Ikodm 24 stuks golfplaten van staal, afmetingen 115 x 45 cm, geschikt voor oppervlakken tot 12 m², kleur groen, voor tuinhuis, opslagruimte en kippenhok

€ 84,99

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 7 – ma 12 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Overige producten voor kleine huisdieren & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van vidaXL Dierenvanger, groen, 31 x 13 x 12 cm, staal
vidaXL Dierenvanger, groen, 31 x 13 x 12 cm, staal
€ 36,31
Gratis bezorging
Verkoper: WAYSLiving
Productafbeelding van Kippenhok - Dierenverblijf - Kippenren - Pluimveehok - Buitenhok - Gegalvaniseerd Staal - Ruime Afmeting 6 m²
Kippenhok - Dierenverblijf - Kippenren - Pluimveehok - Buitenhok - Gegalvaniseerd Staal - Ruime Afmeting 6 m²
€ 439,99
Gratis bezorging
Verkoper: Selius
Productafbeelding van Nest van kunststof 11 cm voor dierenverblijven
Nest van kunststof 11 cm voor dierenverblijven
€ 37,17
Gratis bezorging
Verkoper: SolidChoice
Productafbeelding van Nestmatten voor pluimvee, kunstgras, 10 stuks, 30x30 cm
Nestmatten voor pluimvee, kunstgras, 10 stuks, 30x30 cm
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: BesteAngebote
Productafbeelding van Kippenhok - Kippenren - Pluimveehok - Kippenverblijf - Kippennet - Ruim 5,1 m²
Kippenhok - Kippenren - Pluimveehok - Kippenverblijf - Kippennet - Ruim 5,1 m²
€ 277,99
Gratis bezorging
Verkoper: Selius
Productafbeelding van Kippenren - Kipverblijf - Dierenren - Buitenverblijf - Hokkenset - Gegalvaniseerd Staal - 200x100x190 cm
Kippenren - Kipverblijf - Dierenren - Buitenverblijf - Hokkenset - Gegalvaniseerd Staal - 200x100x190 cm
€ 239,99
Gratis bezorging
Verkoper: Selius
Productafbeelding van Kippenlegbak voor pluimvee, met kunststof container
Kippenlegbak voor pluimvee, met kunststof container
€ 43,40
-3%
€ 41,98
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Kippenren - Kippenhok - Buitenren - Pluimveebehoud - Konijnenren - Grote Afmeting 300x600x185 cm
Kippenren - Kippenhok - Buitenren - Pluimveebehoud - Konijnenren - Grote Afmeting 300x600x185 cm
€ 491,99
Gratis bezorging
Verkoper: Selius
Productafbeelding van Strooischep van roestvrij staal voor dierenverblijven
Strooischep van roestvrij staal voor dierenverblijven
€ 31,80
Gratis bezorging
Verkoper: Colette
Productafbeelding van Relaxdays 10043352, 1 stuk
Relaxdays 10043352, 1 stuk
€ 34,95
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Hondenomheining, dierenverblijf, 6 panelen, staal, opvouwbaar, grijs
Hondenomheining, dierenverblijf, 6 panelen, staal, opvouwbaar, grijs
€ 151,00
Gratis bezorging
Verkoper: thetopmark
Productafbeelding van Karlie Nagertoilette, groen, afmetingen: 18 x 13 x 9 cm
Karlie Nagertoilette, groen, afmetingen: 18 x 13 x 9 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 36,96
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Kippenren 3x16x2 m gegalvaniseerd staal
Kippenren 3x16x2 m gegalvaniseerd staal
€ 1.555,38
-€ 232,56
€ 1.322,82
Gratis bezorging
Verkoper: Discountic
Productafbeelding van Kippenhok - Kippenren - Kippenverblijf - Pluimveeverblijf - Buitenhok - Gegalvaniseerd Staal
Kippenhok - Kippenren - Kippenverblijf - Pluimveeverblijf - Buitenhok - Gegalvaniseerd Staal
€ 583,99
Gratis bezorging
Verkoper: Selius
Productafbeelding van Konijnenhok en kippenren met geïmpregneerd hout, legnesten en extra opslagruimte
Konijnenhok en kippenren met geïmpregneerd hout, legnesten en extra opslagruimte
€ 812,99
Gratis bezorging
Verkoper: Selius
Productafbeelding van Shelter Logic Weidezelt, open schuur, 29,2 m², groen, 730 x 400 x 300 cm (L x B x H)
Shelter Logic Weidezelt, open schuur, 29,2 m², groen, 730 x 400 x 300 cm (L x B x H)
€ 924,00
Verkoper: mygardenhome
Productafbeelding van Kerbl Lokdoos BlocBox, geschikt voor ratten, afmetingen 22,5 x 18,5 x 9,5 cm
Kerbl Lokdoos BlocBox, geschikt voor ratten, afmetingen 22,5 x 18,5 x 9,5 cm
€ 45,81
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Kippenhok - Kippenren - Kippenhokje - Konijnenhok - Dierenverblijf - Massief Houten Constructie
Kippenhok - Kippenren - Kippenhokje - Konijnenhok - Dierenverblijf - Massief Houten Constructie
€ 489,99
Gratis bezorging
Verkoper: Selius
Productafbeelding van Kippenhok - Kippenren - Pluimveehok - Buitenhok - Kipverblijf - Groen Geïmpregneerd Vurenhout
Kippenhok - Kippenren - Pluimveehok - Buitenhok - Kipverblijf - Groen Geïmpregneerd Vurenhout
€ 776,99
Gratis bezorging
Verkoper: Selius
Productafbeelding van Buitenren Kippenren Kippenhok Dierenren Konijnenren - 300x200x185 cm - Gegalvaniseerd Staal - PE Dak
Buitenren Kippenren Kippenhok Dierenren Konijnenren - 300x200x185 cm - Gegalvaniseerd Staal - PE Dak
€ 263,99
Gratis bezorging
Verkoper: Selius

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

  • 24-delige set trapeziumplaten: De verzinkte dakplaten zijn geschikt voor dak- en wandbekleding van tuinhuizen, schuurtjes, carports, opslagruimtes, hokken voor kleine dieren of andere doe-het-zelfprojecten buiten.
  • Robuust verzinkt staal: Het materiaal is stabiel, weerbestendig en ontworpen voor duurzame afdekkingen. Het gladde profieloppervlak bevordert de waterafvoer.
  • Flexibele oppervlaktebedekking: Elke plaat meet 115 x 45 cm; een set bedekt theoretisch ongeveer 12 m². De werkelijke bruikbare oppervlakte is afhankelijk van de overlap, de afmetingen en de montage.
  • Praktische accessoires: De levering omvat een paar snijwerende handschoenen. Zo kunnen de platen veilig worden behandeld tijdens het uitpakken, positioneren en monteren.
  • Let op bij de montage: De platen zijn niet voorgeboord; schroeven zijn niet inbegrepen. Kies bevestigingsmateriaal dat geschikt is voor de ondergrond, de hellingshoek van het dak en de toepassing.

Productgegevens

  • Producttype: Trapeziumplaat / profielplaat / dakplaat in een set van 24
  • Materiaal: verzinkt staal
  • Kleur: Groen (RAL6005)
  • Afmeting per plaat: 115 cm x 45 cm
  • Dikte: 0,25 mm
  • Oppervlakte set: ca. 12 m²
  • Gewicht: ca. 27 kg

Inhoud levering

  • 24 x Trapeziumplaat / dakplaat
  • 2 x Paar snijwerende handschoenen
Hoogte
0 m
Breedte
0.45 m
Diepte
0.45 m
Lengte
1.15 m
Gewicht
27 kg
Kleur
Groen
EAN
9153750723925
MPN (Manufacturer Part Number)
RL-HG11343-24-SAsp
Fabrikant
Ikodm

Hoogte
0 m
Breedte
0.45 m
Diepte
0.45 m
Lengte
1.15 m
Gewicht
27 kg
Kleur
Groen
EAN
9153750723925
MPN (Manufacturer Part Number)
RL-HG11343-24-SAsp
Fabrikant
Ikodm
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van KOTARBAU Mollenval voor levende dieren met detector, mollenval van pvc, set van 6 stuks, 25 cm
KOTARBAU Mollenval voor levende dieren met detector, mollenval van pvc, set van 6 stuks, 25 cm
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 25,79
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van Kattenkooi, grote kattenren van 4 verdiepingen met hangmat, 3 ladders, 4 deuren en dakraam
Kattenkooi, grote kattenren van 4 verdiepingen met hangmat, 3 ladders, 4 deuren en dakraam
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 79,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van PawHut, afrastering voor puppy's, omheining voor honden met deur, inklapbaar, flexibel, bestaande uit 8 panelen
PawHut, afrastering voor puppy's, omheining voor honden met deur, inklapbaar, flexibel, bestaande uit 8 panelen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 139,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van LARS360 Doe-het-zelf omheining voor huisdieren, omheining voor buiten, hok voor konijnen, ren voor puppy's, looprek, afrastering voor dieren, transparant, 12 stuks, 35 x 45 cm (met deur)
LARS360 Doe-het-zelf omheining voor huisdieren, omheining voor buiten, hok voor konijnen, ren voor puppy's, looprek, afrastering voor dieren, transparant, 12 stuks, 35 x 45 cm (met deur)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 26,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van RodiCare acute, 15 ml
RodiCare acute, 15 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,38
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Muizenval, levend. Afmetingen: 29 x 12 x 12,5 cm. Levende muizenval, groot, van hout en draad. Dierenval, kooival
Muizenval, levend. Afmetingen: 29 x 12 x 12,5 cm. Levende muizenval, groot, van hout en draad. Dierenval, kooival
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 10,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van INTER-ZOO Bob + Wood beige - Kooi voor een hamster
INTER-ZOO Bob + Wood beige - Kooi voor een hamster
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 48,69
Verkoper: GaladorEU
Productafbeelding van Huisdierenren "Mörbylånga", 90 x 70 x 60 cm, blauw/beige
Huisdierenren "Mörbylånga", 90 x 70 x 60 cm, blauw/beige
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 30,99
Gratis bezorging
Verkoper: premiumxl
Productafbeelding van com-four® 20x muizenval van hout – val voor het bestrijden van ongedierte
com-four® 20x muizenval van hout – val voor het bestrijden van ongedierte
€ 47,43
-53%
€ 21,99
Verkoper: com-four
Productafbeelding van Draagbare dierenchipscanner, 134,2 kHz, 128 gegevenssets, datageheugen, scanner voor dierenchips voor huisdieren, vee en wilde dieren, 5 V
Draagbare dierenchipscanner, 134,2 kHz, 128 gegevenssets, datageheugen, scanner voor dierenchips voor huisdieren, vee en wilde dieren, 5 V
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Purlov 15743 Kunststof omheining voor dieren 90 x 90 x 60 cm zwart
Purlov 15743 Kunststof omheining voor dieren 90 x 90 x 60 cm zwart
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 47,59
Gratis bezorging
Verkoper: MBDeals
Productafbeelding van Persmateriaal Chipsi-Citrus 60 liter
Persmateriaal Chipsi-Citrus 60 liter
€ 5,71/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,27
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Nagerstreu JRS Chipsi Super, 24 kg
Nagerstreu JRS Chipsi Super, 24 kg
€ 1,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 35,90
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Transparante vogelhuisjes, vensterbakken, glas, zuignappen
Transparante vogelhuisjes, vensterbakken, glas, zuignappen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,99
Verkoper: BesteAngebote
Productafbeelding van GARDIGO 62364INT GARDIGO Mardergürtel Tierabwehrmittel 2 St.
GARDIGO 62364INT GARDIGO Mardergürtel Tierabwehrmittel 2 St.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,74
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Verpakt hooi voor knaagdieren met kruiden, 15 liter
Verpakt hooi voor knaagdieren met kruiden, 15 liter
2,3Gemiddelde beoordeling: 2,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 12,95
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Trixie Kooi-reiniger, 500 ml
Trixie Kooi-reiniger, 500 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,57
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Oplaadbare scanner voor huisdierenmicrochips - Apparaat voor het lezen van dierchips en -labels
Oplaadbare scanner voor huisdierenmicrochips - Apparaat voor het lezen van dierchips en -labels
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 30,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Avicentra maïsvezel bodembedekking, fijne variant, 20 liter
Avicentra maïsvezel bodembedekking, fijne variant, 20 liter
€ 0,52/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,48
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van 100
100
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 15,28
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Bunny Bedding Linum 35 liter, geschikt voor knaagdieren
Bunny Bedding Linum 35 liter, geschikt voor knaagdieren
€ 1,09/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Bunny Nature, absorberend nestmateriaal voor konijnen, 20 liter
Bunny Nature, absorberend nestmateriaal voor konijnen, 20 liter
€ 1,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,54
-24%
€ 25,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Cat's Best Petsdream Knaagdierbed 10 liter. Één maat
Cat's Best Petsdream Knaagdierbed 10 liter. Één maat
€ 11,65
-7%
€ 10,83
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van PawHut schildpadhuis van hout, schildpadren met twee hoofdverblijven, grijs
PawHut schildpadhuis van hout, schildpadren met twee hoofdverblijven, grijs
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 122,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Set van 2 ultrasone zonnedrivende apparaten ter bescherming van vogels, met bewegingssensor, voor gebruik in de tuin
Set van 2 ultrasone zonnedrivende apparaten ter bescherming van vogels, met bewegingssensor, voor gebruik in de tuin
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 19,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van 4 stuks ultrasone zonne-energie dierenbeschermingsapparaat met bewegingssensor voor de tuin
4 stuks ultrasone zonne-energie dierenbeschermingsapparaat met bewegingssensor voor de tuin
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 39,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Dierenchip-lezer, USB, 1,44 inch TFT LCD-scherm, 134,2 kHz, 125 kHz, EMID FDX B, scanner voor dierenchips, geschikt voor varkens, honden en katten
Dierenchip-lezer, USB, 1,44 inch TFT LCD-scherm, 134,2 kHz, 125 kHz, EMID FDX B, scanner voor dierenchips, geschikt voor varkens, honden en katten
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van KOTARBAU® Mollenval met indicator Diervriendelijke levende val voor woelmuizen 20 cm
KOTARBAU® Mollenval met indicator Diervriendelijke levende val voor woelmuizen 20 cm
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 4,79
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van CHIPSI EXTRA, medium formaat, 10 liter, beuken hout
CHIPSI EXTRA, medium formaat, 10 liter, beuken hout
€ 0,54/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 5,37
Verkoper: Eoshop

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kippennestkasten, 8-voudig, metaal, voor wandmontage, geventileerd, geschikt voor kippen/hennen, voor het leggen van eieren
Kippennestkasten, 8-voudig, metaal, voor wandmontage, geventileerd, geschikt voor kippen/hennen, voor het leggen van eieren
€ 1.735,51
-€ 42,33
€ 1.693,18
Gratis bezorging
Verkoper: AlihPets
Productafbeelding van Kippenlegbakken, 6-voudig, met 86° schuine eieruitloop, hellende bodem, eenvoudig eieren verzamelen, bescherming tegen breken
Kippenlegbakken, 6-voudig, met 86° schuine eieruitloop, hellende bodem, eenvoudig eieren verzamelen, bescherming tegen breken
€ 1.519,03
-€ 37,05
€ 1.481,98
Gratis bezorging
Verkoper: AlihPets
Productafbeelding van Buitenkippenhok, kippenhok met dak, pluimveestalling, stalen frame, kippenhok met beschutting, tralies en mestbak, ren voor kippen
Buitenkippenhok, kippenhok met dak, pluimveestalling, stalen frame, kippenhok met beschutting, tralies en mestbak, ren voor kippen
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 109,89
Gratis bezorging8% Voucher
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van Hamsterbedding kokos, zacht voor kleine dieren, geurabsorberend en weinig stof
Hamsterbedding kokos, zacht voor kleine dieren, geurabsorberend en weinig stof
€ 92,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 309,97/1kg
Productafbeelding van Vogel speelgoed: touwschommel met ring en kauwspeeltje voor parkieten en kleine vogels
Vogel speelgoed: touwschommel met ring en kauwspeeltje voor parkieten en kleine vogels
€ 71,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Natuurlijk kauwspeelgoed voor kleine huisdieren, set van 4: maïskolven, zeewier, waterriet, rotan
Natuurlijk kauwspeelgoed voor kleine huisdieren, set van 4: maïskolven, zeewier, waterriet, rotan
€ 116,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Niteangel Hamstersand, geschikt voor hamstertoilettjes, baden voor hamsters, renmuizen, muizen, hermelinnen en dwerghamsters
Niteangel Hamstersand, geschikt voor hamstertoilettjes, baden voor hamsters, renmuizen, muizen, hermelinnen en dwerghamsters
€ 65,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Houtvezelbedekking in pellets, mosgroen, voor hamsters, muizen en degus
Houtvezelbedekking in pellets, mosgroen, voor hamsters, muizen en degus
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 63,67/1kg
Productafbeelding van Hagedis-trekkabel, comfortabel, duurzaam, met veiligheidsbescherming, verstelbare reptielenlijn voor baardagamen, hamsters, kleine dieren, groen
Hagedis-trekkabel, comfortabel, duurzaam, met veiligheidsbescherming, verstelbare reptielenlijn voor baardagamen, hamsters, kleine dieren, groen
€ 22,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Hängmat voor kleine huisdieren, koelmat, zomerhamster, geschikt voor kooien, cavia's, konijnen, chinchilla's, knaagdieren, avocado
Hängmat voor kleine huisdieren, koelmat, zomerhamster, geschikt voor kooien, cavia's, konijnen, chinchilla's, knaagdieren, avocado
€ 23,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Trimmtabel 875x472x1533mm. Schertafel, roestvrij staal, hondentrimtabel, 99,8 kg draagvermogen. Frisetabel voor honden, inklapbaar, dierverzorgingstabel. Bovenblad 807,7x459,7mm. Ideaal voor wassen, trimmen, drogen en borstelen
Trimmtabel 875x472x1533mm. Schertafel, roestvrij staal, hondentrimtabel, 99,8 kg draagvermogen. Frisetabel voor honden, inklapbaar, dierverzorgingstabel. Bovenblad 807,7x459,7mm. Ideaal voor wassen, trimmen, drogen en borstelen
€ 70,99
Gratis bezorging
Verkoper: ucohome
Productafbeelding van Hamsterwc, 14,5 x 11,5 cm, acryl, blauw, met uitneembaar badje, blauw
Hamsterwc, 14,5 x 11,5 cm, acryl, blauw, met uitneembaar badje, blauw
€ 23,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Schildpadharnache, veiligheidscontrole, zacht Polyurethanleer, verstelbare leiband voor hagedissen, geschikt voor het trainen van een rustige gang
Schildpadharnache, veiligheidscontrole, zacht Polyurethanleer, verstelbare leiband voor hagedissen, geschikt voor het trainen van een rustige gang
€ 21,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Dierimplantaat-chip, een compactere en lichtere microchip voor huisdieren, identificatie-microchip voor honden, katten, paarden, konijnen, varkens, runderen en schapen
Dierimplantaat-chip, een compactere en lichtere microchip voor huisdieren, identificatie-microchip voor honden, katten, paarden, konijnen, varkens, runderen en schapen
€ 19,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Zwart kunstleer voor huisdieren, reptielen, hagedissen, geckos, verstelbaar draagriem voor buiten, trekkoord
Zwart kunstleer voor huisdieren, reptielen, hagedissen, geckos, verstelbaar draagriem voor buiten, trekkoord
€ 19,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Verstelbare set bestaande uit een vest, tuigje en riem voor kleine huisdieren, een kooi van gaas voor konijnen, cavia's, in lichtblauw
Verstelbare set bestaande uit een vest, tuigje en riem voor kleine huisdieren, een kooi van gaas voor konijnen, cavia's, in lichtblauw
€ 20,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza