Witte spuitkrijt, wateroplosbaar, 100 ml spuitbus - set van 24 - Buitenmarkeerspray, afwasbaar

€ 31,95

plus € 6,90 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – do 1 oktober
Onze bestedeals
Markeerspray & -krijt & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Spuitkrijt, wateroplosbaar, 100 ml spuitbus - Set van 24 - Krijtspray in 6 verschillende kleuren - Vloeibare krijtspray, afwasbaar
Spuitkrijt, wateroplosbaar, 100 ml spuitbus - Set van 24 - Krijtspray in 6 verschillende kleuren - Vloeibare krijtspray, afwasbaar
€ 15,81/1l
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 37,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Fluorescerende groene traceerspray, 500 ml.
Fluorescerende groene traceerspray, 500 ml.
€ 20,66/1l
€ 22,47
-54%
€ 10,33
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van STANGER 117401 Kreide-Markierer Markierungsspray weiß 500,0 ml
STANGER 117401 Kreide-Markierer Markierungsspray weiß 500,0 ml
€ 48,62
-72%
€ 13,23
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 5x STANGER 115100, witte krijtspray, 150,0 ml
5x STANGER 115100, witte krijtspray, 150,0 ml
€ 79,33/1kg
€ 49,44
-75%
€ 11,90
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SOPPEC markeerkrijt, wit - 421100
SOPPEC markeerkrijt, wit - 421100
€ 15,33
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van Spuitbus fluorescerende TrackMarker 3M, rood, 500 ml
Spuitbus fluorescerende TrackMarker 3M, rood, 500 ml
€ 15,62/1l
€ 7,81
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Spuitbus fluorescerende TrackMarker 3M, geel, 500 ml
Spuitbus fluorescerende TrackMarker 3M, geel, 500 ml
€ 36,48/1l
€ 18,24
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van FLUORESCERENDE MARKERS SPRAY AMBROSOL 500 ml - Blauw
FLUORESCERENDE MARKERS SPRAY AMBROSOL 500 ml - Blauw
€ 11,11/1kg
€ 20,63
-75%
€ 5,00
Verkoper: vdstore
Productafbeelding van 8 stuks Chinagraph-markeerstift, wit, afwasbaar, markeerstift voor glas
8 stuks Chinagraph-markeerstift, wit, afwasbaar, markeerstift voor glas
€ 257,14/1kg
€ 18,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Set van 6 spuitverfbusjes van 175 ml per stuk, met 6 verschillende kleuren. Spuitverf, markeerspray, spuitverf op basis van krijt, spuitverf in krijtkleur
Set van 6 spuitverfbusjes van 175 ml per stuk, met 6 verschillende kleuren. Spuitverf, markeerspray, spuitverf op basis van krijt, spuitverf in krijtkleur
€ 16,18/1kg
2,5Gemiddelde beoordeling: 2,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,99
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Markal Set van 12 signeerpotloden, schrijfkleur: W (12 stuks)
Markal Set van 12 signeerpotloden, schrijfkleur: W (12 stuks)
€ 33,87
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Oregon Markeerspray, 500 ml, wit
Oregon Markeerspray, 500 ml, wit
€ 15,99
Verkoper: Arbeitsbedarf24de
Productafbeelding van Tuban TU3545
Tuban TU3545
€ 29,00/1kg
€ 21,38
-72%
€ 5,80
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Rust-Oleum, fluorescerende spuitbus, gele helmverf
Rust-Oleum, fluorescerende spuitbus, gele helmverf
€ 81,30/1l
€ 40,65
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Cramolin TOP Markeerspray, 500 ml, rood, 1 stuk.
Cramolin TOP Markeerspray, 500 ml, rood, 1 stuk.
€ 24,32/1kg
€ 15,20
-19%
€ 12,16
Verkoper: muxx-io
Productafbeelding van 12 stuks Pelikan® 701110 wassen signeerpotloden, set van 772/12 - wit
12 stuks Pelikan® 701110 wassen signeerpotloden, set van 772/12 - wit
€ 2.020,00/1kg
€ 67,21
-63%
€ 24,24
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van FLUORESCERENDE MARKERS SPRAY AMBROSOL 500 ml - Rood
FLUORESCERENDE MARKERS SPRAY AMBROSOL 500 ml - Rood
€ 11,11/1kg
€ 20,63
-75%
€ 5,00
Verkoper: vdstore
Productafbeelding van Kreda, blauwe traceringsstift
Kreda, blauwe traceringsstift
€ 104,70/1kg
€ 15,56
-22%
€ 12,04
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Krijtstiften voor markeren, 115 gram, blauw
Krijtstiften voor markeren, 115 gram, blauw
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,89
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Set van 8 bandmarkeringen met ventieldopjes - eenvoudige wielmarkering, wit
Set van 8 bandmarkeringen met ventieldopjes - eenvoudige wielmarkering, wit
€ 798,00/1kg
€ 3,99
Verkoper: elasto

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Spuitkrijt wit, wateroplosbaar, 100 ml spuitbus - Set van 24 - Krijtmarkeerspray voor beton, glas, gras & buitenoppervlakken

24 spuitbussen met witte krijtmarkeerspray, elk 100 ml, wateroplosbaar en zonder resten verwijderbaar.


Productinformatie:
De set bevat 24 spuitbussen

Materiaal: metaal, vloeibare krijt
Kleur: wit
24 spuitbussen krijtmarkeerspray in de set
Inhoud per spuitbus: ongeveer 100 ml
Geschikt voor tijdelijke graffiti of korte markeringen
Wateroplosbaar en afwasbaar - eenvoudig te verwijderen met water en een borstel
Geschikt voor diverse oppervlakken zoals beton, metaal, glas, gras, zand en karton
Ideaal voor sportevenementen, markeringen op bouwplaatsen, kinderfeestjes, festivals of reclame.

Let op:
Lees de waarschuwingen op de spuitbussen zorgvuldig!

Inhoud levering:

  • 1x set van 24 spuitbussen krijtmarkeerspray, elk 100 ml - wit
EAN
4069055016325
Fabrikant
Spetebo

EAN
4069055016325
Fabrikant
Spetebo
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Spuitkrijt, wateroplosbaar, 100 ml spuitbus - Set van 24 - Krijtspray in 6 verschillende kleuren - Vloeibare krijtspray, afwasbaar
Spuitkrijt, wateroplosbaar, 100 ml spuitbus - Set van 24 - Krijtspray in 6 verschillende kleuren - Vloeibare krijtspray, afwasbaar
€ 15,81/1l
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 37,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Pica DRY Diepgaande markeerstift 3030, potloodtype
Pica DRY Diepgaande markeerstift 3030, potloodtype
€ 3,64/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 10,92
Verkoper: NaradiPraha
Productafbeelding van Spuitbus fluorescerende TrackMarker 3M, geel, 500 ml
Spuitbus fluorescerende TrackMarker 3M, geel, 500 ml
€ 36,48/1l
€ 18,24
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Schlagschnurkreide FatMax XL, zwart
Schlagschnurkreide FatMax XL, zwart
€ 44,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,10
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Pica 2020 Pica Kreidespray grün 15,0 g, 1 St.
Pica 2020 Pica Kreidespray grün 15,0 g, 1 St.
€ 188,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,89
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Set van 6 spuitverfbusjes van 175 ml per stuk, met 6 verschillende kleuren. Spuitverf, markeerspray, spuitverf op basis van krijt, spuitverf in krijtkleur
Set van 6 spuitverfbusjes van 175 ml per stuk, met 6 verschillende kleuren. Spuitverf, markeerspray, spuitverf op basis van krijt, spuitverf in krijtkleur
€ 16,18/1kg
2,5Gemiddelde beoordeling: 2,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,99
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Krieda Strend Pro, staaf, 1x1x10 cm, bolvormig. Verpakking van 12 stuks
Krieda Strend Pro, staaf, 1x1x10 cm, bolvormig. Verpakking van 12 stuks
€ 0,70
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Pica-Marker 4050 Pica DRY Minen-Set für Tischler/ Schreiner
Pica-Marker 4050 Pica DRY Minen-Set für Tischler/ Schreiner
€ 389,76/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 16,37
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Pica-Marker 150/46 Pica INK Tieflochmarker schwarz
Pica-Marker 150/46 Pica INK Tieflochmarker schwarz
€ 326,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 6,52
Verkoper: NaradiPraha
Productafbeelding van Spuitkrijt, wateroplosbaar, 100 ml spuitbus - Set van 6 - Krijtspray in 6 verschillende kleuren - Vloeibare krijtspray, afwasbaar
Spuitkrijt, wateroplosbaar, 100 ml spuitbus - Set van 6 - Krijtspray in 6 verschillende kleuren - Vloeibare krijtspray, afwasbaar
€ 179,50/1l
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 17,95
Verkoper: Special-trends

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Markeerpalen, rood, 100 stuks, 38 x 10 x 13 cm, PVC, stalen stang
Markeerpalen, rood, 100 stuks, 38 x 10 x 13 cm, PVC, stalen stang
€ 64,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 80,23/1kg