Medicube Kojic Acid Turmeric Peel Shot – peeling serum, 80 ml

€ 26,99

€ 337,38 / 1l

plus € 8,99 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

za 17 oktober – di 3 november
Wees er snel bij!
Reinigingsscrubs & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Babor Resurface Exfoliërende Antioxidant Gel, 50 ml
Babor Resurface Exfoliërende Antioxidant Gel, 50 ml
€ 1.403,80/1l
€ 70,19
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Declaré Olu'Olu Reinigingsschuim, 150 ml
Declaré Olu'Olu Reinigingsschuim, 150 ml
€ 210,80/1l
€ 43,89
-27%
€ 31,62
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Exfolierende gezichtstoner Doctor, 200 ml
Exfolierende gezichtstoner Doctor, 200 ml
€ 146,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,64
-10%
€ 29,24
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dr. Grandel Reinigende Ferment Peelings
Dr. Grandel Reinigende Ferment Peelings
€ 958,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,76
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van 8 stuks Purito Seoul Peel Shot Exfoliërende Pads
8 stuks Purito Seoul Peel Shot Exfoliërende Pads
€ 35,35/1kg
€ 18,10
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peelingsoplossing
The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peelingsoplossing
€ 731,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,95
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van Avene Cleanance Comedomed Peelingscrub, reinigingsgel, 400 ml
Avene Cleanance Comedomed Peelingscrub, reinigingsgel, 400 ml
€ 23,67
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Apis Depigmenterende peeling met 1% tranexaminezuur en ficine, 200 ml
Apis Depigmenterende peeling met 1% tranexaminezuur en ficine, 200 ml
€ 49,74/1kg
€ 18,49
-38%
€ 11,44
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Peelingmasker met glycolzuur (gezichtsmasker + scrub), 55 ml
Peelingmasker met glycolzuur (gezichtsmasker + scrub), 55 ml
€ 232,91/1l
€ 12,81
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dermalogica, Pro, Peelingserum, Exfoliërende Lotion, 118 ml
Dermalogica, Pro, Peelingserum, Exfoliërende Lotion, 118 ml
€ 794,15/1l
€ 93,71
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Regenerum, Enzymatische peeling voor de hoofdhuid, 110 ml
Regenerum, Enzymatische peeling voor de hoofdhuid, 110 ml
€ 168,82/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,57
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Guinot, Biologic, Exfoliërende crème, voor het gezicht, 50 ml
Guinot, Biologic, Exfoliërende crème, voor het gezicht, 50 ml
€ 0,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 42,30
-17%
€ 35,00
Verkoper: Maison19
Productafbeelding van Enzymatische peeling met vitamine C+E, in een tube, voor huidregeneratie, 75 ml
Enzymatische peeling met vitamine C+E, in een tube, voor huidregeneratie, 75 ml
€ 177,47/1l
€ 13,31
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 70 pads Medicube Red Succinic Acid Peeling
70 pads Medicube Red Succinic Acid Peeling
€ 218,90/1kg
€ 33,93
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Lactosoy reinigings- en peelinggel (milde peeling-reinigingscrème) 180 ml
Lactosoy reinigings- en peelinggel (milde peeling-reinigingscrème) 180 ml
€ 150,17/1l
€ 27,03
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Milde exfoliërende tonic (The Resurfacing Treatment), 100 ml
Milde exfoliërende tonic (The Resurfacing Treatment), 100 ml
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 112,20
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Elemis Pro-Collagen Tri-Acid Peel
Elemis Pro-Collagen Tri-Acid Peel
€ 2.046,00/1l
€ 61,38
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Filorga - Enzymatische exfoliërende crème voor de huid - Peelingcrème voor alle huidtypes, 75 ml
Filorga - Enzymatische exfoliërende crème voor de huid - Peelingcrème voor alle huidtypes, 75 ml
€ 21.420,00/1l
€ 21,42
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van TOŁPA Dermo Gelaatsschrappe met enzymen - vermindert meeëters, 8 ml
TOŁPA Dermo Gelaatsschrappe met enzymen - vermindert meeëters, 8 ml
€ 292,50/1l
€ 11,09
-78%
€ 2,34
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Dermalogica Peelingserum, Dermalogica Liquid Peelfoliant, 59 ml
Dermalogica Peelingserum, Dermalogica Liquid Peelfoliant, 59 ml
€ 1.060,00/1l
€ 62,54
Verkoper: SuperDealsDE

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Medicube Kojic Acid Turmeric Peel Shot – Peelingserum voor een egale, stralende huid

De Kojic Acid Turmeric Peel Shot is een uitwasbaar peelingserum uit Korea, dat zachtjes dode huidcellen verwijdert en bijdraagt aan een verfijnd huidbeeld. De formule combineert een mild BHA-LHA-PHA peelingsysteem met kojinezuur en kurkumextract.

Kojinezuur en kurkuma voor een egalere huidskleur

Kojinezuur helpt bij het egaliseren van de huidskleur, terwijl kurkumextract een antioxidantwerking heeft. Samen met het peelingsysteem worden overtollige talg, verstopte poriën en mee-eters zichtbaar verminderd, terwijl niacinamide en ceramiden NP de huidbarrière verzorgen.

Geschikt voor alle huidtypen

Hyaluronzuur en panthenol zorgen voor hydratatie, waardoor de huid na gebruik zacht aanvoelt. De formule is geschikt voor normale, droge, gecombineerde en vette huid en wordt 2 tot 3 keer per week gebruikt. Vervolgens kan de gebruikelijke verzorgingsroutine met serum, moisturizer en zonnebrandcrème gewoon worden voortgezet.

Inhoud
80 ml
Ingrediënten
Water (Aqua), Dipropyleenglycol, Cellulose, Stearyltrioniummethosulfaat, Tripropyleenglycol, Propyleenglycol, Quaternium-60, Carbomeer, Acrylaten/C10-30 Alkylacrylaat Crosspolymeer, Curcuma Longa (Kurkuma) Wortelextract, 1,2-Hexanediol, Ethylhexylglycerine, Butyleenglycol, Coptis Japonica Extract, Kojinezuur, Xanthaangom, Tocoferol, Citrus Aurantium Dulcis (Sinaasappel) Bloemenolie, Litsea Cubeba Vruchtolie, Citrus Paradisi (Grapefruit) Schilolie, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Vruchtolie, Mentha Viridis (Munt) Bladolie, Barosma Betulina Bladextract, Limoneen, Citrus Aurantium Schilolie, Linalool, Citral, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Schilolie, Linalylacetaat, Pinen, Carvoon, Citronellol, Geraniol, Beta-caryofylleen, Terpineool, Terpineol, Farnesol, Geranylacetaat, Alpha-terpineen, Menthol, Gluconolacton, Salicylzuur, Capryloylsalicylzuur, Cyanocobalamine, Allantoïne, Panthenol, Niacinamide, Natriumhyaluronaat, Hyaluronzuur, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Bladwater, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Extract, Ceramide NP, Centella Asiatica Extract, Ascorbinezuur, Lipase, Protease
Fabrikant
medicube
EAN
8800366240490

Inhoud
80 ml
Ingrediënten
Water (Aqua), Dipropyleenglycol, Cellulose, Stearyltrioniummethosulfaat, Tripropyleenglycol, Propyleenglycol, Quaternium-60, Carbomeer, Acrylaten/C10-30 Alkylacrylaat Crosspolymeer, Curcuma Longa (Kurkuma) Wortelextract, 1,2-Hexanediol, Ethylhexylglycerine, Butyleenglycol, Coptis Japonica Extract, Kojinezuur, Xanthaangom, Tocoferol, Citrus Aurantium Dulcis (Sinaasappel) Bloemenolie, Litsea Cubeba Vruchtolie, Citrus Paradisi (Grapefruit) Schilolie, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Vruchtolie, Mentha Viridis (Munt) Bladolie, Barosma Betulina Bladextract, Limoneen, Citrus Aurantium Schilolie, Linalool, Citral, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Schilolie, Linalylacetaat, Pinen, Carvoon, Citronellol, Geraniol, Beta-caryofylleen, Terpineool, Terpineol, Farnesol, Geranylacetaat, Alpha-terpineen, Menthol, Gluconolacton, Salicylzuur, Capryloylsalicylzuur, Cyanocobalamine, Allantoïne, Panthenol, Niacinamide, Natriumhyaluronaat, Hyaluronzuur, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Bladwater, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Extract, Ceramide NP, Centella Asiatica Extract, Ascorbinezuur, Lipase, Protease
Fabrikant
medicube
EAN
8800366240490
Gaat ook goed samen met

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Verwijderende crème, potje van 50 ml
Verwijderende crème, potje van 50 ml
€ 64,26
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1,29/1kg
Productafbeelding van Babor Resurface Exfoliërende Antioxidant Gel, 50 ml
Babor Resurface Exfoliërende Antioxidant Gel, 50 ml
€ 70,19
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.403,80/1l
Productafbeelding van Biodroga - Peelingpads met 10% AHA - 40 stuks.
Biodroga - Peelingpads met 10% AHA - 40 stuks.
€ 42,84
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 214,20/1l
Productafbeelding van Sisley Phyto-sourcils Perfect, Bruin, Donkerbruin, Vrouwen, HYDROGEENEERDE VEGETABIELE OLIE, SYNTHETISCHE BIJENWAS, COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAS/CIRE DE..., 1 stuk, AI-gegenereerde afbeelding
Sisley Phyto-sourcils Perfect, Bruin, Donkerbruin, Vrouwen, HYDROGEENEERDE VEGETABIELE OLIE, SYNTHETISCHE BIJENWAS, COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAS/CIRE DE..., 1 stuk
€ 57,00
-21%
€ 44,76
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.476,00/1kg
Productafbeelding van Clinique Clarifying Do-Over Peel, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, verhelderend, exfolierend, revitaliserend, verzachtend, 1 stuk, gel, fles met druppelaar
Clinique Clarifying Do-Over Peel, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, verhelderend, exfolierend, revitaliserend, verzachtend, 1 stuk, gel, fles met druppelaar
€ 38,76
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.292,00/1l
Productafbeelding van Ahava Apple of Sodom Enzymatische Gelaatspeling, 100 ml
Ahava Apple of Sodom Enzymatische Gelaatspeling, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,97
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 369,70/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van être belle Purity Intense Milde Enzymexfoliant + Masker, 75 ml
être belle Purity Intense Milde Enzymexfoliant + Masker, 75 ml
€ 31,90
-3%
€ 30,94
Verkoper: Exporgin
€ 412,53/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Alpha Effect AHA-peeling, 30 ml
Dr. Grandel Alpha Effect AHA-peeling, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,72
-5%
€ 34,68
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.156,00/1l
Productafbeelding van Annemarie Börlind FRUIT ACID EXFOLIANT, Reinigingsgel, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, Verzachtend, Verpakt in een pompflacon. Inhoud: AQUA [WATER], GLYCERIN, VACCINIUM MYRTILLUS FRUIT EXTRACT, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, BENZYL ALCOHOL...
Annemarie Börlind FRUIT ACID EXFOLIANT, Reinigingsgel, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, Verzachtend, Verpakt in een pompflacon. Inhoud: AQUA [WATER], GLYCERIN, VACCINIUM MYRTILLUS FRUIT EXTRACT, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, BENZYL ALCOHOL...
€ 28,56
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 952,00/1l
Productafbeelding van ANNEMARIE BÖRLIND Effect Peeling (50 ml)
ANNEMARIE BÖRLIND Effect Peeling (50 ml)
€ 28,56
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 571,20/1l
Productafbeelding van Clinique For Men Gezichtsscrub, voor heren, universeel, verzachtend, 1 stuk, tube, Inhoud: Water\Aqua\Eau, Glyceryl Stearate, Silica, Hexylene Glycol, Disodium Cocoamphodiacetate, ...
Clinique For Men Gezichtsscrub, voor heren, universeel, verzachtend, 1 stuk, tube, Inhoud: Water\Aqua\Eau, Glyceryl Stearate, Silica, Hexylene Glycol, Disodium Cocoamphodiacetate, ...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,54
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 275,40/1l
Productafbeelding van Declaré Olu'Olu Reinigingsschuim, 150 ml
Declaré Olu'Olu Reinigingsschuim, 150 ml
€ 43,89
-27%
€ 31,62
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 210,80/1l
Productafbeelding van Exfolierende gezichtstoner Doctor, 200 ml
Exfolierende gezichtstoner Doctor, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,64
-10%
€ 29,24
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 146,20/1l
Productafbeelding van APIS - Oxy O2, Verzorgende peeling met zuurstof - effect van microdermabrasie, 200 ml
APIS - Oxy O2, Verzorgende peeling met zuurstof - effect van microdermabrasie, 200 ml
€ 23,12
-50%
€ 11,45
Verkoper: Lemonbite
€ 57,25/1l
Productafbeelding van Hildegard Braukmann Exquisit, droge peelingcrème, 100 ml
Hildegard Braukmann Exquisit, droge peelingcrème, 100 ml
€ 19,38
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 193,80/1l
Productafbeelding van Kiehl's Facial Fuel Energizing Scrub 100 ml, voor mannen, universeel, reinigend, energiek, scrub, met cafeïne en menthol, in een tube. Inhoud: Aqua/Water, Myristic Acid, Perlite, Palmitic Acid, Potassium Hydroxide, Disodium Ricinoleamido...
Kiehl's Facial Fuel Energizing Scrub 100 ml, voor mannen, universeel, reinigend, energiek, scrub, met cafeïne en menthol, in een tube. Inhoud: Aqua/Water, Myristic Acid, Perlite, Palmitic Acid, Potassium Hydroxide, Disodium Ricinoleamido...
€ 29,58
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 295,80/1l
Productafbeelding van Dermalogica Daily Microfoliant
Dermalogica Daily Microfoliant
€ 28,02
-18%
€ 22,96
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 45,92/1kg
Productafbeelding van Santaverde 23950, voor vrouwen, geschikt voor gevoelige huid, verfrissend, regenererend, 1 stuk, poeder, verpakking
Santaverde 23950, voor vrouwen, geschikt voor gevoelige huid, verfrissend, regenererend, 1 stuk, poeder, verpakking
€ 25,50
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.108,70/1kg
Productafbeelding van Dr. Grandel Reinigende Ferment Peelings
Dr. Grandel Reinigende Ferment Peelings
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,76
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 958,67/1kg
Productafbeelding van Ampullen Hydro Balance van Declaré (7 x 2,5 ml)
Ampullen Hydro Balance van Declaré (7 x 2,5 ml)
€ 29,58
-6%
€ 27,54
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.573,71/1l