TOFU kattenbakvulling Peach / Perzik - WOP - Kattoilet

€ 7,95

€ 1,33 / 1l

plus € 6,95 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september
Bij bestelling binnen
15h 37m 51s
Onze bestedeals
Kattenbakvulling & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Naturalis kattenzand met tofu, met perzikgeur, 7 liter
Naturalis kattenzand met tofu, met perzikgeur, 7 liter
€ 10,78/1kg
€ 31,26
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van HILTON Bentoniet kattenbakvulling met lavendel, klontvormend - 5 liter
HILTON Bentoniet kattenbakvulling met lavendel, klontvormend - 5 liter
€ 4,64/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 19,97
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van 15 kg Lyra Pet® Tofu Klontvormende Kattenbakvulling
15 kg Lyra Pet® Tofu Klontvormende Kattenbakvulling
€ 2,93/1kg
€ 43,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Bentoniet kattenzand, 5 liter
Bentoniet kattenzand, 5 liter
€ 1,31/1l
€ 6,89
-4%
€ 6,55
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kattenbakvulling Porrini, 6 liter
Kattenbakvulling Porrini, 6 liter
€ 27,00
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Kattenbakvulling Inodorina Magique, talkpoeder, 5 liter
Kattenbakvulling Inodorina Magique, talkpoeder, 5 liter
€ 5,78/1l
€ 28,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Biokat's Bianco Fresh kattenbakvulling, vanille en mandarijn, 10 kg
Biokat's Bianco Fresh kattenbakvulling, vanille en mandarijn, 10 kg
€ 1,31/1kg
€ 13,33
Verkoper: Barazzoni-Shop
Productafbeelding van Kattenbakvulling Inodorina, parfumvrij, 6 liter
Kattenbakvulling Inodorina, parfumvrij, 6 liter
€ 4,88/1l
€ 29,30
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van 15 kg Catrine MAXI kattenbakvulling
15 kg Catrine MAXI kattenbakvulling
€ 5,09/1kg
€ 76,40
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van ASAN Pet Pure, kattenbakvulling, 10 liter
ASAN Pet Pure, kattenbakvulling, 10 liter
€ 2,69/1l
€ 26,90
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Kattenbakvulling Biokats Classic fresh 3-in-1, 18 liter
Kattenbakvulling Biokats Classic fresh 3-in-1, 18 liter
€ 0,98/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 20,95
-15%
€ 17,66
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Animax Klumpstreu Lavendel, lavendelgeur, vermalen, 7 liter
Animax Klumpstreu Lavendel, lavendelgeur, vermalen, 7 liter
€ 2,32/1l
€ 16,23
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Bentoniet kattenbakvulling, 5 liter, lavendel, klontvormend
Bentoniet kattenbakvulling, 5 liter, lavendel, klontvormend
€ 3,48/1l
€ 17,38
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van CanCat kattenbakvulling (verpakking van 8 kg)
CanCat kattenbakvulling (verpakking van 8 kg)
€ 2,08/1l
€ 16,65
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van 2 x 15 liter Lyra Pet® White Cat® kattenbakvulling van bentoniet met de geur van babypoeder
2 x 15 liter Lyra Pet® White Cat® kattenbakvulling van bentoniet met de geur van babypoeder
€ 1,10/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 89
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 2 x 15 liter Lyra Pet® SilverCat® kattenbakvulling met bentoniet en actieve kool
2 x 15 liter Lyra Pet® SilverCat® kattenbakvulling met bentoniet en actieve kool
€ 1,10/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Tranquille - Minerale kattenbakvulling met bloemengeur, 4,5 liter – 4 stuks
Tranquille - Minerale kattenbakvulling met bloemengeur, 4,5 liter – 4 stuks
€ 15,53/1l
€ 69,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Certech Super Benek Kattenzand - Maiszand, klontvormend, 14 liter
Certech Super Benek Kattenzand - Maiszand, klontvormend, 14 liter
€ 0,79/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,11
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Agros - GreenCat, natuurlijke kattenzand (12 liter)
Agros - GreenCat, natuurlijke kattenzand (12 liter)
€ 0,85/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,19
Verkoper: EFIGlobalStoreDE

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Dé toekomst van kattenbakvulling: TOFU kattenbakvulling!

TOFU kattenbakvulling absorbeert vocht en geurtjes tot wel drie keer beter dan traditionele kattenbakvulling.

Deze kattenbakvulling is als beste getest voor de geschiktheid in onze zelfreinigende kattenbak. 

Soort: TOFU
Geur: Peach / Perzik
Inhoud: 6L
Gewicht: 2.5KG

Liever een andere geur TOFU kattenbakvulling? Bekijk het aanbod hier.  

Let op! Vanaf 9 stuks verzending.

Gewicht
2.5 kg
Inhoud
6 l
EAN
8720938673085
Fabrikant
Kein Marken-/Fanartikel

Gewicht
2.5 kg
Inhoud
6 l
EAN
8720938673085
Fabrikant
Kein Marken-/Fanartikel
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 12 x 5 liter Lyra Pet® Lyra Power Silica Silicate kattenbakvulling
12 x 5 liter Lyra Pet® Lyra Power Silica Silicate kattenbakvulling
€ 0,98/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 249
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Ever Clean, kattenbakvulling voor meerdere katten, 10 liter, afmetingen: 288 mm, 117 mm, 338 mm
Ever Clean, kattenbakvulling voor meerdere katten, 10 liter, afmetingen: 288 mm, 117 mm, 338 mm
€ 2,02/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,16
Verkoper: Barazzoni-Shop
Productafbeelding van Kattegrind CatClin, 8 liter / 3,5 kg
Kattegrind CatClin, 8 liter / 3,5 kg
€ 5,15/1l
€ 41,20
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van 2 x 15 liter Lyra Pet® White Cat® kattenbakvulling van bentoniet met de geur van babypoeder
2 x 15 liter Lyra Pet® White Cat® kattenbakvulling van bentoniet met de geur van babypoeder
€ 1,10/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 89
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 2 x 15 liter Lyra Pet® GreyCat® kattenbakvulling van bentoniet met actieve kool
2 x 15 liter Lyra Pet® GreyCat® kattenbakvulling van bentoniet met actieve kool
€ 1,10/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Cat's Best ÖkoPlus kattenbakvulling, 20 liter
Cat's Best ÖkoPlus kattenbakvulling, 20 liter
€ 0,74/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 14,76
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Petkit Crystal Kattenbakvulling - 4 zakken. Exclusief voor de PUROBOT CRYSTAL DUO
Petkit Crystal Kattenbakvulling - 4 zakken. Exclusief voor de PUROBOT CRYSTAL DUO
€ 105,93
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Catit Go Natural, klontvormende kattenzand, gemaakt van erwtenpellen, met lavendelgeur, 2x2,8 kg
Catit Go Natural, klontvormende kattenzand, gemaakt van erwtenpellen, met lavendelgeur, 2x2,8 kg
€ 6,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 37,79
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 2 x 15 liter Lyra Pet® SilverCat® kattenbakvulling met bentoniet en actieve kool
2 x 15 liter Lyra Pet® SilverCat® kattenbakvulling met bentoniet en actieve kool
€ 1,10/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Kočkolit Magic Kattenbakvulling Bentoniet Ultra Wit met Koolstof, 10 liter / 9 kg
Kočkolit Magic Kattenbakvulling Bentoniet Ultra Wit met Koolstof, 10 liter / 9 kg
€ 1,60/1kg
€ 14,41
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Cat's Best Smart Pellets, 20 liter
Cat's Best Smart Pellets, 20 liter
€ 1,19/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 23,88
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Cat's Best Öko Plus kattenbakvulling, 40 liter
Cat's Best Öko Plus kattenbakvulling, 40 liter
€ 1,73/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 69,12
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Cat's Best Öko Plus kattenbakvulling, 40 liter
Cat's Best Öko Plus kattenbakvulling, 40 liter
€ 1,66/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 66,40
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van HILTON Bentoniet kattenbakvulling met actieve kool, wit - 5 liter
HILTON Bentoniet kattenbakvulling met actieve kool, wit - 5 liter
€ 4,44/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 19,97
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van Gimborn Biokat Diamond Care Classic Fresh kattenzand; 8 liter
Gimborn Biokat Diamond Care Classic Fresh kattenzand; 8 liter
€ 2,14/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 14,95
Verkoper: MV-Retail-NL
Productafbeelding van Bentoniet kattenzand, 5 liter
Bentoniet kattenzand, 5 liter
€ 1,31/1l
€ 6,89
-4%
€ 6,55
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Catsan kattenbakvulling, Catsan Hygiene Plus, 20 liter.
Catsan kattenbakvulling, Catsan Hygiene Plus, 20 liter.
€ 1,63/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 32,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van 12 x 5 liter Lyra Pet® Lyra Power Silica klonterende kattenbakvulling
12 x 5 liter Lyra Pet® Lyra Power Silica klonterende kattenbakvulling
€ 1,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 249
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 6 x 5 liter Lyra Pet® Lyra Power Silica silicaat kattenbakvulling
6 x 5 liter Lyra Pet® Lyra Power Silica silicaat kattenbakvulling
€ 1,20/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 249
€ 35,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 12 x 5 liter Lyra Pet® Lyra Power Silica silicaatkattenbakvulling + 2 muizen
12 x 5 liter Lyra Pet® Lyra Power Silica silicaatkattenbakvulling + 2 muizen
€ 1,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 249
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 6 x 5 liter Lyra Pet® Lyra Power Silica klonterende kattenbakvulling
6 x 5 liter Lyra Pet® Lyra Power Silica klonterende kattenbakvulling
€ 1,23/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 6 x 5 liter Lyra Pet® Lyra Power Silica silicaat kattenbakvulling + 2 muizen
6 x 5 liter Lyra Pet® Lyra Power Silica silicaat kattenbakvulling + 2 muizen
€ 1,27/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 249
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 3 x 10 liter Lyra Pet® Lyra Power klonterende kattenbakvulling van grasvezels
3 x 10 liter Lyra Pet® Lyra Power klonterende kattenbakvulling van grasvezels
€ 1,10/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 6 x 5 liter Lyra Pet® Lyra Power Silica silicaatkattenbakvulling in een ton van 30 liter
6 x 5 liter Lyra Pet® Lyra Power Silica silicaatkattenbakvulling in een ton van 30 liter
€ 1,43/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 249
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 3 x 10 liter Lyra Pet® Lyra Power Pine klonterende kattenbakvulling
3 x 10 liter Lyra Pet® Lyra Power Pine klonterende kattenbakvulling
€ 1,10/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 3 x 10 liter Lyra Pet® Lyra Power Grass Fiber klonterende kattenbakvulling + 2 muizen
3 x 10 liter Lyra Pet® Lyra Power Grass Fiber klonterende kattenbakvulling + 2 muizen
€ 1,10/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van CAT'S BEST Universal, 20 liter, 11 kg
CAT'S BEST Universal, 20 liter, 11 kg
€ 2,35/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 25,86
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Kočkolit Magic Kattenbakvulling Bentoniet Ultra Wit 10L/9kg
Kočkolit Magic Kattenbakvulling Bentoniet Ultra Wit 10L/9kg
€ 1,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 13,30
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van 6 x 5 liter Lyra Pet® Lyra Power Silica klonterende kattenbakvulling in een vat van 30 liter
6 x 5 liter Lyra Pet® Lyra Power Silica klonterende kattenbakvulling in een vat van 30 liter
€ 1,47/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 43,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kattenbak | Spatel | Dak | 49 x 36 x 35 cm | Grijs/Wit
Kattenbak | Spatel | Dak | 49 x 36 x 35 cm | Grijs/Wit
€ 34,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
Productafbeelding van 5-in-1 kattenzand, afwasbaar, geurloos, met actieve kool, extreem absorberend, 4 zakken van 3,6 kg
5-in-1 kattenzand, afwasbaar, geurloos, met actieve kool, extreem absorberend, 4 zakken van 3,6 kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 117,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 7,76/1kg