IZAEFFECT Waterreservoirreiniger voor campers - 900 ml - Reiniger verswaterreservoir met actieve zuurstof, voor camper, caravan en jerrycan

€ 21,90

€ 24,33 / 1l

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

za 3 – wo 7 oktober
Onze bestedeals
Waterzuivering & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Micropur Classic MC 10T - 1 tablet voor 10 liter
Micropur Classic MC 10T - 1 tablet voor 10 liter
€ 844,25/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 33,77
Verkoper: Benture
Productafbeelding van Bachgold Squeeze waterfilter voor buitengebruik, grijs, 1000 ml – Ultralicht drinkwaterfilter voor kamperen, overleven en noodsituaties, verwijdert bacteriën en virussen
Bachgold Squeeze waterfilter voor buitengebruik, grijs, 1000 ml – Ultralicht drinkwaterfilter voor kamperen, overleven en noodsituaties, verwijdert bacteriën en virussen
€ 99,02/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 99,02
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Afbeelding van 10 liter membraclean drinkwaterbehandeling voor camping en camper
10 liter membraclean Drinkwaterbehandeling voor camping, camper en caravan
€ 8,99/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 89,90
Verkoper: membraclean
Productafbeelding van Micropur Forte MF 10.000P: Waterzuiveringspoeder voor 10.000 liter
Micropur Forte MF 10.000P: Waterzuiveringspoeder voor 10.000 liter
€ 388,10/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 38,81
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Yachticon Aqua Clean AC 20, chloorvrij, 100 tabletten, artikelnummer 10101007050000
Yachticon Aqua Clean AC 20, chloorvrij, 100 tabletten, artikelnummer 10101007050000
€ 581,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,26
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Katadyn Micropur Classic MC 1000F
Katadyn Micropur Classic MC 1000F
€ 129,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,99
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van 20 liter membraanreinigingssysteem voor drinkwater, geschikt voor schepen, boten en jachten
20 liter membraanreinigingssysteem voor drinkwater, geschikt voor schepen, boten en jachten
€ 7,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 149,90
Verkoper: membraclean
Afbeelding van 1x 1 liter membraclean desinfectie voor drinkwaterleidingen en watertank
1 liter membraclean desinfectie voor drinkwaterleidingen en watertanks
€ 17,90/1l
€ 17,90
Verkoper: membraclean
Productafbeelding van Katadyn flessenadapter met actieve koolfilter
Katadyn flessenadapter met actieve koolfilter
€ 473,39/1kg
€ 82,21
-66%
€ 27,93
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Comfortpool Warmtepomp aansluitpunt
Comfortpool Warmtepomp aansluitpunt
€ 170,00/1kg
€ 34,00
Gratis bezorging
Verkoper: Gobbo
Productafbeelding van Katadyn Filterelement Carbodyn
Katadyn Filterelement Carbodyn
€ 346,63/1kg
€ 108,99
-€ 5,00
€ 103,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Katadyn My Bottle ViruPur Ersatzelement
Katadyn My Bottle ViruPur Ersatzelement
€ 203,85/1kg
€ 53,00
Verkoper: Benture
Productafbeelding van hünersdorff 817700 Waterkanister, 22 liter
hünersdorff 817700 Waterkanister, 22 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 38,68
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Watervoorziening voor voertuigen
Watervoorziening voor voertuigen
€ 6,72/1l
€ 134,49
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Katadyn Inbouwfilterbehuizing EBF
Katadyn Inbouwfilterbehuizing EBF
€ 268,52/1kg
€ 109,99
-€ 5,00
€ 104,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Katadyn Unisex K8021405
Katadyn Unisex K8021405
€ 40,32
Gratis bezorging
Verkoper: Schmuck-und-Uhren
Productafbeelding van Katadyn BeFree Filter 1.0 L
Katadyn BeFree Filter 1.0 L
€ 2.238,10/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 141,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Katadyn Vario: Reservepakket actieve kool (2 stuks)
Katadyn Vario: Reservepakket actieve kool (2 stuks)
€ 71,94
-72%
€ 19,95
Verkoper: Benture
Productafbeelding van Certisil Combina, verpakking van 10.000 stuks
Certisil Combina, verpakking van 10.000 stuks
€ 241,60/1kg
€ 24,16
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Productbeschrijving

Waarom IZAEFFECT Water System?

Na verloop van tijd vormen zich in elke verswatertank en camperwatertank biofilms, waarin bacteriën zich nestelen. Deze kunnen onaangename geuren en een slechte smaak van het water veroorzaken, evenals de waterhygiëne aantasten.

IZAEFFECT Green Line 6 WATER SYSTEM is een krachtige watertankreiniger en verswatertankreiniger voor campers, caravans, kampeerauto's en jerrycans. De chloorvrije formule met actieve zuurstof verwijdert biofilm betrouwbaar en reinigt tank, waterleidingen, pomp, boiler en kranen in slechts één reinigingscyclus.
In tegenstelling tot chloorhoudende producten laat Water System geen onaangename chloorlucht achter. Na het spoelen kan het verswatersysteem weer veilig worden gebruikt. Het product is ideaal voor het seizoensgebonden reinigen voor het begin van een reis, evenals na langere periodes van stilstand of na de winterpauze.

 

Voordelen

  • Verwijdert biofilms betrouwbaar

  • Reinigt verswatertank, waterleidingen, boiler en kraan

  • Met actieve zuurstof

  • Chloorvrij

  • Zonder agressieve oplosmiddelen

  • Zonder gevaarsaanduiding

  • Zonder gevaarsymbolen

  • Geen penetrante chloorlucht

  • Veilig voor drinkwatersystemen na het spoelen

  • Ideaal voor campers, caravans, kampeerauto's en jerrycans

  • Aanbevolen voor het begin van het seizoen en na de winterpauze

 

Toepassing

Reiniging en waterdesinfectie

Dosering:

300 ml per 100 liter water

  1. Voeg de juiste hoeveelheid toe aan de watertank.

  2. Laat het minimaal 6 uur inwerken.

  3. Indien mogelijk, rij tijdens de inwerktijd een korte afstand met het voertuig, zodat het middel zich optimaal verdeelt en alle binnenkant bereikt.

  4. Spoel vervolgens het gehele watersysteem volledig leeg.

  5. Indien nodig, spoel na met vers water en vul opnieuw.

 

Pro Tip!

Open voor aanvang van de inwerktijd alle kranen gedurende enkele minuten, zodat het product ook de waterleidingen en de boiler volledig bereikt. Vul vervolgens de verswatertank tot de rand. Een korte rit zorgt voor een optimale menging en ondersteunt de volledige reiniging van het gehele watersysteem.

Fabrikant
Izaeffect
Model
1 X 900ml
Volume
0.9 l
Gewicht
1050 g
Aantal stuks
1
Inhoud
0.9 l
EAN
3830061834132
MPN (Manufacturer Part Number)
34132

Fabrikant
Izaeffect
Model
1 X 900ml
Volume
0.9 l
Gewicht
1050 g
Aantal stuks
1
Inhoud
0.9 l
EAN
3830061834132
MPN (Manufacturer Part Number)
34132
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van GARANTIA universeel-slang SET 3/4''
GARANTIA universeel-slang SET 3/4''
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 109,43
-€ 44,44
€ 64,99
Gratis bezorging
Verkoper: myToolStore
Productafbeelding van Trizand 21084 2-in-1-slaapzak, 210 cm, zwart
Trizand 21084 2-in-1-slaapzak, 210 cm, zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 18,90
Gratis bezorging
Verkoper: MBDeals
Productafbeelding van Stella Trading FAST: Elegante garderobekast met veel opbergruimte
Stella Trading FAST: Elegante garderobekast met veel opbergruimte
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 602,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van TABWEE T80 Tablet 10 inch, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pixels, 6000 mAh batterij, 5 MP camera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
TABWEE T80 Tablet 10 inch, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pixels, 6000 mAh batterij, 5 MP camera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 715
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop
Productafbeelding van 2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2122
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van GO Kommerz: Transparant. Zonder toegevoegde waarde. Piezo-display. Normale vlam
GO Kommerz: Transparant. Zonder toegevoegde waarde. Piezo-display. Normale vlam
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 18,98
-5%
€ 18,03
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van AIORBER noodradio met zonnelaadfunctie en karabijnhaak, powerbank van 10000 mAh, LED-zaklamp, SOS-alarm, duurzaam en draagbaar, groen
AIORBER noodradio met zonnelaadfunctie en karabijnhaak, powerbank van 10000 mAh, LED-zaklamp, SOS-alarm, duurzaam en draagbaar, groen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: OrberStore
Productafbeelding van Zonne-energie radio, draagbare radio met handaandrijving en LED-zaklamp, noodradio met AM/FM-ontvangst en weersvoorspelling, 2000mAh batterij, handaangedreven dynamo, powerbank voor smartphones
Zonne-energie radio, draagbare radio met handaandrijving en LED-zaklamp, noodradio met AM/FM-ontvangst en weersvoorspelling, 2000mAh batterij, handaangedreven dynamo, powerbank voor smartphones
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 70
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zelurxx
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 160 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 160 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2781
€ 93,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Brandson keramische kachel, 2000W, met afstandsbediening, energiezuinig
Brandson keramische kachel, 2000W, met afstandsbediening, energiezuinig
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 169
€ 66,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van INF Brandwerende accordeon documentenorganizer, waterbestendige uitbreidbare documentenmap
INF Brandwerende accordeon documentenorganizer, waterbestendige uitbreidbare documentenmap
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 39,49
25% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Benzinekanister, brandstofkanister, metalen kanister, 10 liter. Kanister voor benzine en diesel, kleur groen, RAL 6003
Benzinekanister, brandstofkanister, metalen kanister, 10 liter. Kanister voor benzine en diesel, kleur groen, RAL 6003
€ 4,37/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 43,65
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van PETEX EHBO-verbanddoos volgens DIN 13164, rood
PETEX EHBO-verbanddoos volgens DIN 13164, rood
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 260
€ 42,37
-36%
€ 26,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van BRUBAKER aluminium vlaggenmast, inclusief Duitse vlag - Vlaggenmast 6 meter met grondanker voor tuin en camping + Duitse vlag 150 x 90 cm
BRUBAKER aluminium vlaggenmast, inclusief Duitse vlag - Vlaggenmast 6 meter met grondanker voor tuin en camping + Duitse vlag 150 x 90 cm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 59,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van VEVOR Groeikas 122 x 61 x 183 cm. Kas van staal met een frame van 22 mm en gemaakt van 2000D Oxford-stof. Groeitent met een draagvermogen van 60 kg. Geschikt voor een groeilamp van 150 W. Binnenteeltkas
VEVOR Groeikas 122 x 61 x 183 cm. Kas van staal met een frame van 22 mm en gemaakt van 2000D Oxford-stof. Groeitent met een draagvermogen van 60 kg. Geschikt voor een groeilamp van 150 W. Binnenteeltkas
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 147,80
Gratis bezorging
Verkoper: ExtraShop
Productafbeelding van Kruiswaterpas ProPlus 341215 met magneet, T-vormige waterpas, 58x43,6 mm
Kruiswaterpas ProPlus 341215 met magneet, T-vormige waterpas, 58x43,6 mm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 28,75
-75%
€ 6,97
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van QUEST Zachte PVC plint, 70x20mm, 25 meter, plint - PVC afwerkstrip, wit
QUEST Zachte PVC plint, 70x20mm, 25 meter, plint - PVC afwerkstrip, wit
€ 3,22/1m
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 80,60
Verkoper: Quest-Profile
Productafbeelding van Relaxdays 10024126_50, Poncho, Uni, Transparant, Wit
Relaxdays 10024126_50, Poncho, Uni, Transparant, Wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van ProPlus 761472PM Campingbeker- en glazenhouder, zacht schuim, capaciteit: 12 bekers
ProPlus 761472PM Campingbeker- en glazenhouder, zacht schuim, capaciteit: 12 bekers
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 49,16
-56%
€ 21,59
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Zonne-energie radio, draagbare radio met handaandrijving en LED-zaklamp, noodradio AM/FM met weersvoorspelling, 2000mAh batterij, handaangedreven dynamo, powerbank voor smartphones, olijfgroen
Zonne-energie radio, draagbare radio met handaandrijving en LED-zaklamp, noodradio AM/FM met weersvoorspelling, 2000mAh batterij, handaangedreven dynamo, powerbank voor smartphones, olijfgroen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 70
€ 25,99
-7%
€ 23,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zelurxx
Productafbeelding van Amerikaans pampasgras, 1 stuk, potmaat P9, hoogte 20-50 cm, *Cortaderia selloana* 'Rosea'
Amerikaans pampasgras, 1 stuk, potmaat P9, hoogte 20-50 cm, *Cortaderia selloana* 'Rosea'
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 107
€ 2,50
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Varta Powerbank Energy, 20000 mAh + Micro USB-kabel
Varta Powerbank Energy, 20000 mAh + Micro USB-kabel
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 132
€ 43,29
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Strex Zwangerschapskussen XXL - 280cm - Afneembare Hoes - Zijslaapkussen / Body Pillow / Lichaamskussen / Voedingskussen
Strex Zwangerschapskussen XXL - 280cm - Afneembare Hoes - Zijslaapkussen / Body Pillow / Lichaamskussen / Voedingskussen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 186
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: SBD-Trading-BV
Productafbeelding van Precisieweegschaal. Digitale keukenweegschaal, 2 kg. Goudweegschaal. Precisieweegschaal. Digitale weegschaal
Precisieweegschaal. Digitale keukenweegschaal, 2 kg. Goudweegschaal. Precisieweegschaal. Digitale weegschaal
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 400
€ 5,34
Verkoper: Jumada
Productafbeelding van Varta Industrial Pro Alkaline Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (verpakking van 40 stuks)
Varta Industrial Pro Alkaline Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (verpakking van 40 stuks)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 201
€ 20,75
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Makita DHP 482 Z accu klopboormachine 18 V 62 Nm solo - zonder accu, zonder oplader
Makita DHP 482 Z accu klopboormachine 18 V 62 Nm solo - zonder accu, zonder oplader
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 225
€ 89,41
Gratis bezorging
Verkoper: DINOTECH
Productafbeelding van Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 140 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 140 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4595
€ 132,90
-€ 3,00
€ 129,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Micropur Classic MC 10T - 1 tablet voor 10 liter
Micropur Classic MC 10T - 1 tablet voor 10 liter
€ 844,25/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 33,77
Verkoper: Benture
Productafbeelding van Bachgold Squeeze waterfilter voor buitengebruik, grijs, 1000 ml – Ultralicht drinkwaterfilter voor kamperen, overleven en noodsituaties, verwijdert bacteriën en virussen
Bachgold Squeeze waterfilter voor buitengebruik, grijs, 1000 ml – Ultralicht drinkwaterfilter voor kamperen, overleven en noodsituaties, verwijdert bacteriën en virussen
€ 99,02/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 99,02
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van 500W(piek 1000W) 518Wh Thuisbatterij Draagbare energiecentrale,zonne-energieopslag,zonnegenerator,stroomgenerator,geschikt voor kamperen,noodsituaties
500W(piek 1000W) 518Wh Thuisbatterij Draagbare energiecentrale,zonne-energieopslag,zonnegenerator,stroomgenerator,geschikt voor kamperen,noodsituaties
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 373
€ 269,99
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: SWAREY-Official

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van IZAEFFECT Waterreservoirreiniger voor campers - 900 ml - Reiniger verswaterreservoir met actieve zuurstof, voor camper, caravan en jerrycan
IZAEFFECT Waterreservoirreiniger voor campers - 900 ml - Reiniger verswaterreservoir met actieve zuurstof, voor camper, caravan en jerrycan
€ 21,90
Gratis bezorging
Verkoper: Izaeffect
€ 24,33/1l
Productafbeelding van INF Neusclips voor zwemcomputer / siliconen Multicoloured 10-pack
INF Neusclips voor zwemcomputer / siliconen Multicoloured 10-pack
€ 10,89
-2%
€ 10,59
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: INFshop
€ 392,22/1kg
Productafbeelding van Naturewater UF-UF01 ultrafilter met 0,01 µm poriegrootte, 2 liter per minuut, voor waterzuivering, waterfilter, vervangingsmembraan voor omgekeerde osmose systemen, filter voor drinkwater
Naturewater UF-UF01 ultrafilter met 0,01 µm poriegrootte, 2 liter per minuut, voor waterzuivering, waterfilter, vervangingsmembraan voor omgekeerde osmose systemen, filter voor drinkwater
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,99
Verkoper: WilTec