2 stuks autobluszuigerhouder, gemaakt van 600D Oxford-stof, voor bevestiging in de kofferbak, voor extra veiligheid

€ 26,00

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 – do 15 oktober

Staffelkorting beschikbaar:

Onze bestedeals
Brandblussers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Brandblusserhoes - Brandblusser - Brandblusserhouder - Bescherming -  Zwart
Brandblusserhoes - Brandblusser - Brandblusserhouder - Bescherming - Zwart
€ 19,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
Productafbeelding van Brandblusserhouder, eenvoudig te monteren brandblusserbeugel voor een praktische bevestiging in huis en in de auto.
Brandblusserhouder, eenvoudig te monteren brandblusserbeugel voor een praktische bevestiging in huis en in de auto.
€ 58,98
-10%
€ 52,58
Gratis bezorging
Verkoper: Apizoo
Productafbeelding van Brandblusserbescherming, bescherming tegen schade
Brandblusserbescherming, bescherming tegen schade
€ 56,95
Gratis bezorging
Verkoper: Avenique
Productafbeelding van Bevestigingsband voor een brandblusser in een auto
Bevestigingsband voor een brandblusser in een auto
€ 16,16
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Set van 12 Stevige Beugels voor blussers
Set van 12 Stevige Beugels voor blussers
€ 60,95
Gratis bezorging
Verkoper: VosRetail
Productafbeelding van Brandblusser, zwart (2 stuks)
Brandblusser, zwart (2 stuks)
€ 11,97
Gratis bezorging
Verkoper: RCprofi
Feuerlöscher, Hauptbild
10 stuks reservevergrendelingsstiften voor brandblussers - Accessoires voor brandblussers
€ 39,00
Verkoper: ZenithVibe
Productafbeelding van TrunkExpert, beugel voor brandblusser, auto-organizer, Cordura, 13x44x0,5
TrunkExpert, beugel voor brandblusser, auto-organizer, Cordura, 13x44x0,5
€ 43,31
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Volledige noodpakket voor de auto – veiligheid en eerste hulp
Volledige noodpakket voor de auto – veiligheid en eerste hulp
€ 36,71
Gratis bezorging
Verkoper: One_Stop_Shop
Productafbeelding van Famanu veiligheidsspellen voor brandblussers - 20 sets
Famanu veiligheidsspellen voor brandblussers - 20 sets
€ 98,72
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Bühnenverlichting, regenbescherming, duurzaam materiaal, eenvoudige montage, stroboscoop-kunststof, 10 stuks
Bühnenverlichting, regenbescherming, duurzaam materiaal, eenvoudige montage, stroboscoop-kunststof, 10 stuks
€ 256,99
Verkoper: BlissShopping
Productafbeelding van Lampa 001074013
Lampa 001074013
€ 103,00
Gratis bezorging
Verkoper: BRIXIAMOTO
Productafbeelding van Robuuste, wandmontabele, verstelbare brandblusserhouder met brandblusserhaak, ruimtebesparend, geschikt voor brandblussers van 2 kg.
Robuuste, wandmontabele, verstelbare brandblusserhouder met brandblusserhaak, ruimtebesparend, geschikt voor brandblussers van 2 kg.
€ 42,38
Gratis bezorging
Verkoper: Apizoo
Productafbeelding van START brandblusser 9052
START brandblusser 9052
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: MisterShopping
Productafbeelding van Solidchoice - blusserdoos voor 6 kg blusser
Solidchoice - blusserdoos voor 6 kg blusser
€ 114,95
Gratis bezorging
Verkoper: SilkyStar
Productafbeelding van Vuurkorf, 28 cm
Vuurkorf, 28 cm
€ 12,09
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van START brandblusser 9791
START brandblusser 9791
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: MisterShopping
Productafbeelding van Brandblusspray 500 g - Veilig en effectief bij brand
Brandblusspray 500 g - Veilig en effectief bij brand
€ 66,33
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Vloermatten, lichtgewicht ontwerp, gemakkelijk schoon te maken, zwart
Vloermatten, lichtgewicht ontwerp, gemakkelijk schoon te maken, zwart
€ 79,99
Verkoper: BlissShopping

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Functie:

    • DUURZAAM 600D OXFORD-STOF: Deze auto-brandblusserhoes is gemaakt van duurzaam 600D Oxford-stof en is ontworpen voor regelmatig gebruik. Hij zorgt voor een betrouwbare en duurzame opslag van uw brandblusser, wanneer u hem nodig heeft.

    • VERHOOGDE VEILIGHEID ONDERWEG: Bevestig uw brandblusser veilig in de kofferbak, zodat deze gemakkelijk toegankelijk is, en verhoog zo uw reisondernemingen. Wees voorbereid op noodsituaties zonder paniek en minimaliseer potentiële risico's tijdens uw reis.

    • COMPACT EN EFFICIËNT ONTWERP: De brandblusseropslag biedt een compacte oplossing voor organisatie. Het efficiënte ontwerp maakt een snelle toegang mogelijk in noodsituaties en helpt u een opgeruimde auto te behouden, terwijl u tegelijkertijd voorbereid bent.

    • GEMAKKELIJKE INSTALLATIE: Bevestig de brandblusserhouder eenvoudig aan de hoofdsteunstangen met behulp van klittenband en een snelsluitingssysteem, zonder gereedschap. Geniet van het gemak van het opnieuw positioneren en de eenvoudige toegang wanneer dat nodig is.

    • SNELLE TOEGANG IN NOODGEVALLEN: Deze opslag is ontworpen voor snelle toegang, zodat u uw brandblusser snel kunt vinden en pakken in cruciale momenten. Blijf uitgerust en zelfverzekerd, en wees klaar om onverwachte situaties op de weg aan te pakken.


Specificatie:

Artikeltype: Auto-brandblusserhoes
Materiaal: 600D Oxford-stof
Afmetingen: Ongeveer 15 x 13 x 29 cm / 5,91 x 5,12 x 11,42 inch, binnendiameter van de buis: ongeveer 12 cm / 4,72 inch
Kleur: Zwart


Gebruik:


Inhoud van de verpakking:

2 x Auto-brandblusserhoes


Opmerking:

Gewicht
0.17 kg
EAN
7306386745676
Fabrikant
Gistuch

Gewicht
0.17 kg
EAN
7306386745676
Fabrikant
Gistuch
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Alecto schuimblusser, 2 liter
Alecto schuimblusser, 2 liter
€ 23,04/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 61,41
-24%
€ 46,08
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Brandblusserhouder, wit
Brandblusserhouder, wit
€ 88,00
Verkoper: IBEX-Parts
Productafbeelding van Compass 01531 - Poederblusser, 1 kg (8A 34 B/C) ABC
Compass 01531 - Poederblusser, 1 kg (8A 34 B/C) ABC
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 18,83
-31%
€ 12,98
Verkoper: AutoHotarek
Productafbeelding van Spuitpoederblusser, cilindervormig, 2 kg - Osculati 31.515.22
Spuitpoederblusser, cilindervormig, 2 kg - Osculati 31.515.22
€ 58,54
-23%
€ 44,79
Verkoper: SmartSailSaver
Productafbeelding van Olympia 7070 Olymp Feuerlöschschaum/-Spray im 12er Display            rot
Olympia 7070 Olymp Feuerlöschschaum/-Spray im 12er Display rot
€ 45,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 32,23
-28%
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Spielzeug Feuerlöscher mit Wasserstrahl - ca. 23 cm
Spielzeug Feuerlöscher mit Wasserstrahl - ca. 23 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 15,44
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Zenova FX500 brandblusser, spray, 500 ml. Geschikt voor alle soorten branden, inclusief lithiumbatterijen
Zenova FX500 brandblusser, spray, 500 ml. Geschikt voor alle soorten branden, inclusief lithiumbatterijen
€ 39,98/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,99
-4%
€ 19,99
Verkoper: Trend-Laden_5
Productafbeelding van EERSTE HULP ALLEEN - P-30000 00. EERSTE HULP ALLEEN. Noodhamer 2-in-1, oranje
EERSTE HULP ALLEEN - P-30000 00. EERSTE HULP ALLEEN. Noodhamer 2-in-1, oranje
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 13,71
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van vidaXL Brandslangspuit met Storz-B-aansluiting
vidaXL Brandslangspuit met Storz-B-aansluiting
€ 105,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYSLiving
Productafbeelding van GLORIA ABC-poederblusser, type Dauerdruck, model PD6GA met manometer, 34A 233B C
GLORIA ABC-poederblusser, type Dauerdruck, model PD6GA met manometer, 34A 233B C
€ 21,62/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 129,71
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Brandweerman Sam, brandblusser Pro (rood/blauw)
Brandweerman Sam, brandblusser Pro (rood/blauw)
€ 14,07/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 19,36
-34%
€ 12,66
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van IWH 44025 REINOLD MAX - Beugel voor brandblusserspray, zwart
IWH 44025 REINOLD MAX - Beugel voor brandblusserspray, zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,24
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Alecto schuimblusser, 6 liter
Alecto schuimblusser, 6 liter
€ 27,83/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 167,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Brandblusserhouder, antracietkleur
Brandblusserhouder, antracietkleur
€ 88,00
Verkoper: IBEX-Parts
Productafbeelding van GLORIA 14730000 Brandblusser P2GM, poeder, 2,0 kg
GLORIA 14730000 Brandblusser P2GM, poeder, 2,0 kg
€ 31,17/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 62,34
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Automatische halon-brandblusser, 1 kg, Osculati | Osculati 31.515.01
Automatische halon-brandblusser, 1 kg, Osculati | Osculati 31.515.01
€ 53,25/1l
€ 53,25
Verkoper: SmartSailSaver
Productafbeelding van Beschermkap voor brandblusser van 6 kg, met twee spanvergrendelingen en handgreepribbels
Beschermkap voor brandblusser van 6 kg, met twee spanvergrendelingen en handgreepribbels
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 82,98
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 22 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Geweldig product.
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Rollkooi-brandblusserhouder, verstelbaar, modern design, vervanging voor Polaris RZR SXS Ranger
Rollkooi-brandblusserhouder, verstelbaar, modern design, vervanging voor Polaris RZR SXS Ranger
€ 52,99
Gratis bezorging3% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Brandblusserhoes - Brandblusser - Brandblusserhouder - Bescherming -  Zwart
Brandblusserhoes - Brandblusser - Brandblusserhouder - Bescherming - Zwart
€ 19,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
Productafbeelding van Brandblusserhoes - Brandblusser - Brandblusserhouder - Bescherming -  Rood
Brandblusserhoes - Brandblusser - Brandblusserhouder - Bescherming - Rood
€ 21,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex