HD tweefasige sprayconditioner voor droog/beschadigd haar, 150 ml

€ 6,92

€ 46,13 / 1l

plus verzendkosten vanaf € 5,80

Naar huis en naar afhaalstations

vr 2 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Haarconditioners & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Balmain Revitaliserende Conditioner, een verzorgende conditioner voor droog en beschadigd haar, 300 ml
Balmain Revitaliserende Conditioner, een verzorgende conditioner voor droog en beschadigd haar, 300 ml
€ 119,00/1l
€ 35,70
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sachajuan Leave-in Conditioner, 250 ml
Sachajuan Leave-in Conditioner, 250 ml
€ 122,40/1l
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Wella Professionals Nioxin 2 Conditioner 300ml, systeem 2
Wella Professionals Nioxin 2 Conditioner 300ml, systeem 2
€ 81,60/1l
€ 24,48
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sassoon Verhelderende Conditioner, 250 ml
Sassoon Verhelderende Conditioner, 250 ml
€ 114,24/1l
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Redken Conditioner voor droog en breekbaar haar, 300 ml
Redken Conditioner voor droog en breekbaar haar, 300 ml
€ 90,37/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 27,11
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Versterkende conditioner voor beschadigd haar, 150 ml
Versterkende conditioner voor beschadigd haar, 150 ml
€ 125,67/1l
€ 18,85
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van O&M C-Spray: Droge conditioner in sprayvorm, 200 ml
O&M C-Spray: Droge conditioner in sprayvorm, 200 ml
€ 162,00/1l
€ 32,40
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Arganicare Keratine Haarmasker, 400 ml
Arganicare Keratine Haarmasker, 400 ml
€ 27,67/1l
€ 11,07
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lakmé K.Therapy Repair, voedende conditioner voor beschadigd haar, 1000 ml
Lakmé K.Therapy Repair, voedende conditioner voor beschadigd haar, 1000 ml
€ 29,02/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 32,21
-9%
€ 29,02
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Conditioner voor beschadigd haar, Restore, 60 ml
Conditioner voor beschadigd haar, Restore, 60 ml
€ 265,83/1l
€ 22,78
-29%
€ 15,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Elleure Versterkende Conditioner, herstellend, 250 ml
Elleure Versterkende Conditioner, herstellend, 250 ml
€ 86,00/1l
€ 21,50
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Niet-uitspoelbare conditioner Salerm (1000 ml)
Niet-uitspoelbare conditioner Salerm (1000 ml)
€ 71,77/1l
€ 71,77
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Moroccanoil Moisture Repair Conditioner, 250 ml
Moroccanoil Moisture Repair Conditioner, 250 ml
€ 120,28/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 30,07
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kerasilk Herstellende Conditioner, 75 ml
Kerasilk Herstellende Conditioner, 75 ml
€ 174,38/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 13,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Subrina Repair Conditioner, 1000 ml
Subrina Repair Conditioner, 1000 ml
€ 23,32/1l
€ 23,32
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Conditioner voor beschadigd haar, herstellende formule (Repair Conditioner), 60 ml
Conditioner voor beschadigd haar, herstellende formule (Repair Conditioner), 60 ml
€ 149,17/1l
€ 8,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Kativa Keratine Conditioner, 1000 ml
Kativa Keratine Conditioner, 1000 ml
€ 26,98/1l
€ 26,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Herbatint Conditioner voor zwak en beschadigd haar, 200 ml
Herbatint Conditioner voor zwak en beschadigd haar, 200 ml
€ 72,00/1l
€ 14,40
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Londa Professional Herstellende Conditioner, 250 ml
Londa Professional Herstellende Conditioner, 250 ml
€ 50,04/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 12,51
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Redken Conditioner met herstellende volumegevende werking, 300 ml
Redken Conditioner met herstellende volumegevende werking, 300 ml
€ 87,83/1l
€ 26,35
Verkoper: Beautykaufen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Bij bestellingen boven de 600 CZK is de verzending .

Deze tweefasige, uitspoelbare conditioner in spray bevat een innovatieve mix van natuurlijke ingrediënten en verzorgende stoffen die droog en beschadigd haar verzorgen. Het is verrijkt met plantaardig keratine, panthenol en arganolie-extract. Voor gezonder haar, vol glans en vitaliteit. Het ontklit direct en heeft een anti-frizz effect. Styl uw haar zoals gewoonlijk. Bevat geen ingrediënten van dierlijke oorsprong.

Gebruik: Schud de fles voor gebruik om beide fases te mengen. Spray op droog of nat haar en kam het door. Uitspoelen is niet nodig.

Gewicht
150 g
Inhoud
150 ml
Ingrediënten
Aqua (Water), Cyclopentasiloxaan, Fenyltrimethicone, Amodimethicone, Natriumchloride, Polyquaternium-22, C11-15 Pareth-7, PEG-40 Gehydrogeneerde Ricinusolie, Argania Spinosa Kernextract, Glycerine, Laureth-9, Panthenol, Parfum (Geur), Dimethiconol, Trideceth-12, Benzofenon-4, Benzylalcohol, Soja-aminozuren, Tarwe-aminozuren, Arginine Hcl, Serine, Threonine, DMDM Hydantoïne, Dinatrium EDTA, Salicylzuur, Sorbinezuur, Kaliumsorbaat, Natriumbenzoaat, Citroenzuur, Natriumsulfaat, CI 42051, CI 19140, CI 16255
Fabrikant
Farcom
EAN
5202663042723

Gewicht
150 g
Inhoud
150 ml
Ingrediënten
Aqua (Water), Cyclopentasiloxaan, Fenyltrimethicone, Amodimethicone, Natriumchloride, Polyquaternium-22, C11-15 Pareth-7, PEG-40 Gehydrogeneerde Ricinusolie, Argania Spinosa Kernextract, Glycerine, Laureth-9, Panthenol, Parfum (Geur), Dimethiconol, Trideceth-12, Benzofenon-4, Benzylalcohol, Soja-aminozuren, Tarwe-aminozuren, Arginine Hcl, Serine, Threonine, DMDM Hydantoïne, Dinatrium EDTA, Salicylzuur, Sorbinezuur, Kaliumsorbaat, Natriumbenzoaat, Citroenzuur, Natriumsulfaat, CI 42051, CI 19140, CI 16255
Fabrikant
Farcom
EAN
5202663042723
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Olaplex, No.5 Bond Maintenance, Haarcrème, Repareert en versterkt, 1000 ml
Olaplex, No.5 Bond Maintenance, Haarcrème, Repareert en versterkt, 1000 ml
€ 44,10/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 52,94
-16%
€ 44,10
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Redken Extreme Conditioner, 1000 ml
Redken Extreme Conditioner, 1000 ml
€ 53,53/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 53,53
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Moroccanoil Crème voor definitie van krullen
Moroccanoil Crème voor definitie van krullen
€ 159,12/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van CHI IONIC Kleurbehandeling voor blond haar, PLATINUM BLOND - 251ml
CHI IONIC Kleurbehandeling voor blond haar, PLATINUM BLOND - 251ml
€ 47,09/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,82
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Rich Repair Herstellende Conditioner, 1000 ml
Goldwell Dualsenses Rich Repair Herstellende Conditioner, 1000 ml
€ 28,95/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 28,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel Série Expert Inforcer Conditioner: Versterkende conditioner voor droog en breekbaar haar, 200 ml
L'Oréal Professionnel Série Expert Inforcer Conditioner: Versterkende conditioner voor droog en breekbaar haar, 200 ml
€ 80,10/1l
€ 16,02
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van SEL ARTISTIC FLAIR Twee-fasen conditioner, 450 ml
SEL ARTISTIC FLAIR Twee-fasen conditioner, 450 ml
€ 18,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,28
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Revlon Orofluido Radiance Argan, voor dames, professionele conditioner, geschikt voor alle haartypes, alle kleuren, ontklittend, hydraterend, herstellend, glanzend, verzachtend, gladmakend, 1000 ml
Revlon Orofluido Radiance Argan, voor dames, professionele conditioner, geschikt voor alle haartypes, alle kleuren, ontklittend, hydraterend, herstellend, glanzend, verzachtend, gladmakend, 1000 ml
€ 24,19/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,19
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kevin Murphy Leave In Repair: Voedende leave-in behandeling
Kevin Murphy Leave In Repair: Voedende leave-in behandeling
€ 229,65/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 45,93
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van System Professional Color Save, geschikt voor zowel mannen als vrouwen, voor alle haartypes en kleuren, anti-frizz, beschermt de haarkleur, 185 ml, bevat: Quaternium, bijenwas, UV-filter, Amino TSP, olijfbladextract, chelatieagent (EDTA)
System Professional Color Save, geschikt voor zowel mannen als vrouwen, voor alle haartypes en kleuren, anti-frizz, beschermt de haarkleur, 185 ml, bevat: Quaternium, bijenwas, UV-filter, Amino TSP, olijfbladextract, chelatieagent (EDTA)
€ 144,49/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,31
-8%
€ 26,73
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Olaplex Conditioner, Olaplex Stap No. 5P, Blonde Enhancer, Kleurverbeterende Conditioner, 1000 ml
Olaplex Conditioner, Olaplex Stap No. 5P, Blonde Enhancer, Kleurverbeterende Conditioner, 1000 ml
€ 56,22/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 56,22
Gratis bezorging
Verkoper: Oenie
Productafbeelding van Wella SP Luxe Oil Elixir, 100 ml
Wella SP Luxe Oil Elixir, 100 ml
€ 131,88/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 21,10
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Global Keratin, Diepconditioner, Haarcrème behandeling, voor intensieve verzorging, 1000 g
Global Keratin, Diepconditioner, Haarcrème behandeling, voor intensieve verzorging, 1000 g
€ 67,18/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 113,38
-€ 46,20
€ 67,18
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Schw. BM Bond Repair Paarse Spray Conditioner 150ml BlondME
Schw. BM Bond Repair Paarse Spray Conditioner 150ml BlondME
€ 86,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Intensieve herstellende conditioner - Inhoud: 800 ml
Intensieve herstellende conditioner - Inhoud: 800 ml
€ 33,94/1l
€ 27,15
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van TENAX SPA 8004395280025, Haarlak, 125 ml, Voor heren, Met spuitmond, Fixerend, Inhoud: Aqua (Water/Eau), Ceteareth-20, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-7 Glyceryl Cocoate, ...
TENAX SPA 8004395280025, Haarlak, 125 ml, Voor heren, Met spuitmond, Fixerend, Inhoud: Aqua (Water/Eau), Ceteareth-20, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-7 Glyceryl Cocoate, ...
€ 70,88/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,07
-50%
€ 8,86
Verkoper: barberkosmetik
Productafbeelding van Maria Nila Heal, voor dames, anti-roos, hydraterend, voedend, 1000 ml, pompflacon, jasmijn, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
Maria Nila Heal, voor dames, anti-roos, hydraterend, voedend, 1000 ml, pompflacon, jasmijn, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
€ 50,64/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 50,64
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van RevitaLash Verdikkende Conditioner, 250 ml
RevitaLash Verdikkende Conditioner, 250 ml
€ 119,16/1l
€ 31,62
-5%
€ 29,79
Gratis bezorging
Verkoper: THE-SMART-VALUE-SHOP
Productafbeelding van John Frieda Brilliant Brunette Conditioner color vibrancy 250ML
John Frieda Brilliant Brunette Conditioner color vibrancy 250ML
€ 213,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,66
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Whip-crème, leave-in foam conditioner voor het haar, voor hydratatie, 200 ml
Whip-crème, leave-in foam conditioner voor het haar, voor hydratatie, 200 ml
€ 80,55/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,11
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Eleven Australia - Repair My Hair Voedende Conditioner - Voedende conditioner voor sterk beschadigd haar, 200 ml
Eleven Australia - Repair My Hair Voedende Conditioner - Voedende conditioner voor sterk beschadigd haar, 200 ml
€ 81,95/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,39
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van DEPOT The Male Tools & Co. No. 202 Complete Leave-in: Mannen, haarverzorging voor thuisgebruik, geschikt voor alle haartypes en kleuren, geeft glans, maakt glad en verzacht, 100 ml
DEPOT The Male Tools & Co. No. 202 Complete Leave-in: Mannen, haarverzorging voor thuisgebruik, geschikt voor alle haartypes en kleuren, geeft glans, maakt glad en verzacht, 100 ml
€ 87,80/1l
€ 8,78
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Montibello Decode Zero Flow Clean: Volumegevende stylingcrème, 250 ml
Montibello Decode Zero Flow Clean: Volumegevende stylingcrème, 250 ml
€ 55,48/1l
€ 13,87
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Zachte en gladmakende TRESemmé conditioner voor krullend haar, 828 ml
Zachte en gladmakende TRESemmé conditioner voor krullend haar, 828 ml
€ 13,27/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 10,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van ECRU® Curl Perfect Anti-Frizz Conditioner, 709 ml
ECRU® Curl Perfect Anti-Frizz Conditioner, 709 ml
€ 65,59/1l
€ 46,50
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Its A 10 Miracle Dagelijkse Conditioner, 1000 ml
Its A 10 Miracle Dagelijkse Conditioner, 1000 ml
€ 46,83/1l
€ 46,83
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Sebastian Professional Hydre Hydraterende Conditioner, 250 ml
Sebastian Professional Hydre Hydraterende Conditioner, 250 ml
€ 93,84/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Paradoxx, Repair, Leave-in Conditioner voor het haar, voedend en verzachtend, 250 ml
Paradoxx, Repair, Leave-in Conditioner voor het haar, voedend en verzachtend, 250 ml
€ 106,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 26,55
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Londa Diepvochtende Conditioner, 1000 ml
Londa Diepvochtende Conditioner, 1000 ml
€ 11,58/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 15,01
-22%
€ 11,58
Verkoper: Avanti_Shop

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Aveda 18084054987, voor dames, geschikt voor fijn haar, normaal haar en vet haar, geschikt voor alle haarkleuren, voedend, 1000 ml, fles
Aveda 18084054987, voor dames, geschikt voor fijn haar, normaal haar en vet haar, geschikt voor alle haarkleuren, voedend, 1000 ml, fles
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 165,24
-€ 41,82
€ 123,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 123,42/1l
Productafbeelding van Aveda Cherry Almond Verzachtende Conditioner, 1000 ml
Aveda Cherry Almond Verzachtende Conditioner, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 76,50/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Blow.Dry Rinse: Voedende en herstellende conditioner, 1000 ml
Kevin Murphy Blow.Dry Rinse: Voedende en herstellende conditioner, 1000 ml
€ 72,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 72,32/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Angel Rinse Volumegevende Conditioner, 1000 ml
Kevin Murphy Angel Rinse Volumegevende Conditioner, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 69,88
-3%
€ 67,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 67,32/1l
Productafbeelding van Aveda 18084998199, voor dames, geschikt voor fijn haar, voor alle haarkleuren, geeft glans, 1000 ml, fles
Aveda 18084998199, voor dames, geschikt voor fijn haar, voor alle haarkleuren, geeft glans, 1000 ml, fles
€ 67,13
Verkoper: PerfumTraders
€ 67,13/1l
Productafbeelding van Maria Nila Silver, voor dames, blond haar, blond haar, hydraterend, beschermend, glanzend, verzachtend, versterkend, 1000 ml, pompflacon
Maria Nila Silver, voor dames, blond haar, blond haar, hydraterend, beschermend, glanzend, verzachtend, versterkend, 1000 ml, pompflacon
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 57,85
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,85/1l
Productafbeelding van Moroccanoil 7290016494365, voor dames, niet voor professioneel gebruik, voor krullend haar, geschikt voor alle kleuren, geeft glans, maakt het haar glad, 1000 ml
Moroccanoil 7290016494365, voor dames, niet voor professioneel gebruik, voor krullend haar, geschikt voor alle kleuren, geeft glans, maakt het haar glad, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 57,63
-2%
€ 55,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 55,99/1l
Productafbeelding van Sebastian Potion 9 Voedende Conditioner, 1000 ml
Sebastian Potion 9 Voedende Conditioner, 1000 ml
€ 56,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 56,10/1l
Productafbeelding van Oribe Supershine Hydraterende Conditioner, 200 ml
Oribe Supershine Hydraterende Conditioner, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 69,36
-20%
€ 55,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 275,40/1l
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Verdikkende Schuimconditioner, 240 g
Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Verdikkende Schuimconditioner, 240 g
€ 55,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 229,50/1kg
Productafbeelding van Maria Nila Luminous Colour, voor vrouwen, geschikt voor gekleurd haar, hydraterend, hydraterend, beschermend, 1000 ml, pompflacon, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
Maria Nila Luminous Colour, voor vrouwen, geschikt voor gekleurd haar, hydraterend, hydraterend, beschermend, 1000 ml, pompflacon, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 53,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 53,84/1l
Productafbeelding van Maria Nila Heal, voor dames, anti-roos, hydraterend, voedend, 1000 ml, pompflacon, jasmijn, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
Maria Nila Heal, voor dames, anti-roos, hydraterend, voedend, 1000 ml, pompflacon, jasmijn, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 50,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 50,64/1l
Productafbeelding van Maria Nila Volume, voor dames, geschikt voor fijn haar, hydraterend, beschermend, verzachtend, geeft volume, 1000 ml, fles, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
Maria Nila Volume, voor dames, geschikt voor fijn haar, hydraterend, beschermend, verzachtend, geeft volume, 1000 ml, fles, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 53,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 53,04/1l
Productafbeelding van Verzorgende spoeling voor prachtig volume, 200 ml
Verzorgende spoeling voor prachtig volume, 200 ml
€ 51,00
Verkoper: PerfumTraders
€ 255,00/1l
Productafbeelding van Maria Nila True Soft Conditioner, 1000 ml
Maria Nila True Soft Conditioner, 1000 ml
€ 57,76
-14%
€ 49,53
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,53/1l
Productafbeelding van Alterna - Caviar Anti-Aging Glanzgevende Conditioner tegen Pluis - Conditioner voor Ongestructureerd en Pluisig Haar, 250 ml
Alterna - Caviar Anti-Aging Glanzgevende Conditioner tegen Pluis - Conditioner voor Ongestructureerd en Pluisig Haar, 250 ml
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 199,92/1l
Productafbeelding van Maria Nila Structure Repair, voor vrouwen, beschadigd haar, droog haar, hydraterend, beschermend, verzachtend, 1000 ml, pompflacon, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride, Zea Mays...
Maria Nila Structure Repair, voor vrouwen, beschadigd haar, droog haar, hydraterend, beschermend, verzachtend, 1000 ml, pompflacon, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride, Zea Mays...
€ 48,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 48,30/1l
Productafbeelding van Oribe Hair Alchemy Heatless Styling Balm 150ml - Stylingconditioner zonder hitte
Oribe Hair Alchemy Heatless Styling Balm 150ml - Stylingconditioner zonder hitte
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 319,60/1l
Productafbeelding van Sisley Restructuring, voor dames, conditioner, geschikt voor alle haartypes, geschikt voor alle haarkleuren, voedend, glanzend, verzachtend, gladmakend, 200 ml
Sisley Restructuring, voor dames, conditioner, geschikt voor alle haartypes, geschikt voor alle haarkleuren, voedend, glanzend, verzachtend, gladmakend, 200 ml
€ 63,13
-26%
€ 46,39
Verkoper: PerfumTraders
€ 231,95/1l