Miniverse Make It Mini Pluche, Creatieve set voor kinderen, vanaf 8 jaar, Meerdere kleuren

€ 32,79

Gratis bezorging

Bij jou thuis

di 6 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Klei & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Sycomore CRE7053, Creatieve set voor kinderen, vanaf 5 jaar
Sycomore CRE7053, Creatieve set voor kinderen, vanaf 5 jaar
€ 32,44/1kg
€ 16,22
Verkoper: Nejhracka
Productafbeelding van Speelset: Knetpizza - 4 kleuren klei voor kinderen
Speelset: Knetpizza - 4 kleuren klei voor kinderen
€ 15,49
-6%
€ 14,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van Plastiline klei, pastelkleuren, set van 12 kleuren voor kinderen
Plastiline klei, pastelkleuren, set van 12 kleuren voor kinderen
€ 3,93
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van SES Creative 00418, Klei, Meerdere kleuren, Voor kinderen, 3 kleuren, Vanaf 3 jaar, Tot 12 jaar
SES Creative 00418, Klei, Meerdere kleuren, Voor kinderen, 3 kleuren, Vanaf 3 jaar, Tot 12 jaar
€ 92,04/1kg
€ 46,02
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Eduplay Set met klei en knuffelmaterialen - creatieve vormrollers voor kinderen
Eduplay Set met klei en knuffelmaterialen - creatieve vormrollers voor kinderen
€ 19,35
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van LIKARTO® Kleiset voor kinderen vanaf 1 jaar, met 10 kleuren en 5 gereedschappen
LIKARTO® Kleiset voor kinderen vanaf 1 jaar, met 10 kleuren en 5 gereedschappen
€ 54,42
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Kneedklei met uitknijpapparaat (speelgoed, creatief)
Kneedklei met uitknijpapparaat (speelgoed, creatief)
€ 184,40/1kg
€ 18,44
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Plastiline klei set, 36 kleuren, voor kinderen, modelleergymnasium 70139
Plastiline klei set, 36 kleuren, voor kinderen, modelleergymnasium 70139
€ 8,29/1kg
€ 8,29
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Johntoy Kneedklei met dinosaurus
Johntoy Kneedklei met dinosaurus
€ 13,82
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Colorations Modellieklei set, 7 kleuren, creatief speelgoed
Colorations Modellieklei set, 7 kleuren, creatief speelgoed
€ 111,66/1kg
€ 100,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van Kneedklei voor kinderen, 12 kleuren
Kneedklei voor kinderen, 12 kleuren
€ 28,34/1l
€ 15,17
-6%
€ 14,17
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van OOSH 8667, 4 rokken/jurkjes, Meerdere kleuren
OOSH 8667, 4 rokken/jurkjes, Meerdere kleuren
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,49
-36%
€ 3,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van Science4You Kneedfabriek speelset voor kinderen, stimuleert creativiteit
Science4You Kneedfabriek speelset voor kinderen, stimuleert creativiteit
€ 36,99
-20%
€ 29,46
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Tuban TU3787, Creatieve speelset voor kinderen, 3 jaar, Kunststof, Blauw
Tuban TU3787, Creatieve speelset voor kinderen, 3 jaar, Kunststof, Blauw
€ 71,22/1kg
€ 6,41
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Plastiline, klei, neonklei-set, 6 kleuren, 41178
Plastiline, klei, neonklei-set, 6 kleuren, 41178
€ 17,88/1kg
€ 4,29
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Playgo Kleiset "Lunchroom" - Creatieve kleiset voor kinderen
Playgo Kleiset "Lunchroom" - Creatieve kleiset voor kinderen
€ 27,42
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Playgo Kleiset: IJsvoertuig - Creatieve kleiset voor kinderen
Playgo Kleiset: IJsvoertuig - Creatieve kleiset voor kinderen
€ 35,17
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Kneedgum, in verschillende kleuren, set van 4
Kneedgum, in verschillende kleuren, set van 4
€ 61,69/1kg
€ 7,99
-31%
€ 5,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van Kneedklei voor kinderen, 12 kleuren
Kneedklei voor kinderen, 12 kleuren
€ 35,37/1kg
€ 15,15
-6%
€ 14,15
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Merchandise/verzamelaarsproducten uit de wereld van anime, manga, films, games en popcultuur. Fabrikant / Merk: MGA Producttype: Pluche figuur EAN: 0035051598039 (Nieuw artikel - beschrijving volgt, op aanvraag beschikbaar) Artikel alleen in beperkte oplage - op = op Productbeschrijving in het Engels: Leeftijd: 8+. Elke verrassingsbal bevat alles wat je nodig hebt om een mini-pluche figuur met een voedselthema te maken, waarbij ambachten, een verrassing en een verzamelbaar spel samenkomen in een klein, leuk en zeer origineel format.markering. Fabrikant / Importeur: MGA. Waarschuwing: Verwijder alle onderdelen uit de verpakking voordat u het speelgoed aan een kind geeft.
EAN
0035051598039
10035051598036
35051598039
Fabrikant
MPN (Manufacturer Part Number)
598039

EAN
0035051598039
10035051598036
35051598039
Fabrikant
MPN (Manufacturer Part Number)
598039
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Play-Doh Grote ijskar, knutselmateriaal
Play-Doh Grote ijskar, knutselmateriaal
€ 24,30/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 150,65
Verkoper: Capi-cap
Productafbeelding van Play-Doh Hulk Smash It. Modeling Clay Set with Hulk Figure. Ages 4+. Marvel
Play-Doh Hulk Smash It. Modeling Clay Set with Hulk Figure. Ages 4+. Marvel
€ 52,69/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 33,30
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Play-Doh My Pretty Piece of Cake. modeling clay set
Play-Doh My Pretty Piece of Cake. modeling clay set
€ 44,31
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van 3D-stickers, aanvullende set met een onderwater thema
3D-stickers, aanvullende set met een onderwater thema
€ 30,10
-45%
€ 16,48
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Dylon Pod Forestgreen (350 gr)
Dylon Pod Forestgreen (350 gr)
€ 8,12
-2%
€ 7,91
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Ultrament Kleurbeton, 2,5 kg, lichtgrijs
Ultrament Kleurbeton, 2,5 kg, lichtgrijs
€ 7,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,89
Verkoper: Marketsupply
Productafbeelding van Plastiline, modelleerklei, klei, plastisch materiaal
Plastiline, modelleerklei, klei, plastisch materiaal
€ 20,14/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 17,15
-67%
€ 5,64
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van HEJ CLAY Bluey Set, modelleerklei set, Bluey en vrienden
HEJ CLAY Bluey Set, modelleerklei set, Bluey en vrienden
€ 198,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,18
-10%
€ 29,73
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Pelikan Kneedmassa Creaplast 606738, zwart, 240g
Pelikan Kneedmassa Creaplast 606738, zwart, 240g
€ 52,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,59
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Voorraadklei voor pottenbakkersschijf 1200g
Voorraadklei voor pottenbakkersschijf 1200g
€ 3,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,70
Verkoper: Dareknaklik
Productafbeelding van Ton Bouncing Putty Junior, 12 gram, 6-delig
Ton Bouncing Putty Junior, 12 gram, 6-delig
€ 0,65/1kg
€ 13,03
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van JOVI 70/10S JOVI Knete PLASTILINA farbsortiert, 10 Farben je 50,0 g
JOVI 70/10S JOVI Knete PLASTILINA farbsortiert, 10 Farben je 50,0 g
€ 282,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,65
-59%
€ 14,10
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van HEY CLAY Creatieve set - Eenhoorns
HEY CLAY Creatieve set - Eenhoorns
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,38
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Play-Doh Super Kleurenset, klei
Play-Doh Super Kleurenset, klei
€ 25,17/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 53,47
-20%
€ 42,29
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Play-Doh Kleurrijk Restaurant, Kneedbaar materiaal
Play-Doh Kleurrijk Restaurant, Kneedbaar materiaal
€ 37,96/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,10
Verkoper: 3DToys
Productafbeelding van Play-Doh, 8-delige set, Regenboogkleuren, klei
Play-Doh, 8-delige set, Regenboogkleuren, klei
€ 21,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 11,54
Verkoper: Capi-cap
Productafbeelding van Play-Doh Kitchen Creations. Play Dough Toy with Pretend Kitchen Accessories. Ages 3+
Play-Doh Kitchen Creations. Play Dough Toy with Pretend Kitchen Accessories. Ages 3+
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 15,02
Verkoper: Nejhracka
Productafbeelding van Play-Doh My Super Cafe. Modeling Clay. Toy Coffee Machine for Children from 3 Years Old. KitchenCreation
Play-Doh My Super Cafe. Modeling Clay. Toy Coffee Machine for Children from 3 Years Old. KitchenCreation
€ 37,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 55,69
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van PLAY-DOH Little Chef Kit. Modeling Dough. 14 Kitchen Accessories. Preschool Toys. Playdoh Kitchens
PLAY-DOH Little Chef Kit. Modeling Dough. 14 Kitchen Accessories. Preschool Toys. Playdoh Kitchens
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 26,51
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Hasbro Play-Doh, fantasiepak met 18 potjes klei, 18 kleuren
Hasbro Play-Doh, fantasiepak met 18 potjes klei, 18 kleuren
€ 42,94/1kg
€ 43,28
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Play-Doh Smoothie Whirl. pretend kitchen toy with modeling clay. arts and crafts for children. ages 3 and up
Play-Doh Smoothie Whirl. pretend kitchen toy with modeling clay. arts and crafts for children. ages 3 and up
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,00
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van Play-Doh Rainbow Ice Cream Set with Modeling Compound
Play-Doh Rainbow Ice Cream Set with Modeling Compound
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 35,18
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Play-Doh Peppa Wutz Styling set, knutterspeelgoed
Play-Doh Peppa Wutz Styling set, knutterspeelgoed
€ 72,36/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 33,14
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Play-Doh, Freddy de Gekke Kapper, knutselset
Play-Doh, Freddy de Gekke Kapper, knutselset
€ 42,01/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 35,33
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Hasbro Play-Doh - Losse potje - Wit
Hasbro Play-Doh - Losse potje - Wit
€ 1,13
Verkoper: Nejhracka
Productafbeelding van Play-Doh set van 8 potjes in neonkleuren, klei
Play-Doh set van 8 potjes in neonkleuren, klei
€ 25,47/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 13,45
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Play-Doh Serpentine Starter Set. 3-pack of Modeling Clay with 10 Fun Shapes. Creative Activity for Children Ages 3 and Up
Play-Doh Serpentine Starter Set. 3-pack of Modeling Clay with 10 Fun Shapes. Creative Activity for Children Ages 3 and Up
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,98
Verkoper: Humbi
Productafbeelding van Play-Doh Pizza Oven. Modeling Clay. Toy Coffee Maker for Kids Ages 3 and Up. KitchenCreation
Play-Doh Pizza Oven. Modeling Clay. Toy Coffee Maker for Kids Ages 3 and Up. KitchenCreation
€ 45,93/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 35,87
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Play-Doh Hair Salon. Modeling Clay Set with 6 Cans. Ages 3+
Play-Doh Hair Salon. Modeling Clay Set with 6 Cans. Ages 3+
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 21,84
Verkoper: Nejhracka
Productafbeelding van Play-Doh Vet Clinic with Dog. with 5 Cans of Modeling Clay and 10 Tools. After-School Toy. Classics
Play-Doh Vet Clinic with Dog. with 5 Cans of Modeling Clay and 10 Tools. After-School Toy. Classics
€ 38,50/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 28,57
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 8 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 28 september 2024 op
Geverifieerde aankoop