SEISHŌ Ceremonieel Matcha, 100g – Premium Matcha groene thee uit Kyoto Uji, Japan – Fijngemalen Japanse Matcha thee

€ 24,99

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

za 10 – vr 16 oktober
Wees er snel bij!
Koffiepoeder & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Matcha Set SEISHŌ Kyoto Uji – Ceremonieel Matcha theeset met bamboeborstel, Matcha kom en accessoires – 100 g premium Matcha
Matcha Set SEISHŌ Kyoto Uji – Ceremonieel Matcha theeset met bamboeborstel, Matcha kom en accessoires – 100 g premium Matcha
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Vareonix
Productafbeelding van Matcha ceremonieel, Japan, biologisch, 100g
Matcha ceremonieel, Japan, biologisch, 100g
€ 561,10/1l
€ 56,11
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van UBENA 712207005 UBENA Ingwer gemahlen Gewürz, 500,0 g
UBENA 712207005 UBENA Ingwer gemahlen Gewürz, 500,0 g
€ 36,94/1kg
€ 18,47
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Yerba Mate Erva Terere Barao, pure bladeren, 500g (uit Brazilië)
Yerba Mate Erva Terere Barao, pure bladeren, 500g (uit Brazilië)
€ 9,21
Verkoper: Matea24
Productafbeelding van Gemalen koffie, 2 x 1 kg, met vanillesmaak, 100% Arabica, vers gebrand door SkimaCoffee, inclusief onderzetter
Gemalen koffie, 2 x 1 kg, met vanillesmaak, 100% Arabica, vers gebrand door SkimaCoffee, inclusief onderzetter
€ 40,99/1kg
€ 40,99
Verkoper: SKIMACOFFEE
Productafbeelding van Mövenpick Koffie "Der Himmlische" | gemalen | 500g
Mövenpick Koffie "Der Himmlische" | gemalen | 500g
€ 17,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 16,00
-46%
€ 8,50
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dallmayr prodomo Naturmild | gemalen | 500g
Dallmayr prodomo Naturmild | gemalen | 500g
€ 28,20/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,10
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Dallmayr prodomo, ontcaffeïneerd | gemalen | 500g
Dallmayr prodomo, ontcaffeïneerd | gemalen | 500g
€ 17,94/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,85
-62%
€ 8,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Douwe Egberts - Aroma Rood, gemalen koffie - 500g
Douwe Egberts - Aroma Rood, gemalen koffie - 500g
€ 38,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 19,00
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van Bristot 100% Arabica, gemalen koffie, 250 gram
Bristot 100% Arabica, gemalen koffie, 250 gram
€ 35,60/1kg
€ 8,90
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Gemalen koffie 500g, ETHIOPIË, 100% Arabica, vers gebrand, SkimaCoffee
Gemalen koffie 500g, ETHIOPIË, 100% Arabica, vers gebrand, SkimaCoffee
€ 24,98/1kg
€ 12,99
Gratis bezorging
Verkoper: SKIMACOFFEE
Productafbeelding van Dallmayr 121722009 Koffie Prodomo, 500g, gemalen
Dallmayr 121722009 Koffie Prodomo, 500g, gemalen
€ 46,30/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 23,15
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van LAVAZZA 248312000 LAVAZZA Qualita Oro Kaffee, gemahlen Arabicabohnen 250,0 g
LAVAZZA 248312000 LAVAZZA Qualita Oro Kaffee, gemahlen Arabicabohnen 250,0 g
€ 71,04/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,76
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Cafeïnevrije gemalen koffie, 185g - Pellini
Cafeïnevrije gemalen koffie, 185g - Pellini
€ 114,95/1kg
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Welkomstdeals
Productafbeelding van Caffè Haiti Roma Elite, gemalen koffie met aroma-beschermingsventiel, 250 gram, premium koffiemengsel
Caffè Haiti Roma Elite, gemalen koffie met aroma-beschermingsventiel, 250 gram, premium koffiemengsel
€ 25,56/1kg
€ 6,90
-7%
€ 6,39
Verkoper: Caffe-Haiti-Roma
Productafbeelding van Dallmayr 10000128 Dallmayr Classic kräftig Kaffee, gemahlen, 500,0 g
Dallmayr 10000128 Dallmayr Classic kräftig Kaffee, gemahlen, 500,0 g
€ 45,14/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,57
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Sonnentor Kurkuma latte gember  (60 gr)
Sonnentor Kurkuma latte gember (60 gr)
€ 112,67/1kg
€ 6,93
-2%
€ 6,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Dallmayr Kaffee prodomo 500060174 gemahlen 60g 50St.
Dallmayr Kaffee prodomo 500060174 gemahlen 60g 50St.
€ 60,18/1kg
€ 180,55
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Gemalen koffie 500g, ETHIOPIË, 100% Arabica, vers gebrand, SkimaCoffee + onderzetter
Gemalen koffie 500g, ETHIOPIË, 100% Arabica, vers gebrand, SkimaCoffee + onderzetter
€ 10,99
Verkoper: SKIMACOFFEE
Productafbeelding van TerraSana Latte curcuma ginger  (70 gr)
TerraSana Latte curcuma ginger (70 gr)
€ 4.680,00/1kg
€ 5,94
-21%
€ 4,68
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Deze hoogwaardige ceremonieel Matcha van SEISHŌ komt uit de gerenommeerde Matcha-regio Kyoto Uji in Japan en onderscheidt zich door zijn intens groene kleur, zijn fijne textuur en zijn milde, evenwichtige smaak. Deze fijn gemalen, premium Matcha is ideaal voor de traditionele Japanse theeceremonie, maar ook voor Matcha latte, smoothies, desserts en andere creatieve toepassingen.

De zorgvuldig geselecteerde theebladeren worden op een zachte manier verwerkt en traditioneel fijn gemalen, om een romige textuur en een harmonieus aroma te garanderen. Deze hoogwaardige Matcha biedt een authentieke smaakervaring en is perfect voor Matcha-liefhebbers, beginners en voor dagelijks gebruik.

Dankzij de praktische verpakking blijft het aroma optimaal beschermd en blijft de Matcha lang vers.

Ingrediënten
100% Japanse Matcha groene thee (ceremonieel kwaliteit)
Levensmiddelenbedrijven
Vareonix
Verkoopbenaming
Japanse Matcha groene thee (ceremonieel kwaliteit)
Fabrikant
Vareonix
EAN
0781274124905
781274124905

Ingrediënten
100% Japanse Matcha groene thee (ceremonieel kwaliteit)
Levensmiddelenbedrijven
Vareonix
Verkoopbenaming
Japanse Matcha groene thee (ceremonieel kwaliteit)
Fabrikant
Vareonix
EAN
0781274124905
781274124905
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van SEISHŌ Signature Ceremonieel Matcha, 100 g – Premium Matcha groene thee uit Japan – Ceremonieel kwaliteit Matcha, gemalen tot poeder
SEISHŌ Signature Ceremonieel Matcha, 100 g – Premium Matcha groene thee uit Japan – Ceremonieel kwaliteit Matcha, gemalen tot poeder
€ 349,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Vareonix
Productafbeelding van SEISHŌ Ceremonieel Matcha, 50 g – Premium Matcha groene thee uit Kyoto Uji, Japan – Fijngemalen Japanse Matcha thee
SEISHŌ Ceremonieel Matcha, 50 g – Premium Matcha groene thee uit Kyoto Uji, Japan – Fijngemalen Japanse Matcha thee
€ 399,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Vareonix
Productafbeelding van SEISHŌ Signature Ceremonieel Matcha, 50 g – Premium Matcha groene thee uit Kyoto Uji, Japan – Matcha thee, gemalen tot poeder
SEISHŌ Signature Ceremonieel Matcha, 50 g – Premium Matcha groene thee uit Kyoto Uji, Japan – Matcha thee, gemalen tot poeder
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Vareonix
Productafbeelding van Kledingopslagkast Vicco Falk Wit 68 x 108.5 cm, Model 30290
Kledingopslagkast Vicco Falk Wit 68 x 108.5 cm, Model 30290
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 122,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Tian Hu Shan groene thee, Matcha, 80 gram
Tian Hu Shan groene thee, Matcha, 80 gram
€ 62,13/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 5,23
-4%
€ 4,97
Verkoper: Katomix

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 31 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Welkomstdeals
Productafbeelding van Mahmood Coffee, Turkse koffie, medium branding, 220 gram, in metalen verpakking
Mahmood Coffee, Turkse koffie, medium branding, 220 gram, in metalen verpakking
€ 26,90
-3%
€ 26,09
Verkoper: Exporgin
€ 118,59/1kg
Welkomstdeals
Productafbeelding van Mahmood Coffee Dibek Kaffee, een oosterse koffiemengeling, 400 gram in een metalen verpakking
Mahmood Coffee Dibek Kaffee, een oosterse koffiemengeling, 400 gram in een metalen verpakking
€ 26,90
-3%
€ 26,09
Verkoper: Exporgin
€ 65,22/1kg
Welkomstdeals
Productafbeelding van Mahmood Coffee Turkische Koffie 100 g - medium gebrand, fijn gemalen
Mahmood Coffee Turkische Koffie 100 g - medium gebrand, fijn gemalen
€ 16,90
-3%
€ 16,39
Verkoper: Exporgin
€ 163,90/1kg