Siliconen set voor babyvoeding, antislip en comfortabel, groen

€ 20,99

€ 15,99-23%

€ 17,57 / 1kg

plus € 5,99 verzendkosten

Bij jou thuis

do 1 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Overige babyvoeding & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Knuffel Olaf 40 cm schattig pluchen speelgoed voor fans van de film.
Knuffel Olaf 40 cm schattig pluchen speelgoed voor fans van de film.
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 36,99
Verkoper: RESTEQ
Productafbeelding van Poppen Elsa en Anna 28cm uit de film Frozen met beweegbare ledematen en kledingset.
Poppen Elsa en Anna 28cm uit de film Frozen met beweegbare ledematen en kledingset.
€ 23,99
Verkoper: RESTEQ
Productafbeelding van Lalafanfan pluche eend 30 cm schattige mascotte met accessoires voor kinderen.
Lalafanfan pluche eend 30 cm schattige mascotte met accessoires voor kinderen.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,99
Verkoper: RESTEQ
Productafbeelding van Een verzameltoverstok van zwarte vlier, de toverstok van Dumbledore.
Een verzameltoverstok van zwarte vlier, de toverstok van Dumbledore.
€ 18,99
Verkoper: RESTEQ
Productafbeelding van Babymoov - A001124 - Keukenapparatuur
Babymoov - A001124 - Keukenapparatuur
€ 28,79/1kg
€ 179,08
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Beaba Babycook® Original, grijs/blauw
Beaba Babycook® Original, grijs/blauw
€ 69,14/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 136,90
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Kippenbouillon voor kinderen, 250g
Kippenbouillon voor kinderen, 250g
€ 9,22/1kg
€ 3,78
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van BoboVita Muesli met bosbessen, appel en banaan, 80 gram
BoboVita Muesli met bosbessen, appel en banaan, 80 gram
€ 20,50/1kg
€ 1,73
-5%
€ 1,64
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Apfel-Zartbiscotti - Kiddylicious, 120 gram
Apfel-Zartbiscotti - Kiddylicious, 120 gram
€ 194,17/1kg
€ 23,30
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Dawtona Muesli, Appel-Frambozen, 180 gram
Dawtona Muesli, Appel-Frambozen, 180 gram
€ 8,28/1kg
€ 1,57
-5%
€ 1,49
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dawtona Mespel, Bessen, Appel, 180 g
Dawtona Mespel, Bessen, Appel, 180 g
€ 8,89/1kg
€ 1,78
-5%
€ 1,69
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van BABYBIO Rijst-quinoagraanpap zonder melk, met cacao, biologisch, 220 g
BABYBIO Rijst-quinoagraanpap zonder melk, met cacao, biologisch, 220 g
€ 110,86/1kg
€ 24,39
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van BoboVita Appel en banaan, geschikt vanaf 4 maanden, 80 gram
BoboVita Appel en banaan, geschikt vanaf 4 maanden, 80 gram
€ 20,50/1kg
€ 1,73
-5%
€ 1,64
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 100
100
€ 39,44/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 19,88
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Baby lepeltje voor flesvoeding, siliconen materiaal, 220 ml inhoud, roze
Baby lepeltje voor flesvoeding, siliconen materiaal, 220 ml inhoud, roze
€ 1.162,00/1kg
€ 174,30
Verkoper: BlissShopping
Productafbeelding van Biologische fruitijsjes, 100% geschikt om in te vriezen, perzik-banaan smaak, 5 stuks, vanaf 6 maanden, 250g
Biologische fruitijsjes, 100% geschikt om in te vriezen, perzik-banaan smaak, 5 stuks, vanaf 6 maanden, 250g
€ 105,80/1kg
€ 26,45
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Kindermelkpoeder Kendamil Nature 3 HMO+ 600 gram
Kindermelkpoeder Kendamil Nature 3 HMO+ 600 gram
€ 58,42/1kg
€ 35,05
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Beaba Babyvoedingbereider Babycook Neo - Mineralen
Beaba Babyvoedingbereider Babycook Neo - Mineralen
€ 103,25/1kg
€ 278,78
Verkoper: BalticVaris_DE

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Siliconenset voor het eten – Ondersteuning bij zelfstandig eten (Groen)

Ontdek het plezier van elke maaltijd met een complete set die is ontworpen om de vaardigheden van uw kind bij het zelfstandig eten te ontwikkelen. Deze zorgvuldig vervaardigde set verandert het leren eten in puur genot en zorgt voor het comfort van uw kleintje, evenals voor gemoedsrust bij de ouders. Gemaakt van hoogwaardig, voedselveilig siliconen, is het bijzonder zacht voor tandvlees en tanden en tegelijkertijd bestand tegen dagelijks gebruik.

Technische specificaties:

  • Materiaal: Voedselveilig siliconen (vrij van BPA, PVC en ftalaten)
  • Kleur: Groen
  • Geschikt voor: Baby's en peuters vanaf 6 maanden
  • Vaatwasmachinebestendig: Ja
  • Geschikt voor het verwarmen in de magnetron: Ja
  • Inhoud set: Bord met vakken, kom met zuignap, slabber, 2 sets bestek (voor ouder en kind)

Belangrijke voordelen van het product:

  • Stabiliteit door zuignappen: Zowel de kom als het bord hebben sterke bases met zuignappen, die voorkomen dat het servies verschuift op tafel, waardoor het risico op gemorste etenswaren wordt geminimaliseerd.
  • Ondersteuning van zelfstandigheid: Ergonomisch bestek met stevige handgrepen is ideaal geschikt voor kleine handjes en bevordert de ontwikkeling van de fijne motoriek bij uw kind.
  • Praktische indeling: Het bord met vakken maakt een aantrekkelijke presentatie van verschillende soorten voedsel mogelijk en maakt het gemakkelijker voor uw kind om smaken te leren herkennen.
  • Tijdsbesparing: Het materiaal is vaatwasmachinebestendig en droogt snel, waardoor u tijd bespaart die u voorheen besteedde aan handafwas.
  • Veiligheid bij warmte: Siliconen is bestand tegen hoge temperaturen, waardoor het veilig is om maaltijden in de magnetron te verwarmen.

Investeer in een set die meegroeit met uw kind. Deze combinatie van functionaliteit, elegantie en comfort is de ideale keuze voor ouders die hun kleintje een veilige start willen bieden bij het ontdekken van nieuwe smaken. Dankzij de duurzame materialen en het doordachte ontwerp is het een investering in het langdurige comfort van gezamenlijke maaltijden.

Voedingswaarde
Niet van toepassing
Gewicht
0.91 kg
Levensmiddelenbedrijven
Nicht zutreffend
Aanbevolen leeftijd
vanaf 6 maanden
Model
Silikon-Babynahrungs-Set
Verkoopbenaming
Niet van toepassing
EAN
5902362886368
Allergenen
Geen
Fabrikant
Nikcorp
Ingrediënten
Niet van toepassing

Voedingswaarde
Niet van toepassing
Gewicht
0.91 kg
Levensmiddelenbedrijven
Nicht zutreffend
Aanbevolen leeftijd
vanaf 6 maanden
Model
Silikon-Babynahrungs-Set
Verkoopbenaming
Niet van toepassing
EAN
5902362886368
Allergenen
Geen
Fabrikant
Nikcorp
Ingrediënten
Niet van toepassing
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 100
100
€ 39,44/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 19,88
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Holle Biologische Knapperige Snack, Meliene, Groentesnacks, 25 g, Ingrediënten: Meliene, Energie: 372 kcal, Rechthoekige verpakking
Holle Biologische Knapperige Snack, Meliene, Groentesnacks, 25 g, Ingrediënten: Meliene, Energie: 372 kcal, Rechthoekige verpakking
€ 52,80/1kg
€ 1,39
-5%
€ 1,32
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kuhmelkbasisvoeding 1 voor baby's vanaf de geboorte, biologisch gecertificeerd Demeter, 400g, merk HOLLE
Kuhmelkbasisvoeding 1 voor baby's vanaf de geboorte, biologisch gecertificeerd Demeter, 400g, merk HOLLE
€ 20,07/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 8,03
Verkoper: AbisZ-Markt

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.