Nature Box Argan Voedende Haarolie 6 x 70 ml – Met Koudgeperste Arganolie – Voordeelverpakking

€ 26,99

€ 64,26 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 – vr 9 oktober

Staffelkorting beschikbaar:

Onze bestedeals
Haarolie & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Redken All Soft Argan-6, voedende olie voor droog haar, 100 ml
Redken All Soft Argan-6, voedende olie voor droog haar, 100 ml
€ 304,80/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 30,48
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Revlon Oro Fluido Elixir, 85 ml
Revlon Oro Fluido Elixir, 85 ml
€ 204,12/1l
€ 18,95
-8%
€ 17,35
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van WELEDA Verzorgende haarolie met rozemarijn
WELEDA Verzorgende haarolie met rozemarijn
€ 344,80/1l
€ 17,24
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van LIMBA cosmetics haarolie RECHARGING ELIXIR 50 ml
LIMBA cosmetics haarolie RECHARGING ELIXIR 50 ml
€ 379,80/1l
€ 18,99
Verkoper: Keratinshop
Productafbeelding van KATIVA ARGAN 4 OLIËN, voedende haarolie, 100 ml
KATIVA ARGAN 4 OLIËN, voedende haarolie, 100 ml
€ 194,50/1l
€ 23,39
-16%
€ 19,45
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nacomi Amandelolie Conditioner, haarconditioner met amandelolie, 150 ml
Nacomi Amandelolie Conditioner, haarconditioner met amandelolie, 150 ml
€ 42,22/1kg
€ 7,60
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Herbolive haarolie met arganolie, 150 ml
Herbolive haarolie met arganolie, 150 ml
€ 99,94/1kg
€ 16,99
Verkoper: DutchBeautyHouse
Productafbeelding van NEQI Rosemary Oil (75 ml)
NEQI Rosemary Oil (75 ml)
€ 100,67/1l
€ 17,01
-55%
€ 7,55
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Inecto Naturals Haarserum Kokosolie 50ml
Inecto Naturals Haarserum Kokosolie 50ml
€ 85,60/1l
€ 4,40
-2%
€ 4,28
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Sachajuan Intensive Haarolie, 50 ml
Sachajuan Intensive Haarolie, 50 ml
€ 856,80/1l
€ 42,84
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van WELEDA Voedende haarolie (50 ml)
WELEDA Voedende haarolie (50 ml)
€ 153,80/1l
€ 7,69
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Hask Arganolie, herstellende formule, 5-in-1, 175 ml
Hask Arganolie, herstellende formule, 5-in-1, 175 ml
€ 67,51/1l
€ 11,95
Verkoper: Beautykaufen
MASŁO DO CIAŁA SHEA 50 ml - ETJA
Lichaamsboter met shea, 50 ml - ETJA
€ 134,40/1l
€ 6,72
Verkoper: Katomix
OLEJEK DO WŁOSÓW WZMACNIAJĄCY Z AMLĄ ECO 50 ml - KHADI
Haarolie - Strong Amla, 50 ml
€ 1.012,00/1l
€ 50,60
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Rozemarijnolie - 100% natuurrein, voor haar en hoofdhuid, 50 ml | CASIDA
Rozemarijnolie - 100% natuurrein, voor haar en hoofdhuid, 50 ml | CASIDA
€ 268,80/1l
€ 13,44
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Vianek Voedende haarolie, 200 ml
Vianek Voedende haarolie, 200 ml
€ 33,12/1kg
€ 10,93
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Londa Velvet Olie Conditioner, 250 ml
Londa Velvet Olie Conditioner, 250 ml
€ 61,08/1l
€ 15,65
-2%
€ 15,27
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Olaplex Bonding Oil No.7 (30 ml)
Olaplex Bonding Oil No.7 (30 ml)
€ 560,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 16,80
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Phyto Öl, intensieve voedende olie, 100 ml
Phyto Öl, intensieve voedende olie, 100 ml
€ 236,10/1l
€ 23,61
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Kadus Professional Velv Oil, 100 ml
Kadus Professional Velv Oil, 100 ml
€ 276,40/1l
€ 27,64
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Verzorg droge en beschadigde haarlengtes met Nature Box Argan Voedende Haarolie. Deze voedende haarolie met koudgeperste arganolie helpt droge en gespleten haarpunten te verzorgen en ondersteunt de bescherming van het haar tegen gespleten punten.

De olie geeft het haar een zacht, soepel en verzorgd gevoel en zorgt voor een mooie glans. De formule is geschikt voor gebruik op zowel vochtig als droog haar en hoeft niet te worden uitgespoeld.

De formule bestaat uit 100% ingrediënten van natuurlijke oorsprong, is vegan en vrij van siliconen.

Deze voordeelverpakking bevat 6 flessen van 70 ml, goed voor een totale inhoud van 420 ml.

Productkenmerken:

  • Nature Box Argan Voedende Haarolie

  • Met koudgeperste arganolie

  • Voor droge en beschadigde haarlengtes

  • Verzorgt droge en gespleten haarpunten

  • Helpt beschermen tegen gespleten punten

  • Geeft het haar glans

  • Leave-in verzorging

  • Voor vochtig en droog haar

  • 100% ingrediënten van natuurlijke oorsprong

  • Vegan formule

  • Vrij van siliconen

  • Inhoud per fles: 70 ml

  • Verpakking: 6 x 70 ml

  • Totale inhoud: 420 ml

Inhoud
420 ml
Ingrediënten
Hydrogenated Ethylhexyl Olivate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables, Argania Spinosa Kernel Oil, Parfum (Fragrance), Linalool, Benzyl Alcohol, Methyl Benzoate, Benzoic Acid.
Fabrikant
Schwwarzkof & Henkel
Aantal stuks
6
EAN
4015100558371

Inhoud
420 ml
Ingrediënten
Hydrogenated Ethylhexyl Olivate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables, Argania Spinosa Kernel Oil, Parfum (Fragrance), Linalool, Benzyl Alcohol, Methyl Benzoate, Benzoic Acid.
Fabrikant
Schwwarzkof & Henkel
Aantal stuks
6
EAN
4015100558371
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Moroccanoil Treatment, haarolie, 100 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, geeft glans, verzacht, versterkt, arganolie
Moroccanoil Treatment, haarolie, 100 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, geeft glans, verzacht, versterkt, arganolie
€ 504,10/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 50,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Olaplex Bonding Oil No.7 (30 ml)
Olaplex Bonding Oil No.7 (30 ml)
€ 560,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 16,80
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Revlon Orofluido Original Elixir, haarolie, 30 ml, voor dames, geschikt voor alle haartypes, voedend, glanzend, verzachtend, fles
Revlon Orofluido Original Elixir, haarolie, 30 ml, voor dames, geschikt voor alle haartypes, voedend, glanzend, verzachtend, fles
€ 418,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 35,45
-64%
€ 12,56
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Lakme K.Therapy Bio Arganolie, 125 ml
Lakme K.Therapy Bio Arganolie, 125 ml
€ 233,76/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 29,22
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Wella Professionals Ultimate Smooth Miracle Oil Serum, 100 ml
Wella Professionals Ultimate Smooth Miracle Oil Serum, 100 ml
€ 327,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,78
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Kallos Lab 35 Verwennerijke Voedende Olie, 50 ml
Kallos Lab 35 Verwennerijke Voedende Olie, 50 ml
€ 237,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,87
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Color Brilliance, haarserum, 150 ml, uniseks, geeft glans, 1 stuk
Goldwell Dualsenses Color Brilliance, haarserum, 150 ml, uniseks, geeft glans, 1 stuk
€ 93,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 13,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van LONDA VELVET OIL Haarolie - 100 ml
LONDA VELVET OIL Haarolie - 100 ml
€ 87,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 9,42
-6%
€ 8,78
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Mielle Rozemarijn-munt shampoo, 59 ml
Mielle Rozemarijn-munt shampoo, 59 ml
€ 318,98/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 208
€ 18,82
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bioxcin Keratine & Arganolie - Herstellende haarverzorgingsolie - Anti-pluis effect
Bioxcin Keratine & Arganolie - Herstellende haarverzorgingsolie - Anti-pluis effect
€ 253,13/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 37,97
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Softto Plus Snake Oil + Vitamine E haarolie voor haar en hoofdhuid, 50 ml
Softto Plus Snake Oil + Vitamine E haarolie voor haar en hoofdhuid, 50 ml
€ 338,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,90
Verkoper: Exporgin
Productafbeelding van ALFAPARF Milano Smoothing Oil, haarolie, 100 ml, voor dames, geschikt voor kroeshaar, glanzend en verzachtend. Inhoudstoffen: DIMETHICONE, ISODODECANE, DIMETHICONOL, HELIANTHUS ANNUUS (zonnebloem) zaadolie, AMODIMETHICONE, ...
ALFAPARF Milano Smoothing Oil, haarolie, 100 ml, voor dames, geschikt voor kroeshaar, glanzend en verzachtend. Inhoudstoffen: DIMETHICONE, ISODODECANE, DIMETHICONOL, HELIANTHUS ANNUUS (zonnebloem) zaadolie, AMODIMETHICONE, ...
€ 285,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 28,50
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Spirulina droogextract, olie voor haar en lichaam, 100 ml
Spirulina droogextract, olie voor haar en lichaam, 100 ml
€ 210,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 21,00
Verkoper: 4Katharsis
Productafbeelding van Redken All Soft Argan-6, voedende olie voor droog haar, 100 ml
Redken All Soft Argan-6, voedende olie voor droog haar, 100 ml
€ 304,80/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 30,48
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Inecto Naturals Haarserum Kokosolie 50ml
Inecto Naturals Haarserum Kokosolie 50ml
€ 85,60/1l
€ 4,40
-2%
€ 4,28
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van KÉRASTASE Elixir Ultime, L'Huile Originale, 30 ml
KÉRASTASE Elixir Ultime, L'Huile Originale, 30 ml
€ 1.641,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 49,24
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van CHI Argan plus, haarolie, 15 ml, voor beschadigd haar, dof haar, voor gladheid
CHI Argan plus, haarolie, 15 ml, voor beschadigd haar, dof haar, voor gladheid
€ 632,00/1l
€ 9,48
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Matrix A Curl Can Dream Lichte Olie, 150 ml
Matrix A Curl Can Dream Lichte Olie, 150 ml
€ 291,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 43,71
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Bergamotolie, Monarda (wilde bergamot), bijenbalsem, etherische olie voor het haar, verzorgende olie, 1 fles van 60 ml
Bergamotolie, Monarda (wilde bergamot), bijenbalsem, etherische olie voor het haar, verzorgende olie, 1 fles van 60 ml
€ 691,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 41,49
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Reparatieolie Aussie Miracle Oil, herstellende wasverzachter, 100 ml
Reparatieolie Aussie Miracle Oil, herstellende wasverzachter, 100 ml
€ 203,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 20,30
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel Serie Expert Metal Detox Professionele Gecentreerde Olie, 50 ml
L'Oréal Professionnel Serie Expert Metal Detox Professionele Gecentreerde Olie, 50 ml
€ 1.215,00/1l
€ 60,75
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Hask Arganolie, herstellende formule, 5-in-1, 175 ml
Hask Arganolie, herstellende formule, 5-in-1, 175 ml
€ 67,51/1l
€ 11,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Bumble And Bumble Haarolie, Invisible Oil Heat/UV beschermende primer, 250 ml, voor dames, geschikt voor alle haartypes, beschermend, verzachtend, 1 stuk
Bumble And Bumble Haarolie, Invisible Oil Heat/UV beschermende primer, 250 ml, voor dames, geschikt voor alle haartypes, beschermend, verzachtend, 1 stuk
€ 127,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Arganolie, 100 ml
Arganolie, 100 ml
€ 134,10/1l
€ 13,41
Verkoper: GlossyShopDE
Productafbeelding van Rozemarijnolie - 100% natuurrein, voor haar en hoofdhuid, 50 ml | CASIDA
Rozemarijnolie - 100% natuurrein, voor haar en hoofdhuid, 50 ml | CASIDA
€ 268,80/1l
€ 13,44
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Alcina Öl, Alcina Nutri Shine Olie-elixer, 50 ml
Alcina Öl, Alcina Nutri Shine Olie-elixer, 50 ml
€ 478,00/1l
€ 23,90
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Maria Nila Soft, haarolie, 100 ml, voor vrouwen, anti-frizz, glanzend, verzachtend, versterkend, hydraterend, met arganolie, cyclomethicone, dimethiconol, Argania Spinosa (argan) olie, Crambe Abyssinica (zeekool) zaadolie, Brassica...
Maria Nila Soft, haarolie, 100 ml, voor vrouwen, anti-frizz, glanzend, verzachtend, versterkend, hydraterend, met arganolie, cyclomethicone, dimethiconol, Argania Spinosa (argan) olie, Crambe Abyssinica (zeekool) zaadolie, Brassica...
€ 296,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 29,67
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Moroccanoil Treatment Light, haarolie, 100 ml, uniseks, geschikt voor gekleurd haar, fijn haar, revitaliserend, glanzend, versterkend, arganolie
Moroccanoil Treatment Light, haarolie, 100 ml, uniseks, geschikt voor gekleurd haar, fijn haar, revitaliserend, glanzend, versterkend, arganolie
€ 409,20/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 40,92
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Wella 81643113
Wella 81643113
€ 177,16/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Revlon Orofluido Original Elixir, haarolie, 100 ml, voor dames, geschikt voor alle haartypes, voedend, glanzend, verzachtend, fles
Revlon Orofluido Original Elixir, haarolie, 100 ml, voor dames, geschikt voor alle haartypes, voedend, glanzend, verzachtend, fles
€ 209,50/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 23,03
-9%
€ 20,95
Verkoper: Beautykaufen

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van 3Lab Oil Complex Brightening 60ml - Verhelderende oliecomplex
3Lab Oil Complex Brightening 60ml - Verhelderende oliecomplex
€ 290,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.845,00/1l
Productafbeelding van Sisley Precious Hair Care Oil, haarolie, 100 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, verhelderend, voedend, glanzend. Inhoudstoffen: DIMETHICONE, C9-12 ALKANE, DIMETHICONOL, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) OIL, PARFUM (geur)...
Sisley Precious Hair Care Oil, haarolie, 100 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, verhelderend, voedend, glanzend. Inhoudstoffen: DIMETHICONE, C9-12 ALKANE, DIMETHICONOL, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) OIL, PARFUM (geur)...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 77,21
Verkoper: PerfumTraders
€ 772,10/1l
Productafbeelding van LIMBA cosmetics haarolie RECHARGING ELIXIR 50 ml
LIMBA cosmetics haarolie RECHARGING ELIXIR 50 ml
€ 18,99
Verkoper: Keratinshop
€ 379,80/1l
Productafbeelding van Rozemarijnolie, haar, haargroei, wimpers, hoofdhuid, 60 ml, 29,5 ml (2-pack)
Rozemarijnolie, haar, haargroei, wimpers, hoofdhuid, 60 ml, 29,5 ml (2-pack)
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 666,49/1kg
Productafbeelding van Rozemarijnolie voor haar, bevordert haargroei, geschikt voor hoofdhuid en wenkbrauwen, 60 ml (verpakking van 2)
Rozemarijnolie voor haar, bevordert haargroei, geschikt voor hoofdhuid en wenkbrauwen, 60 ml (verpakking van 2)
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 373,83/1kg
Productafbeelding van Wella 81643113
Wella 81643113
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 177,16/1kg
Productafbeelding van Redken All Soft Argan-6, voedende olie voor droog haar, 100 ml
Redken All Soft Argan-6, voedende olie voor droog haar, 100 ml
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 30,48
Verkoper: PerfumTraders
€ 304,80/1l
Productafbeelding van Maria Nila Soft, haarolie, 100 ml, voor vrouwen, anti-frizz, glanzend, verzachtend, versterkend, hydraterend, met arganolie, cyclomethicone, dimethiconol, Argania Spinosa (argan) olie, Crambe Abyssinica (zeekool) zaadolie, Brassica...
Maria Nila Soft, haarolie, 100 ml, voor vrouwen, anti-frizz, glanzend, verzachtend, versterkend, hydraterend, met arganolie, cyclomethicone, dimethiconol, Argania Spinosa (argan) olie, Crambe Abyssinica (zeekool) zaadolie, Brassica...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 29,67
Verkoper: PerfumTraders
€ 296,70/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional Seb Man The Groom Haar- en baardolie, 30 ml
Sebastian Professional Seb Man The Groom Haar- en baardolie, 30 ml
€ 24,48
Verkoper: PerfumTraders
€ 816,00/1l
Productafbeelding van Wella Professionals Oil Reflections Lichte Olie 100 ml - Haarverzorgingsolie
Wella Professionals Oil Reflections Lichte Olie 100 ml - Haarverzorgingsolie
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 21,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 214,20/1l
Productafbeelding van Softto Plus Snake Oil + Vitamine E haarolie voor haar en hoofdhuid, 50 ml
Softto Plus Snake Oil + Vitamine E haarolie voor haar en hoofdhuid, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,90
Verkoper: Exporgin
€ 338,00/1l
Productafbeelding van Black Shine Rozemarijn Haarolie 50 ml - Verzorgende olie voor hoofdhuid en haar
Black Shine Rozemarijn Haarolie 50 ml - Verzorgende olie voor hoofdhuid en haar
€ 16,90
Verkoper: Exporgin
€ 338,00/1l
Productafbeelding van WELEDA Verzorgende haarolie met rozemarijn
WELEDA Verzorgende haarolie met rozemarijn
€ 17,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 344,80/1l
Productafbeelding van Wella Oil Reflections Luminous Smoothening Oil, haarolie, 30 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, verzachtend, met macadamia-olie
Wella Oil Reflections Luminous Smoothening Oil, haarolie, 30 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, verzachtend, met macadamia-olie
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 12,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 411,00/1l
Productafbeelding van Lee Stafford Coco Loco & Agave Hair Oil (75 ml)
Lee Stafford Coco Loco & Agave Hair Oil (75 ml)
€ 13,62
-10%
€ 12,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 163,20/1l
Productafbeelding van Fleps 12x7 ml haaroliën
Fleps 12x7 ml haaroliën
€ 44,99
Verkoper: Keratinshop
€ 535,60/1l
Productafbeelding van Wella Professionals Ultimate Smooth Miracle Oil Serum, 100 ml
Wella Professionals Ultimate Smooth Miracle Oil Serum, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,78
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
€ 327,80/1l