2 stuks tandvlekvreugende mondwater, 30 ml. Tandvlekvreugend mondwater, mondspoeling voor frisse adem, voor een frisse en langdurige geur, compacte fles

€ 31,95

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Mondspoelingen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van 20 stuks mondwater, draagbaar, milde muntsmaak, verfrist de adem, mondverzorging, tandreiniging, mondwater
20 stuks mondwater, draagbaar, milde muntsmaak, verfrist de adem, mondverzorging, tandreiniging, mondwater
€ 88,00/1kg
€ 22,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Mondspoelmiddel voor gezond tandvlees en frisse adem, 400 ml
Mondspoelmiddel voor gezond tandvlees en frisse adem, 400 ml
€ 29,10/1l
€ 11,64
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Mondspoelmiddel voor een frisse adem, 500 ml, LOE
Mondspoelmiddel voor een frisse adem, 500 ml, LOE
€ 25,60/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,80
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Dagelijkse mondspoeling voor extra frisse adem, 500 ml
Dagelijkse mondspoeling voor extra frisse adem, 500 ml
€ 18,92/1l
€ 9,46
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van MONDWATER voor dagelijks gebruik, 1000 ml
MONDWATER voor dagelijks gebruik, 1000 ml
€ 27,19/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,19
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Listerine Mondwater clean & fresh (500 ml)
Listerine Mondwater clean & fresh (500 ml)
€ 3,56/1l
€ 3,19
-44%
€ 1,78
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van MONDWATER voor dagelijks gebruik, 600 ml
MONDWATER voor dagelijks gebruik, 600 ml
€ 38,78/1l
€ 23,27
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kin Kin Fresh, mondwater voor frisse adem, 500 ml
Kin Kin Fresh, mondwater voor frisse adem, 500 ml
€ 35,42/1l
€ 17,71
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Aloe Vera mondwater, 500 ml
Aloe Vera mondwater, 500 ml
€ 15,14/1l
€ 7,57
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Oraldine Antiseptische Mondspoeling, 400 ml
Oraldine Antiseptische Mondspoeling, 400 ml
€ 58,17/1l
€ 23,27
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van DENTIBLANC Alcoholvrije mondspoeling #Mint, 500 ml
DENTIBLANC Alcoholvrije mondspoeling #Mint, 500 ml
€ 50,12/1l
€ 20,05
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Colgate Periogard mondwater voor tandvleesbescherming en frisse adem, 2 x 400 ml
Colgate Periogard mondwater voor tandvleesbescherming en frisse adem, 2 x 400 ml
€ 20,00/1kg
€ 18,00
Gratis bezorging
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van Mondwater concentraat Bombastus, 500 ml
Mondwater concentraat Bombastus, 500 ml
€ 45,58
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Listerine Menthol mondwater, 250 ml
Listerine Menthol mondwater, 250 ml
€ 44,28/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,07
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van HALITA mondwater tegen halitose (slechte adem), alcoholvrij, 500 ml
HALITA mondwater tegen halitose (slechte adem), alcoholvrij, 500 ml
€ 20,98/1kg
€ 12,23
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Mondspoelmiddel voor het tandvlees, 400 ml
Mondspoelmiddel voor het tandvlees, 400 ml
€ 59,42/1l
€ 23,77
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Listerine mondwater, frisse munt, 500 ml - voordeelverpakking - 25 stuks
Listerine mondwater, frisse munt, 500 ml - voordeelverpakking - 25 stuks
€ 13,20/1l
€ 197,95
-€ 33,00
€ 164,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van SENSIKIN mondwater, 500 ml
SENSIKIN mondwater, 500 ml
€ 47,22/1l
€ 23,61
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Listerine - Mondwater tegen tandsteen - 500 ml
Listerine - Mondwater tegen tandsteen - 500 ml
€ 6,38/1kg
€ 3,19
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van VITIS Whitening mondspoelmiddel, 500 ml
VITIS Whitening mondspoelmiddel, 500 ml
€ 13,38/1kg
€ 9,86
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Deze mondspoeling helpt om de tanden schoon te houden en verkleuringen te verwijderen, waardoor deze zorgt voor een grondige reiniging van de tanden en perfect is voor mondhygiëne na het eten of 's ochtends. Mondspoeling voor frisse adem, speciaal ontwikkeld voor een schoon en stralend mondgevoel
Fabrikant
EAN
9789464561692

Fabrikant
EAN
9789464561692
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 6x LISTERINE 1 liter mondwater, smaak: frisse munt, extra verfrissend. Beschermt het tandvlees, neutraliseert geurtjes, reinigt de tanden en heeft een mintsmaak
6x LISTERINE 1 liter mondwater, smaak: frisse munt, extra verfrissend. Beschermt het tandvlees, neutraliseert geurtjes, reinigt de tanden en heeft een mintsmaak
€ 3,41/1l
€ 20,43
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van CB12 mondspoelmiddel, 500 ml oplossing
CB12 mondspoelmiddel, 500 ml oplossing
€ 26,13/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 14,92
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Witte glimlach na bleken, 1 spuit
Witte glimlach na bleken, 1 spuit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,31
Verkoper: Jasado
Productafbeelding van Curasept ADS Mondspoelmiddel - 0,20% chloorhexidine (200 ml)
Curasept ADS Mondspoelmiddel - 0,20% chloorhexidine (200 ml)
€ 41,75/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 8,58
-2%
€ 8,35
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van BIONIQ Repair Tandmelk Mondspoelmiddel, 400 ml, PZN 17206639
BIONIQ Repair Tandmelk Mondspoelmiddel, 400 ml, PZN 17206639
€ 6,76
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Meridol Complete Care mondwater, 400 ml
Meridol Complete Care mondwater, 400 ml
€ 13,42/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,64
-67%
€ 5,37
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Gum Paroex mondspoelmiddel (300 ml)
Gum Paroex mondspoelmiddel (300 ml)
€ 8,39
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van ultraDEX mondspoelmiddel, 500 ml oplossing
ultraDEX mondspoelmiddel, 500 ml oplossing
€ 23,74/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,89
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Rose Rio homeopathische tandpasta, 65 ml
Rose Rio homeopathische tandpasta, 65 ml
€ 9,62/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,25
Verkoper: RosesOils
Productafbeelding van Eludril, mondwater, anti-plaque, 500 ml
Eludril, mondwater, anti-plaque, 500 ml
€ 44,52/1l
€ 22,26
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van MARVIS Spearmunt mondwater concentraat met pepermuntaroma, 120ml mondspoelmiddel
MARVIS Spearmunt mondwater concentraat met pepermuntaroma, 120ml mondspoelmiddel
€ 56,78/1kg
€ 10,22
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Meridol Parodont Expert mondwater voor parodontitis en terugtrekkend tandvlees, 400 ml oplossing
Meridol Parodont Expert mondwater voor parodontitis en terugtrekkend tandvlees, 400 ml oplossing
€ 10.440,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,44
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Mondhygiënetabletten Nupure Probadent, 90 capsules
Mondhygiënetabletten Nupure Probadent, 90 capsules
€ 40,65
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Antiseptische mondwater met chloorhexidine, 500 ml
Antiseptische mondwater met chloorhexidine, 500 ml
€ 12,66/1l
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,33
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van CB12 mondspoelmiddel, 250 ml oplossing
CB12 mondspoelmiddel, 250 ml oplossing
€ 29,40/1kg
€ 8,79
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Vademecum mondwaterconcentraat, 75 ml oplossing
Vademecum mondwaterconcentraat, 75 ml oplossing
€ 78.750,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,30
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Odol-med3® 2842218 Odol-med3® ALL IN ONE Mundspülung 500 ml
Odol-med3® 2842218 Odol-med3® ALL IN ONE Mundspülung 500 ml
€ 67,24/1l
€ 33,62
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Oral-B, Complete, mondwater, 500 ml
Oral-B, Complete, mondwater, 500 ml
€ 6.600,00/1kg
€ 3,30
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Mondwater Cool Mint Sensodyne (500 ml)
Mondwater Cool Mint Sensodyne (500 ml)
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,68
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe
Productafbeelding van Biotene Oralbalance gel (50 gr)
Biotene Oralbalance gel (50 gr)
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 13,30
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van One Drop Only® 64234 One Drop Only® Mundspray  15 ml
One Drop Only® 64234 One Drop Only® Mundspray 15 ml
€ 520,00/1kg
€ 10,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Odol 5423 Odol ZISSSCH EXTRA FRESH Mundspray  15 ml
Odol 5423 Odol ZISSSCH EXTRA FRESH Mundspray 15 ml
€ 101,61/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Sencefresh Mondwater Freshmint (500 ml)
Sencefresh Mondwater Freshmint (500 ml)
€ 2,42/1l
€ 1,28
-5%
€ 1,21
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Elmex Sensitive Plus mondwater, 400 ml
Elmex Sensitive Plus mondwater, 400 ml
€ 12,32/1l
€ 16,17
-69%
€ 4,93
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Chlorhexidine spray, 40 ml - alcoholvrij
Chlorhexidine spray, 40 ml - alcoholvrij
€ 521,75/1l
€ 20,87
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van 6x Elmex Mondspoeling Junior (6 x 400 ml)
6x Elmex Mondspoeling Junior (6 x 400 ml)
€ 25,52
-2%
€ 24,85
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Corega Purfrisch: Reinigingsschuim voor protheses, 125 ml
Corega Purfrisch: Reinigingsschuim voor protheses, 125 ml
€ 49,23/1kg
€ 9,34
-31%
€ 6,40
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Mondspoelmiddel, 250 ml
Mondspoelmiddel, 250 ml
€ 29,92/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,48
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Gengigel Mondspoelmiddel (150 ml)
Gengigel Mondspoelmiddel (150 ml)
€ 48,73/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,79
-6%
€ 7,31
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Floris Rose Geconcentreerde Mondwater, 100 ml
Floris Rose Geconcentreerde Mondwater, 100 ml
€ 54,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 540,60/1l
Productafbeelding van Biomed Natuurlijke Whitening Mondwater, 500 ml
Biomed Natuurlijke Whitening Mondwater, 500 ml
€ 21,84
-67%
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 13,98/1l
Productafbeelding van Gum Aftaclear mondwater (120 ml)
Gum Aftaclear mondwater (120 ml)
€ 13,62
-28%
€ 9,71
Verkoper: Lemonbite
€ 80,92/1l
Productafbeelding van BIOREPAIR mondspoelmiddel, 500 ml, artikelnummer GA14823
BIOREPAIR mondspoelmiddel, 500 ml, artikelnummer GA14823
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
€ 19,98/1l
Productafbeelding van Biomed Mondwater voor gezond tandvlees, natuurlijke bescherming, 500 ml
Biomed Mondwater voor gezond tandvlees, natuurlijke bescherming, 500 ml
€ 21,84
-67%
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 13,98/1l
Productafbeelding van Gum Aftaclear spray (15 ml)
Gum Aftaclear spray (15 ml)
€ 15,88
-34%
€ 10,33
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Med Zahn - Salie mondspoelmiddel, 300 ml
Med Zahn - Salie mondspoelmiddel, 300 ml
€ 16,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 46,63/1kg
Productafbeelding van Eludril, mondwater, anti-plaque, 500 ml
Eludril, mondwater, anti-plaque, 500 ml
€ 22,26
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
€ 44,52/1l
Productafbeelding van 20 stuks mondwater, draagbaar, milde muntsmaak, verfrist de adem, mondverzorging, tandreiniging, mondwater
20 stuks mondwater, draagbaar, milde muntsmaak, verfrist de adem, mondverzorging, tandreiniging, mondwater
€ 22,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 88,00/1kg