DODA D'EAU Mega Coffee met Champignons 300 g – Koffievrije instantkoffie met champignonextracten, MCT-olie uit kokosolie, inuline, zonder toegevoegde suiker

€ 12,49

€ 41,63 / 1l

Stuntprijs
vergeleken met de rest van Nederland

plus € 8,49 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 7 – do 8 oktober
Wees er snel bij!
Voedingssupplementen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van DODA D'EAU Mega Cacao met Champignons 300 g – Cacao met extracten van champignons, inuline, guarana-extract, zonder toegevoegde suiker, met stevia
DODA D'EAU Mega Cacao met Champignons 300 g – Cacao met extracten van champignons, inuline, guarana-extract, zonder toegevoegde suiker, met stevia
€ 38,63/1l
€ 11,59
Verkoper: Activlab_Official_Store
Productafbeelding van Activlab DODA D'EAU Mega Body, 60 capsules, bevat 100 mg resveratrol, 5 mg astaxanthine, zoethout en plantaardige extracten, geschikt voor vegetariërs
Activlab DODA D'EAU Mega Body, 60 capsules, bevat 100 mg resveratrol, 5 mg astaxanthine, zoethout en plantaardige extracten, geschikt voor vegetariërs
€ 178,43/1kg
€ 12,49
Verkoper: Activlab_Official_Store
Productafbeelding van DODA D'EAU FOODS Hashi Gummies: Vitamine D, Jodium, Selenium. Activlab, 60 gummies
DODA D'EAU FOODS Hashi Gummies: Vitamine D, Jodium, Selenium. Activlab, 60 gummies
€ 79,48/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,69
Verkoper: Activlab_Official_Store
Productafbeelding van DODA D'EAU Mega Probiotic: Darmprobiotikum, 60 capsules
DODA D'EAU Mega Probiotic: Darmprobiotikum, 60 capsules
€ 249,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 13,12
-5%
€ 12,46
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van ipalat Keelpastilles, honing-milde smaak, 40 pastilles
ipalat Keelpastilles, honing-milde smaak, 40 pastilles
€ 83,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,36
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Solgar Dietary supplements Calcium Magnesium Citrate, BI5962
Solgar Dietary supplements Calcium Magnesium Citrate, BI5962
€ 29.000,00/1kg
€ 35,00
-17%
€ 29,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Trec Nutrition AAKG Mega Hardcore, 240 capsules
Trec Nutrition AAKG Mega Hardcore, 240 capsules
€ 122,57/1kg
€ 26,15
-5%
€ 24,76
Verkoper: jbnutrieu
Productafbeelding van Magnimore Poeder – Magnesiumcitraat, malaat en bisglycinaat – 60 porties
Magnimore Poeder – Magnesiumcitraat, malaat en bisglycinaat – 60 porties
€ 358,00/1l
€ 17,90
Verkoper: TAB-Vitamins
Productafbeelding van BrainMax Oregano-olie, 80% carvacrol, 100 plantaardige capsules
BrainMax Oregano-olie, 80% carvacrol, 100 plantaardige capsules
€ 266,10/1kg
€ 53,22
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Double Wood Supplements | Mag-8 Magnesiumcomplex
Double Wood Supplements | Mag-8 Magnesiumcomplex
€ 248,83/1l
€ 44,79
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Hanoju Krill Olie 500Mg (60 vega capsules)
Hanoju Krill Olie 500Mg (60 vega capsules)
€ 19,18/1kg
€ 23,62
-18%
€ 19,18
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Osavi Natural Quercetin, quercetine, 60 plantaardige capsules
Osavi Natural Quercetin, quercetine, 60 plantaardige capsules
€ 952,00/1kg
€ 19,04
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Hericium poeder biologisch, 100 g, MYCOMEDICA
Hericium poeder biologisch, 100 g, MYCOMEDICA
€ 324,20/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,42
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van KETO PROBIOTIX PROBIOTICA - Voedingssupplement, 120g
KETO PROBIOTIX PROBIOTICA - Voedingssupplement, 120g
€ 33.660,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 33,66
Gratis bezorging
Verkoper: supersuplement
Productafbeelding van BrainMax Vloeibare Liposomale Curcumine, Mango, 200 mg, 250 ml
BrainMax Vloeibare Liposomale Curcumine, Mango, 200 mg, 250 ml
€ 170,77/1kg
€ 51,23
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van BrainMax Pure® Collageen, cacao- en MCT-olie, 300 g
BrainMax Pure® Collageen, cacao- en MCT-olie, 300 g
€ 218,37/1kg
€ 65,51
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Chaga-poeder, biologisch, 100 g, MYCOMEDICA
Chaga-poeder, biologisch, 100 g, MYCOMEDICA
€ 237,60/1kg
€ 23,76
Verkoper: MycostoreCZ
Productafbeelding van HIFAS LENTINAN – Shiitake-myceliumextract met vitamine C, vloeibaar
HIFAS LENTINAN – Shiitake-myceliumextract met vitamine C, vloeibaar
€ 41.640,00/1l
€ 41,64
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
RHODIOLA - RÓŻENIEC GÓRSKI EKSTRAKT (420 mg) BEZGLUTENOWY 60 KAPSUŁEK - BIOWEN
RHODIOLA - Extract van rozenwortel (420 mg), glutenvrij, 60 capsules - BIOWEN
€ 141,60/1kg
€ 14,90
-4%
€ 14,16
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van MommyToBe - Poeder met Calciumlactaat, Magnesiumcitraat, Vitamine C - 150 g
MommyToBe - Poeder met Calciumlactaat, Magnesiumcitraat, Vitamine C - 150 g
€ 116,20/1l
€ 17,43
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Nutrisslim

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

  • Koffievrije oploskoffie met extracten van Cordyceps, Chaga, Lion's Mane, Reishi en Shiitake.

  • Met MCT-olie uit kokosolie en inuline voor een romige textuur.

  • Zonder toegevoegde suiker en gezoet met steviolglycosiden uit stevia.

  • Aromatische warme drank met een uitgebalanceerde samenstelling en een natuurlijke koffiesmaak.

  • Verpakking van 300 gram met ongeveer 25 porties – eenvoudig oplosbaar in heet water.

DODA D'EAU Mega Coffee with Mushrooms is een voedingssupplement in poedervorm op basis van koffievrije oploskoffie. De formule combineert koffievrije koffie met inuline, mediumketen triglyceriden (MCT) uit kokosolie, en extracten van de vruchtlichamen van vijf zorgvuldig geselecteerde paddenstoelensoorten: Cordyceps, Chaga, Lion's Mane, Reishi en Shiitake.

De romige textuur wordt aangevuld met MCT-olie uit kokosolie, terwijl natuurlijke aroma's de harmonieuze koffiesmaak completeren. Het product bevat geen toegevoegde suiker en is gezoet met steviolglycosiden uit stevia.

Mega Coffee with Mushrooms is ideaal als dagelijkse warme drank voor iedereen die van de smaak van koffie zonder cafeïne houdt.

Producteigenschappen

  • Voedingssupplement in poedervorm

  • Met koffievrije oploskoffie

  • Met MCT-olie uit kokosolie

  • Met inuline

  • Met extracten van Cordyceps, Chaga, Lion's Mane, Reishi en Shiitake

  • Zonder toegevoegde suiker

  • Gezoet met steviolglycosiden uit stevia

  • Romige textuur

  • Ongeveer 25 porties per verpakking

  • Inhoud: 300 g

Voedingswaarden en ingrediënteninformatie

Aanbevolen dagelijkse hoeveelheid: 12 g (1 afgestreken theelepel)

IngrediëntPer dagelijkse hoeveelheidOntcafeïneerde oploskoffie4 gInuline3,5 gMiddellange keten triglyceriden (MCT) uit kokosolie1,2 gCordyceps-extract (Cordyceps sinensis)500 mgChaga-extract (Inonotus obliquus)500 mgLion's Mane-extract (Hericium erinaceus)500 mgReishi-extract (Ganoderma lucidum)500 mgShiitake-extract (Lentinula edodes)500 mg

Ingrediënten

Ontcafeïneerde oploskoffie, inuline, middellange keten triglyceriden (MCT) uit kokosolie, extract van de vruchtlichamen van Cordyceps (Cordyceps sinensis), extract van de vruchtlichamen van Chaga (Inonotus obliquus), extract van de vruchtlichamen van Lion's Mane (Hericium erinaceus), extract van de vruchtlichamen van Reishi (Ganoderma lucidum), extract van de vruchtlichamen van Shiitake (Lentinula edodes), natuurlijke aroma's, zoetstof: steviolglycosiden uit Stevia.

Allergie-informatie

Kan sporen bevatten van glutenbevattende granen, soja en melk.

Aanbevolen gebruik

  • 12 g poeder (1 afgestreken theelepel) oplossen in 200 ml heet water en goed roeren.

  • Aanbevolen dagelijkse hoeveelheid: 12 g.

Aanvullende informatie

Voedingssupplement met zoetstof.

De aanbevolen dagelijkse hoeveelheid mag niet worden overschreden. Voedingssupplementen zijn geen vervanging voor een gevarieerde en evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl.

Dit product is bedoeld voor volwassenen.

Niet gebruiken bij overgevoeligheid voor een van de ingrediënten. Zwangeren en vrouwen die borstvoeding geven, evenals personen met chronische aandoeningen, dienen een arts te raadplegen voordat ze dit product gebruiken.

Bevat van nature voorkomende suikers.

n

Droog, bij kamertemperatuur en in de goed gesloten originele verpakking n. Buiten bereik van jonge kinderen houden.

Fabrikant

UNIPRO Sp. z o.o.
Targowisko 553
32-015 Kłaj
Polen

Inhoud
300 ml
Ingrediënten
Cafeïnevrije oploskoffie, inuline, mediumketen triglyceriden (MCT) uit kokosolie, extract van de vruchtlichamen van Cordyceps (Cordyceps sinensis), extract van de vruchtlichamen van Chaga (Inonotus obliquus), extract van de vruchtlichamen van Lion's Mane (Hericium erinaceus), extract van de vruchtlichamen van Reishi (Ganoderma lucidum), extract van de vruchtlichamen van Shiitake (Lentinula edodes), natuurlijke aroma's, zoetstof: steviolglycosiden uit Stevia
Allergenen
Kan bevatten: melk en producten op basis daarvan, inclusief lactose
Gewicht
300 g
Levensmiddelenbedrijven
UNIPRO sp. z o.o. Targowisko 553, 32-015 Kłaj
Verkoopbenaming
DODA D'EAU Mega Koffie met Champignons
Fabrikant
UNIPRO Sp. z o.o.
Model
2026
Aantal stuks
1
Aanbevolen dosering
12 gram (1 afgestreken theelepel) oplossen in 200 ml heet water. Aanbevolen dagelijkse dosis: 12 gram.
MPN (Manufacturer Part Number)
ACTIV/2169
EAN
5903163615959

Inhoud
300 ml
Ingrediënten
Cafeïnevrije oploskoffie, inuline, mediumketen triglyceriden (MCT) uit kokosolie, extract van de vruchtlichamen van Cordyceps (Cordyceps sinensis), extract van de vruchtlichamen van Chaga (Inonotus obliquus), extract van de vruchtlichamen van Lion's Mane (Hericium erinaceus), extract van de vruchtlichamen van Reishi (Ganoderma lucidum), extract van de vruchtlichamen van Shiitake (Lentinula edodes), natuurlijke aroma's, zoetstof: steviolglycosiden uit Stevia
Allergenen
Kan bevatten: melk en producten op basis daarvan, inclusief lactose
Gewicht
300 g
Levensmiddelenbedrijven
UNIPRO sp. z o.o. Targowisko 553, 32-015 Kłaj
Verkoopbenaming
DODA D'EAU Mega Koffie met Champignons
Fabrikant
UNIPRO Sp. z o.o.
Model
2026
Aantal stuks
1
Aanbevolen dosering
12 gram (1 afgestreken theelepel) oplossen in 200 ml heet water. Aanbevolen dagelijkse dosis: 12 gram.
MPN (Manufacturer Part Number)
ACTIV/2169
EAN
5903163615959
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van DODA D'EAU Mega Cacao met Champignons 300 g – Cacao met extracten van champignons, inuline, guarana-extract, zonder toegevoegde suiker, met stevia
DODA D'EAU Mega Cacao met Champignons 300 g – Cacao met extracten van champignons, inuline, guarana-extract, zonder toegevoegde suiker, met stevia
€ 38,63/1l
€ 11,59
Verkoper: Activlab_Official_Store
Productafbeelding van Koffie met paddenstoelen, 330 gram, met Rhodiola en Lion's Mane
Koffie met paddenstoelen, 330 gram, met Rhodiola en Lion's Mane
€ 22.200,00/1l
€ 23,37
-5%
€ 22,20
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Activlab DODA D'EAU Mega Body, 60 capsules, bevat 100 mg resveratrol, 5 mg astaxanthine, zoethout en plantaardige extracten, geschikt voor vegetariërs
Activlab DODA D'EAU Mega Body, 60 capsules, bevat 100 mg resveratrol, 5 mg astaxanthine, zoethout en plantaardige extracten, geschikt voor vegetariërs
€ 178,43/1kg
€ 12,49
Verkoper: Activlab_Official_Store
Productafbeelding van DODA D'EAU Mega Anti-Aging GLUTATION, 60 capsules.
DODA D'EAU Mega Anti-Aging GLUTATION, 60 capsules.
€ 161,29/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,29
Verkoper: Activlab_Official_Store
Productafbeelding van Activlab DODA D'EAU Mega Mood, 60 plantaardige capsules | verbetert de concentratie, vermindert stress, ondersteunt het zenuwstelsel, verbetert het geheugen en de concentratie
Activlab DODA D'EAU Mega Mood, 60 plantaardige capsules | verbetert de concentratie, vermindert stress, ondersteunt het zenuwstelsel, verbetert het geheugen en de concentratie
€ 225,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,54
Verkoper: Activlab_Official_Store
Productafbeelding van Lima Chichoreé, instant koffie met cichorei, 100g
Lima Chichoreé, instant koffie met cichorei, 100g
€ 44,20/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 4,61
-4%
€ 4,42
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Buitentapijt, weerbestendig, geschikt voor balkon of woonkamer, Scandinavische boho-stijl, effen kleur, afmetingen 160x230 cm
Buitentapijt, weerbestendig, geschikt voor balkon of woonkamer, Scandinavische boho-stijl, effen kleur, afmetingen 160x230 cm
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 124
€ 64,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Activlab DODA D’EAU Mega Sleep – 28-dagen intelligent nachtprogramma met melatonine, GABA, magnesium, apigenine, theanine en glycine
Activlab DODA D’EAU Mega Sleep – 28-dagen intelligent nachtprogramma met melatonine, GABA, magnesium, apigenine, theanine en glycine
€ 26,14
Verkoper: Activlab_Official_Store
Productafbeelding van Buitentapijt, weerbestendig, geschikt voor balkon of woonkamer, Scandinavische boho-stijl, effen kleur, afmetingen 80x150 cm
Buitentapijt, weerbestendig, geschikt voor balkon of woonkamer, Scandinavische boho-stijl, effen kleur, afmetingen 80x150 cm
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 124
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Buitentapijt, weerbestendig, geschikt voor balkon of woonkamer, Scandinavische boho-stijl, effen kleur, afmetingen 160x230 cm
Buitentapijt, weerbestendig, geschikt voor balkon of woonkamer, Scandinavische boho-stijl, effen kleur, afmetingen 160x230 cm
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 124
€ 54,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van DODA D'EAU FOODS Hashi Gummies: Vitamine D, Jodium, Selenium. Activlab, 60 gummies
DODA D'EAU FOODS Hashi Gummies: Vitamine D, Jodium, Selenium. Activlab, 60 gummies
€ 79,48/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,69
Verkoper: Activlab_Official_Store
Productafbeelding van DODA D'EAU FOODS Beauty Gummies: BIOTINE en COLLAGEEN, Activlab, 60 gummies
DODA D'EAU FOODS Beauty Gummies: BIOTINE en COLLAGEEN, Activlab, 60 gummies
€ 79,48/1l
€ 16,69
Verkoper: Activlab_Official_Store
Productafbeelding van ReiChi Café: Espresso-koffie met Reishi-paddestoelpruim, kokos, guarana en ginseng, 400 gram poeder
ReiChi Café: Espresso-koffie met Reishi-paddestoelpruim, kokos, guarana en ginseng, 400 gram poeder
€ 76,61/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 34,32
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van 1.09 Set van 3 LED-kaarsen voor buiten, met timerfunctie
1.09 Set van 3 LED-kaarsen voor buiten, met timerfunctie
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 147
€ 16,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Hoogpolig vloerkleed voor de woonkamer, shaggy, 3D-optiek, etnisch, boho, vintage look, zacht, afmetingen 120x160 cm
Hoogpolig vloerkleed voor de woonkamer, shaggy, 3D-optiek, etnisch, boho, vintage look, zacht, afmetingen 120x160 cm
€ 23,43/1m²
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 70
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Purasana Mushroom Coffee  (6 x 3 gr)
Purasana Mushroom Coffee (6 x 3 gr)
€ 317,78/1kg
€ 5,72
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Activlab DODA D'EAU Mega Colostrum, 60 capsules, voor regeneratie, vitamines en mineralen, vermindert vermoeidheid en stress, bevat immunoglobuline G en lactoferrine
Activlab DODA D'EAU Mega Colostrum, 60 capsules, voor regeneratie, vitamines en mineralen, vermindert vermoeidheid en stress, bevat immunoglobuline G en lactoferrine
€ 225,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,54
Verkoper: Activlab_Official_Store
Productafbeelding van DODA D'EAU Mega Probiotic: Darmprobiotikum, 60 capsules
DODA D'EAU Mega Probiotic: Darmprobiotikum, 60 capsules
€ 249,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 13,12
-5%
€ 12,46
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Hoogpolig vloerkleed voor de woonkamer, shaggy, 3D-optiek, etnisch, boho, vintage look, zacht, afmetingen 120x160 cm
Hoogpolig vloerkleed voor de woonkamer, shaggy, 3D-optiek, etnisch, boho, vintage look, zacht, afmetingen 120x160 cm
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 70
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 140 x 200 cm | 11 cm | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 140 x 200 cm | 11 cm | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2797
€ 74,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 1971
€ 99,74
Gratis bezorging
Verkoper: GrupaGSM
Welkomstdeals
Productafbeelding van Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 140 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 140 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4624
€ 132,90
-€ 3,00
€ 129,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille, set van 3.
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille Set van 3 3000g Voedingssupplement
€ 118,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 39,66/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Zwartekümmelolie Set van 3 400 Capsules Nigella Sativa Koudgeperst Vitamine E Voedingssupplement
Vita Elements Zwartekümmelolie Set van 3 400 Capsules Nigella Sativa Koudgeperst Vitamine E Voedingssupplement
€ 88,99
-€ 8,00
€ 80,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 93,74/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine D3 + K2 Depot Set van 3 180 Tabletten Vitamine K2 Botten Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine D3 + K2 Depot Set van 3 180 Tabletten Vitamine K2 Botten Voedingssupplement
€ 91,99
-€ 11,00
€ 80,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 599,93/1kg
Vita Elements EAA Capsules, set van 3.
Vita Elements EAA Capsules Set van 3 900 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 76,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 91,33/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Astaxanthine 12 mg per capsule Set van 3 540 capsules Voedingssupplement
Vita Elements Astaxanthine 12 mg per capsule Set van 3 540 capsules Voedingssupplement
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 204,65/1kg
Vita Elements Berberine 500mg, set van 3.
Vita Elements Berberine 500mg Set van 3 360 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 291,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 62,09/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 137,35/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 159,60/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 145,28/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 390,75/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 377,72/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 503,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Multivitamine Complex Set van 3 180 Capsules 21 Voedingsstoffen Immuunsysteem Voedingssupplement
Vita Elements Multivitamine Complex Set van 3 180 Capsules 21 Voedingsstoffen Immuunsysteem Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 185,77/1kg
Productafbeelding van Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,99
-14%
€ 65,95
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 1.014,62/1kg
Vita Elements Vitamine C 1000mg, set van 3.
Vita Elements Vitamine C 1000mg Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 84,39/1kg
Vita Elements L-Theanine 400mg, set van 3.
Vita Elements L-Theanine 400mg Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 218,48/1kg
Vita Elements Multivitamine Gummies, set van 3.
Vita Elements Multivitamine Gummies Set van 3 360 stuks Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 73,60/1kg