TAJÍN Fruitige Chamoy Heet Saus 308 ml – Fruitige, pittige saus met chili en abrikozenaroma + Verzendbescherming van Heartforcards

€ 5,76

€ 18,70 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

vr 2 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Overige sauzen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Roleski Heet Chili Worst, 355 gram
Roleski Heet Chili Worst, 355 gram
€ 34,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,39
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Heinz Zoete Barbecue Saus, 400 ml
Heinz Zoete Barbecue Saus, 400 ml
€ 14,17/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,97
-5%
€ 5,67
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Heinz pittige chilisaus, 330 gram
Heinz pittige chilisaus, 330 gram
€ 17,55/1kg
€ 6,09
-4%
€ 5,79
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Crunchips saus met de smaak van kaasfondue, 200 ml
Crunchips saus met de smaak van kaasfondue, 200 ml
€ 22.333,33/1kg
€ 4,69
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Roleski Pittige Tomatensaus, 355 g, met Habanero en Jalapeño
Roleski Pittige Tomatensaus, 355 g, met Habanero en Jalapeño
€ 9.083,33/1kg
€ 3,27
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tao Tao Zoete Chili Saus, 175 ml
Tao Tao Zoete Chili Saus, 175 ml
€ 18,97/1l
€ 3,49
-4%
€ 3,32
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Mutti pastasaus met gegrild groent, 400g
Mutti pastasaus met gegrild groent, 400g
€ 47,47/1kg
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Łowicz Bolognese Saus, 500 gram
Łowicz Bolognese Saus, 500 gram
€ 5,22/1kg
€ 2,75
-5%
€ 2,61
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Yakso Tamari  (500 ml)
Yakso Tamari (500 ml)
€ 17,20/1l
€ 8,60
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Fanex Paprika-sriracha saus, 1000 gram
Fanex Paprika-sriracha saus, 1000 gram
€ 9,77/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 10,45
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Winiary, bruinbouillon voor vleesgerechten, milde smaak, 27 gram
Winiary, bruinbouillon voor vleesgerechten, milde smaak, 27 gram
€ 35,00/1kg
€ 1,10
-4%
€ 1,05
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tao Tao Sriracha Chili Saus, zoet-pikant, 175 ml
Tao Tao Sriracha Chili Saus, zoet-pikant, 175 ml
€ 19,37/1l
€ 3,57
-5%
€ 3,39
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van ALLNUTRITION Zoete Saus 500ml, Chocolade, suikerarme saus
ALLNUTRITION Zoete Saus 500ml, Chocolade, suikerarme saus
€ 13,96/1l
€ 6,98
Verkoper: jbnutrieu
Productafbeelding van Roleski Pizzasaus, pepperoni smaak, 340 gram
Roleski Pizzasaus, pepperoni smaak, 340 gram
€ 9.411,76/1kg
€ 3,20
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Zoetzure saus met chili, citroen en gember, 700 ml
Zoetzure saus met chili, citroen en gember, 700 ml
€ 9,66/1l
€ 7,12
-5%
€ 6,76
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van KETO Knoflooksaus, zonder toegevoegde suiker, 280g
KETO Knoflooksaus, zonder toegevoegde suiker, 280g
€ 38,19/1kg
€ 20,99
-41%
€ 12,22
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Łowicz Sos Spaghetti Pittig, 500 gram
Łowicz Sos Spaghetti Pittig, 500 gram
€ 5,22/1kg
€ 2,75
-5%
€ 2,61
Verkoper: Katomix
SOS SOJOWY SŁODKI TERIYAKI DO WOKA BIO 240 ml - YAKSO
Yakso Woksaus Teriyaki (240 ml)
€ 20,54/1l
€ 5,06
-2%
€ 4,93
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Fanex | Chili-kaassaus - 950g - Pittige kaas - Dip voor snacks - Romige dip
Fanex | Chili-kaassaus - 950g - Pittige kaas - Dip voor snacks - Romige dip
€ 9,14/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 9,14
-5%
€ 8,68
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sos Winiary tomatensaus, 500 gram
Sos Winiary tomatensaus, 500 gram
€ 5,13/1kg
€ 3,85
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Beschrijving

De TAJÍN Fruity Chamoy Hot Sauce combineert een pittige chili-smaak met een fruitige abrikozen smaak. Deze kruidige en pittige saus is ideaal om snacks, fruit, groenten, dranken en vele andere gerechten mee te verfijnen.

Belangrijkste kenmerken

????️ Pittig & fruitig: Een pittige chili-mix gecombineerd met een fruitige abrikozen smaak.

???? Veelzijdig te gebruiken: Ideaal voor fruit, groenten, snacks, sauzen en creatieve recepten.

???? Karakteristieke Chamoy-smaak: Een kruidige, zure en licht fruitige smaakcombinatie.

???? Met jodiumhoudend zeezout: Een uitgebalanceerde formule met chili, citroenzuur en azijnzuur.

???? Handige fles: 308 ml inhoud – ideaal om mee te kruiden en gerechten te verfijnen.

Voedingswaarden

Voedingswaarde per 100 mlHoeveelheid
Energie167 kJ / 40 kcal
Vet0 g
– waarvan verzadigde vetzuren0 g
Koolhydraten8 g
– waarvan suikers0 g
Eiwitten2 g
Zout1,8 g

Ingrediënten

Water, chili-mix, zeezout (jodiumhoudend), citroenzuur, azijnzuur, stabilisator xanthaan, abrikozenaroma (identiek aan natuurlijke aroma's) (0,5 %), natriumbenzoaat (0,1 %), kaliumsorbaat.

Allergenen informatie

Bevat geen allergenen die wettelijk moeten worden vermeld.

Inhoud

308 ml

Fabrikant

TAJÍN

Inhoud
0.308 l
Ingrediënten
Water, chilimix, jodiumhoudend zeezout, zuurteregelend middel (citroenzuur), azijnzuur, stabilisator (xanthaangom), natuurlijk aroma van abrikoos (0,5%), conserveermiddelen (natriumbenzoaat 0,1%, kaliumsorbaat)
Voedingswaarde
Per 100 ml:Energie: 210 kJ / 50 kcalVet: 1,0 gwaarvan verzadigde vetzuren: 0,5 gKoolhydraten: 10,0 gwaarvan suikers: 0 gEiwit: 1,0 gZout: 5,9 g
Gewicht
308 g
Levensmiddelenbedrijven
Marke: TAJÍNKategorie: Lebensmittel → Saucen → Chilisaucen / ChamoyGeschmack: Chili & AprikoseNettofüllmenge: 308 mlHerkunft: MexikoAllergene: Keine deklarationspflichtigen Hauptallergene angegeben.Eigenschaften: Glutenfrei, sojafrei, ohne künstliche Farbstoffe.
Verkoopbenaming
Pittige chamoy-saus met een abrikozenaroma
Fabrikant
Tajin
MPN (Manufacturer Part Number)
TJ-6384-2715
EAN
0633148102642
633148102642

Inhoud
0.308 l
Ingrediënten
Water, chilimix, jodiumhoudend zeezout, zuurteregelend middel (citroenzuur), azijnzuur, stabilisator (xanthaangom), natuurlijk aroma van abrikoos (0,5%), conserveermiddelen (natriumbenzoaat 0,1%, kaliumsorbaat)
Voedingswaarde
Per 100 ml:Energie: 210 kJ / 50 kcalVet: 1,0 gwaarvan verzadigde vetzuren: 0,5 gKoolhydraten: 10,0 gwaarvan suikers: 0 gEiwit: 1,0 gZout: 5,9 g
Gewicht
308 g
Levensmiddelenbedrijven
Marke: TAJÍNKategorie: Lebensmittel → Saucen → Chilisaucen / ChamoyGeschmack: Chili & AprikoseNettofüllmenge: 308 mlHerkunft: MexikoAllergene: Keine deklarationspflichtigen Hauptallergene angegeben.Eigenschaften: Glutenfrei, sojafrei, ohne künstliche Farbstoffe.
Verkoopbenaming
Pittige chamoy-saus met een abrikozenaroma
Fabrikant
Tajin
MPN (Manufacturer Part Number)
TJ-6384-2715
EAN
0633148102642
633148102642
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Lotus 75696 Biscoff Dessertsauce, 1,0 kg
Lotus 75696 Biscoff Dessertsauce, 1,0 kg
€ 42,99/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van 100
100
€ 17,83/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,83
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Worcestersaus 1 liter - Zeisner
Worcestersaus 1 liter - Zeisner
€ 7,22/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 13,73
-47%
€ 7,22
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Amerikaanse pittige saus met ui, merk Fan. Netto gewicht: 950 gram
Amerikaanse pittige saus met ui, merk Fan. Netto gewicht: 950 gram
€ 7,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 7,41
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sos Ostry Trinidad Scorpion, 340g, merk ROLESKI
Sos Ostry Trinidad Scorpion, 340g, merk ROLESKI
€ 37,24/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,66
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Silphium Garum XXIII, een heruitgave van een oude Romeinse saus, gecombineerd met Mexicaanse chilipepers en Pasilla Flor, 280 ml
Silphium Garum XXIII, een heruitgave van een oude Romeinse saus, gecombineerd met Mexicaanse chilipepers en Pasilla Flor, 280 ml
€ 67,82/1l
€ 18,99
Verkoper: LaProve
Productafbeelding van Knorr® 365803005 Knorr® Tomatensauce 1 St.
Knorr® 365803005 Knorr® Tomatensauce 1 St.
€ 21,92/1kg
€ 21,92
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van MONIN® 144880 MONIN®  La Sauce de Salziger Karamell Dessertsauce, 0,5 l
MONIN® 144880 MONIN® La Sauce de Salziger Karamell Dessertsauce, 0,5 l
€ 20,63/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,44
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Maggi Jäger saus, ideaal voor schnitzel, braadstukken en steaks. 200g, 3-pack
Maggi Jäger saus, ideaal voor schnitzel, braadstukken en steaks. 200g, 3-pack
€ 101,97/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 61,18
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Gevogeltepaté 480 g, merk: Rolnik
Gevogeltepaté 480 g, merk: Rolnik
€ 4,00/1kg
€ 2,96
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Cape Herb & Spice Griekse citroen-kruidenrub 100g
Cape Herb & Spice Griekse citroen-kruidenrub 100g
€ 80,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,08
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Visssaus 300 ml - Inktvis
Visssaus 300 ml - Inktvis
€ 19,23/1l
€ 6,07
-4%
€ 5,77
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Beyorganik biologische tahini, 300 gram, gemaakt van 100% biologische sesam
Beyorganik biologische tahini, 300 gram, gemaakt van 100% biologische sesam
€ 43,00/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,90
Verkoper: Exporgin
Productafbeelding van Firma Roleski, Franse Mosterd, 175 gram
Firma Roleski, Franse Mosterd, 175 gram
€ 9,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,80
-5%
€ 1,71
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van ALLNUTRITION Zoete Saus 500ml, Chocolade, suikerarme saus
ALLNUTRITION Zoete Saus 500ml, Chocolade, suikerarme saus
€ 13,96/1l
€ 6,98
Verkoper: jbnutrieu
Productafbeelding van GymBeam - ZERO DRESSING Caesar, 320 ml
GymBeam - ZERO DRESSING Caesar, 320 ml
€ 64,13/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,52
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
SOS SOJOWY TAMARI MOCNY BEZGLUTENOWY BIO 145 ml - LIMA
Tamari - sterk, 145 ml
€ 27,17/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,94
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Sardines in tomatensaus, merk Safi, 0,125 kg
Sardines in tomatensaus, merk Safi, 0,125 kg
€ 17,36/1kg
€ 2,17
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Mutti pastasaus met Parmigiano Reggiano, 400g
Mutti pastasaus met Parmigiano Reggiano, 400g
€ 47,47/1kg
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van SCHWARTAU 33080 CoffeeShopTopping Caramel250ml
SCHWARTAU 33080 CoffeeShopTopping Caramel250ml
€ 54,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,70
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Caber Groene Saus, 280 gram
Caber Groene Saus, 280 gram
€ 9,93/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,78
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Firma Roleski Sos Tatarski 205 G
Firma Roleski Sos Tatarski 205 G
€ 10,88/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,75
-5%
€ 2,61
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Fanex | Chili-kaassaus - 950g - Pittige kaas - Dip voor snacks - Romige dip
Fanex | Chili-kaassaus - 950g - Pittige kaas - Dip voor snacks - Romige dip
€ 9,14/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 9,14
-5%
€ 8,68
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Meksicaanse salsa, pittig, Fanex, 1 kg
Meksicaanse salsa, pittig, Fanex, 1 kg
€ 7,05/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,42
-4%
€ 7,05
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van MONIN® 144890 MONIN®  La Sauce de Dunkle Schokolade Dessertsauce, 0,5 l
MONIN® 144890 MONIN® La Sauce de Dunkle Schokolade Dessertsauce, 0,5 l
€ 28,88/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 14,44
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Carolina Reaper, zeer pittige saus, 110g
Carolina Reaper, zeer pittige saus, 110g
€ 46,95/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,99
-40%
€ 12,49
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Fanex knoflooksaus, dikke, romige variant, 400 gram
Fanex knoflooksaus, dikke, romige variant, 400 gram
€ 7,82/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 3,29
-4%
€ 3,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van ALLNUTRITION Zoete Saus 500ml, smaak: chocoladekoekje, suikervrije saus
ALLNUTRITION Zoete Saus 500ml, smaak: chocoladekoekje, suikervrije saus
€ 22,32/1l
€ 11,16
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van GymBeam ZERO SIROOP Chocolade – zonder suiker, topping, siroop, zonder vet, ideaal om gerechten en desserts te verfijnen, glutenvrij, lactosevrij, vegetarisch en veganistisch
GymBeam ZERO SIROOP Chocolade – zonder suiker, topping, siroop, zonder vet, ideaal om gerechten en desserts te verfijnen, glutenvrij, lactosevrij, vegetarisch en veganistisch
€ 67,72/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 21,67
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Beyorganik biologische tahini, 300 gram, gemaakt van 100% biologische sesam
Beyorganik biologische tahini, 300 gram, gemaakt van 100% biologische sesam
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,90
Verkoper: Exporgin
€ 43,00/1kg