Crest 3D White Brilliance Tandpasta met Pepermunt – Bleektandpasta – Set van 3 stuks - 3 x 130g

€ 49,99

€ 128,18 / 1l

plus € 7,99 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober

Gratis retour – 21 dagen

Wees er snel bij!
Tandpasta's & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van SPLAT - Tandpasta - 3-stuks verpakking - Met biocalcium - Remineraliserend - Zonder fluoride
SPLAT - Tandpasta - 3-stuks verpakking - Met biocalcium - Remineraliserend - Zonder fluoride
€ 56,63/1l
€ 16,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van SPLAT - Tandpasta - 4-stuks verpakking - Ultracomplex - Verhelderend - Zonder fluoride
SPLAT - Tandpasta - 4-stuks verpakking - Ultracomplex - Verhelderend - Zonder fluoride
€ 54,97/1l
€ 21,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - 3 stuks - Calcimax - Remineraliserend - Zonder fluoride
BIOMED - Tandpasta - 3 stuks - Calcimax - Remineraliserend - Zonder fluoride
€ 43,97/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,19
Verkoper: Lemonbite
Bestseller
Productafbeelding van Crest | Tandpasta - 107g - 3DWhite Brilliance Ultra White - muntsmaak - met fluoride - bleekformule
Crest | Tandpasta - 107g - 3DWhite Brilliance Ultra White - muntsmaak - met fluoride - bleekformule
€ 179,90/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 57,73
-68%
€ 17,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Crest tandpasta met bescherming tegen tandbederf, mintsmaak, 161 gram
Crest tandpasta met bescherming tegen tandbederf, mintsmaak, 161 gram
€ 37,20/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 5,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Crest 3D White Brilliance, tandpasta met een frisse pepermuntgeur, 130 gram, 2-pack
Crest 3D White Brilliance, tandpasta met een frisse pepermuntgeur, 130 gram, 2-pack
€ 307,65/1l
€ 79,99
10% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Eurosmart-Solutions
Productafbeelding van Crest 3D White Arctic Fresh tandpasta, 93 g (verpakking met 2 stuks)
Crest 3D White Arctic Fresh tandpasta, 93 g (verpakking met 2 stuks)
€ 295,65/1l
€ 54,99
Gratis bezorging
Verkoper: Eurosmart-Solutions
Productafbeelding van Crest 3D White Brilliance Advanced tandpasta, 107 gram
Crest 3D White Brilliance Advanced tandpasta, 107 gram
€ 589,90/1l
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: Eurosmart-Solutions
Productafbeelding van Crest 3D White Glamorous White tandpasta, 3,3 oz (93 g), 2-pack
Crest 3D White Glamorous White tandpasta, 3,3 oz (93 g), 2-pack
€ 589,90/1l
€ 58,99
10% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Eurosmart-Solutions
Productafbeelding van Crest 3D White Brilliance tandpasta met bescherming voor het tandglazuur, 110 gram
Crest 3D White Brilliance tandpasta met bescherming voor het tandglazuur, 110 gram
€ 589,90/1l
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: Eurosmart-Solutions
Productafbeelding van Oral B Tandpasta 3D white vitalize (75 ml)
Oral B Tandpasta 3D white vitalize (75 ml)
€ 23,28/1l
€ 20,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van 3D WHITE REVITALIZING WHITE Tandpasta, 75 ml
3D WHITE REVITALIZING WHITE Tandpasta, 75 ml
€ 218,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Crest 3D White Advanced tandpasta, intensieve tandbleking, muntsmaak, 24 gram
Crest 3D White Advanced tandpasta, intensieve tandbleking, muntsmaak, 24 gram
€ 19,90/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 1,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Dent Colgate Herbal, 125 gram
Dent Colgate Herbal, 125 gram
€ 281,76/1l
€ 35,22
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Tandbleekpen White Pearl (bleekpen) 2,2 ml
Tandbleekpen White Pearl (bleekpen) 2,2 ml
€ 6.481,82/1l
€ 14,26
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Oral-B tandpasta 3D White Arctic Fresh, 75 ml - voordeelverpakking - 12 stuks
Oral-B tandpasta 3D White Arctic Fresh, 75 ml - voordeelverpakking - 12 stuks
€ 72,17/1l
€ 80,95
-19%
€ 64,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Aquafresh White & Shine tandpasta - voordeelverpakking - 3 tubes - voordeelverpakking - 12 stuks
Aquafresh White & Shine tandpasta - voordeelverpakking - 3 tubes - voordeelverpakking - 12 stuks
€ 48,87/1l
€ 131,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Colgate Total Whitening tandpasta, 12 stuks (12 x 75 ml tubes) + usy Block
Colgate Total Whitening tandpasta, 12 stuks (12 x 75 ml tubes) + usy Block
€ 61,06/1l
€ 54,95
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van Aquafresh Tandpasta – Intense White 75 ml
Aquafresh Tandpasta – Intense White 75 ml
€ 58,13/1l
€ 4,36
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Fluocaril tandpasta met fluoride – 2 tubes – 75 ml - Voordeelverpakking - 6 stuks
Fluocaril tandpasta met fluoride – 2 tubes – 75 ml - Voordeelverpakking - 6 stuks
€ 128,78/1l
€ 74,95
-22%
€ 57,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

  • Ontdek de kracht van tandblekende verzorging met Crest 3D White Brilliance tandpasta in de verfrissende pepermunt smaak.

Effectieve bleking en bescherming
  • Crest 3D White Brilliance tandpasta bleekt niet alleen effectief uw tanden, maar beschermt ze ook tegen nieuwe verkleuring. Dankzij de speciale formule met micro-abrasieven worden uw tanden zacht gepolijst en krijgen ze een stralende glans. De verfrissende pepermunt smaak zorgt voor een langdurig fris gevoel en een aangenaam mondgevoel.

Productdetails en specificaties
  • De tandpasta wordt geleverd in een handig pak van 3 stuks, elk met een gewicht van 130 gram, en bevat de volgende ingrediënten:
  • Natriumfluoride: 0,15% ter preventie van tandbederf
  • Hexametafosfaat van natrium
  • Water
  • PEG-6
  • Aroma
  • Natriumsulfaat
  • Trinatriumfosfaat
  • Cocamidopropylbetaïne
  • Natriumsacharine
  • Carrageen
  • PVP
  • Xanthaangom
  • Sucralose
  • Mica
  • Titaandioxide
  • De tandpasta is geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 2 jaar. Bij kinderen jonger dan 6 jaar moet een erwtgrote hoeveelheid worden gebruikt en moet het gebruik onder toezicht van een volwassene plaatsvinden.

Voordelen van gebruik
  • Met Crest 3D White Brilliance tandpasta krijgt u een reeks uitstekende eigenschappen die uw mondverzorging op een revolutionaire manier veranderen.

Productvoordelen:
  • Langdurige bleking: Deze tandpasta zorgt voor een blijvend stralend gebit door effectief verkleuring te verwijderen en uw tanden te bleken.
  • Actieve bescherming: Door regelmatig uw tanden te poetsen met deze tandpasta, kunt u actief nieuwe vlekken voorkomen.
  • Fluoride voor preventie van tandbederf: De toegevoegde fluorideformule helpt tandbederf te voorkomen en bevordert de gezondheid van uw tanden.
  • Zachte polijsting: De microdeeltjes reinigen uw tanden grondig zonder het tandglazuur te beschadigen, en zorgen voor een glad en glanzend oppervlak.
  • Verfrissende smaak: De pepermunt smaak zorgt voor een fris gevoel in de mond en een aangename adem, waardoor het poetsen een echte verwennervaring wordt.

Belangrijkste voordelen van dit product
  • Crest 3D White Brilliance tandpasta met pepermunt smaak combineert effectieve bleking, bescherming tegen nieuwe verkleuring en een verfrissende smaak in één product. Ervaar hoe uw tanden een stralender uiterlijk krijgen en uw adem fris blijft – voor een zelfverzekerde glimlach in het dagelijks leven.
Model
3D White Brilliance Peppermint
Gewicht
400 g
Inhoud
390 ml
Fabrikant
EAN
5902362600353

Model
3D White Brilliance Peppermint
Gewicht
400 g
Inhoud
390 ml
Fabrikant
EAN
5902362600353
Gaat ook goed samen met
Bestseller
Productafbeelding van Crest | Tandpasta - 107g - 3DWhite Brilliance Ultra White - muntsmaak - met fluoride - bleekformule
Crest | Tandpasta - 107g - 3DWhite Brilliance Ultra White - muntsmaak - met fluoride - bleekformule
€ 179,90/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 57,73
-68%
€ 17,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van CREST Tandpasta voor bescherming tegen cariës, verfrissende formule, 232 gram
CREST Tandpasta voor bescherming tegen cariës, verfrissende formule, 232 gram
€ 42,90/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 4,29
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Crest tandpasta met bescherming tegen tandbederf, mintsmaak, 161 gram
Crest tandpasta met bescherming tegen tandbederf, mintsmaak, 161 gram
€ 37,20/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 5,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Baksoda & Peroxide, Frisse Munt, Crest Whitening Tandpasta, 232 g
Baksoda & Peroxide, Frisse Munt, Crest Whitening Tandpasta, 232 g
€ 30,13/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 39,82
-82%
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Crest 3D White Advanced tandpasta, intensieve tandbleking, muntsmaak, 24 gram
Crest 3D White Advanced tandpasta, intensieve tandbleking, muntsmaak, 24 gram
€ 19,90/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 1,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Crest Mini-tandpasta ter bescherming tegen tandbederf, geschikt voor reizen, 24 gram
Crest Mini-tandpasta ter bescherming tegen tandbederf, geschikt voor reizen, 24 gram
€ 82,92/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 1,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van LOVELY SMILE Premium Line, 50 tandbleekstrips, WHITE-STRIPS voor 25 behandelingen | Tandbleking zonder peroxide, snelle werking (voordelingsset van 50 stuks)
LOVELY SMILE Premium Line, 50 tandbleekstrips, WHITE-STRIPS voor 25 behandelingen | Tandbleking zonder peroxide, snelle werking (voordelingsset van 50 stuks)
€ 1.223,12/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 58,71
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van 100 stuks kledinghangers, ruimtebesparend met antislip fluwelen bekleding - Premium hangers inclusief dasophangers, 360° draaibaar, zwart
100 stuks kledinghangers, ruimtebesparend met antislip fluwelen bekleding - Premium hangers inclusief dasophangers, 360° draaibaar, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 104
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: ZTJKTRADEMICRO
Productafbeelding van Oogdruppels, Bausch+Lomb, Lumify, met brimonidintartraat 0,025%, verminderen rode ogen, 2,5 ml
Oogdruppels, Bausch+Lomb, Lumify, met brimonidintartraat 0,025%, verminderen rode ogen, 2,5 ml
€ 619,90/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 61,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Matras 140x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
Matras 140x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1472
€ 188,99
Gratis bezorging
Verkoper: hatservice

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Bestseller
Productafbeelding van Crest | Tandpasta - 107g - 3DWhite Brilliance Ultra White - muntsmaak - met fluoride - bleekformule
Crest | Tandpasta - 107g - 3DWhite Brilliance Ultra White - muntsmaak - met fluoride - bleekformule
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 57,73
-68%
€ 17,99
Verkoper: Lemonbite
€ 179,90/1l
Productafbeelding van CREST Tandpasta voor bescherming tegen cariës, verfrissende formule, 232 gram
CREST Tandpasta voor bescherming tegen cariës, verfrissende formule, 232 gram
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 4,29
Verkoper: Lemonbite
€ 42,90/1l
Productafbeelding van Arm & Hammer - Tandpasta, 4-stuks - Advance White - Whitening (blekend) - Bescherming tegen tandbederf
Arm & Hammer - Tandpasta, 4-stuks - Advance White - Whitening (blekend) - Bescherming tegen tandbederf
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,99
Verkoper: Lemonbite
€ 23,51/1l
Productafbeelding van Tandpasta, Crest 3D White, diepe vlekken verwijderaar, intensieve tandbleking, met fluoride, 59 g
Tandpasta, Crest 3D White, diepe vlekken verwijderaar, intensieve tandbleking, met fluoride, 59 g
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 17,99
Verkoper: Lemonbite
€ 179,90/1l
Productafbeelding van Arm & Hammer - Tandpasta, 2-pack - Advance White - Whitening (blekend) - Bescherming tegen gaatjes - Formule met baking soda
Arm & Hammer - Tandpasta, 2-pack - Advance White - Whitening (blekend) - Bescherming tegen gaatjes - Formule met baking soda
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,58
Verkoper: Lemonbite
€ 28,18/1l
Productafbeelding van Blend-a-dent Extra Sterk, Originele Superhechtende Crème
Blend-a-dent Extra Sterk, Originele Superhechtende Crème
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 7,78
-25%
€ 5,79
Verkoper: Lemonbite
€ 123,19/1l
Productafbeelding van Arm & Hammer - Tandpasta, 3-pack - Advance White - Witte tanden - Bescherming tegen tandbederf
Arm & Hammer - Tandpasta, 3-pack - Advance White - Witte tanden - Bescherming tegen tandbederf
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,49
Verkoper: Lemonbite
€ 26,45/1l
Productafbeelding van Arm & Hammer, Advance White, Extreme, tandpasta voor het witter maken van tanden, met baking soda en peroxide, 170 gram
Arm & Hammer, Advance White, Extreme, tandpasta voor het witter maken van tanden, met baking soda en peroxide, 170 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 49,90/1l
Productafbeelding van Baksoda & Peroxide, Frisse Munt, Crest Whitening Tandpasta, 232 g
Baksoda & Peroxide, Frisse Munt, Crest Whitening Tandpasta, 232 g
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 39,82
-82%
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 30,13/1kg
Productafbeelding van Crest tandpasta met bescherming tegen tandbederf, mintsmaak, 161 gram
Crest tandpasta met bescherming tegen tandbederf, mintsmaak, 161 gram
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 5,99
Verkoper: Lemonbite
€ 37,20/1l
Productafbeelding van Tandpasta, Crest 3D White, beschermt tegen tandsteen, blekende werking, intensieve opheldering, 161g
Tandpasta, Crest 3D White, beschermt tegen tandsteen, blekende werking, intensieve opheldering, 161g
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 5,99
Verkoper: Lemonbite
€ 59,90/1l
Productafbeelding van 3DWhite Brilliance Intense Pepermunt Crest Whitening Tandpasta, 130 gram
3DWhite Brilliance Intense Pepermunt Crest Whitening Tandpasta, 130 gram
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 52,48
-69%
€ 15,99
Verkoper: Lemonbite
€ 159,90/1l
Productafbeelding van Crest tandpasta met bescherming tegen tandbederf, mintsmaak, 232 gram
Crest tandpasta met bescherming tegen tandbederf, mintsmaak, 232 gram
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 7,99
Verkoper: Lemonbite
€ 34,44/1l
Productafbeelding van Crest Mini-tandpasta ter bescherming tegen tandbederf, geschikt voor reizen, 24 gram
Crest Mini-tandpasta ter bescherming tegen tandbederf, geschikt voor reizen, 24 gram
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 1,99
Verkoper: Lemonbite
€ 82,92/1l
Productafbeelding van Tandpasta, Crest Complete Cinnamon Expressions, kaneel smaak, 153 gram
Tandpasta, Crest Complete Cinnamon Expressions, kaneel smaak, 153 gram
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
€ 99,90/1l
Productafbeelding van 3D White Radiant Mint Crest Advanced Whitening tandpasta, 93 gram
3D White Radiant Mint Crest Advanced Whitening tandpasta, 93 gram
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 9,49
Verkoper: Lemonbite
€ 102,04/1l
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - Actieve kool - 4-stuks verpakking - Witteffect - Zonder fluoride - Met actieve kool
BIOMED - Tandpasta - Actieve kool - 4-stuks verpakking - Witteffect - Zonder fluoride - Met actieve kool
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,69
Verkoper: Lemonbite
€ 39,22/1l
Productafbeelding van Crest | Tandpasta 3D White Advanced Glamorous - 93 g - Effectieve whitening - Langdurige frisheid
Crest | Tandpasta 3D White Advanced Glamorous - 93 g - Effectieve whitening - Langdurige frisheid
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 42,81
-74%
€ 10,99
Verkoper: Lemonbite
€ 109,90/1l
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - 2 stuks - Voor gezond tandvlees - Kalmerende bescherming voor het tandvlees - Zonder fluoride
BIOMED - Tandpasta - 2 stuks - Voor gezond tandvlees - Kalmerende bescherming voor het tandvlees - Zonder fluoride
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,56
Verkoper: Lemonbite
€ 42,80/1l
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - Actieve kool - 3-pack - Witteffect - Zonder fluoride - Met actieve kool
BIOMED - Tandpasta - Actieve kool - 3-pack - Witteffect - Zonder fluoride - Met actieve kool
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,99
Verkoper: Lemonbite
€ 39,97/1l