Kleur:

Wit

mfa | Ultrasoon reinigingsapparaat voor brillen, gouden en zilveren sieraden (met zilverbad) | Ultrasoon reiniger voor brillen | Sieradenreiniger | Ultrasoon apparaat

€ 49,99

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 1 – vr 2 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Ultrasoonreinigers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van VEVOR Ultrasoonreiniger, 0,8 liter. Ultrasoon reinigingsapparaat voor sieraden, met LED-display. Geschikt voor het reinigen van brillen
VEVOR Ultrasoonreiniger, 0,8 liter. Ultrasoon reinigingsapparaat voor sieraden, met LED-display. Geschikt voor het reinigen van brillen
€ 34,99/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van Ultrasoon reiniger, 30 liter. Ultrasoon reinigingsapparaat voor sieraden en brillen
Ultrasoon reiniger, 30 liter. Ultrasoon reinigingsapparaat voor sieraden en brillen
€ 6,37/1l
€ 190,99
Gratis bezorging
Verkoper: ucohome
Productafbeelding van Bedieningspaneel ultrasoonreiniger. Ultrasoonreiniger 30 liter. Ultrasoon reinigingsapparaat, 40 kHz, 600 W. Digitaal ultrasoonreiniger. Geschikt voor sieraden
Bedieningspaneel ultrasoonreiniger. Ultrasoonreiniger 30 liter. Ultrasoon reinigingsapparaat, 40 kHz, 600 W. Digitaal ultrasoonreiniger. Geschikt voor sieraden
€ 6,33/1l
€ 189,99
Gratis bezorging
Verkoper: ucohome
Productafbeelding van Professionele ultrasoon reiniger, reinigingsapparaat, 46000 Hz, 600 ml waterreservoir
Professionele ultrasoon reiniger, reinigingsapparaat, 46000 Hz, 600 ml waterreservoir
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 28,68
Verkoper: Northpoint
Productafbeelding van Grundig UC 5620 ultrasoon reiniger
Grundig UC 5620 ultrasoon reiniger
€ 101,94/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 50,97
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van SWAREY 680ml Mini ultrasone reiniger. Ultrasone reinigers. Ultrasone reiniger. Ultrasone reiniger. Ultrasone reiniger
SWAREY 680ml Mini ultrasone reiniger. Ultrasone reinigers. Ultrasone reiniger. Ultrasone reiniger. Ultrasone reiniger
€ 58,81/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: SWAREY-Official
Productafbeelding van ProfiCare 331200 ProfiCare PC-USR 3120 Ultraschallreiniger
ProfiCare 331200 ProfiCare PC-USR 3120 Ultraschallreiniger
€ 97,55/1l
€ 39,02
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van SWAREY 500ml ultrasoon reiniger, 45000 Hz. Ultrasoon reinigingsapparaat met mand en 5 tijdinstellingen. Professioneel ultrasoon apparaat voor brillen, sieraden, ringen, tandprotheses, horloges, munten en gereedschap
SWAREY 500ml ultrasoon reiniger, 45000 Hz. Ultrasoon reinigingsapparaat met mand en 5 tijdinstellingen. Professioneel ultrasoon apparaat voor brillen, sieraden, ringen, tandprotheses, horloges, munten en gereedschap
€ 79,98/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: SWAREY-Official
Productafbeelding van Ultrasoon reiniger 49 kHz met UV-licht, 340 ml – geschikt voor beugels, retainers en sieraden
Ultrasoon reiniger 49 kHz met UV-licht, 340 ml – geschikt voor beugels, retainers en sieraden
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: Fyntera
Productafbeelding van Strex Ultrasoon Reiniger 600ml - 360º - Ultrasone Reiniger - Reinigingsapparaat Voor Brillen / Sieraden / Horloge / Munten
Strex Ultrasoon Reiniger 600ml - 360º - Ultrasone Reiniger - Reinigingsapparaat Voor Brillen / Sieraden / Horloge / Munten
€ 83,32/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: SBD-Trading-BV
Productafbeelding van UV-desinfectiedoos, UV-sanitizer, ultrasoon reinigingsapparaat, draadloze oplader
UV-desinfectiedoos, UV-sanitizer, ultrasoon reinigingsapparaat, draadloze oplader
€ 13,42
Verkoper: Northpoint
Productafbeelding van Ultrasoon reiniger 10 liter, ultrasoon reinigingsapparaat 260W, ultrasoon reiniger met dubbele frequentie, ultrasoon juwelenreiniger, ultrasoon reiniger, ultrasoon reinigingsapparaat, bril met LED-scherm
Ultrasoon reiniger 10 liter, ultrasoon reinigingsapparaat 260W, ultrasoon reiniger met dubbele frequentie, ultrasoon juwelenreiniger, ultrasoon reiniger, ultrasoon reinigingsapparaat, bril met LED-scherm
€ 10,20/1l
€ 101,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zerbaco
Productafbeelding van Draagbare ultrasoonreiniger voor sieraden, brillen en kunstgebitten, AI-gegenereerde afbeelding
Draagbare ultrasoonreiniger voor sieraden, brillen en kunstgebitten
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: Kauf-CR07
Productafbeelding van Ultrasoon reiniger, 30 liter. Ultrasoon reinigingsapparaat voor sieraden en brillen
Ultrasoon reiniger, 30 liter. Ultrasoon reinigingsapparaat voor sieraden en brillen
€ 6,50/1l
€ 194,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zerbaco
Productafbeelding van Ultrasone Reiniger - Ultrasoon Schoonmaakapparaat - Ultrasoon Bad - Sieraden Reiniger - Brillenreiniger
Ultrasone Reiniger - Ultrasoon Schoonmaakapparaat - Ultrasoon Bad - Sieraden Reiniger - Brillenreiniger
€ 624,99
Gratis bezorging
Verkoper: Selius
Productafbeelding van Minicee ultrasoon reiniger, 450 ml, voor brillen en sieraden, wit
Minicee ultrasoon reiniger, 450 ml, voor brillen en sieraden, wit
€ 22,03
Verkoper: THRONEDAY
Productafbeelding van Ultrasone reiniger - 1.3 liter - 60W - 40kHz - voor sieraden en brillen - zilver
Ultrasone reiniger - 1.3 liter - 60W - 40kHz - voor sieraden en brillen - zilver
€ 120,99
Gratis bezorging
Verkoper: Selius
Productafbeelding van SWAREY Ultrasone reiniger. Ultrasone reiniger, 6,5 liter. Ultrasone bad. Ultrasone reiniger, 40.000 Hz, geschikt voor brillen, sieraden en horloges
SWAREY Ultrasone reiniger. Ultrasone reiniger, 6,5 liter. Ultrasone bad. Ultrasone reiniger, 40.000 Hz, geschikt voor brillen, sieraden en horloges
€ 22,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 142,99
Gratis bezorging
Verkoper: SWAREY-Official
Productafbeelding van Ultrasone reiniger - Ultrasoon schoonmaakapparaat - Ultrasoon bad - Reiniger voor sieraden
Ultrasone reiniger - Ultrasoon schoonmaakapparaat - Ultrasoon bad - Reiniger voor sieraden
€ 31,00/1l
€ 309,99
Gratis bezorging
Verkoper: Selius

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Hoogwaardige reiniging voor brillen en meer
De mfa ultrasoon reiniger zorgt voor een krachtige en tegelijkertijd zachte reiniging van delicate objecten. Dankzij de optimale ultrasone frequentie van 45.000 Hz verwijdert dit apparaat zelfs hardnekkig vuil betrouwbaar en voorzichtig. Ideaal voor brillen, protheses, babyaccessoires en nog veel meer.

Geruisloos en comfortabel
Met een bedrijfsgeluid van minder dan 55 dB werkt het apparaat bijna geruisloos. Perfect voor gebruik thuis of op kantoor. De eenvoudige bediening met één druk op de knop maakt het reinigingsproces gemakkelijk: deksel openen, objecten plaatsen, knop indrukken – en het reinigingsproces start automatisch.

Modern design en compact ontwerp
Het elegante en minimalistische design past harmonieus in elke omgeving. Met een gewicht van slechts 350 g is de ultrasoon reiniger gemakkelijk te transporteren en ideaal voor gebruik onderweg.

Energiezuinig en veilig
Na afloop van het reinigingsproces schakelt het apparaat automatisch uit. Dit bespaart energie en biedt extra veiligheid.

Productvoordelen in één oogopslag:

  • Veelzijdig gebruik: Brillen, protheses, babyaccessoires, munten en meer

  • Hoogfrequente ultrasoon (45.000 Hz): Efficiënte en zachte reiniging

  • Stil (< 55 dB): Nauwelijks hoorbare bedrijfsgeluiden

  • 30% efficiënter: Geoptimaliseerde ultrasone frequentie en kuipvorm voor maximale reinigingskracht

  • Compact en licht: Perfect voor thuis en onderweg

  • Eenvoudige bediening: Start met één knop en automatische uitschakeling

Gebruik:

  1. Vul de ultrasoon reiniger met water of reinigingsoplossing.

  2. Plaats de objecten en sluit het deksel.

  3. Druk op de startknop – het reinigingsproces begint automatisch.

  4. Na afloop schakelt het apparaat automatisch uit.

Ervaar een eenvoudige, effectieve en zachte reiniging met de mfa ultrasoon reiniger – voor een stralende glans en hygiënische reinheid!

Kleur
Wit
Fabrikant
mfa
Gewicht
0.59 kg
EAN
0728434938903

Kleur
Wit
Fabrikant
mfa
Gewicht
0.59 kg
EAN
0728434938903
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 2 x CR2450 WILHELM lithium knoopcel, 3V, 600mAh, ø24x5,0mm, batterij DL2450
2 x CR2450 WILHELM lithium knoopcel, 3V, 600mAh, ø24x5,0mm, batterij DL2450
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 1874
€ 27,84
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 1956
€ 99,74
Gratis bezorging
Verkoper: GrupaGSM
Productafbeelding van Professionele ultrasoon reiniger, reinigingsapparaat, 46000 Hz, 600 ml waterreservoir
Professionele ultrasoon reiniger, reinigingsapparaat, 46000 Hz, 600 ml waterreservoir
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 28,68
Verkoper: Northpoint
Productafbeelding van Grundig UC 5620 ultrasoon reiniger
Grundig UC 5620 ultrasoon reiniger
€ 101,94/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 50,97
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Philips AquaClean CA6903/22: Originele waterfilters, Saeco, 2 stuks. Geschikt voor de 800, 1200, 2200, 3200, 4300, 4400, 5400 en 5500 series. Materiaal: kunststof. Inhoud: 2 stuks. Vulgraad: 70%. Afmetingen: 130 mm
Philips AquaClean CA6903/22: Originele waterfilters, Saeco, 2 stuks. Geschikt voor de 800, 1200, 2200, 3200, 4300, 4400, 5400 en 5500 series. Materiaal: kunststof. Inhoud: 2 stuks. Vulgraad: 70%. Afmetingen: 130 mm
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 261
€ 41,26
-17%
€ 33,99
Gratis bezorging
Verkoper: DerTrade-Online
Productafbeelding van Philips OneBlade 360 QP2724/23 heren scheerapparaat, zwart-groen, 3-in-1, reistas, 3 kammen (1 mm, 3 mm, 5 mm), USB-oplader, waterdicht, voor het stylen van gezichtsbeharing
Philips OneBlade 360 QP2724/23 heren scheerapparaat, zwart-groen, 3-in-1, reistas, 3 kammen (1 mm, 3 mm, 5 mm), USB-oplader, waterdicht, voor het stylen van gezichtsbeharing
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 525
€ 39,99
-12%
€ 34,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van mfa Ultrasone Reiniger voor Brillen, Sieraden en Horloges 45000Hz
mfa Ultrasone Reiniger voor Brillen, Sieraden en Horloges 45000Hz
€ 162,50/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 52,00
Gratis bezorging
Verkoper: mfa
Productafbeelding van Kruzzel 22915 Petanque-set met 8 ballen, nylon hoes, 7,3 cm
Kruzzel 22915 Petanque-set met 8 ballen, nylon hoes, 7,3 cm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 23,09
Verkoper: Dareknaklik
Productafbeelding van Licorne Bike Stella, premium stadsfiets, verkrijgbaar in de maten 20, 24, 26 en 28 inch. Fiets voor meisjes, heren en dames, met 21 versnellingen (6 versnellingen bij 20 inch). Hollandse stadsfiets
Licorne Bike Stella, premium stadsfiets, verkrijgbaar in de maten 20, 24, 26 en 28 inch. Fiets voor meisjes, heren en dames, met 21 versnellingen (6 versnellingen bij 20 inch). Hollandse stadsfiets
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 306
€ 289,99
Verkoper: LICORNE_BIKE
Productafbeelding van 2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2121
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van Grundig UC 6620 ultrasoon reiniger
Grundig UC 6620 ultrasoon reiniger
€ 278,18/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 153,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van SWAREY 680ml Mini ultrasone reiniger. Ultrasone reinigers. Ultrasone reiniger. Ultrasone reiniger. Ultrasone reiniger
SWAREY 680ml Mini ultrasone reiniger. Ultrasone reinigers. Ultrasone reiniger. Ultrasone reiniger. Ultrasone reiniger
€ 58,81/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: SWAREY-Official
Productafbeelding van VEVOR Ultrasoonreiniger, 0,8 liter. Ultrasoon reinigingsapparaat voor sieraden, met LED-display. Geschikt voor het reinigen van brillen
VEVOR Ultrasoonreiniger, 0,8 liter. Ultrasoon reinigingsapparaat voor sieraden, met LED-display. Geschikt voor het reinigen van brillen
€ 34,99/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van ProfiCare 331200 ProfiCare PC-USR 3120 Ultraschallreiniger
ProfiCare 331200 ProfiCare PC-USR 3120 Ultraschallreiniger
€ 97,55/1l
€ 39,02
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van JONR ED12: Accu-stofzuiger voor nat en droog gebruik – 3,5 kg, ultralicht, met reiniging langs randen (1 mm), waterreservoir van 750 ml, automatische zelfreiniging
JONR ED12: Accu-stofzuiger voor nat en droog gebruik – 3,5 kg, ultralicht, met reiniging langs randen (1 mm), waterreservoir van 750 ml, automatische zelfreiniging
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 335
€ 159,99
Gratis bezorging
Verkoper: WohnWunder
Productafbeelding van Planetarium-sterrenhemelprojector, galaxy-projectorlamp voor slaapkamerplafond, LED-sterrenhemelprojector voor kinderen en volwassenen, cadeau
Planetarium-sterrenhemelprojector, galaxy-projectorlamp voor slaapkamerplafond, LED-sterrenhemelprojector voor kinderen en volwassenen, cadeau
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 204
€ 41,38
-17%
€ 34,24
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van LED-sterren, maanvormige lichtgordijn, lichtketting, 8 lichtmodi, geschikt voor binnen, feestjes, ramen, tuin, bruiloften, kerst, decoratie, kleurrijk
LED-sterren, maanvormige lichtgordijn, lichtketting, 8 lichtmodi, geschikt voor binnen, feestjes, ramen, tuin, bruiloften, kerst, decoratie, kleurrijk
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 177
€ 27,89
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van ZELURXX Bladloze ventilator, torenventilator, stille staande ventilator met 3 ventilatorsnelheden, 12 uur timer, afstandsbediening, luchtzuivering, wit
ZELURXX Bladloze ventilator, torenventilator, stille staande ventilator met 3 ventilatorsnelheden, 12 uur timer, afstandsbediening, luchtzuivering, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 29
Gebruikt
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop
Productafbeelding van UISEBRT Vliegenraam, 80 x 100 cm, Insektenbescherming, Vliegenhor, Muggengaas, met aluminium frame, zonder boren en schroeven, antraciet
UISEBRT Vliegenraam, 80 x 100 cm, Insektenbescherming, Vliegenhor, Muggengaas, met aluminium frame, zonder boren en schroeven, antraciet
€ 21,09/1m
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 209
€ 21,09
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van PROFICARE Haardroger PC-HT 3010, 2200W, Ionische technologie, modelnummer 302801
PROFICARE Haardroger PC-HT 3010, 2200W, Ionische technologie, modelnummer 302801
€ 65,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 26,00
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van Raamreinigingsrobot, Intelligente sproeimodus, 90W raamzuiger, 5600Pa, Raamreiniger, Met UPS-bescherming tegen stroomuitval, Drie automatische reinigingsmodi
Raamreinigingsrobot, Intelligente sproeimodus, 90W raamzuiger, 5600Pa, Raamreiniger, Met UPS-bescherming tegen stroomuitval, Drie automatische reinigingsmodi
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 85
€ 73,99
Gratis bezorging
Verkoper: OrberStore
Productafbeelding van Arendo Aromaverspreider, luchtbevochtiger, vernevelaar met houten uitstraling, diffuser met 7 kleuren LED-verlichting, timerfunctie, 300 ml, lichtbruin
Arendo Aromaverspreider, luchtbevochtiger, vernevelaar met houten uitstraling, diffuser met 7 kleuren LED-verlichting, timerfunctie, 300 ml, lichtbruin
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 46,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Elektrische grastrimmer LYCOS E/500T (rood/grijs, 500 Watt)
Elektrische grastrimmer LYCOS E/500T (rood/grijs, 500 Watt)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 362
€ 54,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 31,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van SWAREY 500ml ultrasoon reiniger, 45000 Hz. Ultrasoon reinigingsapparaat met mand en 5 tijdinstellingen. Professioneel ultrasoon apparaat voor brillen, sieraden, ringen, tandprotheses, horloges, munten en gereedschap
SWAREY 500ml ultrasoon reiniger, 45000 Hz. Ultrasoon reinigingsapparaat met mand en 5 tijdinstellingen. Professioneel ultrasoon apparaat voor brillen, sieraden, ringen, tandprotheses, horloges, munten en gereedschap
€ 79,98/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: SWAREY-Official
Productafbeelding van Xiaomi Redmi Note 10 5G - 5G smartphone - Dual-SIM - 4 GB RAM / 128 GB opslag - 6,5 inch - 2400 x 1080 pixels (90 Hz)
Xiaomi Redmi Note 10 5G - 5G smartphone - Dual-SIM - 4 GB RAM / 128 GB opslag - 6,5 inch - 2400 x 1080 pixels (90 Hz)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 109
€ 399,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Plafondventilator 80W, stille plafondlamp met ventilator, dimbaar, met verlichting en afstandsbediening. Lamp en ventilator kunnen afzonderlijk worden ingeschakeld
Plafondventilator 80W, stille plafondlamp met ventilator, dimbaar, met verlichting en afstandsbediening. Lamp en ventilator kunnen afzonderlijk worden ingeschakeld
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 117
€ 85,99
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van Makita DHW 180 Z accu hogedrukreiniger 18 V 24 bar solo - zonder accu, zonder oplader
Makita DHW 180 Z accu hogedrukreiniger 18 V 24 bar solo - zonder accu, zonder oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 135,59
-€ 18,69
€ 116,90
Verkoper: RA-Trading
Productafbeelding van Blackview R50: 1,85 inch smartwatch, waterdicht (5 ATM), met telefoonfunctie, sportklok met meer dan 100 sportmodi, fitnessklok, hartslag- en slaapmonitor, geschikt voor Android en iOS
Blackview R50: 1,85 inch smartwatch, waterdicht (5 ATM), met telefoonfunctie, sportklok met meer dan 100 sportmodi, fitnessklok, hartslag- en slaapmonitor, geschikt voor Android en iOS
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 860
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop
Productafbeelding van Einhell elektrische grastrimmer GC-ET 4530 set
Einhell elektrische grastrimmer GC-ET 4530 set
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 215
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 4 beoordelingen
Beoordeeld op 2 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
maakt brillen schoon en ziet er mooi uit
Kleur Wit
Beoordeeld op 12 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Werkt best goed.
Kleur Wit
Beoordeeld op 26 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Kleur Wit
Beoordeeld op 16 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Kleur Wit
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van VEVOR 50 liter ultrasoon reiniger, professionele ultrasoon reinigingsmachine met reinigingsmand en digitale display, 840 W roestvrijstalen reinigingsmachine met 40 kHz frequentie en wielen, geschikt voor onderdelen, carburateurs en instrumenten
VEVOR 50 liter ultrasoon reiniger, professionele ultrasoon reinigingsmachine met reinigingsmand en digitale display, 840 W roestvrijstalen reinigingsmachine met 40 kHz frequentie en wielen, geschikt voor onderdelen, carburateurs en instrumenten
€ 520,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
€ 10,42/1l
Productafbeelding van Elektrische olieverversingsmachine voor automatische transmissies, DC12V, spoelsysteem voor olieverversing, 0-60PSI, apparaat voor automaatolie (ATF), machine voor het spoelen en vervangen van transmissieolie
Elektrische olieverversingsmachine voor automatische transmissies, DC12V, spoelsysteem voor olieverversing, 0-60PSI, apparaat voor automaatolie (ATF), machine voor het spoelen en vervangen van transmissieolie
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 474,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van VEVOR Ultrasoonreiniger, 0,8 liter. Ultrasoon reinigingsapparaat voor sieraden, met LED-display. Geschikt voor het reinigen van brillen
VEVOR Ultrasoonreiniger, 0,8 liter. Ultrasoon reinigingsapparaat voor sieraden, met LED-display. Geschikt voor het reinigen van brillen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
€ 34,99/1l
Productafbeelding van Ultrasone Reiniger, 0,8L, Model Kd504
Ultrasone Reiniger, 0,8L, Model Kd504
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 39,99
Verkoper: Luxtom
€ 49,99/1l
Productafbeelding van VEVOR JPS-80A Ultrasoonreiniger, 22 liter, ultrasoon reiniger, ultrasoon reinigingsapparaat, roestvrij staal, met digitale display
VEVOR JPS-80A Ultrasoonreiniger, 22 liter, ultrasoon reiniger, ultrasoon reinigingsapparaat, roestvrij staal, met digitale display
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 113
€ 233,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
€ 10,64/1l
Productafbeelding van VEVOR Ultrasoonreiniger 30L, ultrasoon reinigingsapparaat voor sieraden, roestvrij staal
VEVOR Ultrasoonreiniger 30L, ultrasoon reinigingsapparaat voor sieraden, roestvrij staal
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 215,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van VEVOR 30 liter ultrasoon reiniger, professionele ultrasoon reinigingsmachine met reinigingsmand en digitale display, 480 W roestvrij staal, 40 kHz, industriële reinigingsmachine voor onderdelen, carburateurs, instrumenten
VEVOR 30 liter ultrasoon reiniger, professionele ultrasoon reinigingsmachine met reinigingsmand en digitale display, 480 W roestvrij staal, 40 kHz, industriële reinigingsmachine voor onderdelen, carburateurs, instrumenten
€ 255,20
-€ 42,21
€ 212,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
€ 7,10/1l
Productafbeelding van VEVOR Ultrasoonreiniger, ultrasoon roestvrijstalen reinigingsapparaat, 752 W, 30 liter. Ultrasoon reiniger met digitale display (0-30 minuten), geschikt voor het reinigen van sieraden, brillen, horloges, enz. met behulp van ultrasoon.
VEVOR Ultrasoonreiniger, ultrasoon roestvrijstalen reinigingsapparaat, 752 W, 30 liter. Ultrasoon reiniger met digitale display (0-30 minuten), geschikt voor het reinigen van sieraden, brillen, horloges, enz. met behulp van ultrasoon.
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 247,20
-€ 41,21
€ 205,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
€ 6,87/1l
Productafbeelding van VEVOR Ultrasoonreiniger, professioneel ultrasoon reinigingsapparaat met draaiknopbediening, 30 liter. Reinigingsapparaat met mand en reinigingsbolletjes. Ultrasoonapparaat voor horloges, scheerapparaten, sieraden, munten
VEVOR Ultrasoonreiniger, professioneel ultrasoon reinigingsapparaat met draaiknopbediening, 30 liter. Reinigingsapparaat met mand en reinigingsbolletjes. Ultrasoonapparaat voor horloges, scheerapparaten, sieraden, munten
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 280,00
-€ 38,01
€ 241,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
€ 10,80/1l
Productafbeelding van Ultrasone reiniger, 230W, 6,5 liter, modelnummer 16582
Ultrasone reiniger, 230W, 6,5 liter, modelnummer 16582
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 119,99
Verkoper: Luxtom
€ 20,00/1l
Productafbeelding van VEVOR Ultrasoonreiniger 30L, digitaal ultrasoon reinigingsapparaat voor platen, roestvrij staal, 600W
VEVOR Ultrasoonreiniger 30L, digitaal ultrasoon reinigingsapparaat voor platen, roestvrij staal, 600W
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 211,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
€ 7,07/1l
Productafbeelding van VEVOR Ultrasoon reiniger 30L met timer, verwarming en mand, professionele digitale ultrasoon reinigingsmachine, 360W reinigingsapparaat voor laboratoriumgereedschap, metalen onderdelen, carburateurs, messing, auto-onderdelen, motoronderdelen
VEVOR Ultrasoon reiniger 30L met timer, verwarming en mand, professionele digitale ultrasoon reinigingsmachine, 360W reinigingsapparaat voor laboratoriumgereedschap, metalen onderdelen, carburateurs, messing, auto-onderdelen, motoronderdelen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 239,40
-€ 40,41
€ 198,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
€ 6,63/1l
Productafbeelding van KRAFT&DELE | Verbeterde ultrasoonreiniger, 2 liter, professionele digitale ultrasoon reiniger voor laboratoriumgebruik, met verwarmingstimer voor het reinigen van sieraden, brillen
KRAFT&DELE | Verbeterde ultrasoonreiniger, 2 liter, professionele digitale ultrasoon reiniger voor laboratoriumgebruik, met verwarmingstimer voor het reinigen van sieraden, brillen
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 64,98
Verkoper: Luxtom
€ 32,49/1l
Productafbeelding van VEVOR 15 liter ultrasoon reiniger (600 W verwarming, 360 W ultrasoon). Professionele digitale ultrasoon reiniger voor laboratoriumgebruik, met verwarmingstimer, voor het reinigen van glazen instrumenten voor tandheelkunde
VEVOR 15 liter ultrasoon reiniger (600 W verwarming, 360 W ultrasoon). Professionele digitale ultrasoon reiniger voor laboratoriumgebruik, met verwarmingstimer, voor het reinigen van glazen instrumenten voor tandheelkunde
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 158,80
-€ 34,81
€ 123,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
€ 8,27/1l
Productafbeelding van VEVOR JPS-40A Ultrasoonreiniger, 10 liter, ultrasoon reiniger, ultrasoon reinigingsapparaat, roestvrij staal, met digitale display
VEVOR JPS-40A Ultrasoonreiniger, 10 liter, ultrasoon reiniger, ultrasoon reinigingsapparaat, roestvrij staal, met digitale display
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 113
€ 124,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
€ 12,50/1l
Productafbeelding van VEVOR 6L Verbeterde ultrasoonreiniger (200W verwarming, 180W ultrasoon) Professionele digitale ultrasoon reiniger voor laboratoriumgebruik, met verwarmingstimer, voor het reinigen van sieraden, brillen en instrumenten
VEVOR 6L Verbeterde ultrasoonreiniger (200W verwarming, 180W ultrasoon) Professionele digitale ultrasoon reiniger voor laboratoriumgebruik, met verwarmingstimer, voor het reinigen van sieraden, brillen en instrumenten
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 119,77
-€ 30,78
€ 88,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
€ 14,83/1l
Productafbeelding van VEVOR 10 liter verbeterde ultrasoonreiniger (400 W verwarming, 240 W ultrasoon). Professionele digitale ultrasoonreiniger voor laboratoria, met verwarmingstimer, voor het reinigen van onderdelen en instrumenten
VEVOR 10 liter verbeterde ultrasoonreiniger (400 W verwarming, 240 W ultrasoon). Professionele digitale ultrasoonreiniger voor laboratoria, met verwarmingstimer, voor het reinigen van onderdelen en instrumenten
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 100,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
€ 10,10/1l
Productafbeelding van VEVOR 22 liter ultrasoon reiniger met dubbele frequentie en verwarming, geschikt voor sieraden, ringen, brillen, printplaten, protheses en andere kleine onderdelen. Werkt op 28/40 kHz
VEVOR 22 liter ultrasoon reiniger met dubbele frequentie en verwarming, geschikt voor sieraden, ringen, brillen, printplaten, protheses en andere kleine onderdelen. Werkt op 28/40 kHz
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 209,30
-€ 47,31
€ 161,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
€ 7,36/1l
Productafbeelding van VEVOR 1,5L ultrasoon reiniger, 360W digitale ultrasoon reiniger met eco-modus, 40 kHz industriële ultrasoon reiniger met verwarming en timer, geschikt voor houders, sieraden, gereedschap
VEVOR 1,5L ultrasoon reiniger, 360W digitale ultrasoon reiniger met eco-modus, 40 kHz industriële ultrasoon reiniger met verwarming en timer, geschikt voor houders, sieraden, gereedschap
€ 181,90
-€ 34,91
€ 146,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
€ 9,80/1l
Productafbeelding van VEVOR 15 liter ultrasoon reiniger, professionele ultrasoon reinigingsmachine met reinigingsmand en digitale display, 240W roestvrij staal, 40 kHz. Industriële reinigingsmachine voor onderdelen, carburateurs, instrumenten
VEVOR 15 liter ultrasoon reiniger, professionele ultrasoon reinigingsmachine met reinigingsmand en digitale display, 240W roestvrij staal, 40 kHz. Industriële reinigingsmachine voor onderdelen, carburateurs, instrumenten
€ 182,90
-€ 43,91
€ 138,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
€ 9,27/1l