BRIT Premium by Nature Value Pack Adult Box - natvoer voor katten - 40x100g

Alle prijzen incl. btw.

Onze bestedeals
Natvoer voor katten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van BRIT PREMIUM KAT Adult Kabeljauw (zakje) 100g
BRIT PREMIUM KAT Adult Kabeljauw (zakje) 100g
€ 14,00/1kg
€ 1,47
-4%
€ 1,40
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nog meer 100% natuurlijk premium natvoer voor katten, kippenselectie, multipack
Nog meer 100% natuurlijk premium natvoer voor katten, kippenselectie, multipack
€ 54,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Applaws: 100% natuurlijk premium natvoer voor katten, met tonijnfilet en algen
Applaws: 100% natuurlijk premium natvoer voor katten, met tonijnfilet en algen
€ 61,41
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Kapsička Rasco Premium Adult, droogvoer voor volwassen katten, 12 zakken van 85 gram
Kapsička Rasco Premium Adult, droogvoer voor volwassen katten, 12 zakken van 85 gram
€ 10,78/1kg
€ 12,02
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Applaws: 100% natuurlijk premium natvoer voor volwassen katten - Tonijn
Applaws: 100% natuurlijk premium natvoer voor volwassen katten - Tonijn
€ 66,64
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Dolina Noteci Premium Gesteriliseerd Rundvleesvoer - Natvoer voor gesteriliseerde katten - 85g
Dolina Noteci Premium Gesteriliseerd Rundvleesvoer - Natvoer voor gesteriliseerde katten - 85g
€ 27,53/1l
€ 2,46
-4%
€ 2,34
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nog meer 100% natuurlijk premium natvoer voor katten, met tonijnfilet en zeewier
Nog meer 100% natuurlijk premium natvoer voor katten, met tonijnfilet en zeewier
€ 41,29
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van DOLINA NOTECI Premium kalkoenfilet - natvoer voor katten - 85g
DOLINA NOTECI Premium kalkoenfilet - natvoer voor katten - 85g
€ 39,11/1kg
€ 3,71
-5%
€ 3,52
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van MjAMjAM - Premium natvoer voor katten - Proefpakket I met saus, 6 stuks (6 x)
MjAMjAM - Premium natvoer voor katten - Proefpakket I met saus, 6 stuks (6 x)
€ 27,53
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van ANIMONDA Premium - Kalfsgehakt - Natvoer voor katten - 85 g
ANIMONDA Premium - Kalfsgehakt - Natvoer voor katten - 85 g
€ 108,40/1kg
€ 10,84
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van MjAMjAM - 300g zakje, mixpakket 3 - Premium natvoer voor katten, heerlijk smakelijk
MjAMjAM - 300g zakje, mixpakket 3 - Premium natvoer voor katten, heerlijk smakelijk
€ 33,90
-6%
€ 31,58
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Applaws: 100% natuurlijk premium natvoer voor katten, met kipfilet en kaas
Applaws: 100% natuurlijk premium natvoer voor katten, met kipfilet en kaas
€ 46,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Applaws: 100% natuurlijk premium natvoer voor katten, met kipfilet en kaas
Applaws: 100% natuurlijk premium natvoer voor katten, met kipfilet en kaas
€ 79,42
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van MjAMjAM Premium natvoer voor katten, mixpakket I, met kip en rundvlees, 12 x 125 g, glutenvrij
MjAMjAM Premium natvoer voor katten, mixpakket I, met kip en rundvlees, 12 x 125 g, glutenvrij
€ 24,87/1kg
€ 39,90
-6%
€ 37,30
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Dolina Noteci Premium, rijk aan lam – natvoer voor katten – 400g
Dolina Noteci Premium, rijk aan lam – natvoer voor katten – 400g
€ 9,47/1kg
€ 4,48
-4%
€ 4,26
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Applaws, 100% natuurlijk premium natvoer voor katten, makreel met sardine, in bak
Applaws, 100% natuurlijk premium natvoer voor katten, makreel met sardine, in bak
€ 67,40
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van MjAMjAM - 300g zakje, mixpakket 1 - Premium natvoer voor katten, heerlijk smakelijk
MjAMjAM - 300g zakje, mixpakket 1 - Premium natvoer voor katten, heerlijk smakelijk
€ 33,90
-6%
€ 31,58
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Natuurlijk premium natvoer voor katten, visselectie, multipack in gel
Natuurlijk premium natvoer voor katten, visselectie, multipack in gel
€ 32,39
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van MjAMjAM - Premium natvoer voor katten - Proefpakket, 6 stuks (6 x 200 g), met kip
MjAMjAM - Premium natvoer voor katten - Proefpakket, 6 stuks (6 x 200 g), met kip
€ 45,17
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Catit Kipendiner, premium natvoer voor katten, glutenvrij, rijk aan eiwitten
Catit Kipendiner, premium natvoer voor katten, glutenvrij, rijk aan eiwitten
€ 16,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Brit Premium by Nature Cat Chunks in Gravy Adult Mix Smaków 40 × 100 g is een complete natvoer voor volwassen katten, bestaande uit sappige stukjes vlees in een aromatische saus. De set bevat vier verschillende smaken, waardoor de dagelijkse maaltijden aantrekkelijker worden en aansluiten bij de natuurlijke voedingsvoorkeuren van katten. De formule, met een hoog vleesgehalte en dierlijke ingrediënten, verrijkt met inuline, ondersteunt een gezonde spijsvertering, een gezonde huid en een glanzende vacht. Het voer bevat geen kunstmatige kleurstoffen of conserveermiddelen, en het hoge vochtgehalte helpt om een goede hydratatie van het lichaam te bevorderen.

Waarom kiezen voor Brit Premium by Nature Cat Chunks in Gravy?

  • Volwaardig voer voor volwassen katten – levert alle essentiële voedingsstoffen.
  • 4 heerlijke smaken – kip met kalkoen, rundvlees met erwten, zalm met forel en kabeljauw.
  • Tot 87% vlees en dierlijke ingrediënten – heerlijke smaak en een waardevolle bron van eiwitten.
  • Zonder kunstmatige kleurstoffen en conserveermiddelen – een transparante samenstelling, geschikt voor dagelijks gebruik.
  • Economische set van 40 porties – een handige voorraad voer voor langere tijd.

De set bevat:

  • 10 × Brit Premium by Nature Cat Chunks in Gravy Kip met Kalkoen 100 g
  • 10 × Brit Premium by Nature Cat Chunks in Gravy Rundvlees met Erwten 100 g
  • 10 × Brit Premium by Nature Cat Chunks in Gravy Zalm met Forel 100 g
  • 10 × Brit Premium by Nature Cat Chunks in Gravy Kabeljauw 100 g

MET KIP EN TURKEY

85% vlees en dierlijke bijproducten (40% kip, 12% kalkoen), plantaardige producten (0,4% inuline), mineralen.

MET RUNDVLEES EN ERWTEN

87% vlees en dierlijke bijproducten (13% rundvlees), plantaardige producten (0,4% inuline), groenten (4% erwten), mineralen.

MET ZALM EN FOREL

66% vlees en dierlijke bijproducten, 18% vis en visbijproducten (9% zalm, 9% forel), plantaardige producten (0,4% inuline), mineralen.

MET KABELJAUW

66% vlees en dierlijke bijproducten, 18% vis en visbijproducten (9% kabeljauw), plantaardige producten (0,4% inuline), mineralen.

Specificaties:
  • Productcategorie: Natvoer
  • Leeftijd van het dier: Volwassen
  • Serie: BRIT Premium by Nature
  • Geen kunstmatige kleurstoffen: Ja
  • Veterinaire classificatie: Volwaardig voer
  • Aanvullende kenmerken: Graanvrij
  • Categorie: Voor katten
  • Waarschuwingen: Overschrijd de aanbevolen dagelijkse dosering niet.
  • Gewichtsrange: 2 kg - 4,9 kg
  • Hoofdsmaak: Mix van smaken
  • Glutenvrij: Ja
  • Ruwe as: 2,5%
  • Verpakkingstype: Zakje
  • Gewicht product: 40 x 100 g
  • Ras kat: Alle rassen
  • Ruwe vezels: 0,4%
  • Dosering: Vast
  • Specifieke behoeften van het dier: Algemene gezondheid
  • Vochtgehalte: 82%
  • Zonder suiker: Ja
  • Eiwitten: 8,5%
  • Vetgehalte: 4,5%
  • Zonder soja: Ja
Gewicht
4200 g
Type diervoeder
Natvoer
EAN
8595602585861
Fabrikant
Registratienummer
Nie dotyczy

Gewicht
4200 g
Type diervoeder
Natvoer
EAN
8595602585861
Fabrikant
Registratienummer
Nie dotyczy
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van SHEBA Delicacy, gevogelaroma in gelée - natvoer voor katten - 80 porties van 85 gram
SHEBA Delicacy, gevogelaroma in gelée - natvoer voor katten - 80 porties van 85 gram
€ 7,24/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 49,20
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van PURINA Gourmet Perle Mix - Natvoer voor katten - 60 porties van 85 gram
PURINA Gourmet Perle Mix - Natvoer voor katten - 60 porties van 85 gram
€ 8,14/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 41,51
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Alfavet FeliGum Haarbalcontrole 40 g | Kauwtabletten voor katten | Tegen haarballen
Alfavet FeliGum Haarbalcontrole 40 g | Kauwtabletten voor katten | Tegen haarballen
€ 159,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,94
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van MjAMjAM - 6 blikjes van 200g natvoer met kip- en zalmolie, speciaal voor kittens, als hoofdvoeding, natuurlijke samenstelling
MjAMjAM - 6 blikjes van 200g natvoer met kip- en zalmolie, speciaal voor kittens, als hoofdvoeding, natuurlijke samenstelling
€ 20,75/1kg
€ 24,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van WHISKAS Junior Kip in gelatine - natvoer voor kittens - 40 x 85g
WHISKAS Junior Kip in gelatine - natvoer voor kittens - 40 x 85g
€ 7,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 28,49
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Kattenvoer, natvoer, Animonda Carny Kitten, rundvlees en kalfsvlees, 85 gram
Kattenvoer, natvoer, Animonda Carny Kitten, rundvlees en kalfsvlees, 85 gram
€ 2,14/1kg
€ 2,18
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Wordt geladen...
Wordt geladen...
€ 41,18/1kg
€ 42,00
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van PURINA Felix Fantastische Mix in gelée - natvoer voor katten - 44 porties van 85 gram
PURINA Felix Fantastische Mix in gelée - natvoer voor katten - 44 porties van 85 gram
€ 5,21/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 42,94
-51%
€ 20,83
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van PURINA Felix Fantastische Mix in gelée - natvoer voor katten - 44 porties van 85 gram
PURINA Felix Fantastische Mix in gelée - natvoer voor katten - 44 porties van 85 gram
€ 5,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,93
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van SHEBA Select Slices, smaken met gevogelte - natvoer voor katten - 120 porties van 85 gram
SHEBA Select Slices, smaken met gevogelte - natvoer voor katten - 120 porties van 85 gram
€ 7,33/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 74,80
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Miamor Trinkfein Vitaldrink met tonijn
Miamor Trinkfein Vitaldrink met tonijn
€ 12,81/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,73
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van RAFI natvoer voor katten – Paté met kalfs vlees, 100 gram – 1 stuk
RAFI natvoer voor katten – Paté met kalfs vlees, 100 gram – 1 stuk
€ 1,74
-40%
€ 1,04
Verkoper: Katomix
Bestseller
Productafbeelding van PAN MIĘSKO stukjes in saus, kip met kwartel – natvoer voor katten – 85g
PAN MIĘSKO stukjes in saus, kip met kwartel – natvoer voor katten – 85g
€ 16,35/1l
€ 1,46
-4%
€ 1,39
Verkoper: Katomix
Bestseller
Productafbeelding van Vleesreepjes in saus. Kip met garnalen – natvoer voor katten – 85g
Vleesreepjes in saus. Kip met garnalen – natvoer voor katten – 85g
€ 15,44/1kg
€ 1,46
-4%
€ 1,39
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Leonardo kattenvoer 756615, voor volwassen katten, eend, 40 gram, zonder soja, zonder kunstmatige kleurstoffen
Leonardo kattenvoer 756615, voor volwassen katten, eend, 40 gram, zonder soja, zonder kunstmatige kleurstoffen
€ 64,66/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 51,73
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van FARMINA N&D Ocean Kitten: Tonijn, kabeljauw, garnalen & pompoen – Natvoer voor kittens – 70g
FARMINA N&D Ocean Kitten: Tonijn, kabeljauw, garnalen & pompoen – Natvoer voor kittens – 70g
€ 137,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,99
-34%
€ 13,76
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van APPLAWS Oceanvis in bouillon - natvoer voor katten - 156g
APPLAWS Oceanvis in bouillon - natvoer voor katten - 156g
€ 3,06/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,73
-2%
€ 11,44
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van N&D DOG PRIME Volwassen hondenvoer, lam en blauwe bes, mini formaat, 140g
N&D DOG PRIME Volwassen hondenvoer, lam en blauwe bes, mini formaat, 140g
€ 33,43/1kg
€ 21,99
-78%
€ 4,68
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van PURINA Pro Plan Veterinary Diets DM St/Ox - Diabetische voeding voor katten - natvoer - 10 bakjes à 85g
PURINA Pro Plan Veterinary Diets DM St/Ox - Diabetische voeding voor katten - natvoer - 10 bakjes à 85g
€ 31,10
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van IAMS 100050, Volwassen dier, Geschikt voor alle rassen, Hering, Tonijn, 85 gram
IAMS 100050, Volwassen dier, Geschikt voor alle rassen, Hering, Tonijn, 85 gram
€ 8,78/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 0,88
-10%
€ 0,79
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Gimpet Kattenharenballen Verwijderaar - Zachte formule, 50g
Gimpet Kattenharenballen Verwijderaar - Zachte formule, 50g
€ 16.770,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,77
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Applaws zakje voor katten, tonijn in gelatine, 70g
Applaws zakje voor katten, tonijn in gelatine, 70g
€ 56,24/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 62,99
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Dehner Wild Nature kattenvoer, "Unterholz" variant, natvoer, glutenvrij/suikervrij, voor oudere katten, met varkensvlees, 6 blikken van 400 gram (2,4 kg)
Dehner Wild Nature kattenvoer, "Unterholz" variant, natvoer, glutenvrij/suikervrij, voor oudere katten, met varkensvlees, 6 blikken van 400 gram (2,4 kg)
€ 37,23
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van TROVET Hepatic HLD met kip - Natvoer voor katten - 100g
TROVET Hepatic HLD met kip - Natvoer voor katten - 100g
€ 86,07/1kg
€ 12,05
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van KATTOVIT Feline Niere: Nierdrank voor katten - Behandeling voor katten - 135 ml
KATTOVIT Feline Niere: Nierdrank voor katten - Behandeling voor katten - 135 ml
€ 11,06/1kg
€ 1,88
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van DOLINA NOTECI Rafi Kattenvoer voor volwassen katten met tonijn - Natvoer voor katten - 400g
DOLINA NOTECI Rafi Kattenvoer voor volwassen katten met tonijn - Natvoer voor katten - 400g
€ 5,67/1kg
€ 2,68
-4%
€ 2,55
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sheba 4770608257828, Volwassen individu, Kabeljauw, Zalm, Tonijn, Witvis, 80 g
Sheba 4770608257828, Volwassen individu, Kabeljauw, Zalm, Tonijn, Witvis, 80 g
€ 14,09/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 47,90
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van PURINA GOURMET GOLD Brokken in saus, mix van 4 smaken - natvoer voor katten - 96 stuks van 85 gram
PURINA GOURMET GOLD Brokken in saus, mix van 4 smaken - natvoer voor katten - 96 stuks van 85 gram
€ 78,67
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van 10 universele microchip-tags voor huisdieren, IS011784/5 FDX-B, 134,2 kHz, geschikt voor honden, katten, vee, pluimvee en vissen. Voor beheer en tracking
10 universele microchip-tags voor huisdieren, IS011784/5 FDX-B, 134,2 kHz, geschikt voor honden, katten, vee, pluimvee en vissen. Voor beheer en tracking
€ 30,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
€ 333,33/1kg
Productafbeelding van Zachte kattenhalsbanden voor na een operatie, ter bevordering van de wondgenezing. Schattige halsbanden in de vorm van zonnebloemen, die voorkomen dat de kat aan de wond likt. Verstelbaar, gele kleur, maat XS (geschikt voor katten van 0,5 tot 2 kg)
Zachte kattenhalsbanden voor na een operatie, ter bevordering van de wondgenezing. Schattige halsbanden in de vorm van zonnebloemen, die voorkomen dat de kat aan de wond likt. Verstelbaar, gele kleur, maat XS (geschikt voor katten van 0,5 tot 2 kg)
€ 21,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 262,50/1kg