d'Alba Witte Truffel Extra Intensieve Oogcrème, verzorgend en vermindert rimpels, een alles-in-één behandeling, Koreaans huidverzorgingsproduct (30 ml)

€ 59,95

€ 49,95-16%

€ 1.665,00 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 1 – vr 2 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Oogcrèmes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Valmont Vital Contour Crème, 15 ml
Valmont Vital Contour Crème, 15 ml
€ 9.520,00/1l
€ 142,80
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Bobbi Brown Extra Repair Oogcrème - Navulverpakking
Bobbi Brown Extra Repair Oogcrème - Navulverpakking
€ 4.352,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 65,28
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van StriVectin Intensieve Oogcrème tegen Rimpels, voor rimpels, 30 ml
StriVectin Intensieve Oogcrème tegen Rimpels, voor rimpels, 30 ml
€ 1.344,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 40,33
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Augenringcrème Hyaluron StriVectin (15 ml)
Augenringcrème Hyaluron StriVectin (15 ml)
€ 2.411,33/1l
€ 36,17
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Guinot, Guinot, Anti-veroudering, Oogcrème, 15 ml
Guinot, Guinot, Anti-veroudering, Oogcrème, 15 ml
€ 73,00/1kg
€ 36,50
Verkoper: Maison19
Productafbeelding van Babaria Anti-Vlekken Oogcontourcrème, 12 Ml
Babaria Anti-Vlekken Oogcontourcrème, 12 Ml
€ 1.540,00/1l
€ 18,48
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Bielenda Golden Ceramides, verzachtende en hydraterende anti-rimpel oogcrème, 15 ml
Bielenda Golden Ceramides, verzachtende en hydraterende anti-rimpel oogcrème, 15 ml
€ 813,33/1l
€ 12,20
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Medicube - Diepe Lifting Peptide Oogcrème voor het gezicht, 30 ml
Medicube - Diepe Lifting Peptide Oogcrème voor het gezicht, 30 ml
€ 594,67/1l
€ 21,52
-17%
€ 17,84
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Dhds Anti-Vermoeidheid Sérum voor de Oogcontouren, Verfijnend, 15 ml
Dhds Anti-Vermoeidheid Sérum voor de Oogcontouren, Verfijnend, 15 ml
€ 4.422,67/1l
€ 66,34
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van DERMASENCE Vitop forte oogverzorging voor zeer droge huid, 15 ml crème
DERMASENCE Vitop forte oogverzorging voor zeer droge huid, 15 ml crème
€ 726,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,90
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van AHAVA AHAACBEC15, Oogcrème, voor dames, anti-aging, vermindert vermoeidheid, revitaliserend, hydraterend, met pompje, 15 ml, 1 stuk
AHAVA AHAACBEC15, Oogcrème, voor dames, anti-aging, vermindert vermoeidheid, revitaliserend, hydraterend, met pompje, 15 ml, 1 stuk
€ 3.749,33/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 56,24
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Ziaja Oogcrème Remodeling 60+ 15 ml - Anti-rimpel - Verzorgende oogcrème
Ziaja Oogcrème Remodeling 60+ 15 ml - Anti-rimpel - Verzorgende oogcrème
€ 317,33/1l
€ 20,99
-77%
€ 4,76
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Anti-aging crème voor de oogcontouren, Isdin Isdinceutics Vital Eyes (15 g)
Anti-aging crème voor de oogcontouren, Isdin Isdinceutics Vital Eyes (15 g)
€ 3.919,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 58,79
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Intensief regenererend oogserum, 15 ml
Intensief regenererend oogserum, 15 ml
€ 5.035,33/1l
€ 75,53
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van NACOMI Geavanceerd anti-rimpel oogserum met 0,15% retinol en 1% bakuchiol, 15 ml
NACOMI Geavanceerd anti-rimpel oogserum met 0,15% retinol en 1% bakuchiol, 15 ml
€ 1.144,67/1l
€ 17,17
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dexyane MeD Kalmerende oogcrème (behandeling voor de oogleden), 15 ml
Dexyane MeD Kalmerende oogcrème (behandeling voor de oogleden), 15 ml
€ 19.270,00/1l
€ 19,27
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Embryolisse, Embryolisse, Anti-veroudering, Dagcrème, Oogcrème, 15 ml
Embryolisse, Embryolisse, Anti-veroudering, Dagcrème, Oogcrème, 15 ml
€ 1.641,33/1l
€ 24,62
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Medipharma Cosmetics Olievenolie Intensieve Crème, Rozenoogcrème: verstevigt en vermindert rimpels, 15 ml crème
Medipharma Cosmetics Olievenolie Intensieve Crème, Rozenoogcrème: verstevigt en vermindert rimpels, 15 ml crème
€ 1.280,67/1l
€ 19,21
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Collistar Perfection Anti-Aging Oogcrème, 2 ml *Proefverpakking
Collistar Perfection Anti-Aging Oogcrème, 2 ml *Proefverpakking
€ 4.445,00/1l
€ 8,89
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van CeraVe Huidvernieuwende Oogcrème
CeraVe Huidvernieuwende Oogcrème
€ 1.725,33/1l
€ 25,88
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Ontdek de luxe van Koreaanse huidverzorging met de d'Alba Italian White Truffle Double Serum & Crème. Deze innovatieve 2-in-1 gezichtsverzorging combineert een intens hydraterend serum met een verzorgende crème in één formule. Dankzij de aanpasbare verhouding kunt u de verzorging perfect afstemmen op de behoeften van uw huid – voor optimale hydratatie, stevigheid en een natuurlijke gloed. De formule bevat Italiaanse witte truffel, een krachtig antioxidant dat de huid beschermt tegen vroegtijdige veroudering. In combinatie met vegan collageen en peptiden, ondersteunt deze luxe crème de elasticiteit van de huid en helpt het zichtbaar fijne lijntjes te verminderen. Belangrijkste voordelen: - Intensieve verstevigende verzorging - De krachtige formule helpt de huid te verstevigen en te revitaliseren, waardoor uw huid er jeugdiger en gladder uitziet. - Anti-rimpelwerking - Met antioxidantrijke witte truffel en vegan collageen helpt deze verzorging fijne lijntjes te verminderen en de elasticiteit van de huid te verbeteren. - Strassende en frisse huid - Dankzij Niacinamide helpt de formule doffe huid te egaliseren en zorgt het voor een frisse, gezonde uitstraling. - Multifunctionele verzorging Deze crème is veelzijdig inzetbaar: als dagelijkse gezichtscrème, als intensieve verzorging voor droge huid, als hydraterende make-upbasis. Peptiden & vegan collageen: Verrijkt met 8 krachtige peptiden en laagmoleculair vegan collageen, waardoor de huid steviger, voller en veerkrachtiger aanvoelt. Gebruikerservaring: Gebruikers geven aan: "Mijn huid voelt na het gebruik van deze crème veel beter gehydrateerd en steviger aan." "De crème trekt snel in en voelt niet vet aan."

  • Luxe Koreaanse huidverzorging

  • Verrijkt met Italiaanse witte truffel

  • Vegan formule

  • Intensief hydraterend en verstevigend

  • Geschikt voor dagelijks gebruik

100% authentieke Koreaanse huidverzorging. Voordat u het product gebruikt, raden wij aan een patch-test uit te voeren op de huid, bijvoorbeeld op de hand.

Gewicht
80 g
Inhoud
30 ml
Ingrediënten
Voor de meest actuele lijst van ingrediënten, raadpleeg dan de productverpakking of neem contact met ons op voor een productfoto
Fabrikant
KOREACO
EAN
8809875904121

Gewicht
80 g
Inhoud
30 ml
Ingrediënten
Voor de meest actuele lijst van ingrediënten, raadpleeg dan de productverpakking of neem contact met ons op voor een productfoto
Fabrikant
KOREACO
EAN
8809875904121
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Estée Lauder Advanced Night Repair, oogcrème, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, vermindert donkere kringen, hydraterend, herstellend, pot, ingrediënten: Water\Aqua\Eau, Dimethicone, Methyl Trimethicone, Bifida Ferment Lysate, Dimethicone/Vinyl...
Estée Lauder Advanced Night Repair, oogcrème, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, vermindert donkere kringen, hydraterend, herstellend, pot, ingrediënten: Water\Aqua\Eau, Dimethicone, Methyl Trimethicone, Bifida Ferment Lysate, Dimethicone/Vinyl...
€ 2.999,33/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Virello
Productafbeelding van La Prairie SKIN CAVIAR, oogcrème, voor vrouwen, geschikt voor alle huidtypes, revitaliserend, liftend, 20 ml, 1 stuk
La Prairie SKIN CAVIAR, oogcrème, voor vrouwen, geschikt voor alle huidtypes, revitaliserend, liftend, 20 ml, 1 stuk
€ 9.997,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 363,09
-€ 163,14
€ 199,95
Gratis bezorging
Verkoper: EssentialsJG
Productafbeelding van La Mer The Eye Concentrate, Oogserum, 15 ml, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Vermindert donkere kringen, Vermindert rimpels, Revitaliserend, Geschikt voor alle huidtypes, Met doseerpomp
La Mer The Eye Concentrate, Oogserum, 15 ml, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Vermindert donkere kringen, Vermindert rimpels, Revitaliserend, Geschikt voor alle huidtypes, Met doseerpomp
€ 11.591,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 173,87
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Dr. Melaxin Calcium, crème voor de ogen die donkere vlekken camoufleert
Dr. Melaxin Calcium, crème voor de ogen die donkere vlekken camoufleert
€ 153,25/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,39
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Babor HSR LIFTING Oogcrème tegen donkere kringen, 30 ml
Babor HSR LIFTING Oogcrème tegen donkere kringen, 30 ml
€ 1.716,33/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 51,49
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Crystal Retinal 6 (30 ml) – Zeer effectief anti-aging nachtserum met 0,06% retinaldehyde
Crystal Retinal 6 (30 ml) – Zeer effectief anti-aging nachtserum met 0,06% retinaldehyde
€ 3.118,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 93,56
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Filorga Time-Filler Eyes 5XP: Corrigerende oogcrème, 15 ml
Filorga Time-Filler Eyes 5XP: Corrigerende oogcrème, 15 ml
€ 57.260,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 57,26
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Sinoz Avocado Bomb Oogcrème 15 ml – Hydratatie en verfrissing voor de huid rond de ogen – met avocado-olie, hyaluronzuur, niacinamide en liposomale cafeïne
Sinoz Avocado Bomb Oogcrème 15 ml – Hydratatie en verfrissing voor de huid rond de ogen – met avocado-olie, hyaluronzuur, niacinamide en liposomale cafeïne
€ 1.074,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,11
Verkoper: Exporgin
Productafbeelding van Guerlain Orchidée Impériale, oogcrème, voor vrouwen, liftend, regenererend, pot, #17093. INGREDIËNTEN: - AQUA (WATER) - GLYCERIN - LIMNANTHES ALBA (MEADOWFOAM) ZAADOLIE -..., 20 ml
Guerlain Orchidée Impériale, oogcrème, voor vrouwen, liftend, regenererend, pot, #17093. INGREDIËNTEN: - AQUA (WATER) - GLYCERIN - LIMNANTHES ALBA (MEADOWFOAM) ZAADOLIE -..., 20 ml
€ 8.464,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 169,28
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Oogcrème, 12,5 ml
Oogcrème, 12,5 ml
€ 1.578,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,47
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Clarins Double Serum Eye, oogserum, 20 ml, voor vrouwen, anti-aging, vermindert donkere kringen, vermindert rimpels, verheldert, verzacht, versterkt, geschikt voor alle huidtypes
Clarins Double Serum Eye, oogserum, 20 ml, voor vrouwen, anti-aging, vermindert donkere kringen, vermindert rimpels, verheldert, verzacht, versterkt, geschikt voor alle huidtypes
€ 4.191,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 83,82
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Dior Prestige Le Concentre Yeux, Oogcrème, Vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, Tegen donkere kringen, Tegen vermoeidheid, Verhelderend, Regenererend, Fijne lijntjes verminderend, Met pompje, #13892/A AQUA (WATER) ● GLYCERIN ● BUTYLENE GLYCOL ● METHYL TRIMETHICONE ● DIPHENYL...
Dior Prestige Le Concentre Yeux, Oogcrème, Vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, Tegen donkere kringen, Tegen vermoeidheid, Verhelderend, Regenererend, Fijne lijntjes verminderend, Met pompje, #13892/A AQUA (WATER) ● GLYCERIN ● BUTYLENE GLYCOL ● METHYL TRIMETHICONE ● DIPHENYL...
€ 10.248,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 158,91
-€ 5,19
€ 153,72
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Remescar Crème vermindert wallen en donkere kringen onder de ogen, 8 ml crème
Remescar Crème vermindert wallen en donkere kringen onder de ogen, 8 ml crème
€ 35.410,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 35,41
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Eisenberg Ooggel met liftend effect, tegen wallen, 30 ml
Eisenberg Ooggel met liftend effect, tegen wallen, 30 ml
€ 1.901,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 57,05
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Clinique Smart Clinical Repair, oogcrème, voor vrouwen, geschikt voor alle huidtypes, vermindert wallen, vermindert rimpels, hydraterend, herstellend, verzachtend, pot, ingrediënten: Water\Aqua\Eau, Tridecyl Trimellitate, Glycerin, Neopentyl Glycol Diethylhexanoate, Polyglyceryl-6...
Clinique Smart Clinical Repair, oogcrème, voor vrouwen, geschikt voor alle huidtypes, vermindert wallen, vermindert rimpels, hydraterend, herstellend, verzachtend, pot, ingrediënten: Water\Aqua\Eau, Tridecyl Trimellitate, Glycerin, Neopentyl Glycol Diethylhexanoate, Polyglyceryl-6...
€ 1.863,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 55,90
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Beauty of Joseon Revive Eye Serum (30 ml)
Beauty of Joseon Revive Eye Serum (30 ml)
€ 755,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 22,65
Gratis bezorging
Verkoper: Skinkura-Koreanskincare
Productafbeelding van Numbuzin NAD+ Retinol Volumetox Oogcrème
Numbuzin NAD+ Retinol Volumetox Oogcrème
€ 1.521,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,64
-2%
€ 15,21
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van AXIS-Y - Vegan Collageen Oogserum, 10 ml - Collageen oogserum met een verkoelende applicator
AXIS-Y - Vegan Collageen Oogserum, 10 ml - Collageen oogserum met een verkoelende applicator
€ 2.445,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 24,45
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van NUXE Nuxuriance, oogbalsem, anti-aging, revitaliserend, verzachtend, pot, 15 ml, 1 stuk
NUXE Nuxuriance, oogbalsem, anti-aging, revitaliserend, verzachtend, pot, 15 ml, 1 stuk
€ 2.176,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 32,65
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van K-SECRET - SEOUL 1988 Oogcrème: 4% retinol liposomen + gefermenteerde bessen, 30ml. Een anti-rimpel oogcrème
K-SECRET - SEOUL 1988 Oogcrème: 4% retinol liposomen + gefermenteerde bessen, 30ml. Een anti-rimpel oogcrème
€ 707,67/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 21,23
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van TIME CONTROL 7+ Anti-aging crème voor de huid rond de ogen en het gezicht. 1 verpakking
TIME CONTROL 7+ Anti-aging crème voor de huid rond de ogen en het gezicht. 1 verpakking
€ 122.479,99/1l
€ 126,08
-€ 3,60
€ 122,48
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van ISDIN K-Ox, oogcrème, voor vrouwen, geschikt voor alle huidtypes, vermindert donkere kringen, verbetert de elasticiteit, revitaliserend, verhelderend, verjongend, met hyaluronzuur, in tube
ISDIN K-Ox, oogcrème, voor vrouwen, geschikt voor alle huidtypes, vermindert donkere kringen, verbetert de elasticiteit, revitaliserend, verhelderend, verjongend, met hyaluronzuur, in tube
€ 3.366,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 50,50
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van StriVectin Advanced Retinol Multi-Correct Oogcrème, 15 ml
StriVectin Advanced Retinol Multi-Correct Oogcrème, 15 ml
€ 3.207,33/1l
€ 48,11
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe
Productafbeelding van StriVectin Intensieve Oogcrème tegen Rimpels, voor rimpels, 30 ml
StriVectin Intensieve Oogcrème tegen Rimpels, voor rimpels, 30 ml
€ 1.344,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 40,33
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van VT Cosmetics Reedle Shot Lifting Oogcrème 15 ml - Lifting oogcrème
VT Cosmetics Reedle Shot Lifting Oogcrème 15 ml - Lifting oogcrème
€ 1.882,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 28,24
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van CeraVe Herstellende oogcrème, 14 ml
CeraVe Herstellende oogcrème, 14 ml
€ 1.672,14/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 23,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van DIADERMINE FOLDEN EXPERT 3D OOGCRÈME, oogcrème, voor vrouwen, voor volwassen huid, vermindert donkere kringen, vermindert rimpels, geschikt voor vrouwen van 50-70 jaar, tube
DIADERMINE FOLDEN EXPERT 3D OOGCRÈME, oogcrème, voor vrouwen, voor volwassen huid, vermindert donkere kringen, vermindert rimpels, geschikt voor vrouwen van 50-70 jaar, tube
€ 1.320,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 19,80
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Medicube PDRN Pink Peptide Eye Serum – oční sérum s peptidy – 30 ml – obrázek 4
Medicube - PDRN Pink Peptide Oogcrème – Peptiden oogcrème met PDRN – 30ml
€ 867,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 26,02
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Abib - Collagen oogpleisters Jericho Rose Jelly, 60 stuks - hydrogel oogpleisters
Abib - Collagen oogpleisters Jericho Rose Jelly, 60 stuks - hydrogel oogpleisters
€ 296,78/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 26,71
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Bobbi Brown Extra Repair Oogcrème - Navulverpakking
Bobbi Brown Extra Repair Oogcrème - Navulverpakking
€ 4.352,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 65,28
Verkoper: PerfumTraders

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Babor Doctor Babor Lifting Dual Eye Solution 30ml - Oogcontourcrème
Babor Doctor Babor Lifting Dual Eye Solution 30ml - Oogcontourcrème
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 54,05
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.801,67/1l
Productafbeelding van Dior Prestige Le Concentré Yeux: Intensieve revitaliserende oogcrème, 15 ml
Dior Prestige Le Concentré Yeux: Intensieve revitaliserende oogcrème, 15 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 213,18
Verkoper: PerfumTraders
€ 14.212,00/1l
Productafbeelding van Helena Rubinstein Re-Plasty Oogmasker voor Herstel van de Jeugd, 15 ml
Helena Rubinstein Re-Plasty Oogmasker voor Herstel van de Jeugd, 15 ml
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 192,12
Verkoper: PerfumTraders
€ 12.808,00/1l
Productafbeelding van La Mer, de revitaliserende oogcrème
La Mer, de revitaliserende oogcrème
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 162,21
Verkoper: PerfumTraders
€ 10.814,00/1l
Productafbeelding van Valmont V-Lift, regenererende oogcrème tegen rimpels, wallen en donkere kringen, 15 ml
Valmont V-Lift, regenererende oogcrème tegen rimpels, wallen en donkere kringen, 15 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 167,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 11.152,00/1l
Productafbeelding van Valmont Vital Contour Crème, 15 ml
Valmont Vital Contour Crème, 15 ml
€ 142,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 9.520,00/1l
Productafbeelding van Babor SeaCreation Oogcrème
Babor SeaCreation Oogcrème
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 109,14
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.276,00/1l
Productafbeelding van Helena Rubinstein Prodigy Cellglow oogcontourcrème, 15 ml
Helena Rubinstein Prodigy Cellglow oogcontourcrème, 15 ml
€ 132,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 8.836,00/1l
Productafbeelding van Valmont DetO2x Oogcrème, 12 ml
Valmont DetO2x Oogcrème, 12 ml
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 150,96
-€ 21,42
€ 129,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 10.795,00/1l
Productafbeelding van HR Powercell 24H Oogverzorging, 15 ml
HR Powercell 24H Oogverzorging, 15 ml
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.052,00/1l
Productafbeelding van Augencontourcrème Jeanne Piaubert Suprem Advance Premium (15 ml)
Augencontourcrème Jeanne Piaubert Suprem Advance Premium (15 ml)
€ 73,44
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.896,00/1l
Productafbeelding van Bobbi Brown Extra Repair Oogcrème - Navulverpakking
Bobbi Brown Extra Repair Oogcrème - Navulverpakking
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 65,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.352,00/1l
Productafbeelding van Clinique Smart Clinical Repair, oogcrème, voor vrouwen, geschikt voor alle huidtypes, vermindert wallen, vermindert rimpels, hydraterend, herstellend, verzachtend, pot, ingrediënten: Water\Aqua\Eau, Tridecyl Trimellitate, Glycerin, Neopentyl Glycol Diethylhexanoate, Polyglyceryl-6...
Clinique Smart Clinical Repair, oogcrème, voor vrouwen, geschikt voor alle huidtypes, vermindert wallen, vermindert rimpels, hydraterend, herstellend, verzachtend, pot, ingrediënten: Water\Aqua\Eau, Tridecyl Trimellitate, Glycerin, Neopentyl Glycol Diethylhexanoate, Polyglyceryl-6...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 55,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.863,33/1l
Productafbeelding van Caudalie Premier Cru Oogcrème, 15 ml
Caudalie Premier Cru Oogcrème, 15 ml
€ 57,12
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.808,00/1l
Productafbeelding van Oribe Moisture & Control Cleansing Crème (250 ml)
Oribe Moisture & Control Cleansing Crème (250 ml)
€ 70,06
-17%
€ 57,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 230,32/1l
Productafbeelding van Rodial Retinol Oogserum, 15 ml
Rodial Retinol Oogserum, 15 ml
€ 56,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.740,00/1l
Productafbeelding van Oogcontourcrème Juvena Juvelia (15 ml)
Oogcontourcrème Juvena Juvelia (15 ml)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.332,00/1l
Productafbeelding van AHAVA Advanced Smoothing Eye Cream, Oogcrème, Unisex, Geschikt voor droge huid, Geschikt voor gevoelige huid, Geschikt voor alle huidtypes, Verzachtend, Hydraterend, Anti-aging, Kalmerend, Verzachtend, Tube, Alcoholvrij, Vrij van genetisch gemodificeerde organismen (GGO), Vrij van parabenen
AHAVA Advanced Smoothing Eye Cream, Oogcrème, Unisex, Geschikt voor droge huid, Geschikt voor gevoelige huid, Geschikt voor alle huidtypes, Verzachtend, Hydraterend, Anti-aging, Kalmerend, Verzachtend, Tube, Alcoholvrij, Vrij van genetisch gemodificeerde organismen (GGO), Vrij van parabenen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.992,00/1l
Productafbeelding van L'Occitane Immortelle Reset Nacht Serum voor de Ogen 15 ml
L'Occitane Immortelle Reset Nacht Serum voor de Ogen 15 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 61,02
-15%
€ 51,61
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.440,67/1l
Productafbeelding van L'Occitane Immortelle Divine, Oogcrème, Voor dames, Anti-rimpel, Verstevigend, Hydraterend, Met pompje, AQUA/WATER - BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER - COCO-CAPRYLATE/CAPRATE - GLYCERIN - ROSA..., Frankrijk
L'Occitane Immortelle Divine, Oogcrème, Voor dames, Anti-rimpel, Verstevigend, Hydraterend, Met pompje, AQUA/WATER - BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER - COCO-CAPRYLATE/CAPRATE - GLYCERIN - ROSA..., Frankrijk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 52,15
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.476,67/1l