Geurmist met vanillegeur, voor vrouwen, 88 ml

€ 20,91

€ 237,61 / 1l

Stuntprijs
vergeleken met de rest van Nederland

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Haarverzorgingssets & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van As I Am Rozemarijnolie, 60 ml
As I Am Rozemarijnolie, 60 ml
€ 165,83/1l
€ 9,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van As I Am CocoShea Spray, 120 ml
As I Am CocoShea Spray, 120 ml
€ 82,92/1l
€ 9,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Haarolie Hibiscus-Lavendel, 100 ml
Haarolie Hibiscus-Lavendel, 100 ml
€ 201,40/1l
€ 20,14
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Geschenkset voor haarverzorging met rozemarijn
Geschenkset voor haarverzorging met rozemarijn
€ 39,29
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Haarolie Cactus, 100 ml
Haarolie Cactus, 100 ml
€ 147,10/1l
€ 14,71
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van ARGANICARE Haarspray voor uitspoelen, met keratine en arganolie, 150 ml
ARGANICARE Haarspray voor uitspoelen, met keratine en arganolie, 150 ml
€ 124,47/1l
€ 18,67
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Yari 100% Pure Amandelolie - 110 ml
Yari 100% Pure Amandelolie - 110 ml
€ 101,18/1l
€ 11,13
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van As I Am Styling Mousse met rozemarijn, 237 ml
As I Am Styling Mousse met rozemarijn, 237 ml
€ 46,20/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Creme 300 ml, soufflé van sapote
Creme 300 ml, soufflé van sapote
€ 134,00/1l
€ 40,20
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Cantu Verzorgingsproduct voor kapsels, haarverfrisser met geurneutralisatoren, spray, 118 ml
Cantu Verzorgingsproduct voor kapsels, haarverfrisser met geurneutralisatoren, spray, 118 ml
€ 22,37/1l
€ 8,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Cantu Versterkende haar- en hoofdhuidolie met biotine, 59 ml
Cantu Versterkende haar- en hoofdhuidolie met biotine, 59 ml
€ 134,75/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 7,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van CANTU Avocado-krulcrème, 340 g
CANTU Avocado-krulcrème, 340 g
€ 47,62/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 16,19
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Cantu Stylingcrème voor mannen, pomade, 227 gram
Cantu Stylingcrème voor mannen, pomade, 227 gram
€ 37,13/1kg
€ 9,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Condition Cantu Hydraterende verzorgingsspray voor krullend haar, 237 ml
Condition Cantu Hydraterende verzorgingsspray voor krullend haar, 237 ml
€ 37,27/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,18
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Hydraterende melk As I Am (237 ml)
Hydraterende melk As I Am (237 ml)
€ 52,05/1kg
€ 13,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Yari haarolie, amandelolie (250 ml)
Yari haarolie, amandelolie (250 ml)
€ 68,20/1l
€ 17,05
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Yari Karitéboterolie voor de huidverzorging
Yari Karitéboterolie voor de huidverzorging
€ 73,08/1l
€ 18,27
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Activilong Actiforce Warme Oliën Haarverzorging, 130 ml
Activilong Actiforce Warme Oliën Haarverzorging, 130 ml
€ 39,81
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Keracare - Curlessence Activator voor Krullen, Hydraterend, 355 ml
Keracare - Curlessence Activator voor Krullen, Hydraterend, 355 ml
€ 32,37/1l
€ 12,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Cantu Haarserum voor de hoofdhuid, voedend, 180 ml
Cantu Haarserum voor de hoofdhuid, voedend, 180 ml
€ 54,17/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 9,75
Verkoper: Drogisterijplus-nl

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Geurende mist met vanillegeur, voor dames, 88 ml

Inhoud
0.088 l
Ingrediënten
Alcohol Denat., Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Vanillin, Ananas Sativus (ananas) extract, Polysacchariden van gist, Lactobacillus ferment, Linalylacetaat, Linalool, Juniperus Virginiana olie, Benzyylbenzoaat, Cumarine, Benzaldehyde, Pogostemon Cablin olie, Benzyalcohol
Fabrikant
EAN
0874034015817
874034015817

Inhoud
0.088 l
Ingrediënten
Alcohol Denat., Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Vanillin, Ananas Sativus (ananas) extract, Polysacchariden van gist, Lactobacillus ferment, Linalylacetaat, Linalool, Juniperus Virginiana olie, Benzyylbenzoaat, Cumarine, Benzaldehyde, Pogostemon Cablin olie, Benzyalcohol
Fabrikant
EAN
0874034015817
874034015817
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Red One Haarwax Aqua Red (150 ml)
Red One Haarwax Aqua Red (150 ml)
€ 17,53/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 2,72
-3%
€ 2,63
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Horlogereparatieset Professionele gereedschapskoffer 147-delig.
Horlogereparatieset Professionele gereedschapskoffer 147-delig.
€ 17,03
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Alfaparf Milano Keratin Therapy GLASS HAIR Geschenkpakket - Shampoo 250ml + Liquid Glass 250ml + Borstel
Alfaparf Milano Keratin Therapy GLASS HAIR Geschenkpakket - Shampoo 250ml + Liquid Glass 250ml + Borstel
€ 58,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 49,98
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Palmers Coconut oil formula moisture boost pot (150 gr)
Palmers Coconut oil formula moisture boost pot (150 gr)
€ 59,70/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 5,97
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Dax Wave & Groom, Haarstylingproduct, Unisex, Geschikt voor krullend en steil haar, Dispenser, Petrolatum, Paraffinum Liquidum, Lanolin, Geur (Parfum), Benzyl Benzoate, Coumarine, Geraniol, ..., 1 stuk
Dax Wave & Groom, Haarstylingproduct, Unisex, Geschikt voor krullend en steil haar, Dispenser, Petrolatum, Paraffinum Liquidum, Lanolin, Geur (Parfum), Benzyl Benzoate, Coumarine, Geraniol, ..., 1 stuk
€ 86,79/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 12,15
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Extra Hold Shine'n Jam Ampro: Sterk haarstyling gel, 1 stuk.
Extra Hold Shine'n Jam Ampro: Sterk haarstyling gel, 1 stuk.
€ 63,36/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 7,29
-4%
€ 6,97
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Jamaicaanse, zwarte ricinusolie, "Czarny olej rycynowy" (zwarte ricinusolie), mango en citroen, 118 ml (PRODUCT UIT DUITSLAND)
Jamaicaanse, zwarte ricinusolie, "Czarny olej rycynowy" (zwarte ricinusolie), mango en citroen, 118 ml (PRODUCT UIT DUITSLAND)
€ 247,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 49,40
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Cera Moldeadora Gummy, glanzende finish, 150 ml, voor het haar
Cera Moldeadora Gummy, glanzende finish, 150 ml, voor het haar
€ 21,27/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,19
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Shea Moisture Kokos & Hibiscus Crème voor Krullen - 340g
Shea Moisture Kokos & Hibiscus Crème voor Krullen - 340g
€ 11,95/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 11,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Cantu Krultrainingcrème, Haarcrème, Unisex, 227 ml, Tegen kroezing, Tube, 1 stuk
Cantu Krultrainingcrème, Haarcrème, Unisex, 227 ml, Tegen kroezing, Tube, 1 stuk
€ 56,87/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 12,91
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Hydraterende crème Doublebutter van As I Am. Inhoud: 227 gram
Hydraterende crème Doublebutter van As I Am. Inhoud: 227 gram
€ 40,61/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Red One Haarwax Aqua Purple (150 ml)
Red One Haarwax Aqua Purple (150 ml)
€ 17,53/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 2,90
-9%
€ 2,63
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Yari: 100% zuivere ricinusolie / wonderolie voor huid en haar
Yari: 100% zuivere ricinusolie / wonderolie voor huid en haar
€ 19,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Got2B Haargel - Glued 150 ml
Got2B Haargel - Glued 150 ml
€ 119,80/1l
€ 5,99
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Red One Haarwax Aqua Black (150 ml)
Red One Haarwax Aqua Black (150 ml)
€ 18,93/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 2,84
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Conditionerende crème Kinder, 1000 ml
Conditionerende crème Kinder, 1000 ml
€ 19,84/1l
€ 19,84
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Red One Haarwax Aqua Blue (150 ml)
Red One Haarwax Aqua Blue (150 ml)
€ 17,53/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 2,90
-9%
€ 2,63
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Red One Haarwax Mattgreen (150 ml)
Red One Haarwax Mattgreen (150 ml)
€ 18,40/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 3,07
-10%
€ 2,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Cantu Care for Kids Styling Custard, 227 gram
Cantu Care for Kids Styling Custard, 227 gram
€ 44,66/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van VOOR NATUURLIJK HAAR: Definieert en geeft glans. Vanillepudding, 340 gram
VOOR NATUURLIJK HAAR: Definieert en geeft glans. Vanillepudding, 340 gram
€ 32,88/1kg
€ 11,18
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Red One Haarwax Aqua Olijf (150 ml)
Red One Haarwax Aqua Olijf (150 ml)
€ 18,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Gummy Styling Wax Hard Finish (150 ml)
Gummy Styling Wax Hard Finish (150 ml)
€ 65,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 9,85
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Gummy Styling Wax Gloss Extra (150 ml)
Gummy Styling Wax Gloss Extra (150 ml)
€ 29,40/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,41
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Hydraterende crème voor krullend haar, Aunt Jackie's Baby Curls, 426 g
Hydraterende crème voor krullend haar, Aunt Jackie's Baby Curls, 426 g
€ 23,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,00
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Cantu Versterkende haar- en hoofdhuidolie met biotine, 59 ml
Cantu Versterkende haar- en hoofdhuidolie met biotine, 59 ml
€ 134,75/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 7,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Yari haarolie, amandelolie (250 ml)
Yari haarolie, amandelolie (250 ml)
€ 68,20/1l
€ 17,05
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Cera Moldeadora Gummy Ultra Hold 150 ml voor het stylen van het haar
Cera Moldeadora Gummy Ultra Hold 150 ml voor het stylen van het haar
€ 148,40/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,26
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van 4x Gummy Wax mat afwerkingsproduct, 150 ml
4x Gummy Wax mat afwerkingsproduct, 150 ml
€ 60,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 9,00
Verkoper: LifeMeansBeauty
Productafbeelding van Cantu Voedende Crème voor Krullen, 355 ml, Haarcrème, Dames, Krullend haar, 355 ml, Tegen kroezing, Glanzend, Verzachtend, 1 stuk
Cantu Voedende Crème voor Krullen, 355 ml, Haarcrème, Dames, Krullend haar, 355 ml, Tegen kroezing, Glanzend, Verzachtend, 1 stuk
€ 36,62/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,00
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Cantu Twist & Lock Gel, hydraterende stylinggel, 370 g
Cantu Twist & Lock Gel, hydraterende stylinggel, 370 g
€ 37,76/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,97
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Extra Hold Shine'n Jam Ampro: Sterk haarstyling gel, 1 stuk.
Extra Hold Shine'n Jam Ampro: Sterk haarstyling gel, 1 stuk.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 7,29
-4%
€ 6,97
Verkoper: Lemonbite
€ 63,36/1l