LIMBA cosmetics haarolie RECHARGING ELIXIR 50 ml

€ 18,99

€ 379,80 / 1l

Plus € 10,00 verzendkosten

Onze bestedeals
Haarolie & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Sebastian DarkOil Smooth & Shine Stylingolie, 100 ml
Sebastian DarkOil Smooth & Shine Stylingolie, 100 ml
€ 336,60/1l
€ 34,68
-2%
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Wella 81643113
Wella 81643113
€ 177,16/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van WELEDA Verzorgende haarolie met rozemarijn
WELEDA Verzorgende haarolie met rozemarijn
€ 344,80/1l
€ 17,24
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Arganolie voor het haar van Felps, zonder uitspoelen, 7 ml x1
Arganolie voor het haar van Felps, zonder uitspoelen, 7 ml x1
€ 712,86/1l
€ 4,99
Verkoper: Keratinshop
Productafbeelding van ARGANOL & KERATINE Haarolie, 100 ml
ARGANOL & KERATINE Haarolie, 100 ml
€ 149,90/1l
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van KATIVA KERATIN Voedende Haargel 100 ml
KATIVA KERATIN Voedende Haargel 100 ml
€ 194,50/1l
€ 23,39
-16%
€ 19,45
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Herbolive haarolie met arganolie, 150 ml
Herbolive haarolie met arganolie, 150 ml
€ 99,94/1kg
€ 16,99
Verkoper: DutchBeautyHouse
Productafbeelding van Haarolie - Kleurverzorging, 50 ml
Haarolie - Kleurverzorging, 50 ml
€ 632,00/1l
€ 47,69
-33%
€ 31,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Kallos KJMN, Haarolie, 50 ml, Voor dames, Ochana
Kallos KJMN, Haarolie, 50 ml, Voor dames, Ochana
€ 133,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,65
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Revlon Oro Fluido Elixir, 85 ml
Revlon Oro Fluido Elixir, 85 ml
€ 220,59/1l
€ 18,75
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nacomi Amandelolie Conditioner, haarconditioner met amandelolie, 150 ml
Nacomi Amandelolie Conditioner, haarconditioner met amandelolie, 150 ml
€ 42,22/1kg
€ 7,60
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Hask Arganolie, herstellende formule, 5-in-1, 175 ml
Hask Arganolie, herstellende formule, 5-in-1, 175 ml
€ 67,51/1l
€ 11,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Vianek Voedende haarolie, 200 ml
Vianek Voedende haarolie, 200 ml
€ 33,12/1kg
€ 10,93
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Inecto Naturals Haarserum Kokosolie 50ml
Inecto Naturals Haarserum Kokosolie 50ml
€ 85,60/1l
€ 4,40
-2%
€ 4,28
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van FAROUK | CHI | Haarbehandelingen
FAROUK | CHI | Haarbehandelingen
€ 2.973,75/1l
€ 23,79
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Sachajuan Intensive Haarolie, 50 ml
Sachajuan Intensive Haarolie, 50 ml
€ 858,80/1l
€ 42,94
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Haarolie Lola Cosmetics Pinga Patauá & Moringa, 50 ml
Haarolie Lola Cosmetics Pinga Patauá & Moringa, 50 ml
€ 336,80/1l
€ 21,81
-22%
€ 16,84
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Haarolie Revive 5, 100 ml
Haarolie Revive 5, 100 ml
€ 339,20/1l
€ 33,92
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lakme K.Therapy Bio Arganolie, 125 ml
Lakme K.Therapy Bio Arganolie, 125 ml
€ 233,76/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 29,22
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Goldwell Taming Oil haarolie, 100 ml, ongeparfumeerd
Goldwell Taming Oil haarolie, 100 ml, ongeparfumeerd
€ 159,50/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,95
Verkoper: Beautykaufen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Limba Cosmetics Recharging Elixir Olie 50 ml – Intensieve regeneratie en glans voor jouw haar Natuurlijke kracht van oliën in dagelijkse verzorging – hydratatie, gladheid en bescherming! Limba Recharging Elixir is een lichte, snel absorberende haarolie die intensief regenereert, hydrateert en het haar beschermt tegen beschadigingen. Dankzij zorgvuldig geselecteerde actieve ingrediënten reconstrueert het de haarstructuur, voorkomt het pluizen en voegt het natuurlijke glans toe. Wat maakt Limba Recharging Elixir bijzonder? Complex van natuurlijke oliën – argan, macadamia en jojoba Haarherstel en intensieve hydratatie Vermindert statische elektriciteit en pluizen Lichtgewicht formule die het haar niet verzwaart ? Resultaten van gebruik: Glad, zacht en glanzend haar Gevoede en geregenereerde haarpunten Bescherming tegen externe factoren en beschadigingen Gemakkelijker styling en gezonde uitstraling van het haar ? Hoe te gebruiken? Breng een paar druppels olie aan op je handen. Verdeel gelijkmatig over vochtig of droog haar, vooral op de punten. Style zoals gewoonlijk. Ingrediënten (INCI): Argania Spinosa Kernel Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Tocopherol, Parfum. Waarom Limba Recharging Elixir Olie 50 ml kopen? Herstel en hydrateer je haar, voeg gezonde glans en zachtheid toe! Ideaal voor dagelijkse verzorging van elk haartype.
Gewicht
45 g
Inhoud
50 ml
Ingrediënten
Argania Spinosa Kernel Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Tocopherol, Parfum
Fabrikant
Botox
EAN
4812413005574
MPN (Manufacturer Part Number)
7NIPWH3T

Gewicht
45 g
Inhoud
50 ml
Ingrediënten
Argania Spinosa Kernel Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Tocopherol, Parfum
Fabrikant
Botox
EAN
4812413005574
MPN (Manufacturer Part Number)
7NIPWH3T
Gaat ook goed samen met

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van 3Lab Oil Complex Brightening 60ml - Verhelderende oliecomplex
3Lab Oil Complex Brightening 60ml - Verhelderende oliecomplex
€ 290,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.845,00/1l
Productafbeelding van Wella 81643113
Wella 81643113
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 177,16/1kg
Productafbeelding van Sebastian DarkOil Smooth & Shine Stylingolie, 100 ml
Sebastian DarkOil Smooth & Shine Stylingolie, 100 ml
€ 34,68
-2%
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 336,60/1l
Productafbeelding van Redken All Soft Argan-6, voedende olie voor droog haar, 100 ml
Redken All Soft Argan-6, voedende olie voor droog haar, 100 ml
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 30,48
Verkoper: PerfumTraders
€ 304,80/1l
Productafbeelding van Maria Nila Soft, haarolie, 100 ml, voor vrouwen, anti-frizz, glanzend, verzachtend, versterkend, hydraterend, met arganolie, cyclomethicone, dimethiconol, Argania Spinosa (argan) olie, Crambe Abyssinica (zeekool) zaadolie, Brassica...
Maria Nila Soft, haarolie, 100 ml, voor vrouwen, anti-frizz, glanzend, verzachtend, versterkend, hydraterend, met arganolie, cyclomethicone, dimethiconol, Argania Spinosa (argan) olie, Crambe Abyssinica (zeekool) zaadolie, Brassica...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 29,67
Verkoper: PerfumTraders
€ 296,70/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional Seb Man The Groom Haar- en baardolie, 30 ml
Sebastian Professional Seb Man The Groom Haar- en baardolie, 30 ml
€ 24,48
Verkoper: PerfumTraders
€ 816,00/1l
Productafbeelding van Wella Professionals Oil Reflections Lichte Olie 100 ml - Haarverzorgingsolie
Wella Professionals Oil Reflections Lichte Olie 100 ml - Haarverzorgingsolie
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 21,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 214,20/1l
Productafbeelding van WELEDA Verzorgende haarolie met rozemarijn
WELEDA Verzorgende haarolie met rozemarijn
€ 17,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 344,80/1l
Productafbeelding van Lee Stafford CoCo LoCo & Agave haarolie, 75 ml
Lee Stafford CoCo LoCo & Agave haarolie, 75 ml
€ 13,62
-10%
€ 12,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 163,20/1l
Productafbeelding van Wella Oil Reflections Luminous Smoothening Oil, haarolie, 30 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, verzachtend, met macadamia-olie
Wella Oil Reflections Luminous Smoothening Oil, haarolie, 30 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, verzachtend, met macadamia-olie
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 12,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 411,00/1l
Productafbeelding van Fleps 12x7 ml haaroliën
Fleps 12x7 ml haaroliën
€ 44,99
Verkoper: Keratinshop
€ 535,60/1l
Productafbeelding van Wella Professionals Ultimate Smooth Miracle Oil Serum, 100 ml
Wella Professionals Ultimate Smooth Miracle Oil Serum, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,85
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
€ 328,50/1l
Productafbeelding van LIMBA cosmetics haarolie RECHARGING ELIXIR 50 ml
LIMBA cosmetics haarolie RECHARGING ELIXIR 50 ml
€ 18,99
Verkoper: Keratinshop
€ 379,80/1l
Productafbeelding van Rozemarijnolie, haar, haargroei, wimpers, hoofdhuid, 60 ml, 29,5 ml (2-pack)
Rozemarijnolie, haar, haargroei, wimpers, hoofdhuid, 60 ml, 29,5 ml (2-pack)
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 666,49/1kg
Productafbeelding van Rozemarijnolie voor haar, bevordert haargroei, geschikt voor hoofdhuid en wenkbrauwen, 60 ml (verpakking van 2)
Rozemarijnolie voor haar, bevordert haargroei, geschikt voor hoofdhuid en wenkbrauwen, 60 ml (verpakking van 2)
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 373,83/1kg
Productafbeelding van Arganolie voor het haar van Felps, zonder uitspoelen, 7 ml x1
Arganolie voor het haar van Felps, zonder uitspoelen, 7 ml x1
€ 4,99
Verkoper: Keratinshop
€ 712,86/1l