Felps Sos 1L Conditioner Strong Reconstruction

€ 32,99

€ 32,99 / 1l

Plus € 10,00 verzendkosten

Onze bestedeals
Haarkuren & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Wella Professionals Nioxin Diaboost 100ml - Versterkt de haardichtheid
Wella Professionals Nioxin Diaboost 100ml - Versterkt de haardichtheid
€ 571,20/1l
€ 59,16
-3%
€ 57,12
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Alterna Caviar Moisture Intensive Ceramide Shots, 12,3 ml
Alterna Caviar Moisture Intensive Ceramide Shots, 12,3 ml
€ 4.509,17/1l
€ 54,11
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van K18 Moleculaire Herstellende Leave-in Haarmasker, 150 ml
K18 Moleculaire Herstellende Leave-in Haarmasker, 150 ml
€ 533,27/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 79,99
Gratis bezorging
Verkoper: Oliviers
Productafbeelding van K18 - Moleculaire herstellende haarolie, 30 ml
K18 - Moleculaire herstellende haarolie, 30 ml
€ 1.687,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 50,62
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Felps SOS-haarconditioner - 250 ml
Felps SOS-haarconditioner - 250 ml
€ 63,96/1l
€ 15,99
Verkoper: Keratinshop
Productafbeelding van Felps RP Premium Professionele herstellende behandeling, reconstructie 2x100ml
Felps RP Premium Professionele herstellende behandeling, reconstructie 2x100ml
€ 209,95/1l
€ 41,99
Verkoper: Keratinshop
Productafbeelding van Indola Color Treatment, 500 ml
Indola Color Treatment, 500 ml
€ 412,40/1kg
€ 20,62
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Neuma Neu Repair Leave-In Treatment, 150 ml
Neuma Neu Repair Leave-In Treatment, 150 ml
€ 206,33/1l
€ 30,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Ybera Kerafive²² Enhancer Sealant Keratyna voor haar - 500ml
Ybera Kerafive²² Enhancer Sealant Keratyna voor haar - 500ml
€ 117,98/1l
€ 70,99
-16%
€ 58,99
Verkoper: Keratinshop
Productafbeelding van Schwarzkopf Bonacure Repair Rescue Glansbehandeling, 200 ml
Schwarzkopf Bonacure Repair Rescue Glansbehandeling, 200 ml
€ 115,05/1l
€ 23,01
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Felps Leave-in regenererende hittebescherming voor haar - 140ml
Felps Leave-in regenererende hittebescherming voor haar - 140ml
€ 142,79/1l
€ 19,99
Verkoper: Keratinshop
Productafbeelding van Elkaderm trea Conditioner met 5% ureum, 250 ml
Elkaderm trea Conditioner met 5% ureum, 250 ml
€ 49,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,45
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Klettenwurzel haarmasker floracell, 30 ml
Klettenwurzel haarmasker floracell, 30 ml
€ 32,41/1kg
€ 1,75
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van 1000 g Prosalon KERATIN Conditioner
1000 g Prosalon KERATIN Conditioner
€ 14,67/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,60
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Montibello Herstellende haarmasker in spray, 150 ml
Montibello Herstellende haarmasker in spray, 150 ml
€ 32,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 9,87
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Joico - INNERJOI Kleurmelk, 200 ml
Joico - INNERJOI Kleurmelk, 200 ml
€ 44,70/1l
€ 8,94
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Olaplex No. 2 Bond Perfector, 2000 ml
Olaplex No. 2 Bond Perfector, 2000 ml
€ 193,39/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 386,78
Verkoper: VogueVista
Productafbeelding van Sassoon Illuminating Restore, 170 ml
Sassoon Illuminating Restore, 170 ml
€ 186,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Liefdesdrankje Pistache keratine voor haar - 1000 ml
Liefdesdrankje Pistache keratine voor haar - 1000 ml
€ 76,99/1l
€ 76,99
Verkoper: Keratinshop
Productafbeelding van Kérastase Curl Manifesto Sublime Repair Olie, 50 ml
Kérastase Curl Manifesto Sublime Repair Olie, 50 ml
€ 1.457,20/1l
€ 72,86
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

FELPS S.O.S. CONDITIONER Reconstructor 1L met geavanceerde technologie, rijk aan Moringa-olie, arganolie, keratine en aardappelzetmeel. Het reinigt het haar grondig, terwijl het tegelijkertijd herstelt, opbouwt en de gezonde staat van de haarvezels van binnenuit en van buitenaf herstelt, waardoor het haar uitstekend beschermd wordt. Ideaal voor de reconstructie van haar dat is blootgesteld aan extreme chemische processen. Ingrediënten: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Propylene Glycol, Stearamidopropyl Dimethylamine, paraffinum Liquidum, Glycerin, Parfum, Lanolin, Theobroma Grandiflorum Seed Butter, Cyclopentasiloxane, Disodium EDTA, Potato Starch, BHT, Citric Acid, Methylchloroisothiazolinone + Methylisothiazolinone.
Gewicht
1000 g
Inhoud
1000 ml
Ingrediënten
Water, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Propylene Glycol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Parfum, Lanolin, Theobroma Grandiflorum Seed Butter, Cyclopentasiloxane, Disodium EDTA, Potato Starch, BHT, Citric Acid, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone
Fabrikant
Felps
EAN
7898639792860
MPN (Manufacturer Part Number)
02R5KHFM

Gewicht
1000 g
Inhoud
1000 ml
Ingrediënten
Water, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Propylene Glycol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Parfum, Lanolin, Theobroma Grandiflorum Seed Butter, Cyclopentasiloxane, Disodium EDTA, Potato Starch, BHT, Citric Acid, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone
Fabrikant
Felps
EAN
7898639792860
MPN (Manufacturer Part Number)
02R5KHFM
Gaat ook goed samen met

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Oribe Bright Blonde Radiance & Repair behandeling, 175 ml
Oribe Bright Blonde Radiance & Repair behandeling, 175 ml
€ 63,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 361,37/1l
Productafbeelding van K18 Moleculaire Herstellende Leave-in Haarmasker, 150 ml
K18 Moleculaire Herstellende Leave-in Haarmasker, 150 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 79,99
Gratis bezorging
Verkoper: Oliviers
€ 533,27/1l
Productafbeelding van Wella Professionals Nioxin Diaboost 100ml - Versterkt de haardichtheid
Wella Professionals Nioxin Diaboost 100ml - Versterkt de haardichtheid
€ 59,16
-3%
€ 57,12
Verkoper: PerfumTraders
€ 571,20/1l
Productafbeelding van Alterna Caviar Moisture Intensive Ceramide Shots, 12,3 ml
Alterna Caviar Moisture Intensive Ceramide Shots, 12,3 ml
€ 54,11
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.509,17/1l
Productafbeelding van Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 231,20
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
€ 4.624,00/1kg
Productafbeelding van K18 - Moleculaire herstellende haarolie, 30 ml
K18 - Moleculaire herstellende haarolie, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 50,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.687,33/1l
Productafbeelding van Redken Cerafill Retaliate, uniseks, 90 ml, 8 weken, fles met druppelaar. De formule kan op droog of nat haar worden gebruikt. Breng dagelijks aan op de hoofdhuid, met de nadruk op de haarwortels. Verdeel het haar... 1 stuk
Redken Cerafill Retaliate, uniseks, 90 ml, 8 weken, fles met druppelaar. De formule kan op droog of nat haar worden gebruikt. Breng dagelijks aan op de hoofdhuid, met de nadruk op de haarwortels. Verdeel het haar... 1 stuk
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 44,12
Verkoper: PerfumTraders
€ 490,22/1l
Productafbeelding van Ybera Vierde Laag Kleurbeschermingsset 3 Stappen - 3x500ml
Ybera Vierde Laag Kleurbeschermingsset 3 Stappen - 3x500ml
€ 188,99
Gratis bezorging
Verkoper: Keratinshop
€ 125,99/1l
Productafbeelding van Haarmasker met cacao-extract (kleurverrijkend masker), 200 ml
Haarmasker met cacao-extract (kleurverrijkend masker), 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 204,00/1l
Productafbeelding van Aveda Damage Remedy Intensieve Herstellende Behandeling, 150 ml, voor dames, geschikt voor normaal haar, voor herstel, in een tube. Inhoud: Water\Aqua\Eau, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Stearalkonium Chloride, Behentrimonium Chloride,...
Aveda Damage Remedy Intensieve Herstellende Behandeling, 150 ml, voor dames, geschikt voor normaal haar, voor herstel, in een tube. Inhoud: Water\Aqua\Eau, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Stearalkonium Chloride, Behentrimonium Chloride,...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 48,28
-15%
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 272,00/1l
Productafbeelding van Sebastian No.Breaker: Versterkende en stylende spray, 100 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Sebastian No.Breaker: Versterkende en stylende spray, 100 ml
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 336,60/1l
Productafbeelding van Aveda 18084019580, voor dames, geschikt voor alle haartypes, geschikt voor alle haarkleuren, versterkend, herstellend, beschermend, glanzend, anti-frizz, 100 ml, tube
Aveda 18084019580, voor dames, geschikt voor alle haartypes, geschikt voor alle haarkleuren, versterkend, herstellend, beschermend, glanzend, anti-frizz, 100 ml, tube
€ 39,78
-17%
€ 32,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 329,90/1l
Productafbeelding van Sassoon Illuminating Restore, 170 ml
Sassoon Illuminating Restore, 170 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 186,00/1l
Productafbeelding van I.C.O.N Cure Spray, Haarspray, voor dames, geschikt voor alle haartypes, 250 ml, glansgevend, 1 stuk
I.C.O.N Cure Spray, Haarspray, voor dames, geschikt voor alle haartypes, 250 ml, glansgevend, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 30,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 123,96/1l
Productafbeelding van Revlon All In One Haarbehandeling, Limited Edition Altana Bonmati 1
Revlon All In One Haarbehandeling, Limited Edition Altana Bonmati 1
€ 29,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 197,20/1l
Productafbeelding van Aveda 18084042212, Haarcrème, voor dames, 150 ml, geschikt voor alle haartypes, verstevigend, geschikt voor alle kleuren
Aveda 18084042212, Haarcrème, voor dames, 150 ml, geschikt voor alle haartypes, verstevigend, geschikt voor alle kleuren
€ 72,70
-58%
€ 30,05
Verkoper: PerfumTraders
€ 200,33/1l
Productafbeelding van Revlon Antioxidant Poeder Primer, zakjes, 30x5g, Re/Start Color
Revlon Antioxidant Poeder Primer, zakjes, 30x5g, Re/Start Color
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 28,56/1l
Productafbeelding van KMS Allsmooth Glansversterkende Lotion, 150 ml
KMS Allsmooth Glansversterkende Lotion, 150 ml
€ 28,56
-3%
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 183,60/1l
Productafbeelding van Maria Nila Styling Paste, 100 ml
Maria Nila Styling Paste, 100 ml
€ 45,71
-43%
€ 25,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 259,20/1l
Productafbeelding van KERASILK 4021609312598, Haarcrème, voor dames, 150 ml, voor grof haar, verzachtend, geschikt voor alle haarkleuren
KERASILK 4021609312598, Haarcrème, voor dames, 150 ml, voor grof haar, verzachtend, geschikt voor alle haarkleuren
€ 24,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 163,87/1l