Incontinentiebroek voor heren, comfortabel, herbruikbaar, met urinezak

€ 40,95

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Overige lichaamsverzorging & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Inlegverband, Herbruikbaar inlegverband, Wasbaar inlegverband, Bedbeschermer, Incontinentieverband
Inlegverband, Herbruikbaar inlegverband, Wasbaar inlegverband, Bedbeschermer, Incontinentieverband
€ 63,55/1kg
€ 40,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Esenta huidbeschermende doekjes, 30 stuks
Esenta huidbeschermende doekjes, 30 stuks
€ 30.160,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,32
-6%
€ 30,16
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Optican Oogverzorgingsset + Doekjes, 40 Stuks
Optican Oogverzorgingsset + Doekjes, 40 Stuks
€ 29,00
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Wasbare herbruikbare inlegger voor volwassenen, ademend, geschikt voor incontinentie, ondergoed voor mannen en vrouwen, zwart
Wasbare herbruikbare inlegger voor volwassenen, ademend, geschikt voor incontinentie, ondergoed voor mannen en vrouwen, zwart
€ 123,30/1kg
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van ODABAN Antitranspirant Doekjes, 16 stuks, PZN 20045424
ODABAN Antitranspirant Doekjes, 16 stuks, PZN 20045424
€ 17.890,00/1l
€ 17,89
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van TENA Natte Doekjes 3-in-1, 48 stuks
TENA Natte Doekjes 3-in-1, 48 stuks
€ 14,42/1kg
€ 7,86
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Coolike sportieve verfrissingsdoekjes van 100% katoen, 5 stuks
Coolike sportieve verfrissingsdoekjes van 100% katoen, 5 stuks
€ 30,40/1kg
€ 3,07
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Verstelbare, ademende buikband ter bescherming van de katheters voor peritoneale dialyse
Verstelbare, ademende buikband ter bescherming van de katheters voor peritoneale dialyse
€ 395,62/1kg
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Molicare Skin Huidverzorgingsgel, 200 ml
Molicare Skin Huidverzorgingsgel, 200 ml
€ 59,50/1l
€ 11,90
Verkoper: Fire-Rescue-Shop24
Productafbeelding van Dr. Nek wegwerphoesje - voor heren
Dr. Nek wegwerphoesje - voor heren
€ 0,67/1kg
€ 0,20
Verkoper: EshopDrnek
Productafbeelding van 2 stuks okselkussentjes, herbruikbaar, anatomisch gevormd, ademend katoen, zweetbeschermers voor oksels voor dames en heren
2 stuks okselkussentjes, herbruikbaar, anatomisch gevormd, ademend katoen, zweetbeschermers voor oksels voor dames en heren
€ 738,70/1kg
1,5Gemiddelde beoordeling: 1,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Nuvinol wratverwijderingsdrank, pijnloos, 2 ml
Nuvinol wratverwijderingsdrank, pijnloos, 2 ml
€ 6.565,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 13,13
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van 150 Stuks Wegwerp Gezichtsbands
150 Stuks Wegwerp Gezichtsbands
€ 75,95
Gratis bezorging
Verkoper: SilkyStar
Productafbeelding van Wasbare herbruikbare inlegger voor volwassenen, verstelbaar, donkerblauw
Wasbare herbruikbare inlegger voor volwassenen, verstelbaar, donkerblauw
€ 135,08/1kg
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Arnica balsem
Arnica balsem
€ 159,60/1l
€ 19,95
Verkoper: Natucap
Productafbeelding van ONCOVET I 300 capsules
ONCOVET I 300 capsules
€ 151,00
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van 20 stuks wegwerpbare klysmazakken voor darmspoeling, reiniging en ontgifting, geschikt voor gebruik in ziekenhuizen
20 stuks wegwerpbare klysmazakken voor darmspoeling, reiniging en ontgifting, geschikt voor gebruik in ziekenhuizen
€ 47,60/1kg
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van CMD Siliciumgel – Verzorgende gel voor gezicht en lichaam met een verkoelend effect – Veganistisch
CMD Siliciumgel – Verzorgende gel voor gezicht en lichaam met een verkoelend effect – Veganistisch
€ 47,95/1l
€ 9,59
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Verwijderlijmresten van de huid. Doekjes, 50 stuks
Verwijderlijmresten van de huid. Doekjes, 50 stuks
€ 878,33/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 52,70
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

【Comfortabel in gebruik】Het ondergoed dat gebruikt wordt om het apparaat te fixeren, is gemaakt van 100% katoen, wat ademend, zweetabsorberend en elastisch is. Dit voorkomt huidirritatie door warm en vochtig weer en zorgt voor een comfortabele ervaring voor de patiënt.

【Zacht, ademend en huidvriendelijk】De urineopvangzak is gemaakt van zacht siliconenmateriaal en heeft een ventilatieklep die geopend en gesloten kan worden. Dit zorgt ervoor dat er tijdens de ventilatie geen urine door de ventilatieopeningen kan lekken, waardoor de groei van bacteriën effectief wordt voorkomen.

【Twee verstevigde urineopvangzakken van 500 ml】 Het is erg handig om de urineopvangzakken aan de benen te hangen wanneer u onderweg bent, zodat patiënten die aan bed vast zitten toch naar buiten kunnen om frisse lucht te krijgen, wat bijdraagt aan het herstel. De 2 urinezakken kunnen afwisselend gebruikt worden.

【Eenvoudig in gebruik voor het legen van vloeistoffen】 Druk eenvoudig op en houd de zijuitlaatklep ingedrukt om vloeistof in de urineopvangzak te laten lopen. De bediening is zeer eenvoudig en uw vingers worden niet besmeurd met urine. Het kan zowel binnen als buiten gebruikt worden.

Fabrikant
EAN
9781684267903

Fabrikant
EAN
9781684267903
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Sisley Black Rose Precious Face Oil, 25 ml, voor dames, voor droge huid, revitaliserend, anti-aging, fles met pipet, 1 stuk
Sisley Black Rose Precious Face Oil, 25 ml, voor dames, voor droge huid, revitaliserend, anti-aging, fles met pipet, 1 stuk
€ 5.998,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 213,54
-€ 63,59
€ 149,95
Gratis bezorging
Verkoper: EssentialsJG
Productafbeelding van EXCIPIAL U10 Lipolotie voor zeer droge en jeukende huid, 500 ml lotion
EXCIPIAL U10 Lipolotie voor zeer droge en jeukende huid, 500 ml lotion
€ 50,95/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 28,84
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Plantaardige Glycerine 99,5% Farmaceutische Kwaliteit 5L Zuiver Glycerol
Plantaardige Glycerine 99,5% Farmaceutische Kwaliteit 5L Zuiver Glycerol
€ 4,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 19,99
5% Voucher
Verkoper: FRANCLEAN
Productafbeelding van Dermatix Ultra siliconengel, ter preventie en vermindering van littekens, 60 gram gel
Dermatix Ultra siliconengel, ter preventie en vermindering van littekens, 60 gram gel
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 111,00
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Protefix Fixeerpoeder (verpakking van 50 gram)
Protefix Fixeerpoeder (verpakking van 50 gram)
€ 19,93/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,98
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Hondrostrong Forte Crème - 500 ml, verpakking met 5 stuks
Hondrostrong Forte Crème - 500 ml, verpakking met 5 stuks
€ 184,29/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 129,00
Gratis bezorging
Verkoper: Intact27
Productafbeelding van Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Rosé Dagcrème SPF30, 50 ml
Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Rosé Dagcrème SPF30, 50 ml
€ 1.080,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 54,04
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van VICHY DERCOS R.E.G.E.N. Booster, 90 ml. Registratienummer: 20285022
VICHY DERCOS R.E.G.E.N. Booster, 90 ml. Registratienummer: 20285022
€ 592,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 53,34
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van 701 SHAOLIN-OLIE, 50 ml
701 SHAOLIN-OLIE, 50 ml
€ 659,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 32,95
Verkoper: HerbsHelp
Productafbeelding van pjuractive 2SKIN Anti-schuur gel - tegen huidirritatie en wondjes - inhoud 30 ml
pjuractive 2SKIN Anti-schuur gel - tegen huidirritatie en wondjes - inhoud 30 ml
€ 1.449,33/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 43,48
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Poy-Sian neusreinigingsstaafjes & geurstaafjes, verpakking van 6 stuks – origineel uit Thailand – menthol & eucalyptus – verfrissend aromatisch staafje voor onderweg
Poy-Sian neusreinigingsstaafjes & geurstaafjes, verpakking van 6 stuks – origineel uit Thailand – menthol & eucalyptus – verfrissend aromatisch staafje voor onderweg
€ 11.170,59/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,99
-20%
€ 18,99
Verkoper: Polanatea
Productafbeelding van Dr. Sacher's Gel met wijnbladeren en paardenkastanjes, 250 ml
Dr. Sacher's Gel met wijnbladeren en paardenkastanjes, 250 ml
€ 20,64/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 5,16
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van One Touch - Automatische flessenopener - Wit - Draagbaar
One Touch - Automatische flessenopener - Wit - Draagbaar
€ 65,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 65,13
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Aphro Celina Wimperenserum Corallion, 3 ml, met olie van de Zwarte Zeealgen
Aphro Celina Wimperenserum Corallion, 3 ml, met olie van de Zwarte Zeealgen
€ 19.720,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 59,16
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Snä-Epil haarverlichtingscrème, 75 ml
Snä-Epil haarverlichtingscrème, 75 ml
€ 735.000,02/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,35
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Tiger Balm White – Plantaardige balsem, 30 gram
Tiger Balm White – Plantaardige balsem, 30 gram
€ 333,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,99
Verkoper: Polanatea
Productafbeelding van Diamant microdermabrasie facelift vernieuwing krachtige 100W
Diamant microdermabrasie facelift vernieuwing krachtige 100W
€ 62,99/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 62,99
Verkoper: ENZO
Productafbeelding van Weihrauch-crème, extra sterk, 200 ml
Weihrauch-crème, extra sterk, 200 ml
€ 83,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 16,72
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Draagbare zuigpomp voor slijm, noodzuigpomp voor sputum, geschikt voor thuisgebruik
Draagbare zuigpomp voor slijm, noodzuigpomp voor sputum, geschikt voor thuisgebruik
€ 82,30/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 33,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Bestseller
Productafbeelding van LOYON, oplossing voor schubbenhuidproblemen, 50 ml
LOYON, oplossing voor schubbenhuidproblemen, 50 ml
€ 401,80/1l
€ 20,09
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Klosterfrau Intensieve crème, revitaliserend en kalmerend (verpakking van 100 gram)
Klosterfrau Intensieve crème, revitaliserend en kalmerend (verpakking van 100 gram)
€ 44,05/1kg
€ 5,55
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van algovir Kinderneusdruppels bij verkoudheid, 20 ml oplossing
algovir Kinderneusdruppels bij verkoudheid, 20 ml oplossing
€ 619,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,38
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Acetocaustin, pen om steelwarzen te verwijderen, 50 ml
Acetocaustin, pen om steelwarzen te verwijderen, 50 ml
€ 344,60/1kg
€ 17,23
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van 300 ml Pferdebalsam van Dr. Sachers
300 ml Pferdebalsam van Dr. Sachers
€ 24,63/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 7,39
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van PHYSIOGEL Kalmerende Verzorging A.I. Crème, 50 ml. Crème
PHYSIOGEL Kalmerende Verzorging A.I. Crème, 50 ml. Crème
€ 400,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 20,02
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Bvlgari Goldea Douchegel, 200 ml (voor dames)
Bvlgari Goldea Douchegel, 200 ml (voor dames)
€ 375,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,00
Gratis bezorging
Verkoper: PerfumBox
Productafbeelding van MoliCare 9950264, Crème, Unisex, Regenererend, Geschikt voor alle huidtypes, 200 ml, Tube
MoliCare 9950264, Crème, Unisex, Regenererend, Geschikt voor alle huidtypes, 200 ml, Tube
€ 59,50/1l
€ 11,90
Verkoper: Fire-Rescue-Shop24
HENNA DO TATUAŻU W ROŻKU 30 g - SATTVA (AYURVEDA)
HENNA TATUEERVERF IN HORNVORM - 30 gram - SATTVA (AYURVEDA)
€ 121,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,64
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van KORRES WHITE PINE, Verhelderende Bodylift Crème, 200 ml
KORRES WHITE PINE, Verhelderende Bodylift Crème, 200 ml
€ 128,35/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,67
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Tiger Balm – rood 30 g | 4 stuks
Tiger Balm – rood 30 g | 4 stuks
€ 1.066,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,00
Verkoper: Polanatea

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Sisley Super Soin Solaire Visage SPF 50+, Zonnebrandcrème, Gezicht, Tube, Tegen donkere vlekken, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Herstellend, Verzachtend, Kalmerend, 40 ml, Voor volwassenen
Sisley Super Soin Solaire Visage SPF 50+, Zonnebrandcrème, Gezicht, Tube, Tegen donkere vlekken, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Herstellend, Verzachtend, Kalmerend, 40 ml, Voor volwassenen
€ 132,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.315,00/1l
Productafbeelding van Aphro Celina Wimperenserum Corallion, 3 ml, met olie van de Zwarte Zeealgen
Aphro Celina Wimperenserum Corallion, 3 ml, met olie van de Zwarte Zeealgen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 59,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 19.720,00/1l
Productafbeelding van Hildegard Braukmann Sun & Care Sensitiv Zonnebrand Spray SPF 30 (275 ml)
Hildegard Braukmann Sun & Care Sensitiv Zonnebrand Spray SPF 30 (275 ml)
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 144,65/1l
Productafbeelding van Guerlain Florabloom, Crème, voor dames, hydraterend, vochtinbrengend, voedend, verzachtend, 50 ml, met pompje, bloemig, roos, paars
Guerlain Florabloom, Crème, voor dames, hydraterend, vochtinbrengend, voedend, verzachtend, 50 ml, met pompje, bloemig, roos, paars
€ 38,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 769,20/1l
Productafbeelding van Babor Verjongende Gezichtsolie, 30 ml
Babor Verjongende Gezichtsolie, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 36,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.224,00/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional Thickefy Foam, 190 ml
Sebastian Professional Thickefy Foam, 190 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 193,26/1l
Productafbeelding van Aveda 18084053850, Haargel, voor dames, geschikt voor krullend haar, 250 ml, stylingproduct, met doseerkop
Aveda 18084053850, Haargel, voor dames, geschikt voor krullend haar, 250 ml, stylingproduct, met doseerkop
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 126,48/1l
Productafbeelding van Grown Alchemist Gezichtverzorging Skin Defense Primer (50 ml)
Grown Alchemist Gezichtverzorging Skin Defense Primer (50 ml)
€ 31,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 624,00/1l
Productafbeelding van Hildegard Braukmann Sun & Care Sensitiv Lichaamslotion SPF 50 (150 ml)
Hildegard Braukmann Sun & Care Sensitiv Lichaamslotion SPF 50 (150 ml)
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 190,40/1l
Productafbeelding van Aveda 18084037492, Haarserum, 100 ml, Voor dames, Geschikt voor alle haartypes, Verzachtend, Ochana, Verpakt in een pompflacon
Aveda 18084037492, Haarserum, 100 ml, Voor dames, Geschikt voor alle haartypes, Verzachtend, Ochana, Verpakt in een pompflacon
€ 30,60
-6%
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 285,60/1l
Productafbeelding van Reinigingsolie voor de gevoelige huid, Super Off Dust Off (diep reinigende, hydraterende olie), 305 ml
Reinigingsolie voor de gevoelige huid, Super Off Dust Off (diep reinigende, hydraterende olie), 305 ml
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 90,30/1l
Productafbeelding van Pond's Make-up Verwijdercrème, 172 gram
Pond's Make-up Verwijdercrème, 172 gram
€ 12,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Korres Aegean Bronze, natuurlijke tint, multifunctionele stick-balsem, 4,5 g
Korres Aegean Bronze, natuurlijke tint, multifunctionele stick-balsem, 4,5 g
€ 25,11
Verkoper: PerfumTraders
€ 502,20/1kg
Productafbeelding van Love My Ink verzorgingsspray voor tatoeages, 30 ml
Love My Ink verzorgingsspray voor tatoeages, 30 ml
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 166,33/1l
Productafbeelding van Martinelia Donut Dream kindermake-up rugzak, 1 stuk
Martinelia Donut Dream kindermake-up rugzak, 1 stuk
€ 29,42
-26%
€ 21,65
Verkoper: Lemonbite
€ 43,30/1kg
Productafbeelding van Martinelia My Best Friends Eau de Toilette voor Kinderen 10 Ml
Martinelia My Best Friends Eau de Toilette voor Kinderen 10 Ml
€ 3,49
Verkoper: Lemonbite
€ 349,00/1l
Productafbeelding van WELEDA Vanilla Cloud, parfum voor lichaam en haar, een sensuele mist met zomerse geuren, 95 ml
WELEDA Vanilla Cloud, parfum voor lichaam en haar, een sensuele mist met zomerse geuren, 95 ml
€ 17,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 133,38/1kg
Productafbeelding van Alessandro Spa Nagelreparatie Masker, Peel-off, 10 ml
Alessandro Spa Nagelreparatie Masker, Peel-off, 10 ml
€ 14,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.428,00/1l
Productafbeelding van frei olie wasblokje, pH 5,5, geschikt voor lichaam, gezicht en haar, 90 gram
frei olie wasblokje, pH 5,5, geschikt voor lichaam, gezicht en haar, 90 gram
€ 13,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 132,60/1kg
Productafbeelding van Bruno Banani Magic Man 3-in-1 douchegel voor mannen, met een pittige geur van nootmuskaat, 250 ml
Bruno Banani Magic Man 3-in-1 douchegel voor mannen, met een pittige geur van nootmuskaat, 250 ml
€ 10,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 40,80/1l