Medicube Hypochlorous Acid Body Peel Shot, 280 ml

€ 35,66

€ 127,36 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

vr 2 – wo 7 oktober
Onze bestedeals
Bodylotions & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Medicube Hypochlorous Acid Body Peel Shot, 280 ml
Medicube Hypochlorous Acid Body Peel Shot, 280 ml
€ 67,75/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,97
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Jurlique, Herstellende, Hydraterende Body Lotion, 300 ml
Jurlique, Herstellende, Hydraterende Body Lotion, 300 ml
€ 185,33/1l
€ 55,60
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Sensilis Azelaïne Peel Lotion, 100 ml
Sensilis Azelaïne Peel Lotion, 100 ml
€ 316,30/1l
€ 40,32
-21%
€ 31,63
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Anua Heartleaf 70 + Hyaluron Lotion
Anua Heartleaf 70 + Hyaluron Lotion
€ 153,85/1l
€ 30,77
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Vinotherapist voedende bodylotion (Hyaluronic Nourishing Body Lotion), 200 ml
Vinotherapist voedende bodylotion (Hyaluronic Nourishing Body Lotion), 200 ml
€ 79,75/1l
€ 34,33
-53%
€ 15,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Glycolic Body Treatment: Verhelderende en verzachtende bodylotion van Sensilis, 200 ml
Glycolic Body Treatment: Verhelderende en verzachtende bodylotion van Sensilis, 200 ml
€ 196,45/1l
€ 39,29
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Q+A Bodylotion Salycylic Acid (250 ml)
Q+A Bodylotion Salycylic Acid (250 ml)
€ 46,92/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,73
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van CeraVe - (Hydraterende lotion) 1000 ml. 1000 ml
CeraVe - (Hydraterende lotion) 1000 ml. 1000 ml
€ 40,27/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 40,27
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lab Lysaskin, Psorilys, Beschermt en hydrateert, Body Emulsie, 200 ml
Lab Lysaskin, Psorilys, Beschermt en hydrateert, Body Emulsie, 200 ml
€ 114,70/1l
€ 22,94
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Q+A Salycylic Acid Daily Cleanser (125 ml)
Q+A Salycylic Acid Daily Cleanser (125 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,37
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van BIELENDA Regenererend lichaamsproduct met een vitaminecocktail, 490 ml
BIELENDA Regenererend lichaamsproduct met een vitaminecocktail, 490 ml
€ 21,47/1l
€ 19,53
-46%
€ 10,52
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van CeraVe Intensieve Hydraterende Lotion, 473 ml
CeraVe Intensieve Hydraterende Lotion, 473 ml
€ 61,71/1l
€ 29,19
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kräuterhof Bodycrème met sheaboter, 250 ml
Kräuterhof Bodycrème met sheaboter, 250 ml
€ 16,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,20
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Vivaco Body Tip Lichaamsbalsem, 300 ml
Vivaco Body Tip Lichaamsbalsem, 300 ml
€ 20,97/1l
€ 12,31
-48%
€ 6,29
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van UREADIN ULTRA10 Herstellende lotion, 400 ml
UREADIN ULTRA10 Herstellende lotion, 400 ml
€ 90,42/1l
€ 36,17
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van SYNCHROLINE Terproline Body, verzorgingscrème, 125 ml
SYNCHROLINE Terproline Body, verzorgingscrème, 125 ml
€ 303,35/1kg
€ 49,75
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Sence Body Cream Aloë Vera (200 ml)
Sence Body Cream Aloë Vera (200 ml)
€ 7,90/1l
€ 1,58
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van SVR Spray, Sebiaclear Spray voor het lichaam, 150 ml
SVR Spray, Sebiaclear Spray voor het lichaam, 150 ml
€ 138,07/1kg
€ 20,71
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van ANUA HEARTLEAF 70 DAGCRÈME 200ml - Verfrissende, hydraterende gezichtsessentie
ANUA HEARTLEAF 70 DAGCRÈME 200ml - Verfrissende, hydraterende gezichtsessentie
€ 138,45/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 27,69
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Pigment Zero Dsp Lichaamsdepigmentatiecrème Martiderm 75 ml
Pigment Zero Dsp Lichaamsdepigmentatiecrème Martiderm 75 ml
€ 200,55/1l
€ 40,11
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Deze milde huidverzorging met hypochloorzuur is speciaal ontwikkeld voor problematische huid die gevoelig is voor onzuiverheden, roodheid en een oneffen textuur. Het verfrist, kalmeert en reinigt de huid, waardoor deze gladder, frisser en comfortabeler aanvoelt. Actieve ingrediënten: Hypochloorzuur reinigt de huid zacht, kalmeert deze en verzorgt probleemgebieden die gevoelig zijn voor onzuiverheden. Eigenschappen: verfrist en reinigt problematische huid, verzorgt gebieden die gevoelig zijn voor onzuiverheden, verbetert het uiterlijk van ruwe en oneffen texturen, vermindert zichtbare roodheid en irritatie, verwijdert oppervlakkig vuil en afzettingen, maakt de huid gladder en schoner, behoudt de benodigde hydratatie, draagt bij aan een fris en aangenaam gevoel en is geschikt voor de dagelijkse verzorging van specifieke, problematische lichaamsdelen.
Gewicht
280 g
Inhoud
280 ml
Ingrediënten
Water, Alcohol Denat., Carbomeer, Quaternium-60, Propyleenglycol, 1,2-Hexanediol, Diproyleenglycol, Cetrimoniummethosulfaat, Caprylylmethicone, Caprylylglycol, Polyglyceryl-10-oleaat, Ethylhexylglycerine, Poeder van actieve kool, Hypochloorzuur, Glucose, Extract van Chlorella Vulgaris, Butyleenglycol, Fructose, Fructooligosachariden, Tocoferol, Natriumhyaluronaat crosspolymeer, Extract van Cynanchum Atratum, Xylose, Polygamisch zuur, Extract van Althaea Rosea bloem, Ceramide NP, Natriumchloride, Allantoïne, Panthenol, Water uit rijstzemel (Oryza Sativa), Extract van bladeren van Melaleuca Alternifolia, Protease, Extract van rijst (Oryza Sativa), Extract van Centella Asiatica, Gehydrolyseerd hyaluronzuur
Fabrikant
medicube
EAN
8800289479885

Gewicht
280 g
Inhoud
280 ml
Ingrediënten
Water, Alcohol Denat., Carbomeer, Quaternium-60, Propyleenglycol, 1,2-Hexanediol, Diproyleenglycol, Cetrimoniummethosulfaat, Caprylylmethicone, Caprylylglycol, Polyglyceryl-10-oleaat, Ethylhexylglycerine, Poeder van actieve kool, Hypochloorzuur, Glucose, Extract van Chlorella Vulgaris, Butyleenglycol, Fructose, Fructooligosachariden, Tocoferol, Natriumhyaluronaat crosspolymeer, Extract van Cynanchum Atratum, Xylose, Polygamisch zuur, Extract van Althaea Rosea bloem, Ceramide NP, Natriumchloride, Allantoïne, Panthenol, Water uit rijstzemel (Oryza Sativa), Extract van bladeren van Melaleuca Alternifolia, Protease, Extract van rijst (Oryza Sativa), Extract van Centella Asiatica, Gehydrolyseerd hyaluronzuur
Fabrikant
medicube
EAN
8800289479885
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Xiaomi Robotstofzuiger S40C
Xiaomi Robotstofzuiger S40C
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 135,57
Gratis bezorging
Verkoper: AnexTradeLog
Productafbeelding van VEVOR Balkontafel, 800x300 mm, inklapbaar, buitentafel, draagvermogen 22 kg, geschikt voor balustrades van 2,54 tot 15 cm, serveertafel voor terrassen en balkons
VEVOR Balkontafel, 800x300 mm, inklapbaar, buitentafel, draagvermogen 22 kg, geschikt voor balustrades van 2,54 tot 15 cm, serveertafel voor terrassen en balkons
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 77,10
-32%
€ 51,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van Babyliss PRO 4Artists SKELETONFX Gold haartrimmer
Babyliss PRO 4Artists SKELETONFX Gold haartrimmer
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 139,07
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van BBQ-Toro bolvormige grill, diameter 57 cm, grilloppervlak diameter 53,5 cm, bolvormige grill voor houtskool
BBQ-Toro bolvormige grill, diameter 57 cm, grilloppervlak diameter 53,5 cm, bolvormige grill voor houtskool
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 109,95
Verkoper: CS-Trading
Productafbeelding van 2 springtouwen met telwerk
2 springtouwen met telwerk
€ 8,95
Gratis bezorging
Verkoper: Sportlaedchen
Gartentisch Anthrazit 140x90x72cm
Tuintafel, antraciet, 140x90x72 cm
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 87,98
Verkoper: Mojawo
Productafbeelding van BaByliss CHROMFX Accu-kapschermachine met lithiumbatterij
BaByliss CHROMFX Accu-kapschermachine met lithiumbatterij
€ 112,63/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 169,99
-€ 42,49
€ 127,50
Verkoper: GaladorEU
Productafbeelding van Xiaomi Robotstofzuiger H40
Xiaomi Robotstofzuiger H40
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 229,07
Verkoper: Shopmobile
Productafbeelding van Lattenbodem 120x200, lattenbodem van berkenhout met 28 latten, premium rollbodem, gemaakt in Duitsland, volledig gemonteerd en opgerold, draagvermogen 130 kg
Lattenbodem 120x200, lattenbodem van berkenhout met 28 latten, premium rollbodem, gemaakt in Duitsland, volledig gemonteerd en opgerold, draagvermogen 130 kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 64,90
-10%
€ 57,90
Verkoper: Bella_und_Jolie
Productafbeelding van COSTWAY Tuintafel, buitentafel, acaciahout, grote terras tafel 170x90 cm voor 6 personen, rechthoekige balkontafel met parasolgat
COSTWAY Tuintafel, buitentafel, acaciahout, grote terras tafel 170x90 cm voor 6 personen, rechthoekige balkontafel met parasolgat
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 162,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Medicube Hypochlorous Acid Body Peel Shot, 280 ml
Medicube Hypochlorous Acid Body Peel Shot, 280 ml
€ 67,75/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,97
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van D10 Plus: Stofzuig- en dweilrobot
D10 Plus: Stofzuig- en dweilrobot
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 366
€ 267,68
Verkoper: Shop-Mediarado
Productafbeelding van VEVOR trino-microscoop voor volwassenen, professionele microscoopset met een vergroting van 40x tot 5000x, behuizing van aluminiumlegering, inclusief LED-verlichting en telefoonhouder
VEVOR trino-microscoop voor volwassenen, professionele microscoopset met een vergroting van 40x tot 5000x, behuizing van aluminiumlegering, inclusief LED-verlichting en telefoonhouder
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 182,80
Gratis bezorging
Verkoper: ExtraShop
Productafbeelding van TRESKO® anti-burst gymnastiekbal 55 cm 65 cm 75 cm 85 cm | zitbal | yogabal | 300 kg | met luchtpomp (mintgroen, 85 cm, geschikt voor een lengte vanaf 185 cm)
TRESKO® anti-burst gymnastiekbal 55 cm 65 cm 75 cm 85 cm | zitbal | yogabal | 300 kg | met luchtpomp (mintgroen, 85 cm, geschikt voor een lengte vanaf 185 cm)
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 336
€ 32,49
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van Esperanza inductiekookplaat Krakatau
Esperanza inductiekookplaat Krakatau
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 291
€ 26,07
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van JRL Professional Fresh Fade 2020T tondeuse, zilver
JRL Professional Fresh Fade 2020T tondeuse, zilver
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 104,99
Gratis bezorging
Verkoper: CasaDelRasoioSAS
Productafbeelding van EASYmaxx Muggengaas MAGIC, vliegenhor 150 x 130 cm met magneetsysteem voor eenvoudige montage zonder gereedschap
EASYmaxx Muggengaas MAGIC, vliegenhor 150 x 130 cm met magneetsysteem voor eenvoudige montage zonder gereedschap
€ 9,30/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 677
€ 13,95
Verkoper: HaWaKo
Productafbeelding van 2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2120
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Mugler Angel Lichaamslotion, 200 ml (voor dames)
Mugler Angel Lichaamslotion, 200 ml (voor dames)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 51,00
-10%
€ 45,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 228,70/1l
Productafbeelding van Hydraterende gezichtslotion Genaissance La Mer (150 ml)
Hydraterende gezichtslotion Genaissance La Mer (150 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 239,59
Verkoper: PerfumTraders
€ 435,62/1kg
Productafbeelding van Maison Francis Kurkdjian A la Rose, geurende bodylotion, 350 ml
Maison Francis Kurkdjian A la Rose, geurende bodylotion, 350 ml
€ 100,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 288,51/1l
Productafbeelding van Hermès Un Jardin Sur le Nil Lichaamsmelk - navulbaar, 200 ml (unisex)
Hermès Un Jardin Sur le Nil Lichaamsmelk - navulbaar, 200 ml (unisex)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 89,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 448,80/1l
Productafbeelding van Bvlgari Eau Parfumée Thé Vert, bodylotion (300 ml)
Bvlgari Eau Parfumée Thé Vert, bodylotion (300 ml)
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 80,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 268,60/1l
Productafbeelding van 724 - tlov mlko - Inhoud: 350 ml
724 - tlov mlko - Inhoud: 350 ml
€ 77,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 221,49/1l
Productafbeelding van Sisley Soir D'Orient, Crème, voor dames, hydraterend, voedend, verfrissend, geschikt voor alle huidtypes, 150 ml, tube
Sisley Soir D'Orient, Crème, voor dames, hydraterend, voedend, verfrissend, geschikt voor alle huidtypes, 150 ml, tube
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 87,11
-16%
€ 72,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 482,80/1l
Productafbeelding van Kilian Good Girl Gone Bad Body Lotion (250 ml)
Kilian Good Girl Gone Bad Body Lotion (250 ml)
€ 90,78
-22%
€ 70,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 280,32/1l
Productafbeelding van Jo Malone English Pear & Freesia Bodycrème, 175 ml
Jo Malone English Pear & Freesia Bodycrème, 175 ml
€ 79,56
-12%
€ 69,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 396,34/1l
Productafbeelding van Hermès Un Jardin à Cythère Lichaamsmelk - navulbaar, 200 ml (unisex)
Hermès Un Jardin à Cythère Lichaamsmelk - navulbaar, 200 ml (unisex)
€ 69,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 346,80/1l
Productafbeelding van Declare Luxe Anti-Rimpel Bodyboter 200ml
Declare Luxe Anti-Rimpel Bodyboter 200ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 67,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 336,60/1l
Productafbeelding van Sisley Izia, Toner, voor dames, hydraterend, voedend, verfrissend, verzachtend, geschikt voor alle huidtypes, 150 ml, tube
Sisley Izia, Toner, voor dames, hydraterend, voedend, verfrissend, verzachtend, geschikt voor alle huidtypes, 150 ml, tube
€ 85,15
-23%
€ 64,87
Verkoper: PerfumTraders
€ 432,47/1l
Productafbeelding van Byredo Rose Of No Man's Land Lichaamscreme, 200 ml
Byredo Rose Of No Man's Land Lichaamscreme, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 64,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 321,30/1l
Productafbeelding van Jeanne Piaubert Radical Firmness, schuimende crème voor een ultra-liftend effect, voor de armen, 125 ml
Jeanne Piaubert Radical Firmness, schuimende crème voor een ultra-liftend effect, voor de armen, 125 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 63,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 505,92/1l
Productafbeelding van Byredo Rose Of No Man's Land, bodylotion, 225 ml
Byredo Rose Of No Man's Land, bodylotion, 225 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 272,00/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Handcrème Colonia, Crèmige textuur, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Ochana, Verzachtend, 300 ml, Verpakking met pompje, Bevat vetiver, patchouli en sandelhout
Acqua di Parma Handcrème Colonia, Crèmige textuur, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Ochana, Verzachtend, 300 ml, Verpakking met pompje, Bevat vetiver, patchouli en sandelhout
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 149,60/1l
Productafbeelding van Guerlain Aqua Allegoria, gezichtsverfrisser, uniseks, verfrissend, verzachtend, universeel, 200 ml, bergamot, citroen
Guerlain Aqua Allegoria, gezichtsverfrisser, uniseks, verfrissend, verzachtend, universeel, 200 ml, bergamot, citroen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 55,00
-12%
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 239,70/1l
Productafbeelding van Givenchy Irresistible, Mléko, voor dames, hydraterend, verfrissend, verzachtend, geschikt voor alle huidtypes, 200 ml, fles
Givenchy Irresistible, Mléko, voor dames, hydraterend, verfrissend, verzachtend, geschikt voor alle huidtypes, 200 ml, fles
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 47,22
Verkoper: PerfumTraders
€ 236,10/1l
Productafbeelding van Guerlain Délices De Bain, gezichtsreiniger, uniseks, hydraterend, revitaliserend, universeel, 200 ml, met noten van amandel, bergamot en sinaasappel
Guerlain Délices De Bain, gezichtsreiniger, uniseks, hydraterend, revitaliserend, universeel, 200 ml, met noten van amandel, bergamot en sinaasappel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 61,25
-24%
€ 46,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 232,50/1l
Productafbeelding van Versace Crystal Emerald Body Lotion (200 ml)
Versace Crystal Emerald Body Lotion (200 ml)
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 249,90/1l