FISCHER PUP P750 Lijmfoam, isolatiemateriaal voor XPS-platen – Sterke Polyurethanpistoolschuim, 2 stuks.

€ 19,95

plus € 3,99 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

vr 2 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Bouwschuim & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Fischer PUP AS 750 B3, pistoolschuim, montageschuim, geschikt voor gebruik het hele jaar door, 750 ml - 6 stuks
Fischer PUP AS 750 B3, pistoolschuim, montageschuim, geschikt voor gebruik het hele jaar door, 750 ml - 6 stuks
€ 66,65/1l
€ 49,99
Verkoper: BKTechnik24_de
Productafbeelding van BEKO Montagefoam inclusief applicator, 280752 !!! 750 ml verpakking
BEKO Montagefoam inclusief applicator, 280752 !!! 750 ml verpakking
€ 77,33/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 58,00
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Fischer vervangingsmondstukken voor Polyurethanmontageschuim, type PolyurethanA B (5 stuks)
Fischer vervangingsmondstukken voor Polyurethanmontageschuim, type PolyurethanA B (5 stuks)
€ 651,90/1kg
€ 37,40
-63%
€ 13,69
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 12x Polyurethaanlijmfoam, isolatiemiddellijm voor EPS- en XPS-platen | Lijdfoamset voor isolatie | Bouwschuim | Perimeterlijm | Pistoolschuim
12x Polyurethaanlijmfoam, isolatiemiddellijm voor EPS- en XPS-platen | Lijdfoamset voor isolatie | Bouwschuim | Perimeterlijm | Pistoolschuim
€ 9,79/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 99,90
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van Dubbelzijdig versterkte sterke montagetape 50 mm x 25 m
Dubbelzijdig versterkte sterke montagetape 50 mm x 25 m
€ 18,91
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Fischer PUP AS 750 B3, pistoolschuim, montageschuim, geschikt voor gebruik het hele jaar door, 750 ml - 12 stuks
Fischer PUP AS 750 B3, pistoolschuim, montageschuim, geschikt voor gebruik het hele jaar door, 750 ml - 12 stuks
€ 119,99/1l
€ 89,99
Verkoper: BKTechnik24_de
Productafbeelding van ART 88565 FISCHER Montagefoam PU1/500 B2, prijs per verpakking
ART 88565 FISCHER Montagefoam PU1/500 B2, prijs per verpakking
€ 66,58/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,68
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van ILLBRUCK AA290 Schuimreiniger voor pistolen, 500 ml
ILLBRUCK AA290 Schuimreiniger voor pistolen, 500 ml
€ 14,07/1kg
€ 19,36
-27%
€ 14,07
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Montageschuim - in spuitbus, 750 ml, geel
Montageschuim - in spuitbus, 750 ml, geel
€ 9,25/1kg
€ 9,07
-23%
€ 6,94
Verkoper: EmptCZ
Productafbeelding van PUR montageschuim DEN BRAVEN, pistoolmodel, 500 ml + 250 ml gratis
PUR montageschuim DEN BRAVEN, pistoolmodel, 500 ml + 250 ml gratis
€ 37,38/1kg
€ 23,55
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Pattex WhiteteQ PRO pistoolschuim, 750 ml
Pattex WhiteteQ PRO pistoolschuim, 750 ml
€ 36,59/1kg
€ 27,44
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Reinigingsdoekjes Swipex, 100 Stuks - Sou 115908
Reinigingsdoekjes Swipex, 100 Stuks - Sou 115908
€ 96,47/1kg
€ 18,99
-23%
€ 14,47
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van PUR-montageschuim STROXX Mega 70, 870 ml
PUR-montageschuim STROXX Mega 70, 870 ml
€ 28,99/1l
€ 25,22
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van K2 FOMIX Polyurethanschuimreiniger, pistoolreiniger, lijmverwijderaar, 500ml
K2 FOMIX Polyurethanschuimreiniger, pistoolreiniger, lijmverwijderaar, 500ml
€ 16,50/1l
€ 8,25
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Montageschuim - in spuitbus, 300 ml, groen
Montageschuim - in spuitbus, 300 ml, groen
€ 24,50/1kg
€ 7,35
Verkoper: EmptCZ
Productafbeelding van Montageschuim Thermo, in spuitbus, 750 ml
Montageschuim Thermo, in spuitbus, 750 ml
€ 25,61/1kg
€ 25,61
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Fischer snelmontageschuim PolyurethanS 750 B2, 750 ml
Fischer snelmontageschuim PolyurethanS 750 B2, 750 ml
€ 58,96/1l
€ 44,22
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Fischer Monocomponenten Polyurethanschuim PolyurethanP EVO 750 B2
Fischer Monocomponenten Polyurethanschuim PolyurethanP EVO 750 B2
€ 70,44/1l
€ 52,83
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Pěna Ceys Espumax, express, in spuitbus, 750 ml, verpakking van 12 stuks
Pěna Ceys Espumax, express, in spuitbus, 750 ml, verpakking van 12 stuks
€ 18,13/1l
€ 13,60
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Fischer snelmontageschuim PolyurethanS1/500 B2, 500 ml
Fischer snelmontageschuim PolyurethanS1/500 B2, 500 ml
€ 19,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,95
Verkoper: bauschnell

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

FISCHER PUP P750 Lijmfoam is de praktische oplossing voor het veilig en efficiënt verlijmen van polystyreen, XPS en andere isolatieplaten. Dit hoogwaardige PUR-lijmfoam overtuigt door de eenvoudige verwerking, de schone toepassing en de betrouwbare hechting, zowel bij professioneel gebruik als bij veeleisende doe-het-zelfprojecten. Met dit lijmfoam kunnen isolatiematerialen snel en comfortabel worden bevestigd, zonder dat ingewikkelde mortel- of lijmsystemen nodig zijn.

De handige verpakking met 2 stuks biedt een ideale basis voor meerdere toepassingen en ondersteunt een economische verwerking op de bouwplaats of bij renovatiewerkzaamheden. Dankzij de uitvoering die geschikt is voor een spuitbus, kan het schuim nauwkeurig worden gedoseerd, waardoor een gecontroleerde werking en een schoon resultaat worden bevorderd.

  • Geschikt voor polystyreen en XPS-isolatie
  • PUR-lijmfoam voor een precieze toepassing
  • Betrouwbare hechting voor veilige verlijmingen
  • Praktische verpakking met 2 stuks voor meerdere toepassingen
  • Efficiënte toepassing in binnenruimtes en bij renovatiewerkzaamheden

FISCHER PUP P750 Lijmfoam staat voor een eenvoudige, schone en krachtige oplossing bij het verlijmen van isolatiematerialen. Ideaal voor iedereen die waarde hecht aan kwaliteit, comfort en professionele resultaten.

EAN
4262448126308
Fabrikant

EAN
4262448126308
Fabrikant
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van BEKO Montagefoam inclusief applicator, 280752 !!! 750 ml verpakking
BEKO Montagefoam inclusief applicator, 280752 !!! 750 ml verpakking
€ 77,33/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 58,00
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van STANEW douchearmatuur met thermostaat, in hoogte verstelbaar (70-115 cm), regendouche (200 x 200 mm) met handdouche (2 straalstanden), zwart
STANEW douchearmatuur met thermostaat, in hoogte verstelbaar (70-115 cm), regendouche (200 x 200 mm) met handdouche (2 straalstanden), zwart
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 79,99
Gratis bezorging
Verkoper: AIgroup
Productafbeelding van 4x PV-montagesysteem, 114 cm, voor zonnepanelen, geschikt voor balkoninstallaties, verstelbaar van 0° tot 90°, voor platte daken
4x PV-montagesysteem, 114 cm, voor zonnepanelen, geschikt voor balkoninstallaties, verstelbaar van 0° tot 90°, voor platte daken
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 273
€ 62,38
Gratis bezorging
Verkoper: BackYard
Productafbeelding van Mountfield Azuro, 3,6 x 1,2 meter, RATTAN - zonder ladder en met filter met radiale openingen
Mountfield Azuro, 3,6 x 1,2 meter, RATTAN - zonder ladder en met filter met radiale openingen
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 732,25
Gratis bezorging
Verkoper: Minitoys
Productafbeelding van Karibu Saunahuis Buiten sauna Tuin sauna Pepe 2, 196 x 196 cm, Kleur: Onbehandeld
Karibu Saunahuis Buiten sauna Tuin sauna Pepe 2, 196 x 196 cm, Kleur: Onbehandeld
€ 2.193,45
Verkoper: Karibu
Productafbeelding van INTEX 28270NP Rechthoekig framezwembad, 220x150x60 cm. Tuinzwembad, geschikt voor gezinnen
INTEX 28270NP Rechthoekig framezwembad, 220x150x60 cm. Tuinzwembad, geschikt voor gezinnen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 67
€ 116,95
Gratis bezorging
Verkoper: OutatHome
Productafbeelding van Wandfrees met sleuven, 4800W, muurfrees, wandfrees, 6500 omwentelingen per minuut. Wandfrees met sleuven, met een diepte van 34 mm en een breedte van 42 mm. Elektrische sleufmachine
Wandfrees met sleuven, 4800W, muurfrees, wandfrees, 6500 omwentelingen per minuut. Wandfrees met sleuven, met een diepte van 34 mm en een breedte van 42 mm. Elektrische sleufmachine
€ 108,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zerbaco
Productafbeelding van UISEBRT Opklapbare paviljoen, 3x6 meter, inklapbaar, tuinpaviljoen, waterdicht, UV-bescherming, partytent met tas, antraciet, 6 zijwanden (4 ramen, 2 ritsen)
UISEBRT Opklapbare paviljoen, 3x6 meter, inklapbaar, tuinpaviljoen, waterdicht, UV-bescherming, partytent met tas, antraciet, 6 zijwanden (4 ramen, 2 ritsen)
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 58
€ 162,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van 48 bodembedekkers, 30x30 cm, 4,3 m², uitbreidbaar, schokabsorberende beschermingsmatten voor fitnessapparatuur, dikte 1 cm, zwart
48 bodembedekkers, 30x30 cm, 4,3 m², uitbreidbaar, schokabsorberende beschermingsmatten voor fitnessapparatuur, dikte 1 cm, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 39,95
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van SONNI Badkamerdouchebak 90x120 cm, SMC, vierkant, extra plat, grijs, steenlook, inclusief afvoerkit
SONNI Badkamerdouchebak 90x120 cm, SMC, vierkant, extra plat, grijs, steenlook, inclusief afvoerkit
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 306,99
Gratis bezorging
Verkoper: sonni24
Productafbeelding van LARS360, 12 stuks profielplaten, trapeziumplaten, dakplaten, verzinkt staal - golfprofiel in groen, stalen dakplaten voor buiten, geschikt voor daken en carports
LARS360, 12 stuks profielplaten, trapeziumplaten, dakplaten, verzinkt staal - golfprofiel in groen, stalen dakplaten voor buiten, geschikt voor daken en carports
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 129
€ 69,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van PARKSIDE 40V accu-grasmaaier, tuingereedschap, model PARM 41 A1, zonder accu en oplader
PARKSIDE 40V accu-grasmaaier, tuingereedschap, model PARM 41 A1, zonder accu en oplader
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 129,06
Gratis bezorging
Verkoper: JR-Commerce
Productafbeelding van WPC omheining voor de tuin met palen, privacy scherm, windscherm, lamellenomheining. Afmetingen: 183x879 cm. [nieuw hout]
WPC omheining voor de tuin met palen, privacy scherm, windscherm, lamellenomheining. Afmetingen: 183x879 cm. [nieuw hout]
€ 122,18/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 1.073,99
Gratis bezorging
Verkoper: premiumxl
Productafbeelding van Kachel, houtkachel Prity K1, 9,5 kW, emissieklasse 2
Kachel, houtkachel Prity K1, 9,5 kW, emissieklasse 2
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 352,47
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Otoengineering
Productafbeelding van Miweba MSpa Whirlpool Frame Mono | Opblaasbaar - Geschikt voor zowel binnen- als buitenbaden - Ozongenerator - UVC+ filter - Vorstbeveiligingssysteem - Voor 6 personen - Bediening via app
Miweba MSpa Whirlpool Frame Mono | Opblaasbaar - Geschikt voor zowel binnen- als buitenbaden - Ozongenerator - UVC+ filter - Vorstbeveiligingssysteem - Voor 6 personen - Bediening via app
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 929,00
-€ 230,00
€ 699,00
Gratis bezorging
Verkoper: LUNOIRStudio
Productafbeelding van 3-blads windturbine, windgenerator, 50W, helix, verticale as, met laadregelaar, 12/24V
3-blads windturbine, windgenerator, 50W, helix, verticale as, met laadregelaar, 12/24V
€ 265,85
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van PARKSIDE® 20V accu-kettingzaag »PAKS 20-Li F5«, zonder accu en oplader
PARKSIDE® 20V accu-kettingzaag »PAKS 20-Li F5«, zonder accu en oplader
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 102
€ 169,99
Verkoper: LarzTronics
Productafbeelding van - Kachel met grote brandkamer, model Prity K1 D - 9,5 kW
- Kachel met grote brandkamer, model Prity K1 D - 9,5 kW
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 489,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Klassering van A++ tot G
Verkoper: VKGLOBAL
Productafbeelding van CASARIA Bierbankset, 170 cm, voor 8 personen, 3-delig, inklapbaar, AI-gegenereerde afbeelding
CASARIA Bierbankset, 170 cm, voor 8 personen, 3-delig, inklapbaar
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 113,95
-€ 8,00
€ 105,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Scheppach Ultra Silent Compressor HC08Si | 1,5 pk / 1100 W | 8 bar | 6 liter | 162 liter/min zuigcapaciteit | 67,4 dB(A)* | Stil | Inclusief drukregelaar en koppeling
Scheppach Ultra Silent Compressor HC08Si | 1,5 pk / 1100 W | 8 bar | 6 liter | 162 liter/min zuigcapaciteit | 67,4 dB(A)* | Stil | Inclusief drukregelaar en koppeling
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 197,11
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van GARDEBRUK® 14 stuks dubbelwandige plaat, 4 mm dik
GARDEBRUK® 14 stuks dubbelwandige plaat, 4 mm dik
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 74,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van PARKSIDE PERFORMANCE® Benzinekettingzaag met elektrische start »PPBKS 56 C3«
PARKSIDE PERFORMANCE® Benzinekettingzaag met elektrische start »PPBKS 56 C3«
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 210,00
Gratis bezorging
Verkoper: Preptique
Productafbeelding van XPOtool Aanhangersteun, 2 stuks, in hoogte verstelbaar van 510-760 mm, 130 x 90 x 760 mm, parkeersteun met 2 klemhouders Ø 48 mm, voor aanhangers
XPOtool Aanhangersteun, 2 stuks, in hoogte verstelbaar van 510-760 mm, 130 x 90 x 760 mm, parkeersteun met 2 klemhouders Ø 48 mm, voor aanhangers
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 43,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Bodenhülse 4,5 x 55 cm
Bodenhülse 4,5 x 55 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 16,11
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van 3D Wandpanelen | Styropor bekleding met een natuurlijke baksteenlook | Ideaal voor keuken, woonkamer, slaapkamer | 9 panelen van 100 x 50 cm (40" x 20")
3D Wandpanelen | Styropor bekleding met een natuurlijke baksteenlook | Ideaal voor keuken, woonkamer, slaapkamer | 9 panelen van 100 x 50 cm (40" x 20")
€ 197,92/1m
€ 199,90
Gratis bezorging
Verkoper: onebv
Productafbeelding van Veska 4054748018472, 410 W, 41,6 V, 11,7 A, Monokristallijn silicium, MC4-connector, geschikt voor balkonmontage
Veska 4054748018472, 410 W, 41,6 V, 11,7 A, Monokristallijn silicium, MC4-connector, geschikt voor balkonmontage
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 442
€ 349,00
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH
Productafbeelding van Einhell generator (benzine) TC-PG 10/E5
Einhell generator (benzine) TC-PG 10/E5
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 346,00
-€ 101,61
€ 244,39
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van - Watergedragen kachel Prity K1 W8 - 6,1 + 7 kW
- Watergedragen kachel Prity K1 W8 - 6,1 + 7 kW
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 626,00
Gratis bezorging
Verkoper: VKGLOBAL
Productafbeelding van Zendure AB3000X batterij
Zendure AB3000X batterij
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 705,99
Gratis bezorging
Verkoper: Wallboxdiscounter
Productafbeelding van Elektrostart benzinestroomgenerator 9500E, generator 230V/400V, stroomaggregaat, artikelnummer 66265
Elektrostart benzinestroomgenerator 9500E, generator 230V/400V, stroomaggregaat, artikelnummer 66265
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 348,00
Verkoper: Tiptopmaker

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Fischer PUP AS 750 B3, pistoolschuim, montageschuim, geschikt voor gebruik het hele jaar door, 750 ml - 6 stuks
Fischer PUP AS 750 B3, pistoolschuim, montageschuim, geschikt voor gebruik het hele jaar door, 750 ml - 6 stuks
€ 49,99
Verkoper: BKTechnik24_de
€ 66,65/1l
Productafbeelding van Fischer PUP AS 750 B3, pistoolschuim, montageschuim, geschikt voor gebruik het hele jaar door, 750 ml, 4 stuks.
Fischer PUP AS 750 B3, pistoolschuim, montageschuim, geschikt voor gebruik het hele jaar door, 750 ml, 4 stuks.
€ 33,99
Verkoper: BKTechnik24_de
€ 45,32/1l
Productafbeelding van PUR-schuim, meerjaren, pup, AS 750 B3 - FC 568432
PUR-schuim, meerjaren, pup, AS 750 B3 - FC 568432
€ 10,99
Verkoper: BKTechnik24_de
€ 14,65/1l