Medik8 Total Moisture Dagelijkse Reinigingsgel, 145 ml

€ 48,60

€ 335,17 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 – di 13 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Haarkuren & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Alterna Caviar Moisture Intensive Ceramide Shots, 12,3 ml
Alterna Caviar Moisture Intensive Ceramide Shots, 12,3 ml
€ 4.509,17/1l
€ 54,11
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van K18 - Moleculaire herstellende haarolie, 30 ml
K18 - Moleculaire herstellende haarolie, 30 ml
€ 1.687,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 50,62
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sassoon Illuminating Restore, 170 ml
Sassoon Illuminating Restore, 170 ml
€ 186,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Revlon Professional ReStart Kleur- en Glansversterker, flacon van 200 ml
Revlon Professional ReStart Kleur- en Glansversterker, flacon van 200 ml
€ 122,40/1l
€ 24,48
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Elkaderm trea Conditioner met 5% ureum, 250 ml
Elkaderm trea Conditioner met 5% ureum, 250 ml
€ 49,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,45
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Oway Soothing Remedy: Kalmerende crème voor een gevoelige hoofdhuid, 50 ml
Oway Soothing Remedy: Kalmerende crème voor een gevoelige hoofdhuid, 50 ml
€ 611,71/1kg
€ 42,82
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Montibello Herstellende haarmasker in spray, 150 ml
Montibello Herstellende haarmasker in spray, 150 ml
€ 32,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 9,87
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van BYPHASSE Haarverzorging Mlko, serum voor het stimuleren van de haargroei, 250 ml
BYPHASSE Haarverzorging Mlko, serum voor het stimuleren van de haargroei, 250 ml
€ 18,20/1l
€ 4,55
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Joico - INNERJOI Kleurmelk, 200 ml
Joico - INNERJOI Kleurmelk, 200 ml
€ 44,70/1l
€ 8,94
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Retterspitz Haarmasker, 125 ml lotion
Retterspitz Haarmasker, 125 ml lotion
€ 55,68/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,24
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Montibello Silaplex 2 Haarhersteller, 500 ml
Montibello Silaplex 2 Haarhersteller, 500 ml
€ 61,56/1l
€ 30,78
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Brandnetel haarmasker, floracell, 30 ml
Brandnetel haarmasker, floracell, 30 ml
€ 55,33/1l
€ 1,66
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Olaplex Intensief Hydraterend Masker, 200 ml
Olaplex Intensief Hydraterend Masker, 200 ml
€ 121,70/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 24,34
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Spray voor regeneratie Limba Cosmetics Total Revitalizer Treatment Spray
Spray voor regeneratie Limba Cosmetics Total Revitalizer Treatment Spray
€ 243,30/1l
€ 72,99
Verkoper: Keratinshop
Productafbeelding van Eucerin DermoCapillaire Tonic voor de hoofdhuid, 100 ml oplossing
Eucerin DermoCapillaire Tonic voor de hoofdhuid, 100 ml oplossing
€ 388,90/1l
€ 38,89
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Intensieve haarmasker, intensieve hydratatiebehandeling, 250 ml
Intensieve haarmasker, intensieve hydratatiebehandeling, 250 ml
€ 138,24/1l
€ 38,98
-11%
€ 34,56
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kerasilk Herstellende Set
Kerasilk Herstellende Set
€ 709,00/1kg
€ 35,45
Gratis bezorging
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Hask Keratin protein 5 in 1 spray (175 ml)
Hask Keratin protein 5 in 1 spray (175 ml)
€ 74,00/1l
€ 12,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Olaplex No. 2 Bond Perfector, 2000 ml
Olaplex No. 2 Bond Perfector, 2000 ml
€ 193,39/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 386,78
Verkoper: VogueVista
Productafbeelding van Kérastase Chronologiste Olieverfrisser
Kérastase Chronologiste Olieverfrisser
€ 996,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 134,73
-€ 59,98
€ 74,75
Verkoper: Beautic

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Medik8 Total Moisture Dagelijkse Reinigingsgel, 145 ml
Gewicht
50 g
Inhoud
145 ml
Ingrediënten
Water (Aqua), Natriumcocoïlmethylisethionaat, Glycerine, Cocamidopropylbetaïne, Methylpropaandiol, Cocoglucoside, Propaandiol, Sacharide-isolaat, Inuline, Extract van rijstzemel (Oryza Sativa), Natriumcocoïlcollageenaminozuren, Glycolipiden, Glycerylolivaat, Saccharomyces-fermentatiefiltraat, Natriumcocoïlglycinaat, Polyacrylaatcrosspolymeer-6, Hydroxyacetofenon, Caprylylglycol, Natriumgluconaat, Natriumchloride, Xanthaangom, Tetranatriumglutamaatdiacetaat, Cellulose, Natriumbenzoaat, Natriumcitraat, Citroenzuur, Fructose, Fenylpropanol, Natriummetabisulfiet, Butyleenglycol, 1,2-Hexanediol, Cellulosegom, Tocoferol, Ethylhexylglycerine, Gehydrogeneerde plantaardige glyceriden citraat.
Fabrikant
Moma Beauty
EAN
0818625028732
818625028732

Gewicht
50 g
Inhoud
145 ml
Ingrediënten
Water (Aqua), Natriumcocoïlmethylisethionaat, Glycerine, Cocamidopropylbetaïne, Methylpropaandiol, Cocoglucoside, Propaandiol, Sacharide-isolaat, Inuline, Extract van rijstzemel (Oryza Sativa), Natriumcocoïlcollageenaminozuren, Glycolipiden, Glycerylolivaat, Saccharomyces-fermentatiefiltraat, Natriumcocoïlglycinaat, Polyacrylaatcrosspolymeer-6, Hydroxyacetofenon, Caprylylglycol, Natriumgluconaat, Natriumchloride, Xanthaangom, Tetranatriumglutamaatdiacetaat, Cellulose, Natriumbenzoaat, Natriumcitraat, Citroenzuur, Fructose, Fenylpropanol, Natriummetabisulfiet, Butyleenglycol, 1,2-Hexanediol, Cellulosegom, Tocoferol, Ethylhexylglycerine, Gehydrogeneerde plantaardige glyceriden citraat.
Fabrikant
Moma Beauty
EAN
0818625028732
818625028732
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van K18 Moleculaire Herstellende Leave-in Haarmasker, 150 ml
K18 Moleculaire Herstellende Leave-in Haarmasker, 150 ml
€ 533,27/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 79,99
Gratis bezorging
Verkoper: Oliviers
Productafbeelding van Olaplex No. 3 Hair Perfector Jumbo, haarversterker, 250 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, hydraterend, herstellend, versterkend, fles
Olaplex No. 3 Hair Perfector Jumbo, haarversterker, 250 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, hydraterend, herstellend, versterkend, fles
€ 320,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 100,00
-€ 20,00
€ 80,00
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van FELPS PROFESSIONAL RECONSTRUCTOR RP SET, 2 x 500 ml. Premium regeneratieproduct
FELPS PROFESSIONAL RECONSTRUCTOR RP SET, 2 x 500 ml. Premium regeneratieproduct
€ 117,99/1l
€ 117,99
Gratis bezorging
Verkoper: Keratinshop
Productafbeelding van Vichy Dercos Densi Solutions Behandeling voor voller haar, 100 ml
Vichy Dercos Densi Solutions Behandeling voor voller haar, 100 ml
€ 75.210,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,21
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Kerastase ELIXIR ULTIME haarmasker, 75 ml
Kerastase ELIXIR ULTIME haarmasker, 75 ml
€ 1.002,13/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 78,79
-4%
€ 75,16
Verkoper: Beautic
Productafbeelding van Moroccanoil Treatment Purple, 50 ml
Moroccanoil Treatment Purple, 50 ml
€ 851,80/1l
€ 42,59
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Moleculaire Bi-fase Olie, 90 ml
L'Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Moleculaire Bi-fase Olie, 90 ml
€ 324,58/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 38,95
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Kevin Murphy Re.Store Herstellende Reinigingsbehandeling, 200 ml
Kevin Murphy Re.Store Herstellende Reinigingsbehandeling, 200 ml
€ 179,35/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 35,87
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Keraphlex Set, stap 1+2 (50 + 100 ml)
Keraphlex Set, stap 1+2 (50 + 100 ml)
€ 246,33/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 36,95
Gratis bezorging
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Pharmaceris H, Stimuforten, intensieve behandeling voor stimulatie van de haargroei, 125 ml - Lange houdbaarheidsdatum!
Pharmaceris H, Stimuforten, intensieve behandeling voor stimulatie van de haargroei, 125 ml - Lange houdbaarheidsdatum!
€ 327,92/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Lakme K.Therapy Active Shock Concentraat, 8 flacons van 6 ml
Lakme K.Therapy Active Shock Concentraat, 8 flacons van 6 ml
€ 4.220,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 27,48
-7%
€ 25,32
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van CHI Silk Infusio, voor dames, geschikt voor alle haartypes, anti-frizz, hydraterend, vochtinbrengend, beschermend, herstellend, revitaliserend, glanzend, ..., 50 ml, fles, alcoholvrij, glutenvrij, parabeenvrij, sulfaatvrij
CHI Silk Infusio, voor dames, geschikt voor alle haartypes, anti-frizz, hydraterend, vochtinbrengend, beschermend, herstellend, revitaliserend, glanzend, ..., 50 ml, fles, alcoholvrij, glutenvrij, parabeenvrij, sulfaatvrij
€ 334,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 16,70
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van KERASTASE Resistance Resurfacing Strengthening Milk: Herstellende en versterkende melk voor beschadigd haar, 150 ml
KERASTASE Resistance Resurfacing Strengthening Milk: Herstellende en versterkende melk voor beschadigd haar, 150 ml
€ 350,67/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 52,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Strait Styling GLATT 1 (crème) - product om kroezend of golvend haar te strekken, 162 ml
Strait Styling GLATT 1 (crème) - product om kroezend of golvend haar te strekken, 162 ml
€ 391,75/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 15,67
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kallos KJMN Keratine Haarmasker 1000ml, 1000 ml, Voor dames, Geschikt voor beschadigd haar, Geschikt voor droog haar, Voedend, Beschermend, Herstellend, Versterkend, Keratine, Verpakking: pot
Kallos KJMN Keratine Haarmasker 1000ml, 1000 ml, Voor dames, Geschikt voor beschadigd haar, Geschikt voor droog haar, Voedend, Beschermend, Herstellend, Versterkend, Keratine, Verpakking: pot
€ 11,39/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 11,39
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Wella Professionals Invigo Color Service: Kleurverzorging, 1000 ml
Wella Professionals Invigo Color Service: Kleurverzorging, 1000 ml
€ 28,91/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,93
-14%
€ 28,91
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Revlon UniqOne Haarbehandeling, geur: lotusbloem, haarlak, voor vrouwen, geschikt voor beschadigd en droog haar, 150 ml, anti-frizz, beschermt de kleur, hydraterend, beschermend, herstellend, geeft glans, verzachtend, versterkend. Inhoudstoffen: Aqua/water/eau, cetearyl alcohol, behentrimonium chloride, cyclopentasiloxane, disodium edta,...
Revlon UniqOne Haarbehandeling, geur: lotusbloem, haarlak, voor vrouwen, geschikt voor beschadigd en droog haar, 150 ml, anti-frizz, beschermt de kleur, hydraterend, beschermend, herstellend, geeft glans, verzachtend, versterkend. Inhoudstoffen: Aqua/water/eau, cetearyl alcohol, behentrimonium chloride, cyclopentasiloxane, disodium edta,...
€ 79,67/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 11,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van ECRU® Curl Perfect Hydraterende Mist voor Krullen, 148 ml
ECRU® Curl Perfect Hydraterende Mist voor Krullen, 148 ml
€ 167,84/1l
€ 24,84
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Redken Extreme Anti-Snap Leave-in Behandeling, 250 ml
Redken Extreme Anti-Snap Leave-in Behandeling, 250 ml
€ 133,68/1l
€ 33,42
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Rich Repair, 60 seconden behandeling, 200 ml
Goldwell Dualsenses Rich Repair, 60 seconden behandeling, 200 ml
€ 180,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 36,18
Verkoper: Beautic
Productafbeelding van It's a 10, Miracle Deep Plus Keratin, haarverzorgingscrème, voor intensieve hydratatie, 295,7 ml
It's a 10, Miracle Deep Plus Keratin, haarverzorgingscrème, voor intensieve hydratatie, 295,7 ml
€ 122,18/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,70
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Selective Professional α Keratin Conditioner Masker, 500 ml
Selective Professional α Keratin Conditioner Masker, 500 ml
€ 21,84/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,92
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Wella Professionals Nioxin 4, 3-stappen systeem, 300 ml + 300 ml + 100 ml
Wella Professionals Nioxin 4, 3-stappen systeem, 300 ml + 300 ml + 100 ml
€ 64,17/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 60,43
-36%
€ 38,50
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Artego Regentanz Flex Mousse, 150 ml
Artego Regentanz Flex Mousse, 150 ml
€ 43,53/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,33
-3%
€ 9,01
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Shea Moisture Coconut & Hibiscus conditioner voor kroezend haar, 326 ml
Shea Moisture Coconut & Hibiscus conditioner voor kroezend haar, 326 ml
€ 22,04/1kg
€ 11,32
-2%
€ 11,02
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Elkaderm trea Conditioner met 5% ureum, 250 ml
Elkaderm trea Conditioner met 5% ureum, 250 ml
€ 49,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,45
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Premium Schütthaar 22g: Verfijnd haarpoeder voor het verdichten van het haar, om lichte plekken en haaruitval te camoufleren. Kleur: lichtblond
Premium Schütthaar 22g: Verfijnd haarpoeder voor het verdichten van het haar, om lichte plekken en haaruitval te camoufleren. Kleur: lichtblond
€ 454,09/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 9,99
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Morfose Milk Therapy, romige melkmasker, voedend haarmasker, 500 ml
Morfose Milk Therapy, romige melkmasker, voedend haarmasker, 500 ml
€ 15,84/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,92
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van ALFAPARF Milano Energizing Tonic, 125 ml, pompflacon, versterkend, 1 stuk, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), BUTYLEENGLYCO, PARFUM (GEURSTOF), GLYCERINE, MENTHYL LACTATE,..., Bevat sulfaten
ALFAPARF Milano Energizing Tonic, 125 ml, pompflacon, versterkend, 1 stuk, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), BUTYLEENGLYCO, PARFUM (GEURSTOF), GLYCERINE, MENTHYL LACTATE,..., Bevat sulfaten
€ 160,96/1l
€ 20,12
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Oribe Bright Blonde Radiance & Repair behandeling, 175 ml
Oribe Bright Blonde Radiance & Repair behandeling, 175 ml
€ 63,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 361,37/1l
Productafbeelding van K18 Moleculaire Herstellende Leave-in Haarmasker, 150 ml
K18 Moleculaire Herstellende Leave-in Haarmasker, 150 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 79,99
Gratis bezorging
Verkoper: Oliviers
€ 533,27/1l
Productafbeelding van Wella Professionals Nioxin Diaboost 100ml - Versterkt de haardichtheid
Wella Professionals Nioxin Diaboost 100ml - Versterkt de haardichtheid
€ 59,16
-3%
€ 57,12
Verkoper: PerfumTraders
€ 571,20/1l
Productafbeelding van Alterna Caviar Moisture Intensive Ceramide Shots, 12,3 ml
Alterna Caviar Moisture Intensive Ceramide Shots, 12,3 ml
€ 54,11
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.509,17/1l
Productafbeelding van Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 231,20
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
€ 4.624,00/1kg
Productafbeelding van K18 - Moleculaire herstellende haarolie, 30 ml
K18 - Moleculaire herstellende haarolie, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 50,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.687,33/1l
Productafbeelding van Redken Cerafill Retaliate, uniseks, 90 ml, 8 weken, fles met druppelaar. De formule kan op droog of nat haar worden gebruikt. Breng dagelijks aan op de hoofdhuid, met de nadruk op de haarwortels. Verdeel het haar... 1 stuk
Redken Cerafill Retaliate, uniseks, 90 ml, 8 weken, fles met druppelaar. De formule kan op droog of nat haar worden gebruikt. Breng dagelijks aan op de hoofdhuid, met de nadruk op de haarwortels. Verdeel het haar... 1 stuk
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 44,12
Verkoper: PerfumTraders
€ 490,22/1l
Productafbeelding van Ybera Vierde Laag Kleurbeschermingsset 3 Stappen - 3x500ml
Ybera Vierde Laag Kleurbeschermingsset 3 Stappen - 3x500ml
€ 188,99
Gratis bezorging
Verkoper: Keratinshop
€ 125,99/1l
Productafbeelding van Haarmasker met cacao-extract (kleurverrijkend masker), 200 ml
Haarmasker met cacao-extract (kleurverrijkend masker), 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 204,00/1l
Productafbeelding van Aveda Damage Remedy Intensieve Herstellende Behandeling, 150 ml, voor dames, geschikt voor normaal haar, voor herstel, in een tube. Inhoud: Water\Aqua\Eau, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Stearalkonium Chloride, Behentrimonium Chloride,...
Aveda Damage Remedy Intensieve Herstellende Behandeling, 150 ml, voor dames, geschikt voor normaal haar, voor herstel, in een tube. Inhoud: Water\Aqua\Eau, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Stearalkonium Chloride, Behentrimonium Chloride,...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 48,28
-15%
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 272,00/1l
Productafbeelding van Sebastian No.Breaker: Versterkende en stylende spray, 100 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Sebastian No.Breaker: Versterkende en stylende spray, 100 ml
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 336,60/1l
Productafbeelding van Aveda 18084019580, voor dames, geschikt voor alle haartypes, geschikt voor alle haarkleuren, versterkend, herstellend, beschermend, glanzend, anti-frizz, 100 ml, tube
Aveda 18084019580, voor dames, geschikt voor alle haartypes, geschikt voor alle haarkleuren, versterkend, herstellend, beschermend, glanzend, anti-frizz, 100 ml, tube
€ 39,78
-17%
€ 32,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 329,90/1l
Productafbeelding van Sassoon Illuminating Restore, 170 ml
Sassoon Illuminating Restore, 170 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 186,00/1l
Productafbeelding van I.C.O.N Cure Spray, Haarspray, voor dames, geschikt voor alle haartypes, 250 ml, glansgevend, 1 stuk
I.C.O.N Cure Spray, Haarspray, voor dames, geschikt voor alle haartypes, 250 ml, glansgevend, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 30,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 123,96/1l
Productafbeelding van Revlon All In One Haarbehandeling, Limited Edition Altana Bonmati 1
Revlon All In One Haarbehandeling, Limited Edition Altana Bonmati 1
€ 29,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 197,20/1l
Productafbeelding van Aveda 18084042212, Haarcrème, voor dames, 150 ml, geschikt voor alle haartypes, verstevigend, geschikt voor alle kleuren
Aveda 18084042212, Haarcrème, voor dames, 150 ml, geschikt voor alle haartypes, verstevigend, geschikt voor alle kleuren
€ 72,70
-58%
€ 30,05
Verkoper: PerfumTraders
€ 200,33/1l
Productafbeelding van Revlon Antioxidant Poeder Primer, zakjes, 30x5g, Re/Start Color
Revlon Antioxidant Poeder Primer, zakjes, 30x5g, Re/Start Color
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 28,56/1l
Productafbeelding van KMS Allsmooth Glansversterkende Lotion, 150 ml
KMS Allsmooth Glansversterkende Lotion, 150 ml
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 183,60/1l
Productafbeelding van Maria Nila Styling Paste, 100 ml
Maria Nila Styling Paste, 100 ml
€ 45,71
-44%
€ 25,41
Verkoper: PerfumTraders
€ 254,10/1l
Productafbeelding van KERASILK 4021609312598, Haarcrème, voor dames, 150 ml, voor grof haar, verzachtend, geschikt voor alle haarkleuren
KERASILK 4021609312598, Haarcrème, voor dames, 150 ml, voor grof haar, verzachtend, geschikt voor alle haarkleuren
€ 24,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 163,87/1l