Animille Vanille-hondenkookjes, mini botjes, 500g. Trainingssnacks voor honden

€ 4,99

€ 9,98 / 1kg

plus € 4,99 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

vr 2 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Hondensnacks & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Animille Mini Zoo Hondenkoekjes, 500g. Trainingssnacks, knapperige lekkernijen voor honden
Animille Mini Zoo Hondenkoekjes, 500g. Trainingssnacks, knapperige lekkernijen voor honden
€ 9,98/1kg
€ 4,99
Verkoper: Animille_com
Productafbeelding van Animille Rundvleesvlies, 200g, natuurlijke kauwsnacks voor honden, gedroogde hondensnacks
Animille Rundvleesvlies, 200g, natuurlijke kauwsnacks voor honden, gedroogde hondensnacks
€ 24,95/1kg
€ 4,99
Verkoper: Animille_com
Productafbeelding van Animille kippenpoten, 200g, natuurlijke kauwsnacks voor honden, gedroogde hondensnacks
Animille kippenpoten, 200g, natuurlijke kauwsnacks voor honden, gedroogde hondensnacks
€ 24,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,99
Verkoper: Animille_com
Productafbeelding van Animille konijnenoren met vacht, 500g gedroogde kauwsnacks voor honden, monoproteïne
Animille konijnenoren met vacht, 500g gedroogde kauwsnacks voor honden, monoproteïne
€ 19,98/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,99
Verkoper: Animille_com
Productafbeelding van PETMEX Gedroogde spraten - lekkernijen voor honden - 500g
PETMEX Gedroogde spraten - lekkernijen voor honden - 500g
€ 26,78/1kg
€ 13,66
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van PETITTO Monoproteïne vleesreepjes rundvlees - lekkernijen voor honden - 400g
PETITTO Monoproteïne vleesreepjes rundvlees - lekkernijen voor honden - 400g
€ 22,52/1kg
€ 9,46
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van PETMEX Ziegenhuid Monobiscuitjes – Beloningen voor honden – 500g
PETMEX Ziegenhuid Monobiscuitjes – Beloningen voor honden – 500g
€ 20,78/1kg
€ 25,56
-55%
€ 11,43
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Hondenkoekjes, trainingssnacks, vleesblokjes met kalkoen, Petmex, 500g
Hondenkoekjes, trainingssnacks, vleesblokjes met kalkoen, Petmex, 500g
€ 11,25
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van PETMEX Lamsvlees snacks – Lekkernijen voor honden – 500g
PETMEX Lamsvlees snacks – Lekkernijen voor honden – 500g
€ 19,86/1kg
€ 19,20
-47%
€ 10,13
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van PETMEX konijnenkoekjes - lekkernijen voor honden - 500g
PETMEX konijnenkoekjes - lekkernijen voor honden - 500g
€ 27,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,74
-37%
€ 13,60
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Petmex Lamslong 500g. Een natuurlijke, smakelijke traktatie voor honden
Petmex Lamslong 500g. Een natuurlijke, smakelijke traktatie voor honden
€ 21,79
-43%
€ 12,30
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Hondenkoekjes, Rundvleessticks met eend, Woof&Miau, 500g
Hondenkoekjes, Rundvleessticks met eend, Woof&Miau, 500g
€ 39,99
-2%
€ 38,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Pochoutjes voor honden - Mersjo koekjes met calcium en eend, 500g
Pochoutjes voor honden - Mersjo koekjes met calcium en eend, 500g
€ 96,84/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 48,42
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Wagg smakelijke grillworstjes, een traktatie voor uw hond, 125g
Wagg smakelijke grillworstjes, een traktatie voor uw hond, 125g
€ 107,29/1kg
€ 25,32
-40%
€ 15,02
Gratis bezorging
Verkoper: Nali
Productafbeelding van Hondensnoepjes, snackstokjes met eend, Woof&Miao, 500g
Hondensnoepjes, snackstokjes met eend, Woof&Miao, 500g
€ 33,99
-2%
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Hondensnoepjes, kalksteenblokjes met kip, Woof&Miao, 500g
Hondensnoepjes, kalksteenblokjes met kip, Woof&Miao, 500g
€ 33,99
-2%
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Hondenkoekjes, snack van kipfilet (94,5%), Hau&Miau, 500g
Hondenkoekjes, snack van kipfilet (94,5%), Hau&Miau, 500g
€ 34,99
-2%
€ 33,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Wagg Trainingssnacks voor honden, 125g
Wagg Trainingssnacks voor honden, 125g
€ 115,54/1kg
€ 25,32
-40%
€ 15,02
Gratis bezorging
Verkoper: Nali
Productafbeelding van MACED Zalmchips - Hondenkoekjes - 500g
MACED Zalmchips - Hondenkoekjes - 500g
€ 19,80/1kg
€ 9,90
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van MACED Lamsspiesje - Hondenkoekjes - 500g
MACED Lamsspiesje - Hondenkoekjes - 500g
€ 19,24/1kg
€ 9,62
Verkoper: velmontask

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Animille Vanille Hondenkoekjes Mini Botjes 500 g - Knapperige trainingssnacks voor honden

Animille Vanille hondenkoekjes in de vorm van kleine botjes zijn praktische honden snacks voor training, beloning en gezellige momenten samen. De knapperige textuur, de aangename vanillesmaak en het handzame formaat maken deze koekjes tot een uitstekende keuze voor het dagelijks leven met uw hond.

De koekjes zijn geschikt als aanvullend voer tussen de maaltijden en helpen om positief gedrag op een gerichte manier te belonen. Door de mini-botjesvorm zijn ze gemakkelijk te doseren en kunnen ze eenvoudig worden gebruikt tijdens hondentraining, wandelingen of thuis.

Productvoordelen

  • Ideaal als trainingssnack: handzame hondenkoekjes voor beloning, opvoeding en motivatie.
  • Knapperige structuur: bevordert het kauwplezier en maakt de snacks extra aantrekkelijk voor honden.
  • Vanillesmaak: zorgt voor een aantrekkelijke geur en een hoge acceptatie.
  • Praktische mini-botjesvorm: gemakkelijk te doseren voor trainingen, wandelingen en het dagelijks gebruik.
  • Geschikt voor alle honden: geschikt als aanvullende beloning voor pups, volwassen honden en oudere honden.

Specificaties

  • Product: Vanille hondenkoekjes Mini Botjes
  • Merk: Animille
  • Gewicht: 500 g
  • Categorie: Honden snacks
  • Type: Knapperige hondenkoekjes, trainingssnacks, beloningssnacks
  • Smaak: Vanille / Smaakmix
  • Geschikt voor: Honden van alle leeftijden
  • Voedingswijze: Aanvullend voer voor honden

Samenstelling

Granen (tarwe, rijst), vlees en dierlijke bijproducten, vanille aroma, conserveermiddelen.

Analytische bestanddelen

  • Ruwe eiwitten: minimaal 14 %
  • Ruwe vetten: maximaal 7 %
  • Ruwe vezels: 2,3 %
  • Onbenutte stof: 3,5 %
  • Vocht: maximaal 8 %

Waarom Animille Vanille hondenkoekjes?

Deze kleine botjes-koekjes zijn een veelzijdig snack voor honden, vooral wanneer er snel motivatie nodig is. Ze kunnen worden gebruikt als beloning na commando's, als kleine snack tussen de maaltijden of als positieve stimulans tijdens gezamenlijke trainingen.

De knapperige textuur en de aromatische geur maken deze koekjes bijzonder interessant voor veel honden. Tegelijkertijd is het gebruik voor de eigenaar eenvoudig: pakje openen, portioneren, belonen.

Voedingsadvies

  • Aanbieden als snack of beloning tussen de maaltijden.
  • Niet gebruiken als vervanging voor een volwaardig hoofdvoeder.
  • De hoeveelheid aanpassen aan de grootte, leeftijd, activiteit en het gewicht van de hond.
  • Bij honden die de neiging hebben tot overgewicht, de hoeveelheid snacks meerekenen in de dagelijkse voeding.
  • Zorg altijd voor vers drinkwater.

Veiligheidsinstructies

Alleen voor dieren. Geef het product onder toezicht en bewaar het op een koele, droge plaats.

Gewicht
500 g
Model
Animille Vanille-Hundekekse Mini Knochen 500 g
Type diervoeder
Aanvullende voedermiddelen
EAN
5904405227008
Fabrikant
Animille
Registratienummer
24658304

Gewicht
500 g
Model
Animille Vanille-Hundekekse Mini Knochen 500 g
Type diervoeder
Aanvullende voedermiddelen
EAN
5904405227008
Fabrikant
Animille
Registratienummer
24658304
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® konijnenoren met bont
5 kg Lyra Pet® konijnenoren met bont
€ 13,40/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 131
€ 66,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Hondensnoepjes - Mersjo gedroogde eendenborst, voedingssupplement, traktatie, natuurlijke, zachte snacks, ideaal voor kleine en grote dieren, 500g
Hondensnoepjes - Mersjo gedroogde eendenborst, voedingssupplement, traktatie, natuurlijke, zachte snacks, ideaal voor kleine en grote dieren, 500g
€ 101,10/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 50,55
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Animille Konijnenoren met vacht, 1 kg gedroogde kauwsnacks voor honden, monoproteïne
Animille Konijnenoren met vacht, 1 kg gedroogde kauwsnacks voor honden, monoproteïne
€ 18,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,99
Verkoper: Animille_com
Bestseller
Productafbeelding van VIRBAC VEGGIEDENT FRESH kauwsnacks voor honden, maat M
VIRBAC VEGGIEDENT FRESH kauwsnacks voor honden, maat M
€ 26,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,33
-46%
€ 9,88
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Petstyle Living Kauwstok met kip en rundvlees - Honden snack - 100 stuks
Petstyle Living Kauwstok met kip en rundvlees - Honden snack - 100 stuks
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 71,29
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Dokas Mini Entenborst, snacks, voor honden, volwassen, eend, 70 gram
Dokas Mini Entenborst, snacks, voor honden, volwassen, eend, 70 gram
€ 272,86/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,10
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van GimCat Malt-Soft Pasta Extra, 200 gram
GimCat Malt-Soft Pasta Extra, 200 gram
€ 106,65/1kg
€ 36,09
-32%
€ 24,53
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van AniForte Gelenksnack voor honden, 300g - Met Groenlipmossel voor gewrichten en botten, hoog vleesgehalte, functionele snack, glutenvrij
AniForte Gelenksnack voor honden, 300g - Met Groenlipmossel voor gewrichten en botten, hoog vleesgehalte, functionele snack, glutenvrij
€ 221,27/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 66,38
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Trixie Chocolade Dropjes, 200 gram
Trixie Chocolade Dropjes, 200 gram
€ 73,55/1kg
€ 14,71
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Pochoutka Prospera Plus, rundvleesstukjes, 230g
Pochoutka Prospera Plus, rundvleesstukjes, 230g
€ 21,13/1l
€ 5,08
-4%
€ 4,86
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van YowUp! Hondenkoekjes, yoghurt smaak, voor honden. Natuurlijke prebiotica. 115 gram
YowUp! Hondenkoekjes, yoghurt smaak, voor honden. Natuurlijke prebiotica. 115 gram
€ 160,87/1kg
€ 18,50
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Pochoutka Rasco Premium: Kipfilet in kaasjas, 500g
Pochoutka Rasco Premium: Kipfilet in kaasjas, 500g
€ 15,02/1l
€ 7,88
-4%
€ 7,51
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Henne Pet Food - Laks Krunch, het origineel, 600g
Henne Pet Food - Laks Krunch, het origineel, 600g
€ 37,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 22,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Duvo+ Garden Bites Fruity Friends, formaat: L / Afmetingen: 12,5 cm
Duvo+ Garden Bites Fruity Friends, formaat: L / Afmetingen: 12,5 cm
€ 93,93/1kg
€ 26,30
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Beef-Stick wild hond 12 gram Gebr. de Boon Vitakraft
Beef-Stick wild hond 12 gram Gebr. de Boon Vitakraft
€ 800,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,60
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 1 x Perrito Soft Lamsvlees, gestreepte variant, 100g
1 x Perrito Soft Lamsvlees, gestreepte variant, 100g
€ 22,70/1l
€ 2,27
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Pedigree DentaStix 1, geschikt voor volwassen honden (44 kg), met rundvlees en kip
Pedigree DentaStix 1, geschikt voor volwassen honden (44 kg), met rundvlees en kip
€ 17,97/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 25,87
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 8-in-1 Tripple Smaak Kipstokjes voor Honden, 113 gram
8-in-1 Tripple Smaak Kipstokjes voor Honden, 113 gram
€ 40,27/1kg
€ 4,55
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Vital Snackies: gezonde traktaties voor de tandgezondheid van uw hond
Vital Snackies: gezonde traktaties voor de tandgezondheid van uw hond
€ 7,49
Verkoper: Ghoda
Productafbeelding van Nobby STARSNACK, gegrilde kip in folie, 144 g
Nobby STARSNACK, gegrilde kip in folie, 144 g
€ 253,68/1kg
€ 36,53
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Akinu Collageen sticks, traktatie voor honden met chondroïtine, 75 gram
Akinu Collageen sticks, traktatie voor honden met chondroïtine, 75 gram
€ 202,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,25
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® zachte kippenborst
5 kg Lyra Pet® zachte kippenborst
€ 14,40/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 105
€ 71,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® eendenborststukken
10 kg Lyra Pet® eendenborststukken
€ 12,70/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 92
€ 126,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® konijnenoren met bont
10 kg Lyra Pet® konijnenoren met bont
€ 12,20/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 131
€ 121,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® zachte kippenborst
10 kg Lyra Pet® zachte kippenborst
€ 13,80/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 105
€ 137,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® eendenborst
10 kg Lyra Pet® eendenborst
€ 13,80/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 92
€ 137,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® runderlong in een ton van 30 liter
5 kg Lyra Pet® runderlong in een ton van 30 liter
€ 10,60/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 102
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® Kleine visjes
5 kg Lyra Pet® Kleine visjes
€ 12,20/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® konijnenpootjes met vacht
5 kg Lyra Pet® konijnenpootjes met vacht
€ 12,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Animille Vanille-hondenkookjes, mini botjes, 2000g. Trainingssnacks voor honden
Animille Vanille-hondenkookjes, mini botjes, 2000g. Trainingssnacks voor honden
€ 12,49
Verkoper: Animille_com
€ 6,25/1kg
Productafbeelding van Animille konijnenoren met vacht, 500g gedroogde kauwsnacks voor honden, monoproteïne
Animille konijnenoren met vacht, 500g gedroogde kauwsnacks voor honden, monoproteïne
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,99
Verkoper: Animille_com
€ 19,98/1kg
Productafbeelding van Animille Vanille-hondenkookjes, mini botjes, 1000g. Trainingssnacks voor honden
Animille Vanille-hondenkookjes, mini botjes, 1000g. Trainingssnacks voor honden
€ 6,99
Verkoper: Animille_com
€ 6,99/1kg