Berenlook 400 g - gedroogde, gesneden bladeren, een natuurlijk kruid (Allium ursinum)

€ 21,90

€ 54,75 / 1kg

plus € 2,00 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

do 8 – vr 9 oktober
Wees er snel bij!
Kruidenmixen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Kotanyi Provençaalse kruiden, 250g
Kotanyi Provençaalse kruiden, 250g
€ 32,19/1kg
€ 10,30
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van GEDROOGDE BESSEN (BERBERYS) - BIOLOGISCH - 140 g - TERRASANA
GEDROOGDE BESSEN (BERBERYS) - BIOLOGISCH - 140 g - TERRASANA
€ 51,36/1kg
€ 7,19
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Biologische citroengras, 600 g - Cymbopogon Citratus, gesneden. Kruidenthee
Biologische citroengras, 600 g - Cymbopogon Citratus, gesneden. Kruidenthee
€ 19,90/1l
€ 19,90
Verkoper: herbsforyou
Productafbeelding van Prymat Gedroogde, gemalen knoflook, 55 gram
Prymat Gedroogde, gemalen knoflook, 55 gram
€ 67,50/1kg
€ 4,26
-4%
€ 4,05
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kamis kruidenmix met gedroogde tomaten en basilicum, 235 gram
Kamis kruidenmix met gedroogde tomaten en basilicum, 235 gram
€ 79,58/1kg
€ 20,11
-5%
€ 19,10
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Appetita Kruidenmengsel "Provençaalse kruiden", 10 gram
Appetita Kruidenmengsel "Provençaalse kruiden", 10 gram
€ 83.000,00/1kg
€ 0,83
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gedroogde Siciliaanse tijm, 40 gram
Gedroogde Siciliaanse tijm, 40 gram
€ 127,25/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,09
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Kamis kruidenmix, gedroogde tomaten met knoflook en basilicum, 12 gram
Kamis kruidenmix, gedroogde tomaten met knoflook en basilicum, 12 gram
€ 111,00/1kg
€ 1,40
-20%
€ 1,11
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van AKPI Njangsa, Wama, Djansang kruidenmix (100g)
AKPI Njangsa, Wama, Djansang kruidenmix (100g)
€ 44,00/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 4,40
Verkoper: Cheapsales
WARZYWA SUSZONE WŁOSZCZNA 100G TARGROCH
Targroch Gedroogd soepgroentemengsel, 100g verpakking
€ 5,00/1kg
€ 0,75
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Biologisch komijnzaad, heel, 250g
Biologisch komijnzaad, heel, 250g
€ 84,00/1kg
€ 21,00
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Tomaten met basilicum en knoflook, 200g
Tomaten met basilicum en knoflook, 200g
€ 71,90/1l
€ 22,99
-37%
€ 14,38
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Kruidenmix voor gehakt, Prymat, 20 gram
Kruidenmix voor gehakt, Prymat, 20 gram
€ 28,50/1l
€ 0,57
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van KOTÁNYI 226047 KOTÁNYI Kräuterbutter Gewürz, 730,0 g
KOTÁNYI 226047 KOTÁNYI Kräuterbutter Gewürz, 730,0 g
€ 35,22/1kg
€ 25,71
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kruidenmengsel voor bruschetta met tomaten, 80 gram
Kruidenmengsel voor bruschetta met tomaten, 80 gram
€ 50,13/1l
€ 4,01
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Kruidenmix voor aardappelen, 25g - Prymat
Kruidenmix voor aardappelen, 25g - Prymat
€ 21,20/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 0,56
-5%
€ 0,53
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kotanyi Gedroogde tomaten met knoflook, 22g
Kotanyi Gedroogde tomaten met knoflook, 22g
€ 39,67/1kg
€ 1,25
-4%
€ 1,19
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van UBENA 712231008 UBENA Paprika edelsüss Gewürz, 500,0 g
UBENA 712231008 UBENA Paprika edelsüss Gewürz, 500,0 g
€ 31,64/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,82
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van WIBERG 3082861008 WIBERG Dill getrocknet Gewürz, 200,0 g
WIBERG 3082861008 WIBERG Dill getrocknet Gewürz, 200,0 g
€ 13,74/1l
€ 16,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Pizzakruiden, 200 gram
Pizzakruiden, 200 gram
€ 59,32/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,99
-41%
€ 12,22
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Berenlook - gedroogde, gesneden bladeren | Allium ursinum | 400 g

Waarom dit product kiezen?

  • 100% berenlook - een natuurlijk product zonder toegevoegde stoffen.

  • Gedroogde en gesneden bladeren - praktisch en klaar voor gebruik.

  • Intens aroma - kenmerkende knoflooksmaak en geur.

  • Veelzijdig gebruik - ideaal voor soepen, sauzen, salades, spreads en kruidenmengsels.

  • Natuurlijke smaakmaker - geschikt voor dagelijks gebruik in de keuken.

Ingrediënten: 100% berenlook (Allium ursinum), gedroogde, gesneden bladeren
Netto gewicht: 400 g


Over de plant

Berenlook (Allium ursinum) is een aromatische plant die bekend staat om zijn typische knoflookgeur en -smaak. Het wordt vooral gebruikt als keukenkruid en smaakmaker.

De gedroogde, gesneden bladeren zijn een praktisch alternatief voor verse berenlook en kunnen gemakkelijk aan een breed scala aan gerechten worden toegevoegd.


Gebruik in de keuken

  • Soepen en sauzen: Voeg naar smaak toe tijdens het koken.

  • Salades: Geschikt als aromatische kruiden toevoeging.

  • Spreid en dips: Combineert goed met roomkaas, yoghurt of boter.

  • Aardappelen en groenten: Ideaal om zowel warme als koude gerechten mee te verfijnen.

  • Kruidenmengsels: Geschikt voor eigen kruiden- en smaakmengsels.

  • Pesto: Kan worden gebruikt als gedroogd alternatief in zelfgemaakte recepten.


Aanwijzingen voor gebruik

Voeg de gedroogde berenlook naar smaak direct toe aan de gerechten. Voor een mildere consistentie kunnen de bladeren kort in een kleine hoeveelheid water worden geweekt voordat ze worden gebruikt.

Pas de hoeveelheid aan het recept en de gewenste intensiteit van de smaak aan.


Waarschuwingen en opslag

  • Waarschuwing voor allergenen: Kan sporen bevatten van noten, pinda's, sesam, soja en gluten als gevolg van de verwerking.

  • Opslag: Bewaar op een koele, droge en donkere plaats. Na opening de verpakking goed sluiten.

  • Natuurlijk product: Kleur, grootte van de snede en intensiteit van het aroma kunnen per batch licht variëren.

  • Gebruik: Voedingsmiddel / kruiden. Zonder geneeskrachtige of gezondheidsclaims.


Waarom gedroogde, gesneden bladeren?

  • Praktisch gebruik: Geen verdere snijwerkzaamheden nodig.

  • Gemakkelijke dosering: Geschikt voor zowel kleine als grote recepten.

  • Intens aroma: Ideaal voor het verfijnen van hartige gerechten.

  • Veelzijdigheid: Geschikt voor soepen, sauzen, salades, spreads en kruidenmengsels.

Ingrediënten
Berentjeslook
Gewicht
400 g
Levensmiddelenbedrijven
Herbanordpol
Verkoopbenaming
Berentjeslook
Fabrikant
Herbanordpol
EAN
5902767664714

Ingrediënten
Berentjeslook
Gewicht
400 g
Levensmiddelenbedrijven
Herbanordpol
Verkoopbenaming
Berentjeslook
Fabrikant
Herbanordpol
EAN
5902767664714
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Kruidenmix voor soep, 3 kg. Groentebouillon, zonder zout. Gedroogd. Veganistische kruidenmix voor soep. Natuurlijk product van GiDeli
Kruidenmix voor soep, 3 kg. Groentebouillon, zonder zout. Gedroogd. Veganistische kruidenmix voor soep. Natuurlijk product van GiDeli
€ 9,59/1kg
€ 28,78
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Wiberg Ursalz, puur, fijn zout in de "Aromatresor" verpakking, fijn keukenzout, 1350g
Wiberg Ursalz, puur, fijn zout in de "Aromatresor" verpakking, fijn keukenzout, 1350g
€ 14,51/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,59
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van La Chinata, gerookte peper met pittige smaak, DOP, 70g
La Chinata, gerookte peper met pittige smaak, DOP, 70g
€ 104,71/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 7,33
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Knorr® Gemüse Kraftbouillon Brühe 1,0 kg
Knorr® Gemüse Kraftbouillon Brühe 1,0 kg
€ 18,15/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 18,15
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Vegeta, kruidenmix voor gerechten, 400 gram
Vegeta, kruidenmix voor gerechten, 400 gram
€ 9,42/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,97
-5%
€ 3,77
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Cape Herb and Spice Rub, Portugese Peri Peri kruidenzout, 100g
Cape Herb and Spice Rub, Portugese Peri Peri kruidenzout, 100g
€ 81,70/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 8,17
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Lebensbaum 1542, kruiden in poedervorm, 50 g, kaneel, 52,1 g, 1 stuk
Lebensbaum 1542, kruiden in poedervorm, 50 g, kaneel, 52,1 g, 1 stuk
€ 273,40/1kg
€ 21,99
-37%
€ 13,67
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van AKPI Njangsa, Wama, Djansang kruidenmix (500g)
AKPI Njangsa, Wama, Djansang kruidenmix (500g)
€ 220,00/1l
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 22,00
Verkoper: Cheapsales
Productafbeelding van Maggi® 12417927 Maggi® Rôtidor Fleisch Gewürzmischung, 1,0 kg
Maggi® 12417927 Maggi® Rôtidor Fleisch Gewürzmischung, 1,0 kg
€ 32,32/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 29,09
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Caber Salamoia Bolognese 1 kg – Kruidenzout voor vlees, grill, aardappelen en groenten
Caber Salamoia Bolognese 1 kg – Kruidenzout voor vlees, grill, aardappelen en groenten
€ 7,88/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 7,88
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Szarena Zout, traditionele Bulgaarse kruidenmix uit de bergen, 40 gram
Szarena Zout, traditionele Bulgaarse kruidenmix uit de bergen, 40 gram
€ 62,50/1kg
€ 2,50
Verkoper: Inaris_International
Productafbeelding van Kucharek Poolse kruidenmix, 1000 gram
Kucharek Poolse kruidenmix, 1000 gram
€ 20,76/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 20,76
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Gemalen bunshoo 1 kg
Gemalen bunshoo 1 kg
€ 14,31/1kg
€ 22,99
-37%
€ 14,31
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van WIBERG 2168255009 WIBERG Meersalz Flocken sonnengetrocknet Salz, 350,0 g
WIBERG 2168255009 WIBERG Meersalz Flocken sonnengetrocknet Salz, 350,0 g
€ 40,40/1kg
€ 14,14
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bio kardemom, volledig groen, 100 gram
Bio kardemom, volledig groen, 100 gram
€ 201,00/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,10
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van 1200 ml. Kruidenzout voor knapperige gerechten. WIB
1200 ml. Kruidenzout voor knapperige gerechten. WIB
€ 16,78/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 20,98
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Prymat Kruidenmix voor Kip, 30 gram
Prymat Kruidenmix voor Kip, 30 gram
€ 13,50/1l
€ 0,56
-3%
€ 0,54
Verkoper: Katomix
WARZYWA SUSZONE WŁOSZCZNA 100G TARGROCH
Targroch Gedroogd soepgroentemengsel, 100g verpakking
€ 5,00/1kg
€ 0,75
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van TAJIN Scherp-fruitige chamoy-saus, 455 ml – Fruitig en kruidig | Mexicaanse fruitsaus voor snacks, barbecue en recepten + Verzekerde verzending
TAJIN Scherp-fruitige chamoy-saus, 455 ml – Fruitig en kruidig | Mexicaanse fruitsaus voor snacks, barbecue en recepten + Verzekerde verzending
€ 12,66/1kg
€ 5,76
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van GEDROOGD GROENTEMENGSEL 500g. Natuurlijke groentemix, merk Royal
GEDROOGD GROENTEMENGSEL 500g. Natuurlijke groentemix, merk Royal
€ 99,80/1l
€ 4,99
Verkoper: PHRoyal
Productafbeelding van Mexicaans zout met gedroogde wormen, speciaal voor mezcal, afkomstig uit Mexico. 2 porties van 4 gram
Mexicaans zout met gedroogde wormen, speciaal voor mezcal, afkomstig uit Mexico. 2 porties van 4 gram
€ 14,99
Verkoper: LaProve
Productafbeelding van Feinschmecker Deutschland - Wilde Hilde, 100 gram
Feinschmecker Deutschland - Wilde Hilde, 100 gram
€ 61,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,15
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Fuchs 6653076003 Hähnchen Gewürzsalz Gewürzmischung, 2,0 kg
Fuchs 6653076003 Hähnchen Gewürzsalz Gewürzmischung, 2,0 kg
€ 9,66/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,32
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kruidenmix voor pasta, Aglio Olio e Peperoncino, 80 gram
Kruidenmix voor pasta, Aglio Olio e Peperoncino, 80 gram
€ 50,13/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,01
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Ostmann Gewürze Kardamom in der Schale gemahlen 7,5 g
Ostmann Gewürze Kardamom in der Schale gemahlen 7,5 g
€ 1.364,00/1kg
€ 10,23
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Gist voor distillatie - Coobra 48 Extreme 135g, Turbogist, Turbogist
Gist voor distillatie - Coobra 48 Extreme 135g, Turbogist, Turbogist
€ 0,52/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,02
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Kucharek Poolse kruidenmix, 200g - 1 zak
Kucharek Poolse kruidenmix, 200g - 1 zak
€ 6,19/1kg
€ 1,37
-5%
€ 1,30
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Crème van Parmigiano-Reggiano met lamsvlees Bianchetto, 170 gram
Crème van Parmigiano-Reggiano met lamsvlees Bianchetto, 170 gram
€ 84,82/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,42
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Caber kruidenmix met jodiumhoudend zout, geschikt voor rood vlees, 125 gram
Caber kruidenmix met jodiumhoudend zout, geschikt voor rood vlees, 125 gram
€ 27,84/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,48
Verkoper: SanmartiniStore

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.