4,0



Gebaseerd op 1 beoordeling
Lattafa Bade'e Al Oud Black Exposed Eau de Parfum, 100 ml, UNISEX
€ 55,09
Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 32,90-40%
€ 329,00 / 1l
plus € 7,80 verzendkosten
Naar huis en naar afhaalstations
Onze bestedeals
Eau de Parfum & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
Parfums De Marly Safanad Eau de Parfum Spray€ 3.318,40/1l
€ 248,88
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Tiziana Terenzi Dionisio Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)€ 2.223,60/1l
€ 222,36
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Tiziana Terenzi Cabiria Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)€ 2.244,00/1l
€ 224,40
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Gucci Gucci Intense Oud Eau de Parfum, 90 ml (unisex)€ 1.181,44/1l
€ 106,33
Verkoper: PerfumTraders

Lattafa | Bade'e Al Oud | 100 ml
€ 306,70/1l
€ 30,67
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Afnan Supremacy Collector's Edition Eau de Parfum voor mannen 100 ml
€ 490,00/1l
€ 49,00
Verkoper: DUBAISTORE

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethist, uniseks, 100 ml, navulbare fles, parfumolie, bergamot, roze peper, jasmijn, roos
€ 299,60/1l
€ 29,96
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Al Haramain Black Oud Extrait de Parfum, 100 ml, UNISEX
€ 482,20/1l
€ 48,22
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Riiffs Goodness Oud Black Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 196,20/1l
€ 19,62
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Al Haramain - Haramain Black Musk Eau de Parfum, 100 ml
€ 525,90/1l
€ 52,59
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Illuminum Black Oud, Eau de Parfum, 100 ml
€ 159,00
Gratis bezorging
Verkoper: firmowo

Al Haramain Golden Oud Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 462,10/1l
€ 46,21
Verkoper: ParfumGroup

Afnan Inara Black Eau de Parfum, 100 ml, UNISEX
€ 237,50/1l
€ 23,75
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Simply Oud Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 210,00/1l
€ 21,00
Verkoper: DUBAISTORE

BORNTOSTANDOUT Black Mango, Extrait de Parfum, 50 ml
€ 4.500,00/1l
€ 225,00
Verkoper: FragrancesBg

Armaf Niche Black Onyx Eau de Parfum, 90 ml (unisex)
€ 290,00/1l
€ 26,10
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Nabeel - Bakhour Oud Black
€ 219,00/1l
€ 21,90
Verkoper: DUBAISTORE

Lattafa Niche Emarati Zikra Eau de Parfum, 20 ml (unisex)
€ 2.018,00/1l
€ 40,36
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Armaf - Black Saffron Eau de Parfum, 100 ml
€ 279,70/1l
€ 27,97
Verkoper: PerfumTraders

Khadlaj - Oud Pour Shaikh Eau de Parfum, 100 ml
€ 410,30/1l
€ 41,03
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
UNISEX parfum
wierook, karamel, roze peper
iriswortel, cacao, medicinale houtsoorten
vanille, Edenolide, labdanum
- Model
- Bade'e Al Oud Black Exposed
- Gewicht
- 0.682 kg
- Inhoud
- 100 ml
- Ingrediënten
- ALCOHOL DENAT., PARFUM (GEURSTOF), AQUA (WATER), LINALOOL, LIMONEEN, EUGENOL.
- Fabrikant
- Doelgroepen
- Unisex
- EAN
- 6298043160049
- Model
- Bade'e Al Oud Black Exposed
- Gewicht
- 0.682 kg
- Inhoud
- 100 ml
- Ingrediënten
- ALCOHOL DENAT., PARFUM (GEURSTOF), AQUA (WATER), LINALOOL, LIMONEEN, EUGENOL.
- Fabrikant
- Doelgroepen
- Unisex
- EAN
- 6298043160049
Gaat ook goed samen met

Lattafa Atlas Eau de Parfum, 55 ml, uniseks
€ 581,82/1l
€ 32,00
Verkoper: DUBAISTORE

Rasasi Hawas Ice Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 349,00/1l
€ 34,90
Verkoper: DUBAISTORE

Lattafa Pride Art of Arabia I Eau de Parfum, 100 ml
€ 384,80/1l
€ 38,48
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Rayhaan Aquatica 100ml Eau de Parfum – een frisse, aquatische en moderne herendouche
€ 330,00/1l
€ 33,00
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

French Avenue Atlantis, Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 389,40/1l
€ 38,94
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Afnan Supremacy Collector's Edition Eau de Parfum voor mannen 100 ml
€ 490,00/1l
€ 49,00
Verkoper: DUBAISTORE

Rayhaan Pacific Aura Eau de Parfum, 100 ml
€ 259,40/1l
€ 27,59
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 25,94
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 426,90/1l
€ 42,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa | Bade'e Al Oud | 100 ml
€ 306,70/1l
€ 30,67
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Arabiyat Prestige Marwa Eau de Parfum, 100 ml. Arabische parfum
€ 364,40/1l
€ 36,44
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethist, uniseks, 100 ml, navulbare fles, parfumolie, bergamot, roze peper, jasmijn, roos
€ 299,60/1l
€ 29,96
Gratis bezorging
BestsellerVerkoper: SEILOIRE

French Avenue Amber Empire, extract de parfum, 100 ml, uniseks
€ 404,50/1l
€ 40,45
Gratis bezorging
Verkoper: MARS-VENUS

Riiffs Momento Extrait de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 239,50/1l
€ 23,95
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Rayhaan – Terra, 100 ml
€ 331,30/1l
€ 33,13
Verkoper: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Teriaq Intense Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 370,10/1l
€ 37,01
Verkoper: ParfumGroup

Ahmed Al Maghribi Kaaf Eau de Parfum, 100 ml
€ 252,50/1l
€ 31,81
-20%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 25,25
Verkoper: NutraBestBG

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 313,50/1l
€ 31,35
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Rayhaan – Italia, 100 ml
€ 320,80/1l
€ 32,08
Verkoper: NutraBestBG

Afnan Perfumes Turathi Blue, mannenparfum, 90 ml, met topnoten van bergamot en mandarijn, hartnoten van amber en hout, en basisnoten van muskus, patchouli. Spray
€ 652,78/1l
€ 58,75
Verkoper: Beautic

French Avenue | Aether | 100 ml
€ 4.044,00/1l
€ 40,44
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Asad Elixir Eau de Parfum 100 ml
€ 280,00/1l
€ 28,00
Verkoper: DUBAISTORE

Maison Alhambra Jean Lowe Azure Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 240,00/1l
€ 24,00
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka 75ml
€ 6.060,00/1l
€ 45,45
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

French Avenue Spectre Ghost Eau de Parfum, 80 ml
€ 427,00/1l
€ 34,16
Verkoper: Glamperfeu

French Avenue Royal Blend Sequoia Eau de Parfum, 100 ml
€ 359,00/1l
€ 35,90
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora

Lattafa | Khamrah Dukhan | 100 ml
€ 312,40/1l
€ 31,24
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Maison Asrar Legacy Eau de Parfum, 100 ml
€ 549,90/1l
€ 54,99
Gratis bezorging
Verkoper: MARS-VENUS

Golden Hour 100 ml - Volaré
€ 229,00/1l
€ 22,90
Verkoper: DUBAISTORE

Riiffs Freeze Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 277,40/1l
€ 27,74
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Ahmed Al Maghribi Laathani, parfumextract, 80 ml, uniseks
€ 751,00/1l
€ 60,08
Gratis bezorging
Verkoper: NutraBestBG
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten




Klantbeoordelingen
0% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
0%100% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
100%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 17 augustus 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 303,96
-€ 9,18Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l

Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 206,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.060,40/1l

Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(14)Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l

Acqua di Parma Buongiorno, Unisex, 100 ml, Vloeibare parfum, Komkommer, Citroen, Munt, Petitgrain, Rozemarijn, Lavendel, Mandarijn, Amber, Cederhout, Wit mos



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 243,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.437,80/1l

Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 61,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.239,80/1l

Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l

Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 51,99
-21%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l

JOOP! Homme Eau de Parfum, 125 ml (voor heren)



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(81)Aantal beoordelingen: 81
€ 43,49
Verkoper: PerfumTraders
€ 347,92/1l

Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l

Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(91)Aantal beoordelingen: 91
€ 62,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 623,30/1l

Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(221)Aantal beoordelingen: 221
€ 105,09
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.050,90/1l

Emporio Armani Stronger With You Absolutely, eau de parfum voor heren, 50 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL ● PARFUM / FRAGRANCE ● AQUA / WATER ● BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ● COUMARIN ●...



4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5(20)Aantal beoordelingen: 20
€ 72,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.442,00/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5(5)Aantal beoordelingen: 5
€ 75,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.514,20/1l

Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(51)Aantal beoordelingen: 51
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.305,60/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(32)Aantal beoordelingen: 32
€ 100,57
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.005,70/1l

Dior Sauvage, herenparfum, 200 ml, met bergamot, lavendel en vanille, sprayflacon



4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5(492)Aantal beoordelingen: 492
€ 193,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 968,00/1l

Creed Delphinus Eau de Parfum, 100 ml



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(22)Aantal beoordelingen: 22
€ 259,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.599,90/1l

Xerjoff Torino21 Eau de Parfum, 100 ml (unisex)



4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5(26)Aantal beoordelingen: 26
€ 231,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.315,40/1l

Creed Aventus For Her Eau de Parfum, 75 ml



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(30)Aantal beoordelingen: 30
€ 224,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.992,00/1l

Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(16)Aantal beoordelingen: 16
€ 212,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.120,20/1l