Acqua di Parma, Blu Mediterraneo Arancia di Capri, Reinigende douchegel, voor lichaam en handen, 300 ml

€ 26,90

€ 89,67 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Zeep & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Vloeibare handzeep Heavenly Gingerlily (200 ml)
Vloeibare handzeep Heavenly Gingerlily (200 ml)
€ 173,10/1l
€ 34,62
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Moisture Blast Zeepset, 105 stuks, Irish Spring
Moisture Blast Zeepset, 105 stuks, Irish Spring
€ 15,87/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Vloeibare gezichtszeep mild met pompje 200 ml
Vloeibare gezichtszeep mild met pompje 200 ml
€ 108,95/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 21,79
Verkoper: PerfumTraders
Bestseller
Productafbeelding van Acqua di Parma, Blu Mediterraneo Arancia di Capri, Reinigende douchegel, voor lichaam en handen, 300 ml
Acqua di Parma, Blu Mediterraneo Arancia di Capri, Reinigende douchegel, voor lichaam en handen, 300 ml
€ 78,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,52
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Acqua di Parma, Blu Mediterraneo Arancia di Capri, hydraterende douchegel, geschikt voor alle huidtypes, 40 ml
Acqua di Parma, Blu Mediterraneo Arancia di Capri, hydraterende douchegel, geschikt voor alle huidtypes, 40 ml
€ 198,25/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,93
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Acqua di Parma, Colonia, reinigende en geurige zeepstaven, 50 g
Acqua di Parma, Colonia, reinigende en geurige zeepstaven, 50 g
€ 51,86/1kg
€ 3,63
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Thalia Natural Beauty, Kokosnoot, reinigende en hydraterende vloeibare zeep, voor lichaam en handen, 400 ml
Thalia Natural Beauty, Kokosnoot, reinigende en hydraterende vloeibare zeep, voor lichaam en handen, 400 ml
€ 10,95/1l
€ 4,38
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Crabtree & Evelyn, Granaatappel, Zeepstaaf, 140 g
Crabtree & Evelyn, Granaatappel, Zeepstaaf, 140 g
€ 59,30/1kg
€ 11,86
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Crabtree & Evelyn, Granaatappel & Arganolie, Voedende vloeibare zeep, voor de handen, 250 ml
Crabtree & Evelyn, Granaatappel & Arganolie, Voedende vloeibare zeep, voor de handen, 250 ml
€ 93,88/1l
€ 23,47
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Bio Naturell, Bio Naturell, Kokosmelk, Vloeibare zeep, voor handen, 946 ml
Bio Naturell, Bio Naturell, Kokosmelk, Vloeibare zeep, voor handen, 946 ml
€ 9,77/1l
€ 9,24
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Acqua di Parma, Colonia, hydraterende douchegel, geschikt voor alle huidtypen, 750 ml
Acqua di Parma, Colonia, hydraterende douchegel, geschikt voor alle huidtypen, 750 ml
€ 55,05/1l
€ 41,29
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van PRIJA vloeibare zeep voor lichaam en handen, 4 x 380 ml – voor een soepele huid
PRIJA vloeibare zeep voor lichaam en handen, 4 x 380 ml – voor een soepele huid
€ 23,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: THE_HOTELERY
Productafbeelding van Acqua di Parma, Colonia, hydraterende douchegel, geschikt voor alle huidtypen, 40 ml
Acqua di Parma, Colonia, hydraterende douchegel, geschikt voor alle huidtypen, 40 ml
€ 284,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,36
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Crabtree & Evelyn, Granaatappel & Arganolie, Voedende zeep, 158 g
Crabtree & Evelyn, Granaatappel & Arganolie, Voedende zeep, 158 g
€ 68,95/1kg
€ 13,79
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Vloeibare hand- en douchezeep, 500 ml
Vloeibare hand- en douchezeep, 500 ml
€ 38,38/1kg
€ 24,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Acqua di Parma Oud, Lichaamsolie, Vloeibare zeep, Fles met pompje, Reinigend, Verzachtend, Bergamot, Sinaasappel, Amyris (olie), Koriander, Oud
Acqua di Parma Oud, Lichaamsolie, Vloeibare zeep, Fles met pompje, Reinigend, Verzachtend, Bergamot, Sinaasappel, Amyris (olie), Koriander, Oud
€ 180,63/1l
€ 54,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Botanique Handzeep Roos & Vijg 300 ml
Botanique Handzeep Roos & Vijg 300 ml
€ 14,47/1l
€ 4,48
-3%
€ 4,34
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Medipharma Cosmetics Olijfoliën Hand- en douchezeep, 100 g zeep
Medipharma Cosmetics Olijfoliën Hand- en douchezeep, 100 g zeep
€ 44,44/1kg
€ 4,40
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Nesti Dante Zeeppomp Dolce Vivere Capri (500 ml)
Nesti Dante Zeeppomp Dolce Vivere Capri (500 ml)
€ 14,55/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,00
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Maak kennis met Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia di Capri vloeibare zeep – een zachte touch van luxe voor uw dagelijkse routine. Dompel uw handen onder in de romige, reinigende omhelzing van onze zorgvuldig samengestelde formule. Verrijkt met voedende ingrediënten, reinigt deze zeep niet alleen, maar verwent uw huid ook, waardoor deze zacht, verfrist en subtiel geparfumeerd aanvoelt. De handige pompdispenser zorgt voor een hygiënische ervaring, waardoor elk gebruik een moeiteloos en heerlijk moment wordt. Verhoog uw handwasritueel met Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia di Capri vloeibare zeep, waar hygiëne samengaat met een verfijnde zintuiglijke ervaring.

Gebruikswijze
Doseer een kleine hoeveelheid op uw natte handen, schuim op, reinig, spoel grondig af en droog. Geniet van het schone en verfriste gevoel! Pas de hoeveelheid aan op basis van uw voorkeur.



De vloeibare zeep Blu Mediterraneo Arancia di Capri van Acqua di Parma is geschikt voor het reinigen van lichaam en handen. Het behoort tot de categorie douche- en badproducten en wordt aangeboden in een fles van 300 ml. Dit product is geschikt voor zowel mannen als vrouwen.

De naam Arancia di Capri verwijst naar de variant binnen de Blu Mediterraneo lijn. De vloeibare vorm maakt het gemakkelijk om de juiste hoeveelheid te doseren bij dagelijks gebruik bij de wastafel of in de douche. Geschikt voor mensen die op zoek zijn naar een vloeibare zeep voor handen en lichaam van Acqua di Parma.

Inhoud
300 ml
Ingrediënten
Alcohol denat., Parfum (geur), Aqua (water), Limoneen, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarine, Benzylsalicylaat, Eugenol, Alpha-isomethylionon
EAN
8028713834783

Inhoud
300 ml
Ingrediënten
Alcohol denat., Parfum (geur), Aqua (water), Limoneen, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarine, Benzylsalicylaat, Eugenol, Alpha-isomethylionon
EAN
8028713834783
Gaat ook goed samen met
Bestseller
Productafbeelding van Acqua di Parma, Blu Mediterraneo Arancia di Capri, Reinigende douchegel, voor lichaam en handen, 300 ml
Acqua di Parma, Blu Mediterraneo Arancia di Capri, Reinigende douchegel, voor lichaam en handen, 300 ml
€ 78,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,52
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Acqua di Parma, Blu Mediterraneo Arancia di Capri, hydraterende douchegel, geschikt voor alle huidtypes, 40 ml
Acqua di Parma, Blu Mediterraneo Arancia di Capri, hydraterende douchegel, geschikt voor alle huidtypes, 40 ml
€ 198,25/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,93
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Acqua di Parma, Blu Mediterraneo Arancia di Capri, bodylotion, voor het hele lichaam, 40 ml
Acqua di Parma, Blu Mediterraneo Arancia di Capri, bodylotion, voor het hele lichaam, 40 ml
€ 203,50/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,14
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Acqua di Parma, Blu Mediterraneo - Arancia di Capri, Reinigings- en vloeibare zeep, voor handen, navulverpakking, 750 ml
Acqua di Parma, Blu Mediterraneo - Arancia di Capri, Reinigings- en vloeibare zeep, voor handen, navulverpakking, 750 ml
€ 43,43/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,57
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Unisex parfum Blu Mediterraneo Fico Di Amalfi van Acqua Di Parma, eau de toilette (150 ml)
Unisex parfum Blu Mediterraneo Fico Di Amalfi van Acqua Di Parma, eau de toilette (150 ml)
€ 886,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 132,90
Verkoper: Fragranzia
Productafbeelding van Acqua di Parma Blu Mediterraneo Mirto di Panarea, Lichaamsverzorging, Vloeibare zeep, Fles met pompje, Reinigend, Hydraterend, Verzachtend, Basilicum, Bergamot, Citroen, Mirte, Damastroos, Jasmijn, Zee
Acqua di Parma Blu Mediterraneo Mirto di Panarea, Lichaamsverzorging, Vloeibare zeep, Fles met pompje, Reinigend, Hydraterend, Verzachtend, Basilicum, Bergamot, Citroen, Mirte, Damastroos, Jasmijn, Zee
€ 125,80/1l
€ 45,45
-16%
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Acqua di Parma, Blu Mediterraneo - Arancia di Capri, Reinigings- en vloeibare zeep, voor de handen, navulbaar, 300 ml
Acqua di Parma, Blu Mediterraneo - Arancia di Capri, Reinigings- en vloeibare zeep, voor de handen, navulbaar, 300 ml
€ 81,97/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,59
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia di Capri, uniseks, 180 ml, geur met tonen van: sinaasappel, citroen, mandarijn, petitgrain, kardamom, muskus, karamel, spray
Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia di Capri, uniseks, 180 ml, geur met tonen van: sinaasappel, citroen, mandarijn, petitgrain, kardamom, muskus, karamel, spray
€ 602,94/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 119,96
-€ 11,43
€ 108,53
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Acqua di Parma, Blu Mediterraneo Arancia di Capri, hydraterende handcrème, 300 ml
Acqua di Parma, Blu Mediterraneo Arancia di Capri, hydraterende handcrème, 300 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,59
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Acqua di Parma, Colonia, Douchegel, Lichaam, 75 ml
Acqua di Parma, Colonia, Douchegel, Lichaam, 75 ml
€ 187,07/1l
€ 14,03
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Vloeibare zeep Clinique (400 ml)
Vloeibare zeep Clinique (400 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 42,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 105,15/1l
Productafbeelding van M.Brown Woody & Citrus Handverzorgingsset, 2 x 300 ml, totale inhoud 600 ml
M.Brown Woody & Citrus Handverzorgingsset, 2 x 300 ml, totale inhoud 600 ml
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 71,40/1l
Productafbeelding van Hermes Terre d'Hermes Zeep, 100g
Hermes Terre d'Hermes Zeep, 100g
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 397,80/1kg
Productafbeelding van Navulling voor vloeibare handzeep Delicious Rhubarb & Rose (Fine Liquid Hand Wash Refill), 400 ml
Navulling voor vloeibare handzeep Delicious Rhubarb & Rose (Fine Liquid Hand Wash Refill), 400 ml
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 94,35/1l
Productafbeelding van Handzeep Orange & Bergamot (vloeibare handzeep) 200 ml
Handzeep Orange & Bergamot (vloeibare handzeep) 200 ml
€ 36,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 183,60/1l
Productafbeelding van Vloeibare handzeep Heavenly Gingerlily (200 ml)
Vloeibare handzeep Heavenly Gingerlily (200 ml)
€ 34,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 173,10/1l
Productafbeelding van Navulling voor vloeibare handzeep Fiery Pink Pepper (Fine Liquid Hand Wash Refill), 400 ml
Navulling voor vloeibare handzeep Fiery Pink Pepper (Fine Liquid Hand Wash Refill), 400 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 84,15/1l
Productafbeelding van Vloeibare handzeep Fiery Pink Pepper, 200 ml
Vloeibare handzeep Fiery Pink Pepper, 200 ml
€ 33,45
Verkoper: PerfumTraders
€ 167,25/1l
Productafbeelding van Molton Brown Coastal Cypress & Sea Fennel Handzeep, 300 ml
Molton Brown Coastal Cypress & Sea Fennel Handzeep, 300 ml
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 105,40/1l
Productafbeelding van Molton Brown Flora Luminare Handzeep, 300 ml
Molton Brown Flora Luminare Handzeep, 300 ml
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 102,00/1l
Productafbeelding van Tuhé zeep, Fiery Pink Pepper (geparfumeerde zeep), 150 gram
Tuhé zeep, Fiery Pink Pepper (geparfumeerde zeep), 150 gram
€ 29,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 197,20/1kg
Productafbeelding van Molton Brown Gel: Molton Brown Heavenly Gingerlily vloeibare handzeep, 300 ml
Molton Brown Gel: Molton Brown Heavenly Gingerlily vloeibare handzeep, 300 ml
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 91,80/1l
Productafbeelding van Molton Brown Orange & Bergamot, vloeibare handzeep, 300 ml
Molton Brown Orange & Bergamot, vloeibare handzeep, 300 ml
€ 27,54
-3%
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 88,40/1l
Productafbeelding van Yardley London, Engelse lavendel, zeep in blokvorm, 120g
Yardley London, Engelse lavendel, zeep in blokvorm, 120g
€ 2,29
Verkoper: Lemonbite
€ 17.615,38/1kg
Productafbeelding van Irish Spring Original zeepstaven, set van 3, elk 106,3 gram
Irish Spring Original zeepstaven, set van 3, elk 106,3 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 49,90/1l
Productafbeelding van Dinorassic MARTINELIA Gelei-hand- en douchegel voor kinderen, 100 ml
Dinorassic MARTINELIA Gelei-hand- en douchegel voor kinderen, 100 ml
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 29,90/1l
Productafbeelding van Moisture Blast Zeepset, 105 stuks, Irish Spring
Moisture Blast Zeepset, 105 stuks, Irish Spring
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 15,87/1l
Productafbeelding van Irish Spring Icy Blast zeepblokjes, afkomstig uit de VS, 105,8 gram per stuk, verpakt per 3
Irish Spring Icy Blast zeepblokjes, afkomstig uit de VS, 105,8 gram per stuk, verpakt per 3
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 15,87/1l
Productafbeelding van Irish Spring | Zeep - Aloe Mist - Deodorerende zeep met aloë vera - Frisse geur - 3 stuks à 104,8 g - Voor het wassen van het lichaam
Irish Spring | Zeep - Aloe Mist - Deodorerende zeep met aloë vera - Frisse geur - 3 stuks à 104,8 g - Voor het wassen van het lichaam
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 15,72/1l
Productafbeelding van Vloeibare gezichtszeep mild met pompje 200 ml
Vloeibare gezichtszeep mild met pompje 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 21,79
Verkoper: PerfumTraders
€ 108,95/1l