Parfum Woman Is You - 33 ml - Fris en sensueel - Langhoudend en elegant
€ 5,99
€ 181,52 / 1l
Gratis bezorging
Naar huis en naar afhaalstations
Onze bestedeals
Eau de Parfum & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
Clive Christian X Feminine Parfum, 100 ml€ 3.002,90/1l
€ 300,29
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Kilian Musk Oud Edp Spray€ 5.936,40/1l
€ 296,82
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Dior - Sauvage parfum, 30 ml€ 3.389,67/1l
€ 112,20
-€ 10,51Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 101,69
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Gucci - Bloom Intense Eau de Parfum 50 ml€ 1.363,20/1l
€ 68,16
Verkoper: PerfumTraders

Parfum 33 ml - Dollce Woman - Bloemige geur - Langdurig en sensueel
€ 181,52/1l
€ 5,99
Gratis bezorging
Verkoper: PURE_CHEMICAL

Geurwater 2i2 Men - 33 ml - Frisse geur - Langdurig en elegant
€ 181,52/1l
€ 5,99
Gratis bezorging
Verkoper: PURE_CHEMICAL

Eau de Parfum Eternis Woman - 33 ml - Langhoudende geur - Elegante compositie
€ 181,52/1l
€ 5,99
Gratis bezorging
Verkoper: PURE_CHEMICAL

Eau de Parfum, 33 ml - Bloemige geur - Langhoudend - Elegante uitstraling
€ 181,52/1l
€ 5,99
Gratis bezorging
Verkoper: PURE_CHEMICAL

Parfum, 33 ml - Bloemig - Fruitig - Een elegante geurcompositie voor vrouwen
€ 181,52/1l
€ 5,99
Gratis bezorging
Verkoper: PURE_CHEMICAL

Eau de Parfum, 33 ml - Elegante damesparfum - Langhoudende geur - Verleidelijke tonen
€ 181,52/1l
€ 5,99
Gratis bezorging
Verkoper: PURE_CHEMICAL

Parfum Eufonia - 33 ml - Bloemengeur - Fris en verleidelijk - Langhoudend
€ 181,52/1l
€ 5,99
Gratis bezorging
Verkoper: PURE_CHEMICAL

Parfüm Lepard voor dames - 33 ml - Bloemige geur - Fris en langhoudend
€ 211,82/1l
€ 6,99
Gratis bezorging
Verkoper: PURE_CHEMICAL

Parfum She is a Woman - 33 ml - Bloemige en vanillegeur - Langdurige geur
€ 181,52/1l
€ 5,99
Gratis bezorging
Verkoper: PURE_CHEMICAL

Eau de Parfum Allurement - 33 ml - Bloemige geur - Langdurig en verleidelijk
€ 181,52/1l
€ 5,99
Gratis bezorging
Verkoper: PURE_CHEMICAL

Parfum, 33 ml - Fruitig-bloemig - Langdurige geur - Voor elegante vrouwen
€ 181,52/1l
€ 5,99
Gratis bezorging
Verkoper: PURE_CHEMICAL

Eau de Parfum, 33 ml - Bloemige geur - Langhoudend - Elegante compositie
€ 181,52/1l
€ 5,99
Gratis bezorging
Verkoper: PURE_CHEMICAL

La Rive Elegant Woman (30 ml)
€ 169,00/1l
€ 5,07
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Parfum voor dames - 33 ml - Fris en bloemig - Langdurige geur
€ 181,52/1l
€ 5,99
Gratis bezorging
Verkoper: PURE_CHEMICAL

Parfum 33 ml - Diamond - Fruitig & Elegant - Langdurige geur
€ 181,52/1l
€ 5,99
Gratis bezorging
Verkoper: PURE_CHEMICAL

Perfect Woman Bloom, eau de parfum spray, 30 ml
€ 274,67/1l
€ 8,24
Verkoper: Katomix
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Parfum Woman Is You - 33 ml - Fris en Sensueel - Langhoudend en Elegant
- Ervaar de verleidelijke geur die uw zintuigen prikkelt.
Een vleugje frisheid en elegantie
- Het parfum "Woman Is You" van Inspirowane Perfumy is een elegante en langhoudende geur, die zich kenmerkt door zijn frisse en sensuele tonen. De combinatie van sappige framboos en delicate roos geeft elke vrouw een subtiele uitstraling en een vleugje glamour. De zoete tonen van vanille, aangevuld met de expressieve amber en muskus, zorgen ervoor dat u zich ontspannen en comfortabel voelt. Deze geur is speciaal ontworpen voor de zelfverzekerde en tegelijkertijd delicate vrouw, die haar vrouwelijkheid en charme in elke situatie wil laten zien.
Geurcompositie en productdetails
- De topnoten van het parfum openen met een sprankelende mix van framboos, neroli en citroen, die direct voor een goed humeur zorgt. Het hart van de geur wordt gevormd door de roos, die de geur een bloemige diepte geeft. Het olfactorische ervarings wordt afgerond met de warme basisnoten van vanille, muskus en amber, die zorgen voor een langdurig effect. De 33 ml van het parfum zijn ideaal voor elke handtas en maken het mogelijk om uw favoriete geur overal mee naartoe te nemen.
- Formaat: 33 ml
- Geurnoten:
- Topnoten: Framboos, Neroli, Citroen
- Hartnoten: Roos
- Basisnoten: Vanille, Muskus, Amber
- Verpakking: Compacte fles, ideaal voor onderweg
- Herkomst: Geurcompositie uit Grasse, Frankrijk
- Doelgroep: Voor de zelfverzekerde en vrouwelijke vrouw
Hoogwaardige ingrediënten en vakmanschap
- De geurcomposities van onze parfums komen rechtstreeks uit de Franse stad Grasse, die wordt beschouwd als de wieg van de parfumproductie in Europa. Sinds 1963 zijn wij marktleider in de branche en zetten we in op de hoogste kwaliteit. Onze parfumconcentraten ontstaan door het mengen van verschillende geurstoffen, waaronder vanilline, absolues zoals jasmijn en viooltjes, en harsen zoals mirre, evenals natuurlijke etherische oliën zoals lavendel en bergamot. Dankzij onze hooggekwalificeerde parfumeurs en zorgvuldig geselecteerde ingrediënten bieden we een product dat zowel kwaliteit als elegantie combineert.
Productvoordelen:
- Frisse geur: De combinatie van fruitige en bloemige tonen zorgt voor een verfrissend aroma dat de hele dag aanhoudt.
- Elegante verpakking: De compacte fles is perfect voor de handtas en maakt eenvoudig gebruik mogelijk, overal en altijd.
- Langhoudend: De zorgvuldig geselecteerde ingrediënten garanderen een langhoudende geur die de hele dag fris blijft.
- Veelzijdige compositie: De harmonieuze balans van de geurnoten maakt deze geur geschikt voor zowel dagelijks gebruik als voor speciale gelegenheden.
- Perfect als cadeau: Ideaal voor elke gelegenheid om een dierbare persoon een plezier te doen en hun geurvoorkeuren te treffen.
De beste voordelen van het gebruik van dit product
- Het parfum "Woman Is You" biedt niet alleen een unieke geurervaring, maar brengt ook het gevoel van zelfvertrouwen en elegantie met zich mee. De uitgebalanceerde tonen en de hoogwaardige samenstelling zorgen ervoor dat elke vrouw zich in elke situatie bijzonder en onvergetelijk voelt. Verwen uzelf met deze luxe geur en verhoog uw persoonlijke uitstraling naar een nieuw niveau.
- Inhoud
- 33 ml
- Ingrediënten
- Alcohol denat., Parfum, Aqua, Limoneen, Linalool, Citral, Geraniol, Citronellol.
- Fabrikant
- Chosa
- Doelgroepen
- Dames
- EAN
- 5901138045404
- Inhoud
- 33 ml
- Ingrediënten
- Alcohol denat., Parfum, Aqua, Limoneen, Linalool, Citral, Geraniol, Citronellol.
- Fabrikant
- Chosa
- Doelgroepen
- Dames
- EAN
- 5901138045404
Gaat ook goed samen met

Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 450,00/1l
€ 45,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum, 90 ml
€ 1.011,11/1l
€ 91,00
Verkoper: FragrancesBg

Xerjoff Naxos 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
€ 1.770,00/1l
€ 177,00
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 460,60/1l
€ 46,06
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Creed Aventus Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 2.534,90/1l
€ 253,49
Gratis bezorging
Verkoper: iBeco

Herendouchegel Versace Eros EDP (100 ml)
€ 599,40/1l
€ 59,94
Verkoper: Novada-Shop

Emporio Armani Stronger With You Intensely, eau de parfum voor heren, 100 ml, niet navulbaar, met tonen van roze peper, vanille en amber
€ 844,50/1l
€ 84,45
Verkoper: ParfumGroup

Riiffs Momento Eau De Parfum (100 ml)
€ 239,50/1l
€ 23,95
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Prada Paradoxe Eau de Parfum, sprayflacon, 90 ml
€ 952,78/1l
€ 85,75
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25

Tom Ford Lost Cherry Eau de Parfum 50 ml - Fruitige Geur
€ 2.759,80/1l
€ 137,99
Gratis bezorging
Verkoper: LOGNOW

Sospiro Vibrato Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 2.310,60/1l
€ 231,06
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
€ 99,00
Verkoper: Rheinline

Valentino Valentina Donna Born in Roma Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 985,30/1l
€ 98,53
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25

Arabiyat Prestige Marwa Eau de Parfum, 100 ml. Arabische parfum
€ 364,40/1l
€ 36,44
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 313,50/1l
€ 31,35
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Gucci Flora Gorgeous Gardenia Eau de Parfum, 100 ml, damesparfum
€ 550,00/1l
€ 65,99
-16%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 55,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo

Herenparfum Black Afgano Nasomatto EDP (30 ml) - 30 ml
€ 3.697,33/1l
€ 110,92
Verkoper: ParfumGroup

Carolina Herrera Good Girl Eau de Parfum, 80 ml
€ 1.048,63/1l
€ 83,89
Verkoper: ParfumGroup

Afnan Supremacy Collector's Edition Eau de Parfum voor mannen 100 ml
€ 519,00/1l
€ 51,90
Verkoper: Beautiful-Balance-Drogerie

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, voor dames, 70 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); TRIETHYL CITRATE; AQUA (WATER); ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE;...
€ 2.142,71/1l
€ 299,00
-€ 149,01Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 149,99
Gratis bezorging
Verkoper: Scentiva

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka 75ml
€ 6.060,00/1l
€ 45,45
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Nusuk Ateeq Eau de Parfum, 100 ml
€ 251,90/1l
€ 25,19
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Jean Paul Gaultier Le Male Elixir, voor heren, 125 ml, niet navulbaar, lavendel, tonkabonen, benzoë
€ 622,32/1l
€ 77,79
Verkoper: ParfumGroup

Gisada Ambassador Herenparfum, 100 ml (voor mannen)
€ 770,00/1l
€ 77,00
Gratis bezorging
Verkoper: Sigma-Markt

Rasasi Hawas Ice Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 349,00/1l
€ 34,90
Verkoper: DUBAISTORE

Nishane - Zelfs niet de Extrait de Parfum, 100 ml
€ 1.655,10/1l
€ 165,51
Verkoper: PerfumTraders

Collection Prestige Sultan 9 Eau de Parfum 50 ml, uniseks
€ 646,60/1l
€ 36,04
-10%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 32,33
Verkoper: Beautiful-Balance-Drogerie

Maison Crivelli Oud Maracuja Extrait de Parfum
€ 4.300,00/1l
€ 215,00
Gratis bezorging
Verkoper: iBeco

Rayhaan – Terra, 100 ml
€ 331,30/1l
€ 33,13
Verkoper: Beautiful-Balance-Drogerie

Clinique Aromatics Elixir Parfum Spray, 100 ml
€ 473,60/1l
€ 47,36
Verkoper: ParfumGroup
Nog geen klantbeoordelingen
Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 303,96
-€ 9,18Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l

Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 206,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.060,40/1l

Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(14)Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l

Acqua di Parma Buongiorno, Unisex, 100 ml, Vloeibare parfum, Komkommer, Citroen, Munt, Petitgrain, Rozemarijn, Lavendel, Mandarijn, Amber, Cederhout, Wit mos



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 164,00
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.640,00/1l

Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 61,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.239,80/1l

Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l

Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 51,99
-21%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l

JOOP! Homme Eau de Parfum, 125 ml (voor heren)



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(81)Aantal beoordelingen: 81
€ 43,47
Verkoper: PerfumTraders
€ 347,76/1l

Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l

Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(91)Aantal beoordelingen: 91
€ 62,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 623,30/1l

Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(221)Aantal beoordelingen: 221
€ 105,09
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.050,90/1l

Emporio Armani Stronger With You Absolutely, eau de parfum voor heren, 50 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL ● PARFUM / FRAGRANCE ● AQUA / WATER ● BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ● COUMARIN ●...



4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5(20)Aantal beoordelingen: 20
€ 72,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.442,00/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5(5)Aantal beoordelingen: 5
€ 75,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.514,20/1l

Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(51)Aantal beoordelingen: 51
€ 94,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.264,00/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(32)Aantal beoordelingen: 32
€ 100,55
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.005,50/1l

Dior Sauvage, herenparfum, 200 ml, met bergamot, lavendel en vanille, sprayflacon



4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5(494)Aantal beoordelingen: 494
€ 193,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 968,00/1l

Creed Delphinus Eau de Parfum, 100 ml



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(22)Aantal beoordelingen: 22
€ 259,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.599,90/1l

Creed Aventus For Her Eau de Parfum, 75 ml



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(30)Aantal beoordelingen: 30
€ 224,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.992,00/1l

Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(16)Aantal beoordelingen: 16
€ 212,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.120,20/1l