BRIT Premium by Nature Value Pack Sterilised, natvoer voor katten - 40 x 100g

Alle prijzen incl. btw.

Onze bestedeals
Natvoer voor katten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van BRIT PREMIUM Kattenvoer Adult Sterilised Kip (zakje) 100g
BRIT PREMIUM Kattenvoer Adult Sterilised Kip (zakje) 100g
€ 14,00/1kg
€ 1,47
-4%
€ 1,40
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dolina Noteci Premium, rijk aan zalm - natvoer voor katten - 400g
Dolina Noteci Premium, rijk aan zalm - natvoer voor katten - 400g
€ 0,01/1kg
€ 4,48
-4%
€ 4,26
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Venandi - Premium natvoer voor katten - Kip & konijn, 6 x 200g (verpakking met 6 stuks)
Venandi - Premium natvoer voor katten - Kip & konijn, 6 x 200g (verpakking met 6 stuks)
€ 29,01
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van APPLAWS Visselectie, multipack in bouillon - natvoer voor katten - 12x70g
APPLAWS Visselectie, multipack in bouillon - natvoer voor katten - 12x70g
€ 36,79/1kg
€ 30,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van APPLAWS Visselectie, multipack in bouillon - natvoer voor katten - 12x70g
APPLAWS Visselectie, multipack in bouillon - natvoer voor katten - 12x70g
€ 37,60/1kg
€ 31,58
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van DOLINA NOTECI Premium kalkoenfilet - natvoer voor katten - 85g
DOLINA NOTECI Premium kalkoenfilet - natvoer voor katten - 85g
€ 39,11/1kg
€ 3,71
-5%
€ 3,52
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dolina Noteci Rafi Kittenvoer voor kittens, 400g
Dolina Noteci Rafi Kittenvoer voor kittens, 400g
€ 5,67/1kg
€ 2,68
-4%
€ 2,55
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Natuurlijk voer voor volwassen katten met kip, 4-pack (4 x 85 gram)
Natuurlijk voer voor volwassen katten met kip, 4-pack (4 x 85 gram)
€ 60,00/1kg
€ 20,40
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Nog meer 100% natuurlijk premium natvoer voor katten, met tonijnfilet en zeewier
Nog meer 100% natuurlijk premium natvoer voor katten, met tonijnfilet en zeewier
€ 41,29
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Nog meer 100% natuurlijk premium natvoer voor katten, kippenselectie, multipack
Nog meer 100% natuurlijk premium natvoer voor katten, kippenselectie, multipack
€ 54,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Kapsička Rasco Premium Adult, droogvoer voor volwassen katten, 12 zakken van 85 gram
Kapsička Rasco Premium Adult, droogvoer voor volwassen katten, 12 zakken van 85 gram
€ 10,78/1kg
€ 12,02
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Applaws: 100% natuurlijk premium natvoer voor volwassen katten - Tonijn
Applaws: 100% natuurlijk premium natvoer voor volwassen katten - Tonijn
€ 66,64
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Konzerva N&D Kat Natuurlijk Kip 70g
Konzerva N&D Kat Natuurlijk Kip 70g
€ 13,76
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van ANIMONDA Premium - Kalfsgehakt - Natvoer voor katten - 85 g
ANIMONDA Premium - Kalfsgehakt - Natvoer voor katten - 85 g
€ 108,40/1kg
€ 10,84
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van ANIMONDA Vom Feinsten Adult Kiplever - natvoer voor katten - 100g
ANIMONDA Vom Feinsten Adult Kiplever - natvoer voor katten - 100g
€ 2,75
-5%
€ 2,61
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van MONGE LECHAT EXCELLENCE STERILIZED, konijnenvoer, 100g, zakje, 768
MONGE LECHAT EXCELLENCE STERILIZED, konijnenvoer, 100g, zakje, 768
€ 189,90/1kg
€ 19,99
-5%
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van DOLINA NOTECI RAFI kattenvoer met kalkoen, 400g
DOLINA NOTECI RAFI kattenvoer met kalkoen, 400g
€ 5,32/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,24
-4%
€ 2,13
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Brit Premium by Nature Sterilised Cat Chunks in Gravy, voordeelverpakking, 40 x 100 g is een complete natvoeding speciaal ontwikkeld voor volwassen katten die gesteriliseerd of gecastreerd zijn. De sappige stukjes vlees, ondergedompeld in een aromatische saus, worden bereid met een zachte stoomtechniek, waardoor de natuurlijke smaak en aroma van de ingrediënten behouden blijven. De set bevat vier heerlijke varianten – kip, lam, lever en zalm – waardoor het dagelijkse dieet van de kat gevarieerd en graag gegeten wordt. Het recept bevat geen soja, kunstmatige kleurstoffen of conserveermiddelen, en de zorgvuldig geselecteerde ingrediënten zijn gemakkelijk verteerbaar en ondersteunen een goede werking van het lichaam.

Waarom Brit Premium Sterilised Cat Chunks in Gravy kiezen?

  • Speciaal voor gesteriliseerde en gecastreerde katten – een recept afgestemd op de behoeften van volwassen katten.
  • 4 verschillende smaken – kip, lam, lever en zalm in een aromatische saus.
  • Zachte bereiding met stoom – behoudt de natuurlijke smaak en geur van het vlees.
  • Zonder soja, kunstmatige kleurstoffen en conserveermiddelen – een transparante samenstelling, geschikt voor dagelijks voeren.
  • Economische set van 40 porties – een handige voorraad voer voor langere tijd.

De set bevat:

  • 10 x Brit Premium Sterilised Cat Chunks in Gravy Kip 100 g
  • 10 x Brit Premium Sterilised Cat Chunks in Gravy Lam 100 g
  • 10 x Brit Premium Sterilised Cat Chunks in Gravy Lever 100 g
  • 10 x Brit Premium Sterilised Cat Chunks in Gravy Zalm 100 g

Samenstelling van de kip: Vlees en dierlijke bijproducten (87,5% in stukjes, waarvan 50% kip), plantaardige bijproducten (inuline 0,4%), mineralen.

Samenstelling van het lam: Vlees en dierlijke bijproducten (87% in stukjes, waarvan 9,3% lamsvlees), plantaardige bijproducten (inuline 0,4%), mineralen.

Samenstelling van de lever: Vlees en dierlijke bijproducten (87% in stukjes, waarvan 12% lever), plantaardige bijproducten (inuline 0,4%), mineralen.

Samenstelling van de zalm: Vlees en dierlijke bijproducten (78% in stukjes), vis en visbijproducten (9,3% zalm in stukjes), plantaardige bijproducten (inuline 0,4%), mineralen.

Specificaties:
  • Verpakking: Zakje
  • Glutenvrij: Ja
  • Sojavrij: Ja
  • Specifieke behoeften van het dier: Gesteriliseerd
  • Eiwitten: 8,5%
  • Gewicht product: 40 x 100 g
  • Vetgehalte: 3%
  • Ras kat: Alle rassen
  • Suikervrij: Ja
  • Ruwe vezels: 1%
  • Ruwe as: 2,5%
  • Vochtgehalte: 82%
  • Dosering: Vast
  • Waarschuwingen: Overschrijd de aanbevolen dagelijkse dosering niet.
  • Categorie: Voor katten
  • Veterinaire classificatie: Volwaardig voer
  • Gewichtsrange: 2 kg - 4,9 kg
  • Hoofdsmaak: Mix van smaken
  • Leeftijd van het dier: Volwassen
  • Extra kenmerken: Algemene gezondheid
  • Geen kunstmatige kleurstoffen: Ja
  • Productcategorie: Natvoer
  • Serie: BRIT Premium by Nature
Gewicht
4560 g
Type diervoeder
Natvoer
EAN
8595602585878
Fabrikant
Registratienummer
Nie dotyczy

Gewicht
4560 g
Type diervoeder
Natvoer
EAN
8595602585878
Fabrikant
Registratienummer
Nie dotyczy
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van SHEBA Delicacy, gevogelaroma in gelée - natvoer voor katten - 80 porties van 85 gram
SHEBA Delicacy, gevogelaroma in gelée - natvoer voor katten - 80 porties van 85 gram
€ 7,24/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 49,20
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van PURINA Gourmet Perle Mix - Natvoer voor katten - 60 porties van 85 gram
PURINA Gourmet Perle Mix - Natvoer voor katten - 60 porties van 85 gram
€ 8,14/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 41,51
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Alfavet FeliGum Haarbalcontrole 40 g | Kauwtabletten voor katten | Tegen haarballen
Alfavet FeliGum Haarbalcontrole 40 g | Kauwtabletten voor katten | Tegen haarballen
€ 159,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,94
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van MjAMjAM - 6 blikjes van 200g natvoer met kip- en zalmolie, speciaal voor kittens, als hoofdvoeding, natuurlijke samenstelling
MjAMjAM - 6 blikjes van 200g natvoer met kip- en zalmolie, speciaal voor kittens, als hoofdvoeding, natuurlijke samenstelling
€ 20,75/1kg
€ 24,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van WHISKAS Junior Kip in gelatine - natvoer voor kittens - 40 x 85g
WHISKAS Junior Kip in gelatine - natvoer voor kittens - 40 x 85g
€ 7,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 28,49
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Kattenvoer, natvoer, Animonda Carny Kitten, rundvlees en kalfsvlees, 85 gram
Kattenvoer, natvoer, Animonda Carny Kitten, rundvlees en kalfsvlees, 85 gram
€ 2,14/1kg
€ 2,18
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Wordt geladen...
Wordt geladen...
€ 41,18/1kg
€ 42,00
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van PURINA Felix Fantastische Mix in gelée - natvoer voor katten - 44 porties van 85 gram
PURINA Felix Fantastische Mix in gelée - natvoer voor katten - 44 porties van 85 gram
€ 5,21/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 42,94
-51%
€ 20,83
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van PURINA Felix Fantastische Mix in gelée - natvoer voor katten - 44 porties van 85 gram
PURINA Felix Fantastische Mix in gelée - natvoer voor katten - 44 porties van 85 gram
€ 5,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,93
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van SHEBA Select Slices, smaken met gevogelte - natvoer voor katten - 120 porties van 85 gram
SHEBA Select Slices, smaken met gevogelte - natvoer voor katten - 120 porties van 85 gram
€ 7,33/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 74,80
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Miamor Trinkfein Vitaldrink met tonijn
Miamor Trinkfein Vitaldrink met tonijn
€ 12,81/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,73
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van RAFI natvoer voor katten – Paté met kalfs vlees, 100 gram – 1 stuk
RAFI natvoer voor katten – Paté met kalfs vlees, 100 gram – 1 stuk
€ 1,74
-40%
€ 1,04
Verkoper: Katomix
Bestseller
Productafbeelding van PAN MIĘSKO stukjes in saus, kip met kwartel – natvoer voor katten – 85g
PAN MIĘSKO stukjes in saus, kip met kwartel – natvoer voor katten – 85g
€ 16,35/1l
€ 1,46
-4%
€ 1,39
Verkoper: Katomix
Bestseller
Productafbeelding van Vleesreepjes in saus. Kip met garnalen – natvoer voor katten – 85g
Vleesreepjes in saus. Kip met garnalen – natvoer voor katten – 85g
€ 15,44/1kg
€ 1,46
-4%
€ 1,39
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Leonardo kattenvoer 756615, voor volwassen katten, eend, 40 gram, zonder soja, zonder kunstmatige kleurstoffen
Leonardo kattenvoer 756615, voor volwassen katten, eend, 40 gram, zonder soja, zonder kunstmatige kleurstoffen
€ 64,66/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 51,73
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van FARMINA N&D Ocean Kitten: Tonijn, kabeljauw, garnalen & pompoen – Natvoer voor kittens – 70g
FARMINA N&D Ocean Kitten: Tonijn, kabeljauw, garnalen & pompoen – Natvoer voor kittens – 70g
€ 137,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,99
-34%
€ 13,76
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van APPLAWS Oceanvis in bouillon - natvoer voor katten - 156g
APPLAWS Oceanvis in bouillon - natvoer voor katten - 156g
€ 3,06/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,73
-2%
€ 11,44
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van N&D DOG PRIME Volwassen hondenvoer, lam en blauwe bes, mini formaat, 140g
N&D DOG PRIME Volwassen hondenvoer, lam en blauwe bes, mini formaat, 140g
€ 33,43/1kg
€ 21,99
-78%
€ 4,68
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van PURINA Pro Plan Veterinary Diets DM St/Ox - Diabetische voeding voor katten - natvoer - 10 bakjes à 85g
PURINA Pro Plan Veterinary Diets DM St/Ox - Diabetische voeding voor katten - natvoer - 10 bakjes à 85g
€ 31,10
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van IAMS 100050, Volwassen dier, Geschikt voor alle rassen, Hering, Tonijn, 85 gram
IAMS 100050, Volwassen dier, Geschikt voor alle rassen, Hering, Tonijn, 85 gram
€ 8,78/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 0,88
-10%
€ 0,79
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Gimpet Kattenharenballen Verwijderaar - Zachte formule, 50g
Gimpet Kattenharenballen Verwijderaar - Zachte formule, 50g
€ 16.770,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,77
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Applaws zakje voor katten, tonijn in gelatine, 70g
Applaws zakje voor katten, tonijn in gelatine, 70g
€ 56,24/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 62,99
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Dehner Wild Nature kattenvoer, "Unterholz" variant, natvoer, glutenvrij/suikervrij, voor oudere katten, met varkensvlees, 6 blikken van 400 gram (2,4 kg)
Dehner Wild Nature kattenvoer, "Unterholz" variant, natvoer, glutenvrij/suikervrij, voor oudere katten, met varkensvlees, 6 blikken van 400 gram (2,4 kg)
€ 37,23
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van TROVET Hepatic HLD met kip - Natvoer voor katten - 100g
TROVET Hepatic HLD met kip - Natvoer voor katten - 100g
€ 86,07/1kg
€ 12,05
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van KATTOVIT Feline Niere: Nierdrank voor katten - Behandeling voor katten - 135 ml
KATTOVIT Feline Niere: Nierdrank voor katten - Behandeling voor katten - 135 ml
€ 11,06/1kg
€ 1,88
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van DOLINA NOTECI Rafi Kattenvoer voor volwassen katten met tonijn - Natvoer voor katten - 400g
DOLINA NOTECI Rafi Kattenvoer voor volwassen katten met tonijn - Natvoer voor katten - 400g
€ 5,67/1kg
€ 2,68
-4%
€ 2,55
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sheba 4770608257828, Volwassen individu, Kabeljauw, Zalm, Tonijn, Witvis, 80 g
Sheba 4770608257828, Volwassen individu, Kabeljauw, Zalm, Tonijn, Witvis, 80 g
€ 14,09/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 47,90
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van PURINA GOURMET GOLD Brokken in saus, mix van 4 smaken - natvoer voor katten - 96 stuks van 85 gram
PURINA GOURMET GOLD Brokken in saus, mix van 4 smaken - natvoer voor katten - 96 stuks van 85 gram
€ 78,67
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van 10 universele microchip-tags voor huisdieren, IS011784/5 FDX-B, 134,2 kHz, geschikt voor honden, katten, vee, pluimvee en vissen. Voor beheer en tracking
10 universele microchip-tags voor huisdieren, IS011784/5 FDX-B, 134,2 kHz, geschikt voor honden, katten, vee, pluimvee en vissen. Voor beheer en tracking
€ 30,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
€ 333,33/1kg
Productafbeelding van Zachte kattenhalsbanden voor na een operatie, ter bevordering van de wondgenezing. Schattige halsbanden in de vorm van zonnebloemen, die voorkomen dat de kat aan de wond likt. Verstelbaar, gele kleur, maat XS (geschikt voor katten van 0,5 tot 2 kg)
Zachte kattenhalsbanden voor na een operatie, ter bevordering van de wondgenezing. Schattige halsbanden in de vorm van zonnebloemen, die voorkomen dat de kat aan de wond likt. Verstelbaar, gele kleur, maat XS (geschikt voor katten van 0,5 tot 2 kg)
€ 21,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 262,50/1kg