Van Manen Veenendaal Squeeze Jumbo Baguette

€ 15,46

plus € 12,99 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – wo 7 oktober
Onze bestedeals
Klei & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Glückliche klei, 4 x 140 gram
Glückliche klei, 4 x 140 gram
€ 9,61/1kg
€ 5,38
Verkoper: Nejhracka
Productafbeelding van Ciastolina Dinosaurus IJsset G185168
Ciastolina Dinosaurus IJsset G185168
€ 34,22
-2%
€ 33,22
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Trendhaus Handelsgesellschaft, Cosmic Blue 3
Trendhaus Handelsgesellschaft, Cosmic Blue 3
€ 27,43
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Creathek Kneedset: IJsthee
Creathek Kneedset: IJsthee
€ 49,35/1kg
€ 11,35
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van 3XKNORR prandell 212151124 KinderKneteEimer700g
3XKNORR prandell 212151124 KinderKneteEimer700g
€ 79,58
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Knetspiel van Science4you
Knetspiel van Science4you
€ 141,67/1kg
€ 56,67
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Plastiline JOVI
Plastiline JOVI
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 61,10
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Johntoy Kneedklei met dinosaurus
Johntoy Kneedklei met dinosaurus
€ 13,82
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Salondooz Starz Haardoz - 1 verrassingsfiguur
Salondooz Starz Haardoz - 1 verrassingsfiguur
€ 23,54
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Modelína, 4 stuks
Modelína, 4 stuks
€ 11,99
Gratis bezorging
Verkoper: Benza-nl
Productafbeelding van KNORR prandell 212151112 Kinderkleiset
KNORR prandell 212151112 Kinderkleiset
€ 18,20/1kg
€ 9,10
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Plastiline JOVI
Plastiline JOVI
€ 242,50/1kg
€ 58,20
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Plastiline JOVI
Plastiline JOVI
€ 174,57/1kg
€ 61,10
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Hasbro 3021
Hasbro 3021
€ 21,04/1kg
€ 11,78
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Johntoy glitterspeelklei in een ringverpakking
Johntoy glitterspeelklei in een ringverpakking
€ 11,79
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Trendform MM2012, 6 stuks
Trendform MM2012, 6 stuks
€ 17,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van ANEK Zelfrijzend bakmeel SP85215
ANEK Zelfrijzend bakmeel SP85215
€ 22,95/1kg
€ 7,62
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Marvel Iron Man G31175L00, 3 rokken/jurken
Marvel Iron Man G31175L00, 3 rokken/jurken
€ 30,18
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Taartbodem Masa Lodziarnia SP84952 AN01
Taartbodem Masa Lodziarnia SP84952 AN01
€ 53,27/1kg
€ 13,85
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van ASTRA modelleerpapiers, 420 gram, artikelnummer 83814901
ASTRA modelleerpapiers, 420 gram, artikelnummer 83814901
€ 13,26/1kg
€ 11,96
-44%
€ 6,63
Verkoper: POPventure

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Dit fantastisch lekkere en knapperige baguetteje verlicht stress en zorgt voor ontspanning! Met een lengte van 37 cm doet het niet onder voor de klassieke Franse baguette! Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar.
Fabrikant
VAN MANEN VEENENDAAL B.V
EAN
8713219602133
MPN (Manufacturer Part Number)
622289

Fabrikant
VAN MANEN VEENENDAAL B.V
EAN
8713219602133
MPN (Manufacturer Part Number)
622289
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Play-Doh Grote ijskar, knutselmateriaal
Play-Doh Grote ijskar, knutselmateriaal
€ 24,30/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 150,65
Verkoper: Capi-cap
Productafbeelding van Play-Doh Hulk Smash It. Modeling Clay Set with Hulk Figure. Ages 4+. Marvel
Play-Doh Hulk Smash It. Modeling Clay Set with Hulk Figure. Ages 4+. Marvel
€ 52,69/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 33,30
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Play-Doh My Pretty Piece of Cake. modeling clay set
Play-Doh My Pretty Piece of Cake. modeling clay set
€ 44,31
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van 3D-stickers, aanvullende set met een onderwater thema
3D-stickers, aanvullende set met een onderwater thema
€ 30,10
-45%
€ 16,48
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Dylon Pod Forestgreen (350 gr)
Dylon Pod Forestgreen (350 gr)
€ 8,12
-2%
€ 7,91
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Ultrament Kleurbeton, 2,5 kg, lichtgrijs
Ultrament Kleurbeton, 2,5 kg, lichtgrijs
€ 7,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,89
Verkoper: Marketsupply
Productafbeelding van Plastiline, modelleerklei, klei, plastisch materiaal
Plastiline, modelleerklei, klei, plastisch materiaal
€ 20,14/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 17,15
-67%
€ 5,64
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van HEJ CLAY Bluey Set, modelleerklei set, Bluey en vrienden
HEJ CLAY Bluey Set, modelleerklei set, Bluey en vrienden
€ 198,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,18
-10%
€ 29,73
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Pelikan Kneedmassa Creaplast 606738, zwart, 240g
Pelikan Kneedmassa Creaplast 606738, zwart, 240g
€ 52,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,59
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Voorraadklei voor pottenbakkersschijf 1200g
Voorraadklei voor pottenbakkersschijf 1200g
€ 3,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,70
Verkoper: Dareknaklik
Productafbeelding van Ton Bouncing Putty Junior, 12 gram, 6-delig
Ton Bouncing Putty Junior, 12 gram, 6-delig
€ 0,65/1kg
€ 13,03
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van JOVI 70/10S JOVI Knete PLASTILINA farbsortiert, 10 Farben je 50,0 g
JOVI 70/10S JOVI Knete PLASTILINA farbsortiert, 10 Farben je 50,0 g
€ 282,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,65
-59%
€ 14,10
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van HEY CLAY Creatieve set - Eenhoorns
HEY CLAY Creatieve set - Eenhoorns
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,38
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Play-Doh Super Kleurenset, klei
Play-Doh Super Kleurenset, klei
€ 25,17/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 53,47
-20%
€ 42,29
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Play-Doh Kleurrijk Restaurant, Kneedbaar materiaal
Play-Doh Kleurrijk Restaurant, Kneedbaar materiaal
€ 37,96/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,10
Verkoper: 3DToys
Productafbeelding van Play-Doh, 8-delige set, Regenboogkleuren, klei
Play-Doh, 8-delige set, Regenboogkleuren, klei
€ 21,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 11,54
Verkoper: Capi-cap
Productafbeelding van Play-Doh Kitchen Creations. Play Dough Toy with Pretend Kitchen Accessories. Ages 3+
Play-Doh Kitchen Creations. Play Dough Toy with Pretend Kitchen Accessories. Ages 3+
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 15,02
Verkoper: Nejhracka
Productafbeelding van Play-Doh My Super Cafe. Modeling Clay. Toy Coffee Machine for Children from 3 Years Old. KitchenCreation
Play-Doh My Super Cafe. Modeling Clay. Toy Coffee Machine for Children from 3 Years Old. KitchenCreation
€ 37,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 55,69
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van PLAY-DOH Little Chef Kit. Modeling Dough. 14 Kitchen Accessories. Preschool Toys. Playdoh Kitchens
PLAY-DOH Little Chef Kit. Modeling Dough. 14 Kitchen Accessories. Preschool Toys. Playdoh Kitchens
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 26,51
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Hasbro Play-Doh, fantasiepak met 18 potjes klei, 18 kleuren
Hasbro Play-Doh, fantasiepak met 18 potjes klei, 18 kleuren
€ 42,94/1kg
€ 43,28
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Play-Doh Smoothie Whirl. pretend kitchen toy with modeling clay. arts and crafts for children. ages 3 and up
Play-Doh Smoothie Whirl. pretend kitchen toy with modeling clay. arts and crafts for children. ages 3 and up
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,00
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van Play-Doh Rainbow Ice Cream Set with Modeling Compound
Play-Doh Rainbow Ice Cream Set with Modeling Compound
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 35,18
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Play-Doh Peppa Wutz Styling set, knutterspeelgoed
Play-Doh Peppa Wutz Styling set, knutterspeelgoed
€ 72,36/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 33,14
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Play-Doh, Freddy de Gekke Kapper, knutselset
Play-Doh, Freddy de Gekke Kapper, knutselset
€ 42,01/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 35,33
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Hasbro Play-Doh - Losse potje - Wit
Hasbro Play-Doh - Losse potje - Wit
€ 1,13
Verkoper: Nejhracka
Productafbeelding van Play-Doh set van 8 potjes in neonkleuren, klei
Play-Doh set van 8 potjes in neonkleuren, klei
€ 25,47/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 13,45
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Play-Doh Serpentine Starter Set. 3-pack of Modeling Clay with 10 Fun Shapes. Creative Activity for Children Ages 3 and Up
Play-Doh Serpentine Starter Set. 3-pack of Modeling Clay with 10 Fun Shapes. Creative Activity for Children Ages 3 and Up
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,98
Verkoper: Humbi
Productafbeelding van Play-Doh Pizza Oven. Modeling Clay. Toy Coffee Maker for Kids Ages 3 and Up. KitchenCreation
Play-Doh Pizza Oven. Modeling Clay. Toy Coffee Maker for Kids Ages 3 and Up. KitchenCreation
€ 45,93/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 35,87
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Play-Doh Hair Salon. Modeling Clay Set with 6 Cans. Ages 3+
Play-Doh Hair Salon. Modeling Clay Set with 6 Cans. Ages 3+
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 21,84
Verkoper: Nejhracka
Productafbeelding van Play-Doh Vet Clinic with Dog. with 5 Cans of Modeling Clay and 10 Tools. After-School Toy. Classics
Play-Doh Vet Clinic with Dog. with 5 Cans of Modeling Clay and 10 Tools. After-School Toy. Classics
€ 38,50/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 28,57
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.