FISCHER PUP P750 Lijmfoam, isolatiemateriaal voor polystyreen (EPS) en XPS – Sterke Polyurethanpistoolschuim, 12 stuks.

€ 99,95

plus € 3,99 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

do 1 – ma 5 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Bouwschuim & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Fischer PUP AS 750 B3, pistoolschuim, montageschuim, geschikt voor gebruik het hele jaar door, 750 ml - 6 stuks
Fischer PUP AS 750 B3, pistoolschuim, montageschuim, geschikt voor gebruik het hele jaar door, 750 ml - 6 stuks
€ 66,65/1l
€ 49,99
Verkoper: BKTechnik24_de
Productafbeelding van Fischer vervangingsmondstukken voor Polyurethanmontageschuim, type PolyurethanA B (5 stuks)
Fischer vervangingsmondstukken voor Polyurethanmontageschuim, type PolyurethanA B (5 stuks)
€ 651,90/1kg
€ 37,40
-63%
€ 13,69
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 2 sets, lijm voor isolatiemateriaal voor EPS- en XPS-platen | Lijmset voor isolatie | Polyurethaanschuim | Perimeterlijm
2 sets, lijm voor isolatiemateriaal voor EPS- en XPS-platen | Lijmset voor isolatie | Polyurethaanschuim | Perimeterlijm
€ 17,59/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 29,90
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van Fischer PUP AS 750 B3, pistoolschuim, montageschuim, geschikt voor gebruik het hele jaar door, 750 ml - 12 stuks
Fischer PUP AS 750 B3, pistoolschuim, montageschuim, geschikt voor gebruik het hele jaar door, 750 ml - 12 stuks
€ 119,99/1l
€ 89,99
Verkoper: BKTechnik24_de
Productafbeelding van 12x Montageschuim B2, bouwschuim, geringe uitzetting, schuim in spuitbus, schuim voor kozijnen, isolatie & montage, vulschuim
12x Montageschuim B2, bouwschuim, geringe uitzetting, schuim in spuitbus, schuim voor kozijnen, isolatie & montage, vulschuim
€ 11,10/1l
€ 99,90
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van Zaag Pilana® 22, 5293, 450 mm, geschikt voor polystyreen en isolatiematerialen
Zaag Pilana® 22, 5293, 450 mm, geschikt voor polystyreen en isolatiematerialen
€ 12,71
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van ART 88565 FISCHER Montagefoam PU1/500 B2, prijs per verpakking
ART 88565 FISCHER Montagefoam PU1/500 B2, prijs per verpakking
€ 66,58/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,68
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Fischer Monocomponenten Polyurethanschuim PolyurethanP EVO 750 B2
Fischer Monocomponenten Polyurethanschuim PolyurethanP EVO 750 B2
€ 70,44/1l
€ 52,83
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Montageschuim Thermo, in spuitbus, 750 ml
Montageschuim Thermo, in spuitbus, 750 ml
€ 25,61/1kg
€ 25,61
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Jaarlijkse schuimisolatie - montageschuim, spuitbus, 750 ml, groen
Jaarlijkse schuimisolatie - montageschuim, spuitbus, 750 ml, groen
€ 9,80/1l
€ 9,03
-18%
€ 7,35
Verkoper: EmptCZ
Productafbeelding van Montageschuim - in spuitbus, 300 ml, groen
Montageschuim - in spuitbus, 300 ml, groen
€ 24,50/1kg
€ 7,35
Verkoper: EmptCZ
Productafbeelding van Pattex WhiteteQ PRO pistoolschuim, 750 ml
Pattex WhiteteQ PRO pistoolschuim, 750 ml
€ 36,59/1kg
€ 27,44
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van PUR montageschuim DEN BRAVEN, pistoolmodel, 500 ml + 250 ml gratis
PUR montageschuim DEN BRAVEN, pistoolmodel, 500 ml + 250 ml gratis
€ 37,38/1kg
€ 23,55
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van BEKO Pistoolschuim XXL 280545  500ml spuitbus B2 XXL45
BEKO Pistoolschuim XXL 280545 500ml spuitbus B2 XXL45
€ 120,50/1l
€ 60,25
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Montageschuim - in spuitbus, 750 ml, geel
Montageschuim - in spuitbus, 750 ml, geel
€ 9,25/1kg
€ 9,07
-23%
€ 6,94
Verkoper: EmptCZ
Productafbeelding van Fischer snelmontageschuim PolyurethanS1/500 B2, 500 ml
Fischer snelmontageschuim PolyurethanS1/500 B2, 500 ml
€ 19,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Polyurethaanschuim Ceresit TS 62 PolyurethanPRO, spuitbus, 750 ml
Polyurethaanschuim Ceresit TS 62 PolyurethanPRO, spuitbus, 750 ml
€ 35,17/1l
€ 26,38
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Soudal Flexifoam spuitbus 750 ml
Soudal Flexifoam spuitbus 750 ml
€ 14,40/1l
€ 10,80
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van Pistoolschuim Den Braven, spuitbus 750 ml, geel
Pistoolschuim Den Braven, spuitbus 750 ml, geel
€ 31,65/1l
€ 23,74
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van K2 FOMIX Polyurethanschuimreiniger, pistoolreiniger, lijmverwijderaar, 500ml
K2 FOMIX Polyurethanschuimreiniger, pistoolreiniger, lijmverwijderaar, 500ml
€ 16,50/1l
€ 8,25
Verkoper: PolisElectro

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

FISCHER PUP P750 lijmschuim is een krachtig PUR-lijmschuim voor een betrouwbare en schone verlijming van polystyreen en XPS-isolatieplaten. Het schuim is ideaal voor professionele toepassingen zowel binnen als buiten en ondersteunt een snelle, efficiënte verwerking bij isolatie- en montagewerkzaamheden. Dankzij het praktische pistoolontwerp kan het materiaal nauwkeurig worden gedoseerd en precies worden aangebracht.

Het lijmschuim overtuigt door een sterke initiële hechting en een economisch gebruik bij de verwerking van isolatiematerialen. Hierdoor is het een betrouwbare oplossing voor warmte-isolatie, montage en renovatieprojecten. De levering in een verpakking van 12 biedt een extra voordeel voor grotere projecten en het regelmatige gebruik op de bouwplaats of in de ambacht.

  • Sterk lijmschuim voor polystyreen en XPS-isolatie
  • PUR-lijmschuim voor nauwkeurig en schoon werken
  • Geschikt voor isolatie- en montagetoepassingen
  • Praktische verwerking met schuimpistool
  • Verpakking van 12 voor grotere behoefte en professioneel gebruik

FISCHER PUP P750 staat voor betrouwbare kwaliteit en efficiënte verwerking bij moderne isolatiewerkzaamheden.

EAN
4262448126322
Fabrikant

EAN
4262448126322
Fabrikant
Gaat ook goed samen met

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Fischer PUP AS 750 B3, pistoolschuim, montageschuim, geschikt voor gebruik het hele jaar door, 750 ml - 6 stuks
Fischer PUP AS 750 B3, pistoolschuim, montageschuim, geschikt voor gebruik het hele jaar door, 750 ml - 6 stuks
€ 49,99
Verkoper: BKTechnik24_de
€ 66,65/1l
Productafbeelding van Fischer PUP AS 750 B3, pistoolschuim, montageschuim, geschikt voor gebruik het hele jaar door, 750 ml, 4 stuks.
Fischer PUP AS 750 B3, pistoolschuim, montageschuim, geschikt voor gebruik het hele jaar door, 750 ml, 4 stuks.
€ 33,99
Verkoper: BKTechnik24_de
€ 45,32/1l
Productafbeelding van PUR-schuim, meerjaren, pup, AS 750 B3 - FC 568432
PUR-schuim, meerjaren, pup, AS 750 B3 - FC 568432
€ 10,99
Verkoper: BKTechnik24_de
€ 14,65/1l