2-delige set mini geurverwijderaars, 3,7 x 3,7 cm, met actieve kool, zelfklevend, effectief gedurende ongeveer 1 maand – geschikt voor koelkast, auto, kast en schoenen

€ 8,99

plus € 13,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

do 1 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Luchtverfrissers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Set van 4: Koelkastverfrisser, luchtverfrisser voor de koelkast, fris parfum, frisheidshulp, geurverwijderaar, geurneutralisator
Set van 4: Koelkastverfrisser, luchtverfrisser voor de koelkast, fris parfum, frisheidshulp, geurverwijderaar, geurneutralisator
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Webber Geurabsorber voor de koelkast
Webber Geurabsorber voor de koelkast
€ 31,13/1kg
€ 4,92
-5%
€ 4,67
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 2 stuks zelfklevende geurboxen, voor aromatherapie, geurverwijdering, een draagbare luchtverfrisser voor slaapkamer, auto, kast, of andere ruimtes
2 stuks zelfklevende geurboxen, voor aromatherapie, geurverwijdering, een draagbare luchtverfrisser voor slaapkamer, auto, kast, of andere ruimtes
€ 900,00/1kg
€ 18,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van CABINET Luchtverfrisser, navulling 0%, #Baby, 1 stuk
CABINET Luchtverfrisser, navulling 0%, #Baby, 1 stuk
€ 15.550,00/1l
€ 15,55
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Set van 2 afvalbakverfrissers met frisse geur, afvalbakdeodorant, geurtabletten, geurbestrijder
Set van 2 afvalbakverfrissers met frisse geur, afvalbakdeodorant, geurtabletten, geurbestrijder
€ 7,99
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Mini-koelkast voor cosmetica, Frecos, InnovaGoods
Mini-koelkast voor cosmetica, Frecos, InnovaGoods
€ 38,91/1kg
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 71,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van Autoluchtverfrisser Parfüm Fresh – Vloeibaar, 5 ml – Geur tot 1 maand – Geschikt voor auto en interieur – 1 stuk [P03473]
Autoluchtverfrisser Parfüm Fresh – Vloeibaar, 5 ml – Geur tot 1 maand – Geschikt voor auto en interieur – 1 stuk [P03473]
€ 398,00/1l
€ 1,99
Verkoper: JOGISEsvietidla
Productafbeelding van Geur: traliseert rook
Geur: traliseert rook
€ 11,76/1l
€ 2,94
Verkoper: Music_Center
Productafbeelding van Geurzakjes om onaangename geuren in ruimtes te traliseren, set van 4 stuks
Geurzakjes om onaangename geuren in ruimtes te traliseren, set van 4 stuks
€ 224,75/1l
€ 17,98
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Geurabsorber voor koelkast, Fresh ICE, 60 gram
Geurabsorber voor koelkast, Fresh ICE, 60 gram
€ 12,40/1kg
€ 12,40
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van PINGI Geurverwijderaar, luchtverfrisser
PINGI Geurverwijderaar, luchtverfrisser
€ 120,83/1kg
€ 1,45
Verkoper: AutoHotarek
Productafbeelding van Geurverfrisser voor in de auto, ophangbaar, 1 stuk [P03697]
Geurverfrisser voor in de auto, ophangbaar, 1 stuk [P03697]
€ 747,50/1l
€ 2,99
Verkoper: JOGISEsvietidla
Productafbeelding van Autoluchtverfrisser, 1 stuk [P07804]
Autoluchtverfrisser, 1 stuk [P07804]
€ 1.196,00/1l
€ 2,99
Verkoper: JOGISEsvietidla
Productafbeelding van AMBAR PARFUMS Luchtverfrisser. Ambar, bloemengeur. Geschikt voor kasten
AMBAR PARFUMS Luchtverfrisser. Ambar, bloemengeur. Geschikt voor kasten
€ 454,50/1l
€ 9,09
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Geurende zakjes, set van 12, met vanillegeur
Geurende zakjes, set van 12, met vanillegeur
€ 26,30/1l
€ 2,63
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Oplaadbare geurneutralisator - Compact en efficiënt - Geschikt voor koelkasten - Wit
Oplaadbare geurneutralisator - Compact en efficiënt - Geschikt voor koelkasten - Wit
€ 36,04
Gratis bezorging
Verkoper: Apizoo
Productafbeelding van Luchtzuiveraar
Luchtzuiveraar
€ 209,00/1kg
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,40
-5%
€ 4,18
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Solidchoice - Geurverwijderaar voor Koelkast en Huishoudens, 10 Jaar Effectief
Solidchoice - Geurverwijderaar voor Koelkast en Huishoudens, 10 Jaar Effectief
€ 57,95
Gratis bezorging
Verkoper: SilkyStar
Productafbeelding van Luchtzuiveraar
Luchtzuiveraar
€ 209,00/1kg
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,40
-5%
€ 4,18
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Humydry vochtabsorber en 3 navulverpakkingen van 450 gram
Humydry vochtabsorber en 3 navulverpakkingen van 450 gram
€ 93,91/1l
€ 42,26
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Zorg in een handomdraai voor frisse lucht met onze set van 2 mini-luchtverfrissers die je kunt opplakken. Deze kleine, onopvallende hulpjes zijn ideaal om onaangename geuren gericht en duurzaam te verwijderen – zonder kunstmatige geurstoffen of chemicaliën. Perfect voor iedereen die een eenvoudige en effectieve oplossing zoekt voor een frisse omgeving.

De compacte box absorbeert betrouwbaar storende geuren met behulp van actieve kool, in plaats van ze alleen te maskeren. Hierdoor blijft de lucht in afgesloten ruimtes, zoals de koelkast, auto of kast, tot een maand lang merkbaar frisser. Actieve kool is bijzonder effectief en zorgt voor een natuurlijke geurneutralisatie.

Dankzij het praktische plakstripje kan de mini-luchtverfrisser flexibel en bijna overal worden bevestigd. Of het nu in de koelkast, auto, kledingkast, keuken of schoenenkast is – de toepassing is heel eenvoudig: trek de beschermfolie eraf, bevestig het, druk het aan en klaar.

Dankzij het kleine en onopvallende ontwerp past de geurneutralisator discreet in elke omgeving en is hij altijd klaar voor gebruik, zonder visueel storend te zijn. De set van 2 biedt u dubbele frisheid en zorgt tegelijkertijd voor een aangenaam binnenklimaat op verschillende plaatsen.

Ontdek nu de eenvoudige oplossing tegen onaangename geuren – praktisch, effectief en direct klaar voor gebruik.

 

  • Langdurige frisheid – Effectieve geurverwijderaar met actieve kooltechnologie voor een werking van ongeveer 1 maand. Neutraliseert betrouwbaar onaangename geuren, in plaats van ze alleen te maskeren.

  • Veelzijdig inzetbaar – Ideaal voor de koelkast, auto, kledingkast, keuken of schoenenkast. Deze universele geurverwijderaar zorgt overal voor frisse lucht in kleine ruimtes.

  • Praktisch en zelfklevend – Heeft dankzij de geïntegreerde plakstrip een goede hechting op veel oppervlakken. Simpelweg de beschermfolie verwijderen, bevestigen en direct profiteren van een geurvrije omgeving.

  • Compact en onopvallend – Met slechts 3,7 x 3,7 cm bijzonder klein en discreet. Perfect voor gebruik op onopvallende plaatsen zonder ruimteverlies.

  • Set van 2 voor meer efficiëntie – Dubbele werking voor meerdere toepassingslocaties tegelijkertijd. Ideaal voor gelijktijdig gebruik in verschillende ruimtes voor maximale frisheid.

Hoogte
0.037 m
Fabrikant
HAC24
EAN
4262530772628
MPN (Manufacturer Part Number)
183718385

Hoogte
0.037 m
Fabrikant
HAC24
EAN
4262530772628
MPN (Manufacturer Part Number)
183718385
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Acqua di Parma Buongiorno, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Buongiorno, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
€ 340,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van 236070 Geurneutralisator voor luchtverfrisser, 75 ml, TORK
236070 Geurneutralisator voor luchtverfrisser, 75 ml, TORK
€ 219,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 40,99
-59%
€ 16,44
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Felce Azzurra, Elektrische luchtverfrisser Classic, Navulling, 20 ml / --> Luchtverfrisser Felce Azzurra Classic - Navulling 20 ml
Felce Azzurra, Elektrische luchtverfrisser Classic, Navulling, 20 ml / --> Luchtverfrisser Felce Azzurra Classic - Navulling 20 ml
€ 1.965,50/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 39,31
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Sandalo Bergamotto - Millefiori - Contactvulling (voor geuren)
Sandalo Bergamotto - Millefiori - Contactvulling (voor geuren)
€ 88,78/1kg
€ 7,99
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van Hammam Geursticks 200ml: Oosterse essentie van ontspanning en harmonie
Hammam Geursticks 200ml: Oosterse essentie van ontspanning en harmonie
€ 29,69/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 9,29
-16%
€ 7,72
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Vervangingsvulling voor de Signature Clean Baumwolle geurverspreider, 200 ml
Vervangingsvulling voor de Signature Clean Baumwolle geurverspreider, 200 ml
€ 55,95/1l
€ 11,79
-5%
€ 11,19
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van Riiffs Hulm: Pure parfum voor vrouwen, 100 ml
Riiffs Hulm: Pure parfum voor vrouwen, 100 ml
€ 292,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,26
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van Essentiële olie voor aromadiffuser, "Aromatherapy Cool Mist Calm Mind", 17,4 ml
Essentiële olie voor aromadiffuser, "Aromatherapy Cool Mist Calm Mind", 17,4 ml
€ 26,39
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van California Scents x 12: Luchtverfrisser voor auto, taxi, kantoor, huis, geur: kersen (kersen), 12 stuks
California Scents x 12: Luchtverfrisser voor auto, taxi, kantoor, huis, geur: kersen (kersen), 12 stuks
€ 2.211,43/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 92,88
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van 5 x Auto-geurverfrisser VIP-mix, luchtzuiveraar voor de woning, autoverfrisser, autoverfrisser, geurzak voor de auto, luchtverfrisser voor de woning, accessoires voor het interieur van de auto
5 x Auto-geurverfrisser VIP-mix, luchtzuiveraar voor de woning, autoverfrisser, autoverfrisser, geurzak voor de auto, luchtverfrisser voor de woning, accessoires voor het interieur van de auto
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 16,99
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: LittleFarm
Productafbeelding van febreze 8700216498142 febreze Raumspray Alpen Apfelstrudel fruchtig 185 ml, 1 St.
febreze 8700216498142 febreze Raumspray Alpen Apfelstrudel fruchtig 185 ml, 1 St.
€ 65,08/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,04
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kussenparfum "Cocon de Sérénité" van L'Occitane (100 ml)
Kussenparfum "Cocon de Sérénité" van L'Occitane (100 ml)
€ 234,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Lattafa Perfumes Khamrah luchtverfrisser, 300 ml spray
Lattafa Perfumes Khamrah luchtverfrisser, 300 ml spray
€ 55,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,60
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Frida Lufterfrischer Raumspray 460 ml - Chill Out Raumduft
Frida Luchtverfrisser Roomspray 460 ml - Chill Out Geur
€ 8,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 3,99
Verkoper: fridaeu
Productafbeelding van Geurzakje: Het perfecte cadeau
Geurzakje: Het perfecte cadeau
€ 56,17/1l
€ 6,46
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van NG PERFUMES NG Darkness, 100 ml
NG PERFUMES NG Darkness, 100 ml
€ 78,60/1l
€ 10,35
-24%
€ 7,86
Verkoper: TradeConcept
Productafbeelding van 6x Air Wick Freshmatic navulling Glühwein, 250 ml | De geur van glühwein, verrijkt met de aroma's van sinaasappelschillen, kruidnagel en kaneel
6x Air Wick Freshmatic navulling Glühwein, 250 ml | De geur van glühwein, verrijkt met de aroma's van sinaasappelschillen, kruidnagel en kaneel
€ 20,60/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 31,90
-3%
€ 30,90
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Set van 4 mini geurverwijderaars, 3,7 x 3,7 cm, met actieve kool, zelfklevend, effectief gedurende ongeveer 1 maand – geschikt voor koelkast, auto, kasten en schoenen
Set van 4 mini geurverwijderaars, 3,7 x 3,7 cm, met actieve kool, zelfklevend, effectief gedurende ongeveer 1 maand – geschikt voor koelkast, auto, kasten en schoenen
€ 12,99
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Poo-Pourri Topilet Spray 6-Pack - Geurenmix 6 Pack
Poo-Pourri Topilet Spray 6-Pack - Geurenmix 6 Pack
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 49,99
Verkoper: GUGITA
Productafbeelding van 1.08 Ruimtemist in een elegante glazen fles - XXL verpakking, 800 ml - Geur: AMBER
1.08 Ruimtemist in een elegante glazen fles - XXL verpakking, 800 ml - Geur: AMBER
€ 34,94/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van 2 stuks vloeibare meststof voor gazons, tuinen, binnenplaatsen en andere groene oppervlakken
2 stuks vloeibare meststof voor gazons, tuinen, binnenplaatsen en andere groene oppervlakken
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Convivium Paris Black Lemon, parfum extract voor dames en heren, 50 ml
Convivium Paris Black Lemon, parfum extract voor dames en heren, 50 ml
€ 480,00/1l
€ 24,00
Gratis bezorging
Verkoper: Sykz
Productafbeelding van ipuro ESSENTIALS Chic Chérie, geurkaars, stokjesdiffuser, 0,1 liter
ipuro ESSENTIALS Chic Chérie, geurkaars, stokjesdiffuser, 0,1 liter
€ 137,30/1l
€ 13,73
Verkoper: LBD
Productafbeelding van 30 pleisters om mee te stoppen met roken, die de luchtwegen effectief ondersteunen, plantaardig, verminderen de behoefte en zijn plakstrips voor het stoppen met roken
30 pleisters om mee te stoppen met roken, die de luchtwegen effectief ondersteunen, plantaardig, verminderen de behoefte en zijn plakstrips voor het stoppen met roken
€ 2.100,00/1kg
€ 21,00
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van AXE Luchtverfrisser 3D Hangende Gel Alaska
AXE Luchtverfrisser 3D Hangende Gel Alaska
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 14,79
Gratis bezorging
Verkoper: Fieldyards
Productafbeelding van Dodici Luxe Autogeurtje Navulling Max Benjamin Dodici
Dodici Luxe Autogeurtje Navulling Max Benjamin Dodici
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,99
Verkoper: GUGITA
Productafbeelding van Wunder-Baum Vent Wrap, nieuwe auto (verpakking met 4 stuks)
Wunder-Baum Vent Wrap, nieuwe auto (verpakking met 4 stuks)
€ 2,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,49
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van Elzusha - Heren Eau de Parfum 100 ml Seasons Rise
Elzusha - Heren Eau de Parfum 100 ml Seasons Rise
€ 52,95
Gratis bezorging
Verkoper: AveliraMarket
Productafbeelding van Unterweger Zirben-ruimtediffuser, etherische olie, biologisch, 100 ml
Unterweger Zirben-ruimtediffuser, etherische olie, biologisch, 100 ml
€ 41,16/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,82
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van California Scents Luchtverfrisser CORONADO CHERRY
California Scents Luchtverfrisser CORONADO CHERRY
€ 87,80/1kg
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 5,41
-18%
€ 4,39
Verkoper: iKable

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kussenparfum "Cocon de Sérénité" van L'Occitane (100 ml)
Kussenparfum "Cocon de Sérénité" van L'Occitane (100 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 234,60/1l
Productafbeelding van Pure Air Geurneutralisator Gel 250 g – Geurverwijderaar voor campers, caravans, badkamers en toiletten – Tot 30 dagen frisheid
Pure Air Geurneutralisator Gel 250 g – Geurverwijderaar voor campers, caravans, badkamers en toiletten – Tot 30 dagen frisheid
€ 12,90
Gratis bezorging
Verkoper: Izaeffect
€ 43,00/1kg
Productafbeelding van Pure Air geurneutralisator en geurverwijderaar spray, 250 ml – Geschikt voor campers, caravans, mobilhomes en auto's – Zonder kunstmatige geurstoffen
Pure Air geurneutralisator en geurverwijderaar spray, 250 ml – Geschikt voor campers, caravans, mobilhomes en auto's – Zonder kunstmatige geurstoffen
€ 12,90
Gratis bezorging
Verkoper: Izaeffect
€ 43,00/1kg
Productafbeelding van Acqua di Parma ADP082967, Vaas, Diffuser met stokjes, 0,18 liter
Acqua di Parma ADP082967, Vaas, Diffuser met stokjes, 0,18 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 78,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 436,33/1l
Productafbeelding van Floris Hyacinth & Bluebell Aromaverspreider, 200 ml (unisex)
Floris Hyacinth & Bluebell Aromaverspreider, 200 ml (unisex)
€ 84,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 423,30/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Osmanthus, vaas, geurverspreider met essentiële oliën, 0,18 liter
Acqua di Parma Osmanthus, vaas, geurverspreider met essentiële oliën, 0,18 liter
€ 72,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 402,33/1l
Productafbeelding van Etro Vetiver Diffuser, 500 ml
Etro Vetiver Diffuser, 500 ml
€ 97,41
Verkoper: PerfumTraders
€ 194,82/1l
Productafbeelding van Jo Malone Myrrh & Tonka Diffuser, 165 ml
Jo Malone Myrrh & Tonka Diffuser, 165 ml
€ 93,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 568,73/1l
Productafbeelding van ETRO Rietriet-diffusor Afrodite
ETRO Rietriet-diffusor Afrodite
€ 93,84
-€ 3,06
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 181,56/1l
Productafbeelding van Molton Brown Oranje & Bergamot Kaars, 600g
Molton Brown Oranje & Bergamot Kaars, 600g
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 151,30/1kg
Productafbeelding van Miller Harris Mossket, geurverspreider
Miller Harris Mossket, geurverspreider
€ 90,78
-€ 5,10
€ 85,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 856,80/1l
Productafbeelding van Molton Brown Mesmerising Oudh Accord & Gold kaars, 600 gram
Molton Brown Mesmerising Oudh Accord & Gold kaars, 600 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 84,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 141,10/1kg
Productafbeelding van Acqua di Parma Luce di Colonia, navullbare verpakking, stokjesdiffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Luce di Colonia, navullbare verpakking, stokjesdiffuser, 0,18 liter
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 340,00/1l
Productafbeelding van Maison Margiela Jazz Club Diffuser, 185 ml
Maison Margiela Jazz Club Diffuser, 185 ml
€ 71,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 385,95/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Yuzu, vaas, geurverspreider met schilgeur, 0,18 liter
Acqua di Parma Yuzu, vaas, geurverspreider met schilgeur, 0,18 liter
€ 60,18
Verkoper: PerfumTraders
€ 300,90/1kg
Productafbeelding van Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere Winter Tales, geurverspreider voor thuis (500 ml)
Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere Winter Tales, geurverspreider voor thuis (500 ml)
€ 82,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 165,24/1l
Productafbeelding van Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere, geurverspreider voor thuis (500 ml), met de geur "Rive di Vite"
Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere, geurverspreider voor thuis (500 ml), met de geur "Rive di Vite"
€ 81,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 163,20/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Buongiorno, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Buongiorno, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 340,00/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Insieme, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Insieme, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
€ 54,27
-7%
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 277,67/1l
Productafbeelding van Maison Francis Kurkdjian, geurkaars "Au 17", 280 gram
Maison Francis Kurkdjian, geurkaars "Au 17", 280 gram
€ 71,40
-€ 2,04
€ 69,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 247,71/1kg