Nagellak, mat zwart, sneldrogend, langhoudend, niet giftig, geen UV-lamp nodig, 1 ml

€ 36,99

€ 36.990,00 / 1l

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

vr 9 – wo 14 oktober
Onze bestedeals
Gekleurde nagellak & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van SEMILAC 071 TIEFROT, 7 ml.
SEMILAC 071 TIEFROT, 7 ml.
€ 1.427,14/1l
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Gellakset met 48 kleuren, geschikt voor UV/LED lampen, inclusief nagellak voor nagelkunst, 8 ml per flesje, basiscoat en topcoat
Gellakset met 48 kleuren, geschikt voor UV/LED lampen, inclusief nagellak voor nagelkunst, 8 ml per flesje, basiscoat en topcoat
€ 13.123,75/1l
€ 104,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van UV-gel nagellak, kleurveranderend, roze, 8 ml. Verandert van kleur bij temperatuurverschillen, geschikt voor gebruik met UV/LED-lamp
UV-gel nagellak, kleurveranderend, roze, 8 ml. Verandert van kleur bij temperatuurverschillen, geschikt voor gebruik met UV/LED-lamp
€ 4.748,75/1l
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van NailPerfect UV-beschermende Topcoat, geen afvegen nodig, 15 ml
NailPerfect UV-beschermende Topcoat, geen afvegen nodig, 15 ml
€ 796,67/1l
€ 11,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Gellak nagellak, roze, glitters, transparant, 7,3 ml, set van 2
Gellak nagellak, roze, glitters, transparant, 7,3 ml, set van 2
€ 5.752,05/1l
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Nagellakset voor nagels, zwart-wit, met glitter, thermokleurveranderend, 2 stuks, 7,3 ml
Nagellakset voor nagels, zwart-wit, met glitter, thermokleurveranderend, 2 stuks, 7,3 ml
€ 6.847,95/1l
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Essence - Gelnagellak - 47 COZY SPICE
Essence - Gelnagellak - 47 COZY SPICE
€ 1.257,50/1l
€ 10,06
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nagellak, 10 dagen houdbaar, EN885, 11 ml
Nagellak, 10 dagen houdbaar, EN885, 11 ml
€ 677,27/1l
€ 7,45
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nagellak snel drogende topcoat, 8 ml
Nagellak snel drogende topcoat, 8 ml
€ 475,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,80
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van UV-nagellak set, 6 kleuren, 8 ml, glitters, roze, rood, wit, soak-off gel, geschikt voor LED en UV lampen
UV-nagellak set, 6 kleuren, 8 ml, glitters, roze, rood, wit, soak-off gel, geschikt voor LED en UV lampen
€ 7.998,75/1l
€ 63,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van OPI RapiDry, 15 ml, Transparant, Sneldrogend, Glans, Borsteltje, Fles
OPI RapiDry, 15 ml, Transparant, Sneldrogend, Glans, Borsteltje, Fles
€ 2.040,00/1l
€ 30,60
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van SunOne UV/LED gelnagellak met vergelijkingsbasis, uitharding onder UV/LED-lamp, 5 ml
SunOne UV/LED gelnagellak met vergelijkingsbasis, uitharding onder UV/LED-lamp, 5 ml
€ 874,00/1l
€ 4,37
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gellak nagellak met een aantrekkelijk effect, 20 gelkleuren, 8 ml
Gellak nagellak met een aantrekkelijk effect, 20 gelkleuren, 8 ml
€ 266,25/1l
€ 2,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sunone UV/LED gellak voor nagels, 5 ml
Sunone UV/LED gellak voor nagels, 5 ml
€ 874,00/1l
€ 4,37
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Claresa gelnagellak, UV/LED-uitharding, 6,5 g
Claresa gelnagellak, UV/LED-uitharding, 6,5 g
€ 860,00/1l
€ 4,30
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nagellak Miss Sporty, Sneldrogend, Kleur 114, Inhoud 7 ml
Nagellak Miss Sporty, Sneldrogend, Kleur 114, Inhoud 7 ml
€ 407,14/1l
€ 2,85
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van NeoNail UV-gel nagellak - Puur Zwart, 7,2 ml
NeoNail UV-gel nagellak - Puur Zwart, 7,2 ml
€ 1.773,61/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,77
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sneldrogende nagellak - Nagellak voor nagels, 10 ml
Sneldrogende nagellak - Nagellak voor nagels, 10 ml
€ 426,00/1l
€ 4,26
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van IWibo gelnagellak, inhoud 28,5 ml
IWibo gelnagellak, inhoud 28,5 ml
€ 434,12/1l
€ 3,69
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dior Vernis nagellak, 10 ml
Dior Vernis nagellak, 10 ml
€ 3.666,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,66
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Nagellak Zwart Mat, Sneldrogend, Zwart, 1 ml (verpakking van 1) Stel je voor: je nagels glanzen niet – ze hebben een matte uitstraling. Met deze zwarte, matte nagellak krijg je een elegante, fluweelzachte finish die in slechts enkele minuten droogt – zonder UV-lamp. De compacte fles van 1 ml wordt geleverd in een handig pak van 1 en past perfect in elke handtas, zodat je je look op elk moment stijlvol kunt opfrissen. Jouw voordelen in één oogopslag: Sneldrogend: De lak droogt snel, in 60-120 seconden per laag, zonder UV-lamp. Langhoudend en krasbestendig: De hooggepigmenteerde formule zorgt voor een duurzame en resistente manicure. Niet giftig en milieuvriendelijk: De harsbasis is niet giftig en veilig voor nagels en het milieu. Matte, elegante finish: Diep zwart met een fluweelzachte, matte look – perfect voor zelf nageldecoratie het hele jaar door. Dit matte zwart is meer dan alleen een kleur – het is je stijlstatement. De 1 ml fles is compact en ideaal voor onderweg. De brede kwast met zachte borstelharen zorgt voor een gelijkmatige dekking, zodat je direct bij de eerste laag een perfect resultaat krijgt. De snelle droogtijd betekent dat je direct verder kunt werken, zonder een UV-lamp nodig te hebben. De veilige, niet-giftige formule beschermt je nagels en het milieu, zodat je je volledig kunt concentreren op je perfecte matte finish – of je nu een subtiele look wilt of je nagels op een veelzijdige manier wilt decoreren.
Kleur
Zwart
Gewicht
0.05 kg
Inhoud
1 ml
Ingrediënten
Hoogwaardige formule en onschadelijk hars
Fabrikant
Sonstige
EAN
4070879314405

Kleur
Zwart
Gewicht
0.05 kg
Inhoud
1 ml
Ingrediënten
Hoogwaardige formule en onschadelijk hars
Fabrikant
Sonstige
EAN
4070879314405
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Strasssteentjes voor nagels - Nageldecoraties - 32.000 stuks - Met lijm en pincet - Geschikt voor nageldesign, kleding, bekers en schoenen
Strasssteentjes voor nagels - Nageldecoraties - 32.000 stuks - Met lijm en pincet - Geschikt voor nageldesign, kleding, bekers en schoenen
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: CybexaTrade
Productafbeelding van Top Shine Bright NeoNail UV-nagellak, 7,2 ml
Top Shine Bright NeoNail UV-nagellak, 7,2 ml
€ 1.619,44/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,66
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Glanzende nagellak met een lichtgevende tint en glans
Glanzende nagellak met een lichtgevende tint en glans
€ 1.035,24/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,87
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Alessandro Striplac Starter Kit Deluxe, Nagellak, Topcoat nagellak, 5 ml, Fles
Alessandro Striplac Starter Kit Deluxe, Nagellak, Topcoat nagellak, 5 ml, Fles
€ 14.688,00/1l
€ 73,44
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van OPI GelColor gelnagellak, kleur Baby Take a Vow 5008, 15 ml
OPI GelColor gelnagellak, kleur Baby Take a Vow 5008, 15 ml
€ 930,00/1l
€ 13,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Excellent Excellent PRO | Toplaag voor een hoogglanzende afwerking en meer - 11g - Hoogglans - UV-bescherming - Krasbestendig en langdurig
Excellent Excellent PRO | Toplaag voor een hoogglanzende afwerking en meer - 11g - Hoogglans - UV-bescherming - Krasbestendig en langdurig
€ 1.429,09/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,72
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Essence gelnagellak, 8 ml, Blauw, "SOMEONE LIKE blue", Kleur, Dekkend, Glanzend
Essence gelnagellak, 8 ml, Blauw, "SOMEONE LIKE blue", Kleur, Dekkend, Glanzend
€ 1.035,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,28
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Claresa BASE, 5 gram
Claresa BASE, 5 gram
€ 11,24
-77%
€ 2,49
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Nagellak Top Coat Seche (14 ml)
Nagellak Top Coat Seche (14 ml)
€ 1.191,43/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,68
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van IBD Power Bond 14 ml – Professionele primer voor het versterken van nagels
IBD Power Bond 14 ml – Professionele primer voor het versterken van nagels
€ 995,00/1l
€ 13,93
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van VYTVOŘTE TO! nagellak 16col 84515A
VYTVOŘTE TO! nagellak 16col 84515A
€ 16,13
-8%
€ 14,73
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Sally Hansen Sneldrogende nagellak, 13,3 ml
Sally Hansen Sneldrogende nagellak, 13,3 ml
€ 875,94/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 11,65
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Uitstekend. PROFESSIONEEL | Thixotropische Gel, Mermaid Foil #2 - 15g - Lila - Effectgel voor creatieve nageldesigns
Uitstekend. PROFESSIONEEL | Thixotropische Gel, Mermaid Foil #2 - 15g - Lila - Effectgel voor creatieve nageldesigns
€ 1.242,67/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 18,64
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Uitstekende PRO | Nagel dehydrator 11ml - Ontvetter voor natuurlijke nagels - Hoge hechting - Professionele kwaliteit
Uitstekende PRO | Nagel dehydrator 11ml - Ontvetter voor natuurlijke nagels - Hoge hechting - Professionele kwaliteit
€ 318,18/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 3,50
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Uitstekend. Professionele kwaliteit. MIG! MIG! - 30g - Melkroze - Elastisch - Zelfegaliserend - UV-uithardend
Uitstekend. Professionele kwaliteit. MIG! MIG! - 30g - Melkroze - Elastisch - Zelfegaliserend - UV-uithardend
€ 817,33/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 24,52
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Essence - Gelnagellak in nagellakkleur - 84 BLACK plum & DONE
Essence - Gelnagellak in nagellakkleur - 84 BLACK plum & DONE
€ 1.055,00/1l
€ 8,44
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Essence gelnagellak, 8 ml, koraal, "coral ME MAYBE", kleur, dekkend, glanzend
Essence gelnagellak, 8 ml, koraal, "coral ME MAYBE", kleur, dekkend, glanzend
€ 1.055,00/1l
€ 8,44
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Claresa TOP DIAMOND, geen nagellakverwijderaar nodig - 5g
Claresa TOP DIAMOND, geen nagellakverwijderaar nodig - 5g
€ 2.226,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,13
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Essence, Satin Chrome, Satin, Nagellak, 04, SteelGPT, 8 ml
Essence, Satin Chrome, Satin, Nagellak, 04, SteelGPT, 8 ml
€ 1.677,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,42
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van CLARESA Hybride nagellak WIT 1000, 5g
CLARESA Hybride nagellak WIT 1000, 5g
€ 780,00/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,49
-13%
€ 3,90
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Claresa Hybrid Nagellak ZWART 900 - 5g
Claresa Hybrid Nagellak ZWART 900 - 5g
€ 820,00/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,71
-12%
€ 4,10
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van NeoNail UV-nagellak - TOP DRY voor een hoogglanzende afwerking (zonder plaklaag), 7,2 ml
NeoNail UV-nagellak - TOP DRY voor een hoogglanzende afwerking (zonder plaklaag), 7,2 ml
€ 895,83/1l
€ 6,45
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Base/Top 2-in-1 UV-nagellak NeoNail, 7,2 ml
Base/Top 2-in-1 UV-nagellak NeoNail, 7,2 ml
€ 8.520,83/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 61,35
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van CLARESA Hybride Nagellak ROZE 530 5g, neonkleur
CLARESA Hybride Nagellak ROZE 530 5g, neonkleur
€ 820,00/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,71
-12%
€ 4,10
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Uitstekend. Uitstekende kwaliteit. PRO | Opbouwgel Thixo Real Candy 15g - Roze - Zelfegaliserend - Droogtijd 60 seconden.
Uitstekend. Uitstekende kwaliteit. PRO | Opbouwgel Thixo Real Candy 15g - Roze - Zelfegaliserend - Droogtijd 60 seconden.
€ 1.030,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 15,45
Verkoper: somnia24

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Dior Vernis, Modrá, Pied-de-Poule, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
Dior Vernis, Modrá, Pied-de-Poule, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.468,00/1l
Productafbeelding van Dior Vernis, Modrá, Denim, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
Dior Vernis, Modrá, Denim, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 48,30
-29%
€ 34,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.428,00/1l
Productafbeelding van Dior Vernis, Goud, J'adore, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
Dior Vernis, Goud, J'adore, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.486,00/1l
Productafbeelding van Dior Vernis, Lichtbruingrijze, Dansante, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Kwast
Dior Vernis, Lichtbruingrijze, Dansante, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Kwast
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,21
-18%
€ 32,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.296,00/1l
Productafbeelding van Dior Vernis, Lichtbruingrijze kleur, Dune, Kleur, Ochra, Glans, Fles, Kwast
Dior Vernis, Lichtbruingrijze kleur, Dune, Kleur, Ochra, Glans, Fles, Kwast
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,80
-21%
€ 31,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.184,00/1l
Productafbeelding van 1MinTo Shine 131 Miss Sporty, snel drogende blauwe nagellak, 7 ml
1MinTo Shine 131 Miss Sporty, snel drogende blauwe nagellak, 7 ml
€ 2,49
Verkoper: Lemonbite
€ 355,71/1l
Productafbeelding van Sally Hansen Egaliserende Basis voor Nagels, 13,3 ml
Sally Hansen Egaliserende Basis voor Nagels, 13,3 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,09
-39%
€ 4,29
Verkoper: Lemonbite
€ 322,56/1l
Productafbeelding van Miracle Gel 160 Pinky Promise nagellak van Sally Hansen, 14,7 ml
Miracle Gel 160 Pinky Promise nagellak van Sally Hansen, 14,7 ml
€ 6,98
Verkoper: Lemonbite
€ 997,14/1l
Productafbeelding van Semilac 003 Sweet Pink, 7 ml.
Semilac 003 Sweet Pink, 7 ml.
€ 10,59
Verkoper: Lemonbite
€ 1.512,86/1l
Productafbeelding van Silcare Base Top Hybrid Nagellak, BazaTop 2-in-1, 8 ml
Silcare Base Top Hybrid Nagellak, BazaTop 2-in-1, 8 ml
€ 2,09
Verkoper: Lemonbite
€ 261,25/1l
Productafbeelding van Semilac | UV Top Coat - 7 ml - Transparant - Hoogglanzend, langdurig, veganistisch, krasbestendig
Semilac | UV Top Coat - 7 ml - Transparant - Hoogglanzend, langdurig, veganistisch, krasbestendig
€ 33,99
-79%
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 998,57/1l
Productafbeelding van Sally Hansen - Roze Nagellak 14,7ml - Miracle Gel 256 Proper P-rose
Sally Hansen - Roze Nagellak 14,7ml - Miracle Gel 256 Proper P-rose
€ 22,80
-69%
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 475,51/1l
Productafbeelding van Oranger Hybrid nagellak, nummer 600, Semilac Apricot Crush, 7 ml
Oranger Hybrid nagellak, nummer 600, Semilac Apricot Crush, 7 ml
€ 8,99
Verkoper: Lemonbite
€ 1.284,29/1l
Productafbeelding van SEMILAC 071 TIEFROT, 7 ml.
SEMILAC 071 TIEFROT, 7 ml.
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
€ 1.427,14/1l
Productafbeelding van Pink Power Hybrid Nagellak #A703 Semilac, 7 ml
Pink Power Hybrid Nagellak #A703 Semilac, 7 ml
€ 7,99
Verkoper: Lemonbite
€ 1.141,43/1l
Productafbeelding van Beiger Hybrid nagellak, nummer 583, Semilac Second Skin, nude tint, 7 ml
Beiger Hybrid nagellak, nummer 583, Semilac Second Skin, nude tint, 7 ml
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 998,57/1l
Productafbeelding van Semilac nagellak, hybride formule, zwart met opalglitter, #A705, 7 ml
Semilac nagellak, hybride formule, zwart met opalglitter, #A705, 7 ml
€ 8,99
Verkoper: Lemonbite
€ 1.284,29/1l
Productafbeelding van Semilac | Hybride nagellak - oranje - 7 ml - UV-gel nagellak - hoge glans en een houdbaarheid tot 3 weken
Semilac | Hybride nagellak - oranje - 7 ml - UV-gel nagellak - hoge glans en een houdbaarheid tot 3 weken
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 998,57/1l
Productafbeelding van Sally Hansen Insta Dri 510 Gain Mo-Mint-Um nagellak
Sally Hansen Insta Dri 510 Gain Mo-Mint-Um nagellak
€ 5,49
Verkoper: Lemonbite
€ 598,69/1l
Productafbeelding van Grüner Lack Miracle Gel 764 Cactus Makes Perfect, Sally Hansen, 14,7 ml
Grüner Lack Miracle Gel 764 Cactus Makes Perfect, Sally Hansen, 14,7 ml
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 475,51/1l