Caffè Haiti Roma Elite, gemalen koffie met aroma-beschermingsventiel, 250 gram, premium koffiemengsel

€ 6,90

€ 27,60 / 1kg

plus € 9,90 verzendkosten

Bij jou thuis

do 1 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Koffiepoeder & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Caffè Haiti Roma Azeglio, gemalen koffie, 100%  Italy, 250 gram
Caffè Haiti Roma Azeglio, gemalen koffie, 100% Italy, 250 gram
€ 25,96/1kg
€ 6,49
Verkoper: Caffe-Haiti-Roma
Productafbeelding van Lavazza Qualità Rossa Espresso | gemalen | 250 gram
Lavazza Qualità Rossa Espresso | gemalen | 250 gram
€ 23,96/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 11,55
-48%
€ 5,99
Verkoper: Caffarro
Productafbeelding van Bristot 100% Arabica, gemalen koffie, 250 gram
Bristot 100% Arabica, gemalen koffie, 250 gram
€ 104,76/1kg
€ 26,19
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Segafredo Intermezzo | gemalen | 250 gram
Segafredo Intermezzo | gemalen | 250 gram
€ 75,30/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 102,99
-€ 82,66
€ 20,33
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Lavazza Caffè Espresso | gemalen | 250 gram
Lavazza Caffè Espresso | gemalen | 250 gram
€ 70,72/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,68
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Fort Kawa, gebrande en gemalen koffie, 400 gram
Fort Kawa, gebrande en gemalen koffie, 400 gram
€ 24.225,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,69
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gemalen koffie, Lavazza Qualità Oro, 250 gram
Gemalen koffie, Lavazza Qualità Oro, 250 gram
€ 23,76/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,94
Verkoper: Caffarro
Productafbeelding van Lavazza Merrild, gemalen Arabica koffie, medium branding, 250g
Lavazza Merrild, gemalen Arabica koffie, medium branding, 250g
€ 95,96/1kg
€ 24,99
-4%
€ 23,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Illy CLASSICO, gemalen koffie, 125g
Illy CLASSICO, gemalen koffie, 125g
€ 187.679,99/1kg
€ 23,46
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van LAVAZZA 121813004 LAVAZZA Espresso Italiano Classico Kaffee, gemahlen Arabicabohnen 250,0 g
LAVAZZA 121813004 LAVAZZA Espresso Italiano Classico Kaffee, gemahlen Arabicabohnen 250,0 g
€ 71,04/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,76
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Gemalen koffie, 100% Arabica, Yirgacheffe, Ethiopië, Fair Trade, biologisch, 250 gram - OXFAM
Gemalen koffie, 100% Arabica, Yirgacheffe, Ethiopië, Fair Trade, biologisch, 250 gram - OXFAM
€ 38,56/1kg
€ 9,64
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van LAVAZZA 248312000 LAVAZZA Qualita Oro Kaffee, gemahlen Arabicabohnen 250,0 g
LAVAZZA 248312000 LAVAZZA Qualita Oro Kaffee, gemahlen Arabicabohnen 250,0 g
€ 71,04/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,76
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Jacobs Gemalen Koffie Krönung, 500 gram
Jacobs Gemalen Koffie Krönung, 500 gram
€ 38,56/1kg
€ 19,28
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kawa Eduscho, gemalen, traditionele blend, 500 gram
Kawa Eduscho, gemalen, traditionele blend, 500 gram
€ 47,96/1kg
€ 24,94
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tchibo Family Kawa, gemalen, 250 gram
Tchibo Family Kawa, gemalen, 250 gram
€ 25,04/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,26
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Pellini No. 42 Tradizionale Espresso Superiore | gemalen | 250g
Pellini No. 42 Tradizionale Espresso Superiore | gemalen | 250g
€ 62,36/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 23,99
-35%
€ 15,59
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Dallmayr 121722009 Koffie Prodomo, 500g, gemalen
Dallmayr 121722009 Koffie Prodomo, 500g, gemalen
€ 46,12/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 23,06
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Dallmayr 10000128 Dallmayr Classic kräftig Kaffee, gemahlen, 500,0 g
Dallmayr 10000128 Dallmayr Classic kräftig Kaffee, gemahlen, 500,0 g
€ 45,14/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,57
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Koffie NESCAFÉ Classic 3-in-1, oplosbaar, 10 x 16,5 gram
Koffie NESCAFÉ Classic 3-in-1, oplosbaar, 10 x 16,5 gram
€ 20,41/1kg
€ 6,28
-44%
€ 3,47
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Passalacqua MEXICO, 250 gram, gemalen koffie
Passalacqua MEXICO, 250 gram, gemalen koffie
€ 54,56/1kg
€ 66,98
-79%
€ 13,64
Verkoper: TEC-MORE

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Ontdek Elite, een exclusieve koffiemengeling die speciaal is gemalen voor gebruik in een Moka-kan. Deze premium koffiemengeling onderscheidt zich door zijn unieke aroma en verleidelijke geur, waardoor elke ochtend een bijzondere beleving wordt. De perfecte maling zorgt voor een optimale extractie in de Moka-kan en brengt de volledige smaak van de zorgvuldig geselecteerde koffiebonen naar boven. Ideaal voor koffieliefhebbers die waarde hechten aan hoogwaardige kwaliteit en authentieke smaak. De traditionele branding geeft de koffie zijn kenmerkende smaak en maakt het een onmisbare metgezel voor echte koffie-enthousiastelingen. Geniet van een perfecte kop premium koffie, bereid volgens de Italiaanse traditie
Ingrediënten
100% gemalen koffie, geschikt voor het zetten van espresso
Gewicht
250 g
Arabica-gehalte
69999999760465920 %
Robusta-gehalte
30000000817692672 %
Levensmiddelenbedrijven
Caffè Haiti Roma Srl, Via Ardeatina 1010, 00134, Roma, Italia
Verkoopbenaming
Caffè Elite
Fabrikant
Caffè Haiti Roma
EAN
8009356001435

Ingrediënten
100% gemalen koffie, geschikt voor het zetten van espresso
Gewicht
250 g
Arabica-gehalte
69999999760465920 %
Robusta-gehalte
30000000817692672 %
Levensmiddelenbedrijven
Caffè Haiti Roma Srl, Via Ardeatina 1010, 00134, Roma, Italia
Verkoopbenaming
Caffè Elite
Fabrikant
Caffè Haiti Roma
EAN
8009356001435
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Lavazza Crema e Gusto | gemalen koffie | 250g
Lavazza Crema e Gusto | gemalen koffie | 250g
€ 21,31/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 6,49
-14%
€ 5,52
Verkoper: Caffarro
Productafbeelding van Mövenpick GOLD Original, oplosbare koffie, 200g
Mövenpick GOLD Original, oplosbare koffie, 200g
€ 105,20/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 21,04
Verkoper: AllYouNeed
Bestseller
Productafbeelding van 6 x JACOBS Kaffee Krönung Signature, gemalen koffie, 500g (artikelnummer: 4091341)
6 x JACOBS Kaffee Krönung Signature, gemalen koffie, 500g (artikelnummer: 4091341)
€ 38,32/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Harmana | Hindiba Koffie 150g - Oplosbare chicoriekoffie
Harmana | Hindiba Koffie 150g - Oplosbare chicoriekoffie
€ 159,67/1kg
€ 23,95
Gratis bezorging
Verkoper: Hiba
Productafbeelding van Dallmayr Prodomo, 250 gram gemalen koffie, geschikt voor filterkoffie
Dallmayr Prodomo, 250 gram gemalen koffie, geschikt voor filterkoffie
€ 82,64/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 26,99
-23%
€ 20,66
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Kurukahveci Mehmet Efendi, Turkse koffie, 500 gram
Kurukahveci Mehmet Efendi, Turkse koffie, 500 gram
€ 50,00/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 34,52
-27%
€ 25,00
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van SEISHŌ Ceremonieel Matcha, 100g – Premium Matcha groene thee uit Kyoto Uji, Japan – Fijngemalen Japanse Matcha thee
SEISHŌ Ceremonieel Matcha, 100g – Premium Matcha groene thee uit Kyoto Uji, Japan – Fijngemalen Japanse Matcha thee
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Vareonix
Productafbeelding van Idee Kaffee Classic | gemalen | 500 gram
Idee Kaffee Classic | gemalen | 500 gram
€ 81,58/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 40,79
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Melitta Harmonie, milde filterkoffie, gemalen, geschikt voor filterkoffiemachines, verkrijgbaar in een set
Melitta Harmonie, milde filterkoffie, gemalen, geschikt voor filterkoffiemachines, verkrijgbaar in een set
€ 27,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 167,94
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Gemalen koffie, 500 gram
Gemalen koffie, 500 gram
€ 25,78/1kg
€ 13,57
-5%
€ 12,89
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van SLIM COFFEE - Poeder met Oploskoffie, Neopuntia, Guarana-extract - 125 g
SLIM COFFEE - Poeder met Oploskoffie, Neopuntia, Guarana-extract - 125 g
€ 135,20/1kg
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 16,90
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Nutrisslim
Productafbeelding van Espresso Napoletano-koffie in zakjes, 50 stuks - Kimbo
Espresso Napoletano-koffie in zakjes, 50 stuks - Kimbo
€ 23,72/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 34,00
-58%
€ 14,23
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Sifamix | Zonnebloemkoffie met propolis - Brandnetelkoffie 100g
Sifamix | Zonnebloemkoffie met propolis - Brandnetelkoffie 100g
€ 209,50/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,95
Gratis bezorging
Verkoper: Hiba
Productafbeelding van Illy Espresso, normale branding / medium branding, gemalen, 250g verpakking
Illy Espresso, normale branding / medium branding, gemalen, 250g verpakking
€ 46,20/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 12,24
-5%
€ 11,55
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Bialetti Perfetto Moka, gemalen hazelnoot, 250 gram
Bialetti Perfetto Moka, gemalen hazelnoot, 250 gram
€ 38,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 14,06
-31%
€ 9,67
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Anatol Kawa Zbożowa, klassieke variant, 84 gram (20 porties van 4,2 gram)
Anatol Kawa Zbożowa, klassieke variant, 84 gram (20 porties van 4,2 gram)
€ 14,50/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,22
-4%
€ 1,16
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Inka glutenvrije graancoffie, 100g / INKA
Inka glutenvrije graancoffie, 100g / INKA
€ 44,60/1kg
€ 4,69
-4%
€ 4,46
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Cafédirect Machu Picchu, oploskoffie, 100 gram
Cafédirect Machu Picchu, oploskoffie, 100 gram
€ 261.250,01/1kg
€ 31,35
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Pellini No. 42 Tradizionale Espresso Superiore | gemalen | 250g
Pellini No. 42 Tradizionale Espresso Superiore | gemalen | 250g
€ 62,36/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 23,99
-35%
€ 15,59
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Tassimo Jacobs Krönung met een verfijnde aroma | 16 koffiekapsels, voor gebruik in een Tassimo-apparaat
Tassimo Jacobs Krönung met een verfijnde aroma | 16 koffiekapsels, voor gebruik in een Tassimo-apparaat
€ 148,85/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 15,48
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Café Intención, biologisch, sterke branding | Fairtrade | gemalen | 500g
Café Intención, biologisch, sterke branding | Fairtrade | gemalen | 500g
€ 55,92/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 27,96
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Eilles Gourmet Café | gemalen | 500 gram
Eilles Gourmet Café | gemalen | 500 gram
€ 57,02/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 28,51
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Segafredo Intermezzo | gemalen | 250 gram
Segafredo Intermezzo | gemalen | 250 gram
€ 75,30/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 102,99
-€ 82,66
€ 20,33
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Pedro's Actieve Kawa Gemalen, 500 gram
Pedro's Actieve Kawa Gemalen, 500 gram
€ 31,66/1kg
€ 15,83
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van broow - Cold Brew Coffee, eerlijk verhandelde, gemalen koffie in een filterzak. DE-ÖKO-006
broow - Cold Brew Coffee, eerlijk verhandelde, gemalen koffie in een filterzak. DE-ÖKO-006
€ 85,48/1kg
€ 17,95
Verkoper: PulsPanda
Productafbeelding van Bristot 100% Arabica, gemalen koffie, 250 gram
Bristot 100% Arabica, gemalen koffie, 250 gram
€ 104,76/1kg
€ 26,19
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Passalacqua Mehari, gemalen / 250 gram.
Passalacqua Mehari, gemalen / 250 gram.
€ 38,32/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 60,79
-84%
€ 9,58
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Lavazza Qualità Rossa Espresso | gemalen | 250 gram
Lavazza Qualità Rossa Espresso | gemalen | 250 gram
€ 23,96/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 11,55
-48%
€ 5,99
Verkoper: Caffarro

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.