Streepjesmuts roze met bindband

€ 5,99

plus € 18,00 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

vr 9 – wo 14 oktober
Onze bestedeals
Overige kappersbenodigdheden & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Set van 3 striknadennaalden.
Set van 3 striknadennaalden.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Haarlokkenbord M, 11x34,5 cm
Haarlokkenbord M, 11x34,5 cm
€ 6,45/1l
€ 6,45
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Haaraccessoire
Haaraccessoire
€ 27,53
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Lint met grafietvulling
Lint met grafietvulling
€ 14,61/1kg
€ 2,63
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Knoopring, 8 cm, medium
Knoopring, 8 cm, medium
€ 5,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Polshandschoen-gereedschapsband
Polshandschoen-gereedschapsband
€ 39,95
Gratis bezorging
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Postquam Hoofdhuidaanbrenger
Postquam Hoofdhuidaanbrenger
€ 1.196,67/1l
€ 35,90
Gratis bezorging
Verkoper: Postquam
Productafbeelding van Haarverlengstukken, 2 stuks.
Haarverlengstukken, 2 stuks.
€ 199,00/1kg
€ 9,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Kleurpotje roze D 110, transparant, 250 ml
Kleurpotje roze D 110, transparant, 250 ml
€ 19,00/1l
€ 4,75
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Latex handschoenen, zwart, 6 stuks
Latex handschoenen, zwart, 6 stuks
€ 189,00/1kg
€ 9,45
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Haarstukken wassalon HSB07, zwart
Haarstukken wassalon HSB07, zwart
€ 5,59/1kg
€ 385,80
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Kapperskom voor het kleuren van haar, AI-gegenereerde afbeelding
Kapperskom voor het kleuren van haar
€ 9,95/1kg
€ 1,99
Verkoper: ENZO
Productafbeelding van Lussoni - Kapsersjaal
Lussoni - Kapsersjaal
€ 15,65
-36%
€ 9,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Kappersmand, zwart
Kappersmand, zwart
€ 15,28/1kg
€ 45,85
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Carla dameshaarband, roze, universeel
Carla dameshaarband, roze, universeel
€ 12,95
Verkoper: Wayfarer
Productafbeelding van Spuitfles A-36, 250 ml
Spuitfles A-36, 250 ml
€ 5,28/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,32
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Sinelco topfolie, geperforeerd, 30 cm
Sinelco topfolie, geperforeerd, 30 cm
€ 21,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Barbierskwast, nekstreek
Barbierskwast, nekstreek
€ 59,21/1kg
€ 8,29
Verkoper: Premium-Beauty
Productafbeelding van Sibel Glassafe: 400 stuks brilbeschermers
Sibel Glassafe: 400 stuks brilbeschermers
€ 249,00/1kg
€ 12,45
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Baardborstel
Baardborstel
€ 30,00
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Meer over het product

Streepjesmuts roze met bindband

Ontdek het geheim van prachtig haar, elke nacht opnieuw

Transformeer je nachtelijke haarverzorging in een chique ritueel dankzij onze zijden slaapmuts. Ontworpen om je haar te beschermen tegen pluis en beschadiging, en tegelijkertijd ongeëvenaard comfort te bieden. Dit elegante en functionele accessoire is jouw geheim om wakker te worden met perfect glad, glanzend haar.

Streepjesmuts roze met bindband

Gezond haar zonder moeite

Investeren in een zijden slaapmuts is een stap richting gezonder en mooier haar. Gemaakt van hoogwaardig satijn, dat glad is als zijde, minimaliseert wrijving, waardoor pluis, breuk en gespleten punten worden voorkomen. Hierdoor behoudt je haar de hele nacht optimale hydratatie en glans, en blijven maskers en conditioners daar waar ze horen – op je haar, niet op je kussen. Het is een eenvoudige manier voor dagelijkse regeneratie en bescherming.

Voordelen van het product

Streepjesmuts roze met bindband

Multifunctioneel gebruik

Deze elegante slaapmuts is veel meer dan alleen bescherming tijdens het slapen. Hij is ideaal tijdens het aanbrengen van make-up, de dagelijkse gezichtsreiniging, en zelfs tijdens ontspanning thuis of lichte huishoudelijke taken. Zijn universele design maakt hem geschikt om zowel binnen als buiten te dragen, waardoor je in elke situatie geniet van comfort en stijl.

Streepjesmuts roze met bindband

Comfort en veiligheid

Ontworpen met maximaal comfort in gedachten, heeft de slaapmuts een verstelbare band die zorgt voor een perfecte pasvorm voor elk hoofd. Ongeacht hoe intensief je beweegt tijdens het slapen, de slaapmuts blijft goed zitten, wat ononderbroken bescherming garandeert. Het lichte en ademende satijnen materiaal zorgt de hele nacht voor thermisch comfort.

Streepjesmuts roze met bindband

Gedetailleerde Productspecificaties

  • Producttype: Chique slaapmuts
  • Materiaal: Fijn, hoogwaardig satijn
  • Diameter slaapmuts: ca. 36 cm
  • Totale lengte met strik: ca. 78 cm
  • Type sluiting: Verstelbare band/elegante strik
  • Onderhoud: Handwas aanbevolen voor behoud van kwaliteit

Productbeschrijving & productgegevens

Ontdek het geheim van prachtig haar, elke nacht opnieuw

Transformeer je nachtelijke haarverzorging in een chique ritueel dankzij onze zijden slaapmuts. Ontworpen om je haar te beschermen tegen pluis en beschadiging, en tegelijkertijd ongeëvenaard comfort te bieden. Dit elegante en functionele accessoire is jouw geheim om wakker te worden met perfect glad, glanzend haar.

Onze slaapmuts is een essentieel item voor elke vrouw die de gezondheid en schoonheid van haar haar wil behouden. Dankzij het ruime ontwerp biedt het plaats aan elk kapsel – van krullende lokken tot lange vlechten.

PRODUCTKENMERKEN

  • Ruim ontwerp
  • Veelzijdig gebruik
  • Verstelbare band
  • Maximaal comfort
  • Eenvoudig onderhoud

Gezond haar zonder moeite

Investeren in een zijden slaapmuts is een stap richting gezonder en mooier haar. Gemaakt van hoogwaardig satijn, dat glad is als zijde, minimaliseert wrijving, waardoor pluis, breuk en gespleten punten worden voorkomen. Hierdoor behoudt je haar de hele nacht optimale hydratatie en glans, en blijven maskers en conditioners daar waar ze horen – op je haar, niet op je kussen. Het is een eenvoudige manier voor dagelijkse regeneratie en bescherming.

Voordelen van het product

Bescherming tegen pluis

De slaapmuts, gemaakt van delicaat satijn, creëert een beschermende barrière die wrijving van het haar met het kussen minimaliseert. Hierdoor voorkomt het effectief pluis, statisch haar en ongewenste knikken, waardoor je haar na het ontwaken zijdeglad en gemakkelijk te stylen is. Het is een ware beschermer van je kapsel.

Multifunctioneel gebruik

Deze elegante slaapmuts is veel meer dan alleen bescherming tijdens het slapen. Hij is ideaal tijdens het aanbrengen van make-up, de dagelijkse gezichtsreiniging, en zelfs tijdens ontspanning thuis of lichte huishoudelijke taken. Zijn universele design maakt hem geschikt om zowel binnen als buiten te dragen, waardoor je in elke situatie geniet van comfort en stijl.

Comfort en veiligheid

Ontworpen met maximaal comfort in gedachten, heeft de slaapmuts een verstelbare band die zorgt voor een perfecte pasvorm voor elk hoofd. Ongeacht hoe intensief je beweegt tijdens het slapen, de slaapmuts blijft goed zitten, wat ononderbroken bescherming garandeert. Het lichte en ademende satijnen materiaal zorgt de hele nacht voor thermisch comfort.

Gedetailleerde Productspecificaties

Belangrijkste Informatie

  • Producttype: Chique slaapmuts
  • Materiaal: Fijn, hoogwaardig satijn

Afmetingen

  • Diameter slaapmuts: ca. 36 cm
  • Totale lengte met strik: ca. 78 cm

Aanvullende Specificaties

  • Type sluiting: Verstelbare band/elegante strik
  • Onderhoud: Handwas aanbevolen voor behoud van kwaliteit

Waarom voor ons kiezen?

Door voor onze apparatuur te kiezen, investeer je in bewezen oplossingen voor professionele salons. Wij staan voor duurzaamheid, functionaliteit en echte ondersteuning na aankoop, zodat jij je kunt focussen op je werk, en niet op problemen met de apparatuur.

  • Eigen technische dienst – snelle hulp en echte ondersteuning na aankoop
  • Ervaring sinds 2010 – bewezen oplossingen voor de beautybranche
  • Constante beschikbaarheid van onderdelen – minder risico op stilstand
Kleur
Roze
Fabrikant
Dewuu&Blue
Aantal stuks
1
EAN
5907215511848

Kleur
Roze
Fabrikant
Dewuu&Blue
Aantal stuks
1
EAN
5907215511848
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Sibel: Reiniger voor borstels, geschikt voor zowel reiniging als stoomreiniging
Sibel: Reiniger voor borstels, geschikt voor zowel reiniging als stoomreiniging
€ 44,59/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 179,16
-€ 38,71
€ 140,45
Gratis bezorging
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Wahl Detailer, kleur: goud, 0,4 mm, 4,06 cm, titanium, roterend, 6800 omwentelingen per minuut
Wahl Detailer, kleur: goud, 0,4 mm, 4,06 cm, titanium, roterend, 6800 omwentelingen per minuut
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 179,49
Gratis bezorging
Verkoper: THE-SMART-VALUE-SHOP
Productafbeelding van Kappershoofd Oefenhoofd met 90% menselijk haar, inclusief tafelklem en stylingaccessoires - Kapperspop - Oefenpop voor kappers - Bruin Haar
Kappershoofd Oefenhoofd met 90% menselijk haar, inclusief tafelklem en stylingaccessoires - Kapperspop - Oefenpop voor kappers - Bruin Haar
€ 87,44/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 69,95
Gratis bezorging
Verkoper: SassyGoods
Productafbeelding van Babyliss Pro 21826200 borstel, 34 mm diameter, voor de BAB2620E Blue Lightning föhnborstel
Babyliss Pro 21826200 borstel, 34 mm diameter, voor de BAB2620E Blue Lightning föhnborstel
€ 62,12/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 5,28
Verkoper: InstaSpares
Productafbeelding van Elektrische haarcap, haartherapie, kapsalon, haarcap
Elektrische haarcap, haartherapie, kapsalon, haarcap
€ 92,63/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van WOBELL | Trainingskop met statief, 60 cm - 60% echt haar / 40% thermische vezel, hittebestendig 130–170°C, wasbaar - Trainingskop - Thermische vezel
WOBELL | Trainingskop met statief, 60 cm - 60% echt haar / 40% thermische vezel, hittebestendig 130–170°C, wasbaar - Trainingskop - Thermische vezel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 38,86
Verkoper: PopShop
Productafbeelding van Nishman – Barber Neck Strip – Ruper, Pack Friseurkragen in weißen 500 Stück.
Nishman – Barber Neck Strip – Ruper, Pack Friseurkragen in weißen 500 Stück.
€ 34,92/1kg
€ 20,95
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge
Productafbeelding van Stofzuiger voor kappers, Obb, model Hair Dustbin, merk Sinelco
Stofzuiger voor kappers, Obb, model Hair Dustbin, merk Sinelco
€ 5.821,60/1kg
€ 291,08
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van BARBICIDE DY-ZOF doekjes voor het verwijderen van haarkleur van de huid, 80 stuks
BARBICIDE DY-ZOF doekjes voor het verwijderen van haarkleur van de huid, 80 stuks
€ 8,91/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,95
-25%
€ 8,91
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Ultron Ultron Extreme, scheerapparaat zonder opzetstuk, model "Naked Balde"
Ultron Ultron Extreme, scheerapparaat zonder opzetstuk, model "Naked Balde"
€ 93,45
Gratis bezorging
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van INF Pruikentape - Dubbelzijdige tape voor pruiken en haarstukken 40 stuks Blauw
INF Pruikentape - Dubbelzijdige tape voor pruiken en haarstukken 40 stuks Blauw
€ 610,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,99
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van DEPOT The Male Tools & Co. No. 310 Curl Designer, haarcrème, 150 ml, voor krullend haar, definieert krullen, tube, 1 stuk
DEPOT The Male Tools & Co. No. 310 Curl Designer, haarcrème, 150 ml, voor krullend haar, definieert krullen, tube, 1 stuk
€ 62,67/1l
€ 11,14
-15%
€ 9,40
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van 100 stuks wegwerp oordopjes, waterdicht, geschikt voor gebruik tijdens het douchen of bij het aanbrengen van haarverf, bieden gehoorbescherming, blauw
100 stuks wegwerp oordopjes, waterdicht, geschikt voor gebruik tijdens het douchen of bij het aanbrengen van haarverf, bieden gehoorbescherming, blauw
€ 9,99
Verkoper: A_und_G
Productafbeelding van 200 stuks wegwerp gezichtsbedekking voor massages, met neusopening, afmetingen 35cm x 35cm
200 stuks wegwerp gezichtsbedekking voor massages, met neusopening, afmetingen 35cm x 35cm
€ 50,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 25,30
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Sinelco nylon haarzakje, kastanjebruin, 2 stuks
Sinelco nylon haarzakje, kastanjebruin, 2 stuks
€ 15,00/1kg
€ 0,75
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Lussoni Zwarte Ronde Spiegel Ø29 cm - Spiegel van rundleer
Lussoni Zwarte Ronde Spiegel Ø29 cm - Spiegel van rundleer
€ 5,32/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 15,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Cecotec Haircare Smoothends: Trimmer voor beschadigd haar. Één maat
Cecotec Haircare Smoothends: Trimmer voor beschadigd haar. Één maat
€ 153,74/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,51
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Set van 2 baardbeschermers met zuignappen, wit en zwart. Baardvangdoek, scheerschort, schort
Set van 2 baardbeschermers met zuignappen, wit en zwart. Baardvangdoek, scheerschort, schort
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,99
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Rugkrabber, krabhand, rugkrabber voor een gebogen rug, handvormig, uitschuifbaar, 70 cm, voor jeuk
Rugkrabber, krabhand, rugkrabber voor een gebogen rug, handvormig, uitschuifbaar, 70 cm, voor jeuk
€ 492,33/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 32,32
-8%
€ 29,54
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Wahl Clipper olie, machineolie, speciale olie voor snijkoppen, 118 ml
Wahl Clipper olie, machineolie, speciale olie voor snijkoppen, 118 ml
€ 12,71/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 21,60
-41%
€ 12,71
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van MORFOSE AQUA EXTRA HAARGELWAX - Kauwgomgeur - 175 ml
MORFOSE AQUA EXTRA HAARGELWAX - Kauwgomgeur - 175 ml
€ 19,14/1l
€ 3,35
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Vervangingskop voor trimmer, gemaakt van roestvrij staal, krachtige witte elektrische verzorgingsapparaat voor lichaamshaar, geschikt voor modellen BRL140 en BRL146
Vervangingskop voor trimmer, gemaakt van roestvrij staal, krachtige witte elektrische verzorgingsapparaat voor lichaamshaar, geschikt voor modellen BRL140 en BRL146
€ 1.699,00/1kg
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Goldwell ULTRA VOLUME, 150 ml, Voor dikker haar, Geschikt voor fijn haar, Vloeistof, Spray, Aqua, Alcohol denat., VP/VA Copolymer, Isopropyl Alcohol, Amodimethicone, Gehydrolyseerd rijstproteïne,..., 1 stuk
Goldwell ULTRA VOLUME, 150 ml, Voor dikker haar, Geschikt voor fijn haar, Vloeistof, Spray, Aqua, Alcohol denat., VP/VA Copolymer, Isopropyl Alcohol, Amodimethicone, Gehydrolyseerd rijstproteïne,..., 1 stuk
€ 96,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 14,50
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Hygostar 1210 Klipphauben weiß ø 53 cm PP Spenderbox
Hygostar 1210 Klipphauben weiß ø 53 cm PP Spenderbox
€ 11,67
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Kappershoofd Oefenhoofd met tafelklem en stylingaccessoires - kapperskop - oefenkop voor kappers - blond haar - 70 cm
Kappershoofd Oefenhoofd met tafelklem en stylingaccessoires - kapperskop - oefenkop voor kappers - blond haar - 70 cm
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 49,95
Gratis bezorging
Verkoper: SassyGoods
Productafbeelding van Trainingkop met tafelklem en stylingaccessoires - kapperskop - oefenkop voor kappers - popkop - paars haar - 70 cm
Trainingkop met tafelklem en stylingaccessoires - kapperskop - oefenkop voor kappers - popkop - paars haar - 70 cm
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 44,95
Gratis bezorging
Verkoper: SassyGoods
Productafbeelding van BaByliss CHROMFX Accu-kapschermachine met lithiumbatterij
BaByliss CHROMFX Accu-kapschermachine met lithiumbatterij
€ 112,63/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 169,99
-€ 42,49
€ 127,50
Verkoper: GaladorEU
Productafbeelding van Kappershoofd Oefenhoofd met tafelklem - Kapperskop - Trainingkop voor kappers - Kastanjebruin haar - 70 cm
Kappershoofd Oefenhoofd met tafelklem - Kapperskop - Trainingkop voor kappers - Kastanjebruin haar - 70 cm
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 49,95
Gratis bezorging
Verkoper: SassyGoods
Productafbeelding van Kappershoofd Oefenhoofd met tafelklem - Kapperskop - Trainingkop voor kappers - Kastanjebruin haar - 70 cm
Kappershoofd Oefenhoofd met tafelklem - Kapperskop - Trainingkop voor kappers - Kastanjebruin haar - 70 cm
€ 58,76/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 49,95
Gratis bezorging
Verkoper: SassyGoods

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van WOBELL | Trainingskop voor kappersopleiding, dames, oefeningen, dames trainingskop 45 cm – 100% echt haar, dichtheid 230–252 strengen/cm², hittebestendig 180–220°C
WOBELL | Trainingskop voor kappersopleiding, dames, oefeningen, dames trainingskop 45 cm – 100% echt haar, dichtheid 230–252 strengen/cm², hittebestendig 180–220°C
€ 77,22
Gratis bezorging
Verkoper: PopShop
Productafbeelding van WOBELL | Trainingskop voor kappersopleiding, 100% echt menselijk haar. Trainingskop voor heren, 40 cm – 100% echt haar, wasbaar, hittebestendig tot 180–220°C
WOBELL | Trainingskop voor kappersopleiding, 100% echt menselijk haar. Trainingskop voor heren, 40 cm – 100% echt haar, wasbaar, hittebestendig tot 180–220°C
€ 56,35
Verkoper: PopShop
Productafbeelding van WOBELL | Trainingshoofd voor heren, 40 cm – 100% echt haar, hittebestendig (180–250°C), wasbaar, inclusief tafelstandaard, ideaal voor kappers en leerlingen
WOBELL | Trainingshoofd voor heren, 40 cm – 100% echt haar, hittebestendig (180–250°C), wasbaar, inclusief tafelstandaard, ideaal voor kappers en leerlingen
€ 48,24
Verkoper: PopShop
Productafbeelding van WOBELL | Trainingskop voor kappers, oefenkop voor kapsels met baard, 40 cm – 100% echt haar, hittebestendig (180–250°C), wasbaar, inclusief tafelstandaard
WOBELL | Trainingskop voor kappers, oefenkop voor kapsels met baard, 40 cm – 100% echt haar, hittebestendig (180–250°C), wasbaar, inclusief tafelstandaard
€ 41,17
Verkoper: PopShop
Productafbeelding van WOBELL | Trainingskop met statief, 60 cm - 60% echt haar / 40% thermische vezel, hittebestendig 130–170°C, wasbaar - Trainingskop - Thermische vezel
WOBELL | Trainingskop met statief, 60 cm - 60% echt haar / 40% thermische vezel, hittebestendig 130–170°C, wasbaar - Trainingskop - Thermische vezel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 38,86
Verkoper: PopShop
Productafbeelding van WOBELL | Kapsalonmodelkop, bruin. Synthetische trainingskop, 85 cm, dicht, ideaal voor het kammen, vlechten en opsteken. Niet hittebestendig
WOBELL | Kapsalonmodelkop, bruin. Synthetische trainingskop, 85 cm, dicht, ideaal voor het kammen, vlechten en opsteken. Niet hittebestendig
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,84
Verkoper: PopShop
Productafbeelding van Haarverlengingslamp, 3 LED-lampjes, 395 nm, 6 Watt, professionele lamp voor thuisgebruik of in de salon
Haarverlengingslamp, 3 LED-lampjes, 395 nm, 6 Watt, professionele lamp voor thuisgebruik of in de salon
€ 58,00
-3%
€ 56,00
Gratis bezorging6% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza
€ 241,38/1kg
Productafbeelding van INF Dubbelzijdige tape voor hairextensions/pruiken 1 rol 0.8 cm
INF Dubbelzijdige tape voor hairextensions/pruiken 1 rol 0.8 cm
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,39
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: INFshop
€ 782,50/1kg
Productafbeelding van Relaxdays Set voor het wassen van het haar, 3-delig, Krone, met douchekap en borstel, shampoo bescherming tegen tranen, hulpmiddel voor het uitspoelen, roze-roze
Relaxdays Set voor het wassen van het haar, 3-delig, Krone, met douchekap en borstel, shampoo bescherming tegen tranen, hulpmiddel voor het uitspoelen, roze-roze
€ 16,99
-11%
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
€ 88,18/1kg
Productafbeelding van Relaxdays Set voor het wassen van het haar, 3-delig, Krone, met douchekap en borstel, shampoo bescherming tegen tranen, hulpmiddel voor het uitspoelen, geel-oranje
Relaxdays Set voor het wassen van het haar, 3-delig, Krone, met douchekap en borstel, shampoo bescherming tegen tranen, hulpmiddel voor het uitspoelen, geel-oranje
€ 16,99
-11%
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
€ 88,18/1kg
Productafbeelding van Set met 5 kammen, spiegel, professionele kappersborstels, stylinggereedschap voor kappers en houders, standaards, kamsets voor dames en heren
Set met 5 kammen, spiegel, professionele kappersborstels, stylinggereedschap voor kappers en houders, standaards, kamsets voor dames en heren
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,99
Gratis bezorging3% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza
€ 90,29/1kg
Productafbeelding van Professionele, gebogen positioneringskam, draagbaar kappersgereedschap, haarsnijmachine voor kappers
Professionele, gebogen positioneringskam, draagbaar kappersgereedschap, haarsnijmachine voor kappers
€ 18,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
€ 600,00/1kg