten (INCI): AQUA (WATER), SODIUM C14-16 OLEFIN SULFONATE, DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, PARFUM (FRAGRANCE), PEG-7 GLYCERYL COCOATE, PHENOXYETHANOL, GLYCOL DISTEARATE, POLYQUATERNIUM-10, SODIUM COCOAMPHOACETATE, TRIDECETH-2 CARBOXAMIDE MEA, SODIUM BENZOATE, LAURETH-4, ETHYLHEXYLGLYCERIN, POLYQUATERNIUM-7, LAURETH-2, PEG/PPG-120/10 TRIMETHYLOLPROPANE TRIOLEATE, DISODIUM EDTA, LACTIC ACID, HEXYLENE GLYCOL, GLYCERIN, CARNOSINE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, FRUCTOSE, GLUCOSE, DEXTRIN, SUCROSE, UREA, LINUM USITATISSIMUM (LINSEED) SEED EXTRACT, CAESALPINIA SPINOSA GUM, POTASSIUM SORBATE, BIOSACCHARIDE GUM-4, ALANINE, ASPARTIC ACID, GLUTAMIC ACID, HEXYL NICOTINATE

Tips: Aanbevolen schoonheidsroutine voor fijn, droog haar: Nutritive Low Shampoo, Nutritive Mask, Nutritive Detangling Fluid. Aanbevolen schoonheidsroutine voor grof, droog haar: Nutritive Low Shampoo, Nutritive Mask, Nutritive Leave-in Conditioner. Droog haar krijgt snel weer een gezond, zacht en zijdeachtig uiterlijk.

Technische eigenschappen: Veganistische formule*. Biologisch afbreekbare formule**. Sulfaatvrij (SLES FREE), zacht voor hoofdhuid, haar en kleur. Rijke, romige schuim. Oosterse, fruitige, bloemige en gourmand geur.

*Bevat geen ingrediënten van dierlijke oorsprong. **Biologische afbreekbaarheidstest volgens OECD TG 101 F, uitgevoerd met Nutritive Low Shampoo

Gewicht
1096 g
Inhoud
500 ml
Ingrediënten
WATER, NATRIUM C14-16 OLEFIENSULFOONAAT, DISODIUM LAURETHSULFUCSINAAT, COCAMIDOPROPYL BETAINE, PARFUM, PEG-7 GLYCERYL COCOAAT, FENOXYETHANOL, GLYCOOLDISTEARAAT, POLYQUATERNIUM-10, NATRIUMCOCOAMFOACETAAT, TRIDECETH-2 CARBOXAMIDE MEA, NATRIUMBENZOAAT, LAURETH-4, ETHYLHEXYLGLYCERINE, POLYQUATERNIUM-7, LAURETH-2, PEG/PPG-120/10 TRIMETHYLOLPROPANE TRIOLEAAT, DISODIUM EDTA, MELKZUUR, HEXYLEENGLYCOOL, GLYCERINE, CARNOSINE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, FRUCTOSE, GLUCOSE, DEXTRIN, SUCROSE, UREUM, ZAADOLIE-EXTRACT VAN LINUM USITATISSIMUM (Lijnzaad), CAESALPINIA SPINOSA GOM, KALIUMSORBAAT, BIOSACCHARIDE GOM-4, ALANINE, ASPARTAAT, GLUTAMAAT, HEXYL NICOTINAAT
Fabrikant
AlfaParf Milano
EAN
8022297201351
MPN (Manufacturer Part Number)
PF030828

Gewicht
1096 g
Inhoud
500 ml
Ingrediënten
WATER, NATRIUM C14-16 OLEFIENSULFOONAAT, DISODIUM LAURETHSULFUCSINAAT, COCAMIDOPROPYL BETAINE, PARFUM, PEG-7 GLYCERYL COCOAAT, FENOXYETHANOL, GLYCOOLDISTEARAAT, POLYQUATERNIUM-10, NATRIUMCOCOAMFOACETAAT, TRIDECETH-2 CARBOXAMIDE MEA, NATRIUMBENZOAAT, LAURETH-4, ETHYLHEXYLGLYCERINE, POLYQUATERNIUM-7, LAURETH-2, PEG/PPG-120/10 TRIMETHYLOLPROPANE TRIOLEAAT, DISODIUM EDTA, MELKZUUR, HEXYLEENGLYCOOL, GLYCERINE, CARNOSINE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, FRUCTOSE, GLUCOSE, DEXTRIN, SUCROSE, UREUM, ZAADOLIE-EXTRACT VAN LINUM USITATISSIMUM (Lijnzaad), CAESALPINIA SPINOSA GOM, KALIUMSORBAAT, BIOSACCHARIDE GOM-4, ALANINE, ASPARTAAT, GLUTAMAAT, HEXYL NICOTINAAT
Fabrikant
AlfaParf Milano
EAN
8022297201351
MPN (Manufacturer Part Number)
PF030828
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Alfaparf Milano Semi Di Lino Voedende Leave-in Conditioner, 1000 ml
Alfaparf Milano Semi Di Lino Voedende Leave-in Conditioner, 1000 ml
€ 29,95/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 29,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Alfaparf Milano Semi di Lino Gladmakker Conditioner (licht) 1000 ml
Alfaparf Milano Semi di Lino Gladmakker Conditioner (licht) 1000 ml
€ 38,63/1l
€ 38,63
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Alfaparf Milano - Semi Di Lino Voedende Shampoo - Voedende shampoo voor droog haar, 1000 ml
Alfaparf Milano - Semi Di Lino Voedende Shampoo - Voedende shampoo voor droog haar, 1000 ml
€ 32,88/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 32,88
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Alfaparf Milano Semi Di Lino Volume, volumegevende shampoo, 1000 ml
Alfaparf Milano Semi Di Lino Volume, volumegevende shampoo, 1000 ml
€ 45,99/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Alfaparf Milano Semi Di Lino Smooth Smoothing Low Shampoo gladmakende shampoo voor ruw en weerbarstig haar 250 ml
Alfaparf Milano Semi Di Lino Smooth Smoothing Low Shampoo gladmakende shampoo voor ruw en weerbarstig haar 250 ml
€ 63,12/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 15,78
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Alfaparf Milano - Semi Di Lino Diamond Conditioner - Verhelderende conditioner voor normaal haar, 1000 ml
Alfaparf Milano - Semi Di Lino Diamond Conditioner - Verhelderende conditioner voor normaal haar, 1000 ml
€ 32,76/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,76
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van ALFAPARF Milano Reparative Low Shampoo, 250 ml, Shampoo, Niet voor professioneel gebruik, Geschikt voor vrouwen, Beschadigd haar, Geschikt voor alle haarkleuren
ALFAPARF Milano Reparative Low Shampoo, 250 ml, Shampoo, Niet voor professioneel gebruik, Geschikt voor vrouwen, Beschadigd haar, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 97,20/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,30
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Alfaprof Semi Di Lino Scalp Rebalance: Balancerende shampoo voor een droog hoofdhuid, 1000 ml
Alfaprof Semi Di Lino Scalp Rebalance: Balancerende shampoo voor een droog hoofdhuid, 1000 ml
€ 27,50/1l
€ 27,50
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Alfaparf Milano - Semi Di Lino Smooth Low Shampoo, 1000 ml
Alfaparf Milano - Semi Di Lino Smooth Low Shampoo, 1000 ml
€ 22,52/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 29,20
-22%
€ 22,52
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Alfaparf Milano Semi Di Lino Scalp Relief Kalmerende Micellaire Shampoo voor de Gevoelige Hoofdhuid, 1000 ml
Alfaparf Milano Semi Di Lino Scalp Relief Kalmerende Micellaire Shampoo voor de Gevoelige Hoofdhuid, 1000 ml
€ 30,09/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 30,09
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van ALFAPARF Milano Nutritive Leave-In Conditioner, voor vrouwen, niet-professioneel haarproduct, voor droog haar, geschikt voor alle haarkleuren, voedend, 200 ml
ALFAPARF Milano Nutritive Leave-In Conditioner, voor vrouwen, niet-professioneel haarproduct, voor droog haar, geschikt voor alle haarkleuren, voedend, 200 ml
€ 143,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Crocs Schoenen Bayaband, 205089066
Crocs Schoenen Bayaband, 205089066
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 79,99
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Alfaprof Semi di Lino Reconstruction Herstellende Shampoo 1000 ml
Alfaprof Semi di Lino Reconstruction Herstellende Shampoo 1000 ml
€ 37,52/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 37,52
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Alfaparf Milano Semi Di Lino Diamond Verhelderende Shampoo voor fijn haar, 1000 ml
Alfaparf Milano Semi Di Lino Diamond Verhelderende Shampoo voor fijn haar, 1000 ml
€ 28,71/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 29,63
-3%
€ 28,71
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Alfaparf Milano Semi Di Lino Shampoo voor Krullen, versterkt de krul, 250 ml
Alfaparf Milano Semi Di Lino Shampoo voor Krullen, versterkt de krul, 250 ml
€ 62,12/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,53
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van ALFAPARF Milano Nutritive Low Shampoo, 250 ml, Shampoo, Niet voor professioneel gebruik, Geschikt voor vrouwen, voor droog haar, Geschikt voor alle haarkleuren
ALFAPARF Milano Nutritive Low Shampoo, 250 ml, Shampoo, Niet voor professioneel gebruik, Geschikt voor vrouwen, voor droog haar, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 83,68/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 20,92
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van ALFAPARF Milano Calming Micellar Milde Shampoo, 250 ml, Shampoo, Niet voor professioneel gebruik, Geschikt voor vrouwen, Ideaal voor gevoelig haar, Geschikt voor alle haarkleuren
ALFAPARF Milano Calming Micellar Milde Shampoo, 250 ml, Shampoo, Niet voor professioneel gebruik, Geschikt voor vrouwen, Ideaal voor gevoelig haar, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 63,48/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 15,87
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 282,54
-€ 40,15
€ 242,39
Verkoper: PerfumTraders
€ 68,76/1l
Productafbeelding van PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 98,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 104,48/1l
Productafbeelding van PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 95,86/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 66,63
Verkoper: PerfumTraders
€ 66,63/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 60,90/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 63,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 63,24/1l
Productafbeelding van I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 57,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,99/1l
Productafbeelding van Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 54,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 54,06/1l
Productafbeelding van Color Care shampoo, Blonde Perfecting paarse shampoo voor vrouwen, 1000 ml - Moroccanoil
Color Care shampoo, Blonde Perfecting paarse shampoo voor vrouwen, 1000 ml - Moroccanoil
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 65,83
-16%
€ 55,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 55,02/1l
Productafbeelding van Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 54,06
-3%
€ 52,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 208,08/1l
Productafbeelding van Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 51,00
-6%
€ 47,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 47,82/1l
Productafbeelding van Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,98/1l
Productafbeelding van Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 48,96/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 42,84/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 70,83
-29%
€ 49,76
Gratis bezorging
Verkoper: Oenie
€ 49,76/1l
Productafbeelding van Aveda 18084811078, 250 ml, Shampoo, Natuurlijk, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haarkleuren, Voor glanzend haar, Reinigend, Verzachtend
Aveda 18084811078, 250 ml, Shampoo, Natuurlijk, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haarkleuren, Voor glanzend haar, Reinigend, Verzachtend
€ 38,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 155,04/1l
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 134,64/1l
Productafbeelding van Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 29,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 144,29/1l
Productafbeelding van Wella Professionals Elements Herstellende Shampoo, 1000 ml
Wella Professionals Elements Herstellende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 29,51/1kg