BubbleJoy Matcha Poeder 3-in-1, 300 gram, geschikt voor bubble tea en desserts

€ 15,99

€ 14,99-6%

€ 49,97 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 1 – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Bonbons & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Łowicz Dessert, rijst- en fruitvulling, vergelijkbaar met een frambozentarta, 100 gram
Łowicz Dessert, rijst- en fruitvulling, vergelijkbaar met een frambozentarta, 100 gram
€ 11,50/1kg
€ 1,24
-7%
€ 1,15
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Naturfit Wafel, chocoladesmaak, zonder toegevoegde suiker, 155 gram
Naturfit Wafel, chocoladesmaak, zonder toegevoegde suiker, 155 gram
€ 13,31/1kg
€ 2,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Milka Choco Grain koekjes met havervlokken, overgoten met melkchocolade, 126 gram
Milka Choco Grain koekjes met havervlokken, overgoten met melkchocolade, 126 gram
€ 130,77/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,99
-10%
€ 17,00
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Nimm2 Gummibeertjes met fruitsmaak en yoghurt, 100 gram
Nimm2 Gummibeertjes met fruitsmaak en yoghurt, 100 gram
€ 17,80/1kg
€ 1,87
-4%
€ 1,78
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Vivil Caramel suikervrij - 1 kilo
Vivil Caramel suikervrij - 1 kilo
€ 20,05/1kg
€ 20,05
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Apetitki Wafelkoekjes met melk, Poolse smaken, 270 gram
Apetitki Wafelkoekjes met melk, Poolse smaken, 270 gram
€ 11,63/1kg
€ 3,30
-4%
€ 3,14
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gellwe Gelei met sinaarssmaak, 72 gram
Gellwe Gelei met sinaarssmaak, 72 gram
€ 12,64/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 0,96
-5%
€ 0,91
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sonko Mini wafels, rijstcrackers met melkchocolade, 27 gram
Sonko Mini wafels, rijstcrackers met melkchocolade, 27 gram
€ 51,00/1kg
€ 1,61
-4%
€ 1,53
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ricola Gember-Oranjemunt zuurstofjes, zonder suiker, 50 gram
Ricola Gember-Oranjemunt zuurstofjes, zonder suiker, 50 gram
€ 50,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 2,89
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Citroen-geurige poedersuiker voor desserts - Winiary, 71 gram
Citroen-geurige poedersuiker voor desserts - Winiary, 71 gram
€ 17,71/1kg
€ 1,24
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van MOCHI GENMAI (rijstwafels) 300 g - TERRASANA
MOCHI GENMAI (rijstwafels) 300 g - TERRASANA
€ 26,30/1kg
€ 7,89
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Twix repen met koekjes en karamel, overgoten met chocolade, 50 gram (2 x 25 gram)
Twix repen met koekjes en karamel, overgoten met chocolade, 50 gram (2 x 25 gram)
€ 31,60/1kg
€ 1,58
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Roshen Wafelkoekjes met chocolade-melk vulling, 216 gram
Roshen Wafelkoekjes met chocolade-melk vulling, 216 gram
€ 9,82/1kg
€ 2,16
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Apetitki Wafelkoekjes met roomvulling, Poolse smaken, 270 gram
Apetitki Wafelkoekjes met roomvulling, Poolse smaken, 270 gram
€ 11,07/1kg
€ 3,30
-9%
€ 2,99
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Roshen Peppinezzz, fruitvulling, 900 gram
Roshen Peppinezzz, fruitvulling, 900 gram
€ 23,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,99
-8%
€ 20,97
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Wilhelmina  Pepermunt - 10 zakjes x 200 gram
Wilhelmina Pepermunt - 10 zakjes x 200 gram
€ 9,58/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,15
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Pszczółka Suikergoed Choco Bits, 185 gram
Pszczółka Suikergoed Choco Bits, 185 gram
€ 25,47/1kg
€ 4,84
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Familijne Wafel, kokos smaak, 180 gram
Familijne Wafel, kokos smaak, 180 gram
€ 10,22/1kg
€ 2,34
-21%
€ 1,84
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wilhelmina  Pepermunt - 10 zakjes x 200 gram
Wilhelmina Pepermunt - 10 zakjes x 200 gram
€ 9,58/1kg
€ 19,15
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Open Food, 7610700946442, 50 gram, bevat vitamine C, en de volgende toevoegingen: E296, E950, E951, E953. Energie: 992 kJ, 238 kcal. Gewicht: 97 gram
Open Food, 7610700946442, 50 gram, bevat vitamine C, en de volgende toevoegingen: E296, E950, E951, E953. Energie: 992 kJ, 238 kcal. Gewicht: 97 gram
€ 57,80/1kg
€ 2,89
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Matcha
BubbleJoy Matcha-poeder is een 3-in-1 product: melk, room en smaak in één. Het is eenvoudig op te lossen in heet water of thee, waardoor direct een romige, aromatische basis ontstaat voor Bubble Tea. BubbleJoy staat sinds 2012 voor kwaliteit op het gebied van Bubble Tea, met inspiratie rechtstreeks uit Taiwan.

Veelzijdig te gebruiken voor

  • Bubble Tea en melkthee
  • Koffie en latte
  • Crème voor taarten en gebak
  • Zelfgemaakt ijs en sorbet
  • Milkshakes en smoothies
  • Topping voor havermout, yoghurt of muesli
  • Gelaagde desserts en mousse


Perfect voor

  • Filmavonden met vrienden
  • Kinderfeestjes
  • Gezellige middagen
  • Een cadeau voor Bubble Tea-liefhebbers


Recept: Zelf Bubble Tea maken met Matcha
    • Bereid 200 ml heet water of hete thee.

    • Roer 2 tot 3 eetlepels BubbleJoy Matcha-poeder erdoor, tot het volledig is opgelost.

    • Voeg naar smaak zoetstof toe en laat afkoelen, of geniet het direct warm.

    • Vul een glas voor de helft met ijsblokjes en giet de mengsel eroverheen.

    • Serveer met een dik Bubble Tea-rietje.
Ingrediënten
Suiker, mager melkpoeder (tapiocazetmeel, geharde palmolie, natriumcaseïnaat uit melk), stabilisator (E340ii), emulgator (E471), antikalkmiddel (E551), groene theepoeder
Voedingswaarde
Energie: 1890 kJ / 450 kcal | Vet: 13,0 g, waarvan verzadigde vetzuren: 11,0 g | Koolhydraten: 80,0 g, waarvan suikers: 56,0 g | Vezels: 5,0 g | Eiwitten: 4,0 g | Zout: 0,01 g (per 100 g)
Gewicht
300 g
Levensmiddelenbedrijven
Possmei International Co. Ltd., No.102, Wugong 2nd Rd., Wugu Dist, 248 New Taipei City, Taiwan
Verkoopbenaming
BubbleJoy Poeder 3-in-1 Matcha, 300 gram
Fabrikant
BubbleJoy
Aantal stuks
1
EAN
5904826842019

Ingrediënten
Suiker, mager melkpoeder (tapiocazetmeel, geharde palmolie, natriumcaseïnaat uit melk), stabilisator (E340ii), emulgator (E471), antikalkmiddel (E551), groene theepoeder
Voedingswaarde
Energie: 1890 kJ / 450 kcal | Vet: 13,0 g, waarvan verzadigde vetzuren: 11,0 g | Koolhydraten: 80,0 g, waarvan suikers: 56,0 g | Vezels: 5,0 g | Eiwitten: 4,0 g | Zout: 0,01 g (per 100 g)
Gewicht
300 g
Levensmiddelenbedrijven
Possmei International Co. Ltd., No.102, Wugong 2nd Rd., Wugu Dist, 248 New Taipei City, Taiwan
Verkoopbenaming
BubbleJoy Poeder 3-in-1 Matcha, 300 gram
Fabrikant
BubbleJoy
Aantal stuks
1
EAN
5904826842019
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van De Bron - suikervrije Fruittoffee - 1 kilo
De Bron - suikervrije Fruittoffee - 1 kilo
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 24,52
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Mentos Clean Breath pastilles, intense muntsmaak, 12 stuks x 21 gram, grootverpakking, familieverpakking, pepermunt snoepjes
Mentos Clean Breath pastilles, intense muntsmaak, 12 stuks x 21 gram, grootverpakking, familieverpakking, pepermunt snoepjes
€ 0,09/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 23,49
Verkoper: Ajuy
Bestseller
Productafbeelding van STORCK 757438 Storck Nimm 2,  1,0 Kg
STORCK 757438 Storck Nimm 2, 1,0 Kg
€ 15,56/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 15,56
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Koffiebonbonjes met cappuccino-smaak, Indonesië, 120 gram - Kopiko
Koffiebonbonjes met cappuccino-smaak, Indonesië, 120 gram - Kopiko
€ 30,29/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 4,24
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Consorzio Vacche Rosse - Parmigiano Reggiano Vacche Rosse - 24 maanden - 1 kg
Consorzio Vacche Rosse - Parmigiano Reggiano Vacche Rosse - 24 maanden - 1 kg
€ 46,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 46,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Roshen Bim Bom harde snoepjes met fruitvulling 1 kg
Roshen Bim Bom harde snoepjes met fruitvulling 1 kg
€ 16,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 16,89
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Tic Tac Lilliput, verpakking van 60 stuks, 228 gram
Tic Tac Lilliput, verpakking van 60 stuks, 228 gram
€ 420,79/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 95,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Werther’s® Original 330663 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 42,0 g
Werther’s® Original 330663 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 42,0 g
€ 527,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 22,17
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Kaiser Japanse muntjes, snoepjes, 90 gram
Kaiser Japanse muntjes, snoepjes, 90 gram
€ 21,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 1,95
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Barkleys Mini Mints, pastilles met kaneelsmaak, suikervrij, 15g
Barkleys Mini Mints, pastilles met kaneelsmaak, suikervrij, 15g
€ 92,00/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 1,38
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Jelly Belly Assorti - 1 kilo
Jelly Belly Assorti - 1 kilo
€ 33,10/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 33,10
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Milka Choco Grain koekjes met havervlokken, overgoten met melkchocolade, 126 gram
Milka Choco Grain koekjes met havervlokken, overgoten met melkchocolade, 126 gram
€ 130,77/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,99
-10%
€ 17,00
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van STORCK 748633 Storck Durchbeißer 1,0 Kg
STORCK 748633 Storck Durchbeißer 1,0 Kg
€ 14,19/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 14,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Open Food 4011932228284, Palmolie, L-ascorbinezuur, Vitamine C, 37 g, C, E330, Kruiden, Karamelstroop, Aroma, Suiker, Zuur, Monosacharide, E300, Disacharide, Glucose-siroop,...
Open Food 4011932228284, Palmolie, L-ascorbinezuur, Vitamine C, 37 g, C, E330, Kruiden, Karamelstroop, Aroma, Suiker, Zuur, Monosacharide, E300, Disacharide, Glucose-siroop,...
€ 39,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,95
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van VIVIL® 4744 VIVIL® Creme Life Brasilitos Bonbons 90,0 g
VIVIL® 4744 VIVIL® Creme Life Brasilitos Bonbons 90,0 g
€ 259,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 23,36
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Rapunzel 1432910, Snackmix, Máta peprná (munt), 50 g, 1692 kJ, 398 kcal, 99,5 g
Rapunzel 1432910, Snackmix, Máta peprná (munt), 50 g, 1692 kJ, 398 kcal, 99,5 g
€ 51,60/1kg
€ 2,82
-8%
€ 2,58
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
€ 14,02/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 42,06
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Fisherman's Friend Original - 24 zakjes x 25 gram
Fisherman's Friend Original - 24 zakjes x 25 gram
€ 50,00/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 30,00
Verkoper: Jouwoutlet_de
Productafbeelding van Ricola Original Suikervrij (75 gr)
Ricola Original Suikervrij (75 gr)
€ 35,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,71
-2%
€ 2,64
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Céréal Hagelslag Puur 200g – Chocoladevlokken met minder suiker, vol van smaak
Céréal Hagelslag Puur 200g – Chocoladevlokken met minder suiker, vol van smaak
€ 14,35/1kg
€ 2,94
-2%
€ 2,87
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Barkleys Mints Ginger & Orange (50 gr)
Barkleys Mints Ginger & Orange (50 gr)
€ 33,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 1,67
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Frigeo bruistabletten Ahoj Brause 200 stuks
Frigeo bruistabletten Ahoj Brause 200 stuks
€ 15,16/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 24,26
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Appel-frambozen rolletje, zonder toegevoegde suikers, glutenvrij, 60g - BOB SNAIL
Appel-frambozen rolletje, zonder toegevoegde suikers, glutenvrij, 60g - BOB SNAIL
€ 37,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 2,34
-5%
€ 2,22
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dr. Gerard Malti Kekjes met melkchocolade, 200 gram
Dr. Gerard Malti Kekjes met melkchocolade, 200 gram
€ 12,15/1kg
€ 2,43
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Napoleon Hopjes - 1 kilo
Napoleon Hopjes - 1 kilo
€ 16,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,95
2% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: MV-Retail-NL
Productafbeelding van Hustenbonbons Pulmoll met eucalyptus en witte thee, suikervrij, 50g
Hustenbonbons Pulmoll met eucalyptus en witte thee, suikervrij, 50g
€ 42,00/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,10
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Dextro Energy blokjes - Snel beschikbare druivensuiker - 9 stuks van 46g - Citroen + Vitamine C
Dextro Energy blokjes - Snel beschikbare druivensuiker - 9 stuks van 46g - Citroen + Vitamine C
€ 2,54/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,05
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Cavendish & Harvey, gemengde fruitdropjes, ZF, 175g
Cavendish & Harvey, gemengde fruitdropjes, ZF, 175g
€ 40,63/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,11
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van 5x POLO The Mint With The Hole Original – Pepermuntjes, 5 x 25 g + Hartendiens en verzendbescherming
5x POLO The Mint With The Hole Original – Pepermuntjes, 5 x 25 g + Hartendiens en verzendbescherming
€ 46,08/1kg
€ 5,76
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.