24 stuks Reese's Jumbo Cup, grote bekers met pindakaasvulling – XXL formaat | 79 gram per stuk

€ 40,41

€ 511,52 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

di 6 – wo 7 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Wees er snel bij!
Pindakaas & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Jif Romige Pindakaas, 454 gram
Jif Romige Pindakaas, 454 gram
€ 50,51/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 22,93
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Reese's Peanut Butter Eggs 34 g – Melkchocolade ei met pindakaasvulling + Verzekering voor verzending
Reese's Peanut Butter Eggs 34 g – Melkchocolade ei met pindakaasvulling + Verzekering voor verzending
€ 85,88/1kg
€ 2,92
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van M&M's chocolade snoepjes, pindakaas- en jamvulling, 80 gram
M&M's chocolade snoepjes, pindakaas- en jamvulling, 80 gram
€ 67,38/1kg
€ 5,39
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Reese's Creamy Pindakaas - 510g + Hartvormige kaartjes. Verpakkingsbescherming
Reese's Creamy Pindakaas - 510g + Hartvormige kaartjes. Verpakkingsbescherming
€ 15,82/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 8,07
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Aardnotenpasta, 500 gram
Aardnotenpasta, 500 gram
€ 13.030,00/1l
€ 21,99
-40%
€ 13,03
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Pindakaaspoeder, 200 gram
Pindakaaspoeder, 200 gram
€ 121,65/1kg
€ 25,59
-4%
€ 24,33
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Jif Extra Knapperige Pindakaas
Jif Extra Knapperige Pindakaas
€ 44,58/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 20,24
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Skippy Pindakaas, Super Chunk variant
Skippy Pindakaas, Super Chunk variant
€ 61,41/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 21,75
-4%
€ 20,88
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Polleo Sport, amandelboter, 350 gram
Polleo Sport, amandelboter, 350 gram
€ 28,54/1kg
€ 9,99
Verkoper: PolleoSport
Productafbeelding van HELLMA 60114603 Erdnussbutter 1,2 kg
HELLMA 60114603 Erdnussbutter 1,2 kg
€ 24,60/1kg
€ 29,52
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Knapperige notenpasta, 500 gram
Knapperige notenpasta, 500 gram
€ 26,06/1l
€ 21,99
-40%
€ 13,03
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Polleo Pindakaas, 1000 g - Knapperig
Polleo Pindakaas, 1000 g - Knapperig
€ 11,99/1kg
€ 11,99
Verkoper: PolleoSport
Productafbeelding van Lotus 2257974002, Broodbeleg, 400 gram
Lotus 2257974002, Broodbeleg, 400 gram
€ 31,80/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 12,72
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Polleo Sport, cashewsboter, 350 gram
Polleo Sport, cashewsboter, 350 gram
€ 28,54/1kg
€ 9,99
Verkoper: PolleoSport
Productafbeelding van Pindakaas - 250 g, knapperig
Pindakaas - 250 g, knapperig
€ 87,80/1kg
€ 21,95
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Activilab Pindakaas Smooth, 100% aardnoten
Activilab Pindakaas Smooth, 100% aardnoten
€ 10,20/1kg
€ 5,10
Verkoper: Activlab_Official_Store
Productafbeelding van AllNutrition | Pindakaas met Himalayazout
AllNutrition | Pindakaas met Himalayazout
€ 12,93/1l
€ 12,93
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van BJ Pinda-boter, knapperig, 350 gram
BJ Pinda-boter, knapperig, 350 gram
€ 40,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,80
-3%
€ 14,21
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Pinda-spread met pure chocolade, biologisch, 250 gram
Pinda-spread met pure chocolade, biologisch, 250 gram
€ 98,24/1l
€ 24,56
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Big Bueno Zero, vulling met de smaak van zoethout, 220 g
Big Bueno Zero, vulling met de smaak van zoethout, 220 g
€ 131,18/1l
€ 28,86
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Productbeschrijving

Reese's Jumbo Cups zijn extra grote bekertjes gevuld met pindakaas, met een romige pindakaasvulling, omhuld door delicate melkchocolade. Perfect voor echte Reese's-fans die van een intense chocolade- en pindasmaak houden.


Belangrijkste kenmerken

???? Extra grote Jumbo Cups – meer pindakaas per beker
???? Romige pindakaasvulling met fijne melkchocolade
???? Voordelige verpakking van 24 stuks – ideaal voor voorraad of doorverkoop
???? Perfect als snack of cadeau voor liefhebbers van zoetigheid
???????? Origineel Amerikaans product – authentieke Reese's smaak


Ingrediënten

Melkchocolade (suiker, cacaoboter, cacaomassa, magere melk, melkvet, lactose, emulgator (sojalecithine), PGPR), pinda's, suiker, dextrose, zout, TBHQ en citroenzuur (om versheid te behouden).


Allergenen informatie

Bevat: melk, pinda's, soja

Kan sporen bevatten van andere noten.


Fabrikant

The Hershey Company, VS

Ingrediënten
Melkchocolade (suiker, cacaoboter, chocolade, magere melk, melkvet, lactose, sojalecithine (E322), PGPR), pinda's, suiker, dextrose, zout, TBHQ, citroenzuur (E330).
Voedingswaarde
per 100 gram Energie: 2092 kJ / 500 kcal Vet: 29 g waarvan verzadigd: 10 g Koolhydraten: 57 g waarvan suikers: 52 g Eiwitten: 10 g Zout: ongeveer 0,4 g
Gewicht
79 g
Levensmiddelenbedrijven
Name: The Hershey CompanyAddress: 19 East Chocolate Avenue, Hershey, PA 17033-0815, USA
Verkoopbenaming
Reese's Jumbobeker
Fabrikant
Reese's
MPN (Manufacturer Part Number)
RS-2479-JUMB
EAN
4255763431448

Ingrediënten
Melkchocolade (suiker, cacaoboter, chocolade, magere melk, melkvet, lactose, sojalecithine (E322), PGPR), pinda's, suiker, dextrose, zout, TBHQ, citroenzuur (E330).
Voedingswaarde
per 100 gram Energie: 2092 kJ / 500 kcal Vet: 29 g waarvan verzadigd: 10 g Koolhydraten: 57 g waarvan suikers: 52 g Eiwitten: 10 g Zout: ongeveer 0,4 g
Gewicht
79 g
Levensmiddelenbedrijven
Name: The Hershey CompanyAddress: 19 East Chocolate Avenue, Hershey, PA 17033-0815, USA
Verkoopbenaming
Reese's Jumbobeker
Fabrikant
Reese's
MPN (Manufacturer Part Number)
RS-2479-JUMB
EAN
4255763431448
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 5 kg DIAMOND pindakaas uit Nederland, verpakt in een voorraadcontainer | Pindapasta | Emmer pindakaas
5 kg DIAMOND pindakaas uit Nederland, verpakt in een voorraadcontainer | Pindapasta | Emmer pindakaas
€ 12,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 59,99
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van BILL & JOHN 4186379008 BILL & JOHN CREAMY Erdnussbutter, 350,0 g
BILL & JOHN 4186379008 BILL & JOHN CREAMY Erdnussbutter, 350,0 g
€ 31,63/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,07
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Skippy Pindakaas, Super Chunk variant
Skippy Pindakaas, Super Chunk variant
€ 61,41/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 21,75
-4%
€ 20,88
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Jif Romige Pindakaas, 454 gram
Jif Romige Pindakaas, 454 gram
€ 50,51/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 22,93
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Jif Extra Knapperige Pindakaas
Jif Extra Knapperige Pindakaas
€ 44,58/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 20,24
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Lotus 2257974002, Broodbeleg, 400 gram
Lotus 2257974002, Broodbeleg, 400 gram
€ 31,80/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 12,72
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van TerraSana Pindakaas fijn zonder zout  (500 gr)
TerraSana Pindakaas fijn zonder zout (500 gr)
€ 0,01/1kg
€ 6,20
-31%
€ 4,26
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Monki Pindakaas met zout eko  (650 gr)
Monki Pindakaas met zout eko (650 gr)
€ 10,45/1kg
€ 7,03
-3%
€ 6,79
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van M&M's chocolade snoepjes, pindakaas- en jamvulling, 80 gram
M&M's chocolade snoepjes, pindakaas- en jamvulling, 80 gram
€ 67,38/1kg
€ 5,39
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van GymBeam Natuurlijke Pindakaas - Hoog proteïnegehalte, plantaardige bron van eiwitten en vetten, gezonde pindakaas zonder toegevoegde suiker en palmolie (340 g, glad)
GymBeam Natuurlijke Pindakaas - Hoog proteïnegehalte, plantaardige bron van eiwitten en vetten, gezonde pindakaas zonder toegevoegde suiker en palmolie (340 g, glad)
€ 61,35/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,86
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Reese's Creamy Pindakaas - 510g + Hartvormige kaartjes. Verpakkingsbescherming
Reese's Creamy Pindakaas - 510g + Hartvormige kaartjes. Verpakkingsbescherming
€ 15,82/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 8,07
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.