Doritos Dip, smaak: pittige salsa, 300g (Verenigd Koninkrijk)

€ 6,58

€ 21,93 / 1l

plus € 14,90 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Dips & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Chocoladepasta Crunchy - 500g - Hazelnoten 21% - Maltitol - Vetarm cacaopoeder 6,4%
Chocoladepasta Crunchy - 500g - Hazelnoten 21% - Maltitol - Vetarm cacaopoeder 6,4%
€ 20,32/1l
€ 10,16
Verkoper: PopShop
Productafbeelding van Roleski Salsa Dip, paprika smaak, 240 gram
Roleski Salsa Dip, paprika smaak, 240 gram
€ 51,42/1kg
€ 12,34
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Kamis Dip Honig & Chipotle, 20 gram
Kamis Dip Honig & Chipotle, 20 gram
€ 69,50/1l
€ 2,14
-35%
€ 1,39
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kamis Cheddar-dip met geroosterde uien, 20 gram
Kamis Cheddar-dip met geroosterde uien, 20 gram
€ 69,50/1l
€ 2,14
-35%
€ 1,39
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Yildriz Griekse knoflooksaus 265 g – romige, pittige Griekse knoflooksaus
Yildriz Griekse knoflooksaus 265 g – romige, pittige Griekse knoflooksaus
€ 75,28/1kg
€ 19,95
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van Kims Dip - Proefpakket met 3 smaken
Kims Dip - Proefpakket met 3 smaken
€ 476,79/1kg
€ 26,70
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Guacamole-spread, 540 gram - Demetra
Guacamole-spread, 540 gram - Demetra
€ 24,91/1kg
€ 14,79
-9%
€ 13,45
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Kuczara Mexicaanse Salsa, medium pittig, 310 gram
Kuczara Mexicaanse Salsa, medium pittig, 310 gram
€ 15,69/1kg
€ 5,78
-5%
€ 5,49
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Chio Dip! Heet Salsa, 200 ml
Chio Dip! Heet Salsa, 200 ml
€ 8,27/1kg
€ 4,34
-23%
€ 3,34
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gran Luchito - Tomatillo Salsa 300g - Mexicaanse salsa, fruitig en licht pittig
Gran Luchito - Tomatillo Salsa 300g - Mexicaanse salsa, fruitig en licht pittig
€ 34,33/1kg
€ 10,30
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van KiMs Dip Mix, Sour Cream & Ui, 18g
KiMs Dip Mix, Sour Cream & Ui, 18g
€ 496,67/1kg
€ 8,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Finca La Barca Salsa Chimichurri met gerookte paprika
Finca La Barca Salsa Chimichurri met gerookte paprika
€ 97,82/1l
€ 10,76
Verkoper: SpiritsFlavour
Streichcreme „Vatikanbombe“
Vaticaan-bommen: Delizie Vaticane di Tropea - een pittige, smeerbare spread - een Italiaanse delicatesse - Calabrische, pittige chilipepers
€ 43,89/1kg
€ 7,90
Verkoper: DelizieVaticanediTropea
Productafbeelding van Natuurlijke tahin 185g - Primavika
Natuurlijke tahin 185g - Primavika
€ 21,10/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,22
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Hazelnootpasta 250g
Hazelnootpasta 250g
€ 33,56/1kg
€ 8,39
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Steinpilz-/truffelcrème 85 gram - Calugi
Steinpilz-/truffelcrème 85 gram - Calugi
€ 135,88/1kg
€ 12,70
-9%
€ 11,55
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van geroosterde amandelpasta 500 g - TERRASANA
geroosterde amandelpasta 500 g - TERRASANA
€ 0,02/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,66
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van KREM MET HAZELNOTEN, CHOCOLADE, BIOLOGISCH, 250 g - TERRASANA
KREM MET HAZELNOTEN, CHOCOLADE, BIOLOGISCH, 250 g - TERRASANA
€ 23,56/1kg
€ 5,89
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Nocciolata , veganistische hazelnootpasta, 650g, zonder palmolie, veganistisch, glutenvrij
Nocciolata , veganistische hazelnootpasta, 650g, zonder palmolie, veganistisch, glutenvrij
€ 18,38/1kg
€ 11,95
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Amandelpasta, geroosterd, 300 gram
Amandelpasta, geroosterd, 300 gram
€ 96,27/1l
€ 28,88
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Doritos Dip Hot Salsa 300g – ️ Salsa-dip met pittige tomaten-, paprika- en chili-aroma

Met Doritos Dip Hot Salsa 300g kunt u genieten van een pittige dip met een intense tomaten-, paprika- en chili-smaak. Dit product combineert een opvallende uitstraling, een intens aroma en een authentieke snackervaring. Het is ideaal voor iedereen die bijzondere snacks, dranken of lekkernijen wil ontdekken, verder dan het gewone aanbod in de supermarkt.

De handige verpakking is geschikt om te proberen, te delen en mee te nemen. Of het nu bij een filmavond, tijdens het gamen, op een feestje is, of als onderdeel van een internationale snackbox – dit product zorgt voor smaakvariatie en een herkenbare beleving.

Intense smaak en authentieke snackervaring

Het belangrijkste kenmerk is de pittige tomaten-, paprika- en chili-smaak. De receptuur is ontworpen voor een duidelijke, langdurige smaakervaring, waardoor elk stukje of elke portie een klein moment van genot wordt. Het product is geschikt voor zowel spontane pauzes als gezamenlijke proeverijen met vrienden.

Het is vooral interessant om dit product direct te vergelijken met andere varianten van hetzelfde merk. Zo kunt u verschillende fruitaroma's, pittigheidsgraden of kruiden proeven en uw persoonlijke favoriet vinden.

De belangrijkste kenmerken in één oogopslag

  • ️ Karakteristieke smaak met pittige tomaten-, paprika- en chili-aroma

  • Opvallend productconcept met een hoge fun-factor

  • Ideaal voor filmavonden, gaming en binge-watching

  • Leuk voor feestjes en gezamenlijke proeverijen

  • Perfect voor internationale cadeau- en snackboxen

  • Handige verpakking om te proberen en mee te nemen

Perfect voor feesten, candybars en gezamenlijke proeverijen

Met zijn opvallende design en bijzondere smaak is Doritos Dip Hot Salsa 300g een interessante toevoeging voor feesten, verjaardagen en thema-avonden. Bied verschillende soorten aan en laat je gasten zelf bepalen welke variant het beste bevalt.

Dit product is ook geschikt voor social media proeverijen en reactievideo's. Intense aroma's, ongewone vormen of pittige kruiden zorgen voor echte gespreksmomenten en maken het gezamenlijk proeven leuk.

Genietmomenten voor filmavond en gaming

Als de volgende film begint of een lange game-sessie voor de boeg staat, mag een speciale snack niet ontbreken. De handige verpakking is gemakkelijk te serveren en biedt precies de juiste afwisseling van klassieke chips, chocolade of standaarddranken.

Combineer dit product met andere producten uit dezelfde smaakwereld. Fruitige snoepjes passen bijvoorbeeld goed bij limonade, terwijl tortilla chips en salsa-dips een geweldig snackduo vormen.

Origineel cadeau-idee voor liefhebbers van import snacks

Ben je op zoek naar een klein cadeautje voor iemand die van nieuwe smaken houdt? Doritos Dip Hot Salsa 300g past perfect in verjaardagsboxen, adventskalenders en individueel samengestelde pakketten met Amerikaanse of Britse snacks.

Dankzij het bekende merk en de bijzondere smaak is dit product geschikt voor zowel langdurige fans als nieuwsgierige proevers. Zo wordt uit een klein pakje snel een leuke smaakervaring.

Internationale cult snack om te ontdekken

Importproducten staan voor smaken, aroma's en combinaties die op de Duitse markt vaak moeilijk te vinden zijn. Dat maakt dit product zo interessant: het brengt een vleugje internationale snackcultuur direct naar je huis.

Bewaar het product op een koele, droge plaats en bescherm het tegen direct zonlicht. Voor dranken wordt het aanbevolen om ze gekoeld te serveren, terwijl chips, snoepjes en kauwgom het beste bewaard worden bij kamertemperatuur.

Doritos Dip Hot Salsa 300g nu online

Ontdek pittige tomaten-, paprika- en chilismaken en maak je volgende snackpauze iets bijzonders. Doritos Dip Hot Salsa 300g combineert het bekende merkkarakter met een uitzonderlijke smaakervaring. Probeer het nu, deel het en ontdek je favoriet! ️

Ingrediënten: Tomaten 68% (puree, gehakte en fijngehakte tomaten), paprika 14%, uien 13%, azijn, zout, suiker, knoflook, verdikkingsmiddel: xanthaangom; verstevigingsmiddel: calciumchloride; zuurteregelaar: citroenzuur; koriander, plantaardige olie, kruidenextract (chili).

Allergenen: Geen verplichte allergenen volgens de beschikbare productinformatie.

n op een koele, droge plaats. Recepten kunnen veranderen; de informatie op de productverpakking is leidend.

Energie:154 kJ / 37 kcal
Vet:0,3 g
waarvan verzadigde vetzuren:0,1 g
Koolhydraten:6,5 g
waarvan suikers:4,5 g
Eiwit:1,3 g
Zout:1,2 g
Land van herkomstVerenigd Koninkrijk
Inhoud
0.3 l
Ingrediënten
Tomaten 68% (puree, gehakte en fijngehakte tomaten), paprika 14%, uien 13%, azijn, zout, suiker, knoflook, verdikkingsmiddel: xanthaangom; verstevigingsmiddel: calciumchloride; zuurteregelaar: citroenzuur; koriander, plantaardige olie, kruidenextract (chili). Allergenen: Geen allergenen die volgens de huidige productinformatie vermeldingsplichtig zijn. Bewaren in een koele, droge plaats. Recepten kunnen veranderen; de informatie op de productverpakking is leidend.
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100g Energie: 154 kJ / 37 kcal Vet: 0,3 g waarvan verzadigde vetzuren: 0,1 g Koolhydraten: 6,5 g waarvan suikers: 4,5 g Eiwit: 1,3 g Zout: 1,2 g Land van herkomst Verenigd Koninkrijk
Gewicht
300 g
Levensmiddelenbedrijven
Unicat Candy - Erlochweg 2 - 64832 Babenhausen
Verkoopbenaming
Een pittige salsa-dip.
Fabrikant
Doritos
EAN
5000328601380

Inhoud
0.3 l
Ingrediënten
Tomaten 68% (puree, gehakte en fijngehakte tomaten), paprika 14%, uien 13%, azijn, zout, suiker, knoflook, verdikkingsmiddel: xanthaangom; verstevigingsmiddel: calciumchloride; zuurteregelaar: citroenzuur; koriander, plantaardige olie, kruidenextract (chili). Allergenen: Geen allergenen die volgens de huidige productinformatie vermeldingsplichtig zijn. Bewaren in een koele, droge plaats. Recepten kunnen veranderen; de informatie op de productverpakking is leidend.
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100g Energie: 154 kJ / 37 kcal Vet: 0,3 g waarvan verzadigde vetzuren: 0,1 g Koolhydraten: 6,5 g waarvan suikers: 4,5 g Eiwit: 1,3 g Zout: 1,2 g Land van herkomst Verenigd Koninkrijk
Gewicht
300 g
Levensmiddelenbedrijven
Unicat Candy - Erlochweg 2 - 64832 Babenhausen
Verkoopbenaming
Een pittige salsa-dip.
Fabrikant
Doritos
EAN
5000328601380
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van KiMs Dip Mix, Sour Cream & Ui, 18g
KiMs Dip Mix, Sour Cream & Ui, 18g
€ 496,67/1kg
€ 8,94
Verkoper: Needforsweet

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.