Volkoren koekjes zonder toegevoegde suiker, 150 gram - FLORBU

€ 1,42

€ 1,35-4%

€ 9,00 / 1kg

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – do 8 oktober
Onze bestedeals
Koekjes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Bogutti Cranberrykoekjes zonder toegevoegde suiker, 135 g
Bogutti Cranberrykoekjes zonder toegevoegde suiker, 135 g
€ 8,15/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,16
-5%
€ 1,10
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Glutenvrije Gullón-koekjes, 250 gram
Glutenvrije Gullón-koekjes, 250 gram
€ 15,60/1kg
€ 4,15
-6%
€ 3,90
Verkoper: KoopjesDrogisterij
WAFELKI Z KREMEM KAKAOWYM BEZ DODATKU CUKRÓW 150 g - FLORBU
Wafels met chocoladecrème, zonder toegevoegde suiker, 150 g - FLORBU
€ 11,33/1kg
€ 1,79
-5%
€ 1,70
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Florbu, citroenkoekjes zonder toegevoegde suiker - 130 g
Florbu, citroenkoekjes zonder toegevoegde suiker - 130 g
€ 13,38/1kg
€ 1,83
-4%
€ 1,74
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Balocco Gocciolotti, 700g, Koekjes, met chocoladevlokken, 480 kcal, 2013 kJ, 6,4 g, 67 g
Balocco Gocciolotti, 700g, Koekjes, met chocoladevlokken, 480 kcal, 2013 kJ, 6,4 g, 67 g
€ 5,63/1kg
€ 3,94
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Belvita Cacao, graanrepen, 300 gram
Belvita Cacao, graanrepen, 300 gram
€ 56,82/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,99
-6%
€ 18,75
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Volkoren honingcroissants, gewicht: 308 gram
Volkoren honingcroissants, gewicht: 308 gram
€ 12,79/1kg
€ 3,94
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Damhert Rikkies Koekjes, 125g
Damhert Rikkies Koekjes, 125g
€ 24,72/1kg
€ 3,17
-2%
€ 3,09
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Milka Pieguski, knapperige koekjes, 135 g
Milka Pieguski, knapperige koekjes, 135 g
€ 15,14/1kg
€ 2,23
-4%
€ 2,12
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ülker Koekjes | Biskrem Chocolade | Met chocoladevulling | 100 gram
Ülker Koekjes | Biskrem Chocolade | Met chocoladevulling | 100 gram
€ 99,50/1kg
€ 9,95
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van Krakuski dessertsaus met suiker, 200 gram
Krakuski dessertsaus met suiker, 200 gram
€ 8,35/1kg
€ 1,92
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Knapperige broodjes met knoflooksmaak, 150 gram
Knapperige broodjes met knoflooksmaak, 150 gram
€ 15,87/1kg
€ 2,38
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Vegan koekjes - Pindakaas, 125g
Vegan koekjes - Pindakaas, 125g
€ 37.680,00/1kg
€ 4,71
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Galbusera koekjes met botercrème en chocoladevlokken, 220 gram
Galbusera koekjes met botercrème en chocoladevlokken, 220 gram
€ 4.170,00/1kg
€ 4,17
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Knoppers Joghurt Wafels, melk- en yoghurtvulling, 25 gram
Knoppers Joghurt Wafels, melk- en yoghurtvulling, 25 gram
€ 498,67/1kg
€ 14,96
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Milka Sensations koekjes, 52 gram
Milka Sensations koekjes, 52 gram
€ 27,20/1kg
€ 1,43
-4%
€ 1,36
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gullon kruimeltaartjes, 130 gram
Gullon kruimeltaartjes, 130 gram
€ 22,31/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,97
-2%
€ 2,90
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Marabou Koekjes, melkchocolade
Marabou Koekjes, melkchocolade
€ 108,64/1kg
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Céréal Speculaas koekjes, zonder noten, 110 gram
Céréal Speculaas koekjes, zonder noten, 110 gram
€ 26,64/1kg
€ 2,93
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Volkoren ontbijtkoekjes, suikervrij, 160 g, Florbu

De volkorenkoekjes van Florbu zijn een unieke traktatie met een heerlijke, zoete smaak, maar zonder toegevoegde suiker, wat kan leiden tot oncontroleerbare vetopslag en schade aan het gebit. Volkorenmeel is een uitstekende bron van energiegevende koolhydraten en verzadigende vezels, evenals B-vitamines en de mineralen calcium, ijzer, fosfor, kalium, mangaan, selenium en magnesium. Ze smaken heerlijk bij koffie of thee, maar zijn ook geschikt voor feestjes, picknicks, bijeenkomsten met vrienden en familie, als dessert of snack.
Ze bevatten zoetstoffen. Bij overmatig gebruik kunnen ze een laxerende werking hebben. Het product bevat van nature voorkomende suikers. Kan sesam en noten bevatten.
Let op voor diabetici: 1 WW = 18 g, 1 WBT = 55 g.

INGREDIËNTEN
Volkorenmeel
(65%), zonnebloemolie (14%), zoetstoffen (maltitolstroop, maltitol), plantaardelijke vezels [inuline (cichoreiwortel), tarwestarch, moutmeel, zout, rijsmiddel (natriumbicarbonaat, ammoniumbicarbonaat), melkpoeder (van melk), emulgator (sojalecithine), aroma's.

VOEDINGSWAARDE PER 100 g
Energie:
1799 kJ/430 kcal

Vet - 17 g

  • waarvan verzadigde vetzuren - 1,4 g

Koolhydraten - 63 g

  • waarvan suikers - 1,9 g
  • waarvan polyolen - 14 g

Vezels - 10 g
Eiwitten - 6,9 g
Zout - 1,1 g

NETTOGEWICHT: 160 g

AANBEVOLEN OPSLAGCONDITIES
n op een koele en droge plaats.

Bewaring en gebruik
Koel en droog bewaren.
Smaak
Cookie
Ingrediënten
Volkoren tarwemeel (67%), zonnebloemolie (14%), zoetstof (maltitol), plantaardige vezels, tarweproduct, gerstemouwmout, zout, mageremelkpoeder (van melk), rijsmiddelen (ammoniumcarbonaat, natriumcarbonaat), emulgator: lecithinen (van soja), aroma's. Beschrijving: Dit koekje is gemaakt van gezond, volkorenmeel en bevat geen toegevoegde suiker. Het is een heerlijke snack voor iedereen. Volkoren tarwemeel (67%), zonnebloemolie (14%), zoetstof (maltitol), plantaardige vezels, tarweproduct, gerstemouwmout, zout, mageremelkpoeder (van melk), rijsmiddelen (ammoniumcarbonaat, natriumcarbonaat), emulgator: lecithinen (van soja), aroma's.
Voedingswaarde
Per 100 g Energie: 1760 kJ / 421 kcal Vet: 16 g waarvan verzadigde vetzuren: 1,2 g enkelvoudig onverzadigde vetzuren: 13 g meervoudig onverzadigde vetzuren: 1,8 g Koolhydraten: 62 g waarvan suikers: 1,6 g polyolen: 13 g Vezels: 9,9 g Eiwitten: 7,4 g Zout: 1,0 g
Allergenen
Gluten
Gewicht
150 g
Levensmiddelenbedrijven
Mercatare Michał Zbyszewski Skawińska 25 lok.5 31-066 Kraków
Verkoopbenaming
Volkoren koekjes zonder toegevoegde suiker, 150 gram - FLORBU
Fabrikant
BIOPLANET
EAN
8411414012763

Bewaring en gebruik
Koel en droog bewaren.
Smaak
Cookie
Ingrediënten
Volkoren tarwemeel (67%), zonnebloemolie (14%), zoetstof (maltitol), plantaardige vezels, tarweproduct, gerstemouwmout, zout, mageremelkpoeder (van melk), rijsmiddelen (ammoniumcarbonaat, natriumcarbonaat), emulgator: lecithinen (van soja), aroma's. Beschrijving: Dit koekje is gemaakt van gezond, volkorenmeel en bevat geen toegevoegde suiker. Het is een heerlijke snack voor iedereen. Volkoren tarwemeel (67%), zonnebloemolie (14%), zoetstof (maltitol), plantaardige vezels, tarweproduct, gerstemouwmout, zout, mageremelkpoeder (van melk), rijsmiddelen (ammoniumcarbonaat, natriumcarbonaat), emulgator: lecithinen (van soja), aroma's.
Voedingswaarde
Per 100 g Energie: 1760 kJ / 421 kcal Vet: 16 g waarvan verzadigde vetzuren: 1,2 g enkelvoudig onverzadigde vetzuren: 13 g meervoudig onverzadigde vetzuren: 1,8 g Koolhydraten: 62 g waarvan suikers: 1,6 g polyolen: 13 g Vezels: 9,9 g Eiwitten: 7,4 g Zout: 1,0 g
Allergenen
Gluten
Gewicht
150 g
Levensmiddelenbedrijven
Mercatare Michał Zbyszewski Skawińska 25 lok.5 31-066 Kraków
Verkoopbenaming
Volkoren koekjes zonder toegevoegde suiker, 150 gram - FLORBU
Fabrikant
BIOPLANET
EAN
8411414012763
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Lotus 19620 Lotus gemahlene Kekse 750,0 g, 1 St.
Lotus 19620 Lotus gemahlene Kekse 750,0 g, 1 St.
€ 21,37/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 16,03
Verkoper: Katomix
Bestseller
Productafbeelding van Ferrero Hanuta, 2 wafels per verpakking, in een grote verpakking (18 x 44 gram wafels)
Ferrero Hanuta, 2 wafels per verpakking, in een grote verpakking (18 x 44 gram wafels)
€ 23,07/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 18,27
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van HELLMA 60114800 Mini 60er Muffins, im Körbchen-Karton
HELLMA 60114800 Mini 60er Muffins, im Körbchen-Karton
€ 25,23/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Zure room en ui smaak, 100g, 24 stuks
Zure room en ui smaak, 100g, 24 stuks
€ 167,50/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,75
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Bahlsen 41560 Gebäck Süßes Dreierlei
Bahlsen 41560 Gebäck Süßes Dreierlei
€ 32,29/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 31,90
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kinder 4347 kaarten, 30 stuks.
Kinder 4347 kaarten, 30 stuks.
€ 40,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 30,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van WALKERS Shortbread, Fingers, 150g
WALKERS Shortbread, Fingers, 150g
€ 50,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 7,53
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Lotus 744479, karamelkoekjes, 300 stuks.
Lotus 744479, karamelkoekjes, 300 stuks.
€ 19,30/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 36,19
Verkoper: somnia24
Bestseller
Productafbeelding van Mulino Bianco Macine Kekse - 350 g - Perfekter Snack zu allen Gelegenheiten
Mulino Bianco Macine Kekse - 350 g - Perfekter Snack zu allen Gelegenheiten
€ 8,27/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,39
Verkoper: Spielgeist
Productafbeelding van Hoppe Gebäck, diverse soorten, mix HD707, 150 stuks per verpakking.
Hoppe Gebäck, diverse soorten, mix HD707, 150 stuks per verpakking.
€ 51,84/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 68,02
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Belvita Cacao, graanrepen, 300 gram
Belvita Cacao, graanrepen, 300 gram
€ 56,82/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,99
-6%
€ 18,75
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Maltesers chocoladepasta, 200g
Maltesers chocoladepasta, 200g
€ 104,95/1kg
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Daelmans 70103852 Mini stroopwafels - 200 stuks, elk 8 gram
Daelmans 70103852 Mini stroopwafels - 200 stuks, elk 8 gram
€ 22,16/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 42,10
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van CORNY 3010670 CORNY BIG Chocolate, Biscuit & Marshmallow flavour Müsliriegel 24 Riegel
CORNY 3010670 CORNY BIG Chocolate, Biscuit & Marshmallow flavour Müsliriegel 24 Riegel
€ 30,27/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 29,06
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dylon Pod Espresso Brown (350 gr)
Dylon Pod Espresso Brown (350 gr)
€ 7,91
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Jacob's Cream Crackers – Knapperige crackers gemaakt van tarwe | 200 g + Verpakkingsbescherming voor verzending
Jacob's Cream Crackers – Knapperige crackers gemaakt van tarwe | 200 g + Verpakkingsbescherming voor verzending
€ 20,40/1kg
€ 4,08
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Bonne Maman Frambozen-taartjes, 135g
Bonne Maman Frambozen-taartjes, 135g
€ 190,52/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,72
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Karen Volf, Franse Wafels, Grote Verpakking, 427g
Karen Volf, Franse Wafels, Grote Verpakking, 427g
€ 98,22/1kg
€ 41,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Coppenrath, Spritzgebak van volmelk met chocoladesmaak, 150g
Coppenrath, Spritzgebak van volmelk met chocoladesmaak, 150g
€ 19,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 2,88
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Pâtisserie Mathéo, botercookies, 454g
Pâtisserie Mathéo, botercookies, 454g
€ 11,61/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,27
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
€ 129,00/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 25,80
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van CHOCO-APPEL - FRAMBOOS: Donkere Belgische chocolade, zonder toegevoegde suikers, glutenvrij, 30g - BOB SNAIL
CHOCO-APPEL - FRAMBOOS: Donkere Belgische chocolade, zonder toegevoegde suikers, glutenvrij, 30g - BOB SNAIL
€ 47,67/1kg
€ 2,39
-40%
€ 1,43
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Milka Choco Sticks, koekjes bedekt met melkchocolade, 112 gram
Milka Choco Sticks, koekjes bedekt met melkchocolade, 112 gram
€ 154,55/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,00
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Filipijnse melkchocolade, 120 gram
Filipijnse melkchocolade, 120 gram
€ 30,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,60
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van KSM-66 Ashwagandha - Poeder met KSM - Ashwagandha wortel Withanolides extract, Ginsengextract, Kamille-extract - voor het zenuwstelsel - 150 g
KSM-66 Ashwagandha - Poeder met KSM - Ashwagandha wortel Withanolides extract, Ginsengextract, Kamille-extract - voor het zenuwstelsel - 150 g
€ 99,93/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Nutrisslim
Productafbeelding van Marabou Koekjes, melkchocolade
Marabou Koekjes, melkchocolade
€ 108,64/1kg
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Bonomi Savoiardi / Lepelkoekjes, 200 gram.
Bonomi Savoiardi / Lepelkoekjes, 200 gram.
€ 13,65/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,87
-4%
€ 2,73
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Oro Saiwa Koekjes met rozijnen, 198 g
Oro Saiwa Koekjes met rozijnen, 198 g
€ 3.710,00/1kg
€ 3,71
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van DeBeukelaer 774765 Prinzen Rolle Mini Chocoladekoekjes, 24 stuks
DeBeukelaer 774765 Prinzen Rolle Mini Chocoladekoekjes, 24 stuks
€ 38,70/1kg
€ 34,83
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Schär Pausa Ciok, gevulde biscuitreep met chocolade (35g), 33081
Schär Pausa Ciok, gevulde biscuitreep met chocolade (35g), 33081
€ 20,57/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 0,79
-8%
€ 0,72
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.